Увага! Запроваджено нові правила відвідування Чехії

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Варшава - Київ

Купити квитки на автобус Варшава - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Варшава в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:00 – 20:15 ВаршаваКиїв

18 год. 15 хв.

Кожен день

02:20 – 20:55 ВаршаваКиїв

18 год. 35 хв.

Кожен день

03:00 – 18:40 ВаршаваКиїв

15 год. 40 хв.

Вт

05:50 – 18:30 ВаршаваКиїв

12 год. 40 хв.

Нд

07:00 – 22:20 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Вт, Сб

07:00 – 22:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Вт, Сб

11:00 – 03:40 ВаршаваКиїв

16 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

11:30 – 03:00 ВаршаваКиїв

15 год. 30 хв.

Кожен день

11:40 – 03:00 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 00:45 ВаршаваКиїв

12 год. 45 хв.

Пн

12:00 – 23:55 ВаршаваКиїв

11 год. 55 хв.

Ср

12:00 – 23:55 ВаршаваКиїв

11 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Сб, Нд

13:30 – 04:20 ВаршаваКиїв

14 год. 50 хв.

Кожен день

13:45 – 06:50 ВаршаваКиїв

17 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 06:45 ВаршаваКиїв

16 год. 45 хв.

Кожен день

14:10 – 07:40 ВаршаваКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 06:20 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 05:00 ВаршаваКиїв

14 год. 0 хв.

Чт

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:00 ВаршаваКиїв

14 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 10:20 ВаршаваКиїв

17 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 10:50 ВаршаваКиїв

18 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

17:00 – 07:00 ВаршаваКиїв

14 год. 0 хв.

Пт, Нд

17:20 – 08:20 ВаршаваКиїв

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:20 – 08:15 ВаршаваКиїв

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:20 – 08:20 ВаршаваКиїв

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:20 – 08:20 ВаршаваКиїв

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:20 – 07:10 ВаршаваКиїв

13 год. 50 хв.

Пн

17:45 – 12:00 ВаршаваКиїв

18 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

17:45 – 11:15 ВаршаваКиїв

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

17:45 – 11:50 ВаршаваКиїв

18 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

17:45 – 11:50 ВаршаваКиїв

18 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

17:45 – 10:35 ВаршаваКиїв

16 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

17:45 – 12:00 ВаршаваКиїв

18 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

18:30 – 10:40 ВаршаваКиїв

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 09:00 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

18:55 – 11:00 ВаршаваКиїв

16 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

19:30 – 08:30 ВаршаваКиїв

13 год. 0 хв.

Кожен день

20:20 – 14:45 ВаршаваКиїв

18 год. 25 хв.

Пн, Пт

20:20 – 14:45 ВаршаваКиїв

18 год. 25 хв.

Пн, Пт

20:20 – 14:00 ВаршаваКиїв

17 год. 40 хв.

Кожен день

20:20 – 14:45 ВаршаваКиїв

18 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 12:55 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

21:00 – 12:55 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

21:00 – 13:25 ВаршаваКиїв

16 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 13:25 ВаршаваКиїв

16 год. 25 хв.

Кожен день

21:15 – 13:50 ВаршаваКиїв

16 год. 35 хв.

Кожен день

21:15 – 13:50 ВаршаваКиїв

16 год. 35 хв.

Кожен день

21:40 – 19:00 ВаршаваКиїв

21 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 17:40 ВаршаваКиїв

20 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 12:50 ВаршаваКиїв

14 год. 40 хв.

Нд

22:10 – 12:25 ВаршаваКиїв

14 год. 15 хв.

Нд

22:40 – 14:00 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 14:35 ВаршаваКиїв

15 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Варшава швидко доїхати до центру Київ в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Варшава і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП Фоменко К.А. / ІнтерлайнерБидгощ - Луцьк

Іздив по маршруту Бидгощ - Луцьк. Такою чудовою поіздкою я ще користувався. Автобус прибув вчасно. Сидіння зручні. В автобусі чисто. В наявності є телевізор, wifi і розетки біля крісол. Персонал ввічливий. Буду надалі користуватися цим перевізником. РЕКОМЕНДУЮ.

VolodymyretstransservisВроцлав - Сарны (Ровненская обл.)

Дуже по нравилась поїзда, буду і надалі користуватись і пропонувати друзям.

ТернвояжЛьвов - Тернополь

Вітаю Вас. Хлопець чи мужчина, який проходив по автовокзалі на вул.Стрийська у Львові виявився дуже ввічливим, приємним та добрим. Запитав куди їду, записав усі дані та запропонував посадку в автобус. Хтось із водіїв також привіталися, я відразу ж ще сказав що вже хлопець записав мене,…

VolodymyretstransservisЛодзь - Киев

Перевізник прибував на станції своєчасно, за графіком. В салоні чисто. Взагалі в дорозі було комфортно.

VolodymyretstransservisЛюблин - Киев

Водії дуже ввічливі ,доїхали швидко та з комфортом

ТернвояжБыдгощ - Ровно

Дякую, все було добре. Замовили на ворожій напрямок теж цього перевізника.

ТернвояжИвано-Франковск - Львов

Я їхала з Франківська у Львів. Комфортний автобус вийшов по маршруту вчасно, прибув навіть трошки раніше. Рекомендую цього перевізника

TernvoyageВаршава - Черновцы

Просто класс, мені сподобалася, дякую

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя