• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Варшава - Київ

Купити квитки на автобус Варшава - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Варшава в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:00 – 21:45 ВаршаваКиїв

19 год. 45 хв.

Кожен день

02:20 – 23:00 ВаршаваКиїв

20 год. 40 хв.

Пн, Чт, Сб

03:00 – 18:40 ВаршаваКиїв

15 год. 40 хв.

Пт

07:55 – 23:45 ВаршаваКиїв

15 год. 50 хв.

Кожен день

08:00 – 23:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 23:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 23:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 23:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

11:30 – 03:00 ВаршаваКиїв

15 год. 30 хв.

Кожен день

11:40 – 03:00 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 23:55 ВаршаваКиїв

11 год. 55 хв.

Кожен день

12:00 – 00:45 ВаршаваКиїв

12 год. 45 хв.

Кожен день

12:00 – 04:10 ВаршаваКиїв

16 год. 10 хв.

Вт, Пт

12:00 – 23:55 ВаршаваКиїв

11 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 04:20 ВаршаваКиїв

14 год. 50 хв.

Кожен день

13:45 – 06:50 ВаршаваКиїв

17 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 06:45 ВаршаваКиїв

16 год. 45 хв.

Кожен день

14:10 – 07:40 ВаршаваКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

14:40 – 10:10 ВаршаваКиїв

19 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

14:40 – 10:10 ВаршаваКиїв

19 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

15:00 – 06:20 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 06:20 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Нд

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 08:20 ВаршаваКиїв

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:20 – 08:15 ВаршаваКиїв

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:20 – 09:05 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

17:20 – 08:15 ВаршаваКиїв

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:20 – 09:05 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

17:20 – 07:10 ВаршаваКиїв

13 год. 50 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

17:20 – 08:20 ВаршаваКиїв

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 12:25 ВаршаваКиїв

18 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

17:30 – 12:35 ВаршаваКиїв

19 год. 5 хв.

Вт, Чт, Нд

17:30 – 12:35 ВаршаваКиїв

19 год. 5 хв.

Вт, Чт, Нд

17:30 – 12:35 ВаршаваКиїв

19 год. 5 хв.

Вт, Чт, Нд

17:30 – 11:50 ВаршаваКиїв

18 год. 20 хв.

Вт, Сб

17:30 – 12:35 ВаршаваКиїв

19 год. 5 хв.

Вт, Чт, Нд

17:30 – 12:00 ВаршаваКиїв

18 год. 30 хв.

Вт, Сб

17:40 – 10:00 ВаршаваКиїв

16 год. 20 хв.

Кожен день

17:45 – 10:35 ВаршаваКиїв

16 год. 50 хв.

Вт, Сб

17:45 – 11:15 ВаршаваКиїв

17 год. 30 хв.

Вт, Сб

17:45 – 12:00 ВаршаваКиїв

18 год. 15 хв.

Вт, Сб

17:45 – 11:50 ВаршаваКиїв

18 год. 5 хв.

Вт, Сб

17:50 – 11:30 ВаршаваКиїв

17 год. 40 хв.

Кожен день

18:15 – 09:45 ВаршаваКиїв

15 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 09:00 ВаршаваКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 10:40 ВаршаваКиїв

16 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

18:30 – 10:40 ВаршаваКиїв

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:50 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

18:50 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

18:50 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

18:50 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

19:00 – 12:20 ВаршаваКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 10:45 ВаршаваКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 12:50 ВаршаваКиїв

17 год. 50 хв.

Кожен день

19:10 – 11:10 ВаршаваКиїв

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

19:15 – 14:25 ВаршаваКиїв

19 год. 10 хв.

Кожен день

19:15 – 14:25 ВаршаваКиїв

19 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 08:30 ВаршаваКиїв

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 08:30 ВаршаваКиїв

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:45 – 11:15 ВаршаваКиїв

15 год. 30 хв.

Вт

20:30 – 13:00 ВаршаваКиїв

16 год. 30 хв.

Пн, Пт

20:30 – 12:00 ВаршаваКиїв

15 год. 30 хв.

Пн, Пт

20:30 – 12:30 ВаршаваКиїв

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

21:00 – 13:25 ВаршаваКиїв

16 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 12:55 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

21:00 – 12:55 ВаршаваКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

21:00 – 13:25 ВаршаваКиїв

16 год. 25 хв.

Кожен день

21:10 – 12:00 ВаршаваКиїв

14 год. 50 хв.

Пн, Пт

21:10 – 12:30 ВаршаваКиїв

15 год. 20 хв.

Пн, Пт

21:15 – 13:50 ВаршаваКиїв

16 год. 35 хв.

Кожен день

21:15 – 13:50 ВаршаваКиїв

16 год. 35 хв.

Кожен день

21:30 – 13:00 ВаршаваКиїв

15 год. 30 хв.

Сб

22:00 – 17:00 ВаршаваКиїв

19 год. 0 хв.

Вт, Пт

22:00 – 17:30 ВаршаваКиїв

19 год. 30 хв.

Вт, Пт

22:10 – 12:50 ВаршаваКиїв

14 год. 40 хв.

Нд

22:10 – 12:25 ВаршаваКиїв

14 год. 15 хв.

Нд

22:15 – 16:05 ВаршаваКиїв

17 год. 50 хв.

Нд

23:00 – 14:35 ВаршаваКиїв

15 год. 35 хв.

Сб

23:00 – 14:35 ВаршаваКиїв

15 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Варшава швидко доїхати до центру Київ в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Варшава і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

AGA TRAVEL/EWHDЛодзь - Киев

Все було відносно нормально. Зауваження є лише до часу прибуття. Графік руху автобуса складено не дуже реалістично. Автобус перетинає кордон, де завжди є затримки. Ми кордон пройшли відносно швидко (десь за дві години), по дорозі мали лише дуже короткі зупинки, і при цьому запізнилися на…

ТернвояжВроцлав - Ивано-Франковск

В загальному може бути, за винятком нестачі повітря,оскільки не регулярно вмикався кондиціонер,що спричиняло дизкомфорт.

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерБердянск - Полтава

Автобус комфортабельний. Поїздка пройшла чудово.

Бринцов/АгатЛешно - Житомир

Можна продовжувати кататися надалі)))

VolodymyretstransservisЗелёна-Гура - Сарны (Ровненская обл.)

Дуже добре, ввічливі водії, швидко і комфортно!!!

Бринцов/АгатКиев - Вроцлав

Все досить добре, автобус комфортний, водії відповідальні. Всим задоволений) тільки цікаво як потрібно купувати квиток щоб вибирати собі місце, та квиток був з містом а не як повезе???

AGA TRAVEL/EWHDВаршава - Киев

Все було добре. Ввічливий екіпаж. Водій все пояснював і відповідав на всі питання.Екіпаж польский. Від графіку не відстає. Але є одне "але" - туалет був закритий, хоча зупинялись на всіх зупинках в містах. Пояснили це тим , що тепло і це дає сильний запах в…

VolodymyretstransservisКиев - Варшава

Поїздка була комфортною

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя