За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Прага

Купити квитки на автобус Київ - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 05:00 КиївПрага

23 год. 0 хв.

Ср, Нд

06:00 – 05:00 КиївПрага

23 год. 0 хв.

Ср, Нд

06:15 – 05:00 КиївПрага

22 год. 45 хв.

Ср, Нд

06:15 – 05:00 КиївПрага

22 год. 45 хв.

Ср, Нд

06:20 – 07:00 КиївПрага

24 год. 40 хв.

Вт, Пт

06:40 – 07:00 КиївПрага

24 год. 20 хв.

Вт, Пт

08:30 – 10:00 КиївПрага

25 год. 30 хв.

Вт, Пт

10:00 – 08:45 КиївПрага

22 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:00 – 09:15 КиївПрага

23 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:20 – 11:55 КиївПрага

25 год. 35 хв.

Нд

10:20 – 11:55 КиївПрага

25 год. 35 хв.

Пт

12:50 – 16:10 КиївПрага

27 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 16:10 КиївПрага

27 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 16:10 КиївПрага

26 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 16:10 КиївПрага

26 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 16:10 КиївПрага

26 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 13:00 КиївПрага

23 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 17:05 КиївПрага

26 год. 35 хв.

Ср, Чт, Нд

17:00 – 15:45 КиївПрага

22 год. 45 хв.

Пн

17:00 – 16:15 КиївПрага

23 год. 15 хв.

Пн

Як з Київ швидко доїхати до центру Прага в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Киев

Все чудово.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information