• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Івано-Франківськ - Прага

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Івано-Франківськ в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:00 – 07:25 Івано-ФранківськПрага

22 год. 25 хв.

Кожен день

10:00 – 05:20 Івано-ФранківськПрага

19 год. 20 хв.

Вт, Пт

10:00 – 05:20 Івано-ФранківськПрага

19 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

11:45 – 05:30 Івано-ФранківськПрага

17 год. 45 хв.

Пт

12:00 – 09:50 Івано-ФранківськПрага

21 год. 50 хв.

Ср

12:00 – 08:30 Івано-ФранківськПрага

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

12:00 – 12:00 Івано-ФранківськПрага

24 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

12:25 – 08:00 Івано-ФранківськПрага

19 год. 35 хв.

Пт

13:00 – 08:50 Івано-ФранківськПрага

19 год. 50 хв.

Кожен день

13:20 – 12:20 Івано-ФранківськПрага

23 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:20 – 09:00 Івано-ФранківськПрага

18 год. 40 хв.

Чт

14:20 – 09:00 Івано-ФранківськПрага

18 год. 40 хв.

Пт

14:20 – 09:00 Івано-ФранківськПрага

18 год. 40 хв.

Сб

14:30 – 08:50 Івано-ФранківськПрага

18 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 11:40 Івано-ФранківськПрага

19 год. 10 хв.

Кожен день

17:05 – 14:05 Івано-ФранківськПрага

21 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:00 – 14:35 Івано-ФранківськПрага

20 год. 35 хв.

Ср, Сб, Нд

18:00 – 14:30 Івано-ФранківськПрага

20 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

18:00 – 12:30 Івано-ФранківськПрага

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

Маршрут на карті

Як з Івано-Франківськ швидко доїхати до центру Прага в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Івано-Франківськ і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Vital euro transПрага - Катовице

Дуже зручно. Планшети на спинках сидінь працювали. Водії були ввічливими.

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Цей екіпаж був один з найкращих. Повага до права на тишу та відпочинок в дорозі. Ніякої фонової музики, за що вельми вдячна.

Яцив ФОПГрадец Кралове - Львов

Перевізник хороший, майже все добре. Одне б хотілось побажати, щоб в автобусі працював туалет.

Яцив ФОПВроцлав - Ивано-Франковск

Гарний перевізник. Раджу всім.

Яцив ФОППрага - Львов

Спасибо! поездка прошла хорошо!

Яцив ФОППрага - Вроцлав

Поездка нормальная.

Яцив ФОПЛьвов - Братислава

Понравилась организация и поездка

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя