• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
03:00 – 06:00 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияЧернівці

3 год. 0 хв.

Кожен день

03:10 – 06:15 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияЧернівці

3 год. 5 хв.

Кожен день

04:00 – 07:30 Івано-ФранківськВерховина (Івано-Франківська обл.) Івано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

3 год. 30 хв.

Кожен день

04:10 – 07:30 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 20 хв.

Кожен день

04:10 – 09:40 Івано-ФранківськКамянець-Подільський Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціКамянець-Подільський

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 06:00 Івано-ФранківськКоломия Івано-ФранківськКоломия

1 год. 15 хв.

Пн

05:30 – 06:30 Івано-ФранківськГороденка Івано-ФранківськГороденка

1 год. 0 хв.

Сб

05:40 – 07:05 Івано-ФранківськКоломия Івано-ФранківськКоломия

1 год. 25 хв.

Кожен день

06:15 – 07:30 Івано-ФранківськКоломия Івано-ФранківськКоломия

1 год. 15 хв.

Кожен день

06:15 – 09:40 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 25 хв.

Кожен день

07:20 – 10:30 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 10 хв.

Кожен день

07:35 – 09:10 Івано-ФранківськДолина Івано-ФранківськКалушБрошнівРожнятівДолина

1 год. 35 хв.

Кожен день

07:35 – 09:10 Івано-ФранківськДолина Івано-ФранківськКалушБрошнівРожнятівДолина

1 год. 35 хв.

Кожен день

07:35 – 09:10 Івано-ФранківськДолина Івано-ФранківськКалушБрошнівРожнятівДолина

1 год. 35 хв.

Кожен день

07:40 – 11:10 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 30 хв.

Кожен день

07:50 – 10:35 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияЧернівці

2 год. 45 хв.

Кожен день

08:30 – 10:45 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияЧернівці

2 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

08:40 – 11:40 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

08:40 – 11:40 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 0 хв.

Ср, Нд

08:55 – 09:40 Івано-ФранківськНадвірна Івано-ФранківськНадвірна

0 год. 45 хв.

Кожен день

08:55 – 13:00 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 5 хв.

Кожен день

09:00 – 09:20 Івано-ФранківськПльзень Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийДрогобичСамбірЛьвівЛьвівКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

24 год. 20 хв.

Кожен день

09:10 – 11:00 Івано-ФранківськКосів Івано-ФранківськКоломияКосів

1 год. 50 хв.

Кожен день

09:20 – 12:20 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:20 – 12:20 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 08:00 Івано-ФранківськПльзень Івано-ФранківськКалушДолинаЛьвівЛьвівРяшівКраківОстраваФрідек-МістекОломоуцБрноПрагаПльзень

22 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

10:00 – 06:00 Івано-ФранківськКралупи-на-Влтаві Івано-ФранківськКалушДолинаЛьвівЛьвівРяшівКраківОстраваФрідек-МістекОломоуцБрноПрагаКралупи-на-Влтаві

20 год. 0 хв.

Вт, Пт

10:10 – 13:30 Івано-ФранківськЗаліщики Івано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

3 год. 20 хв.

Нд

10:40 – 22:50 Івано-ФранківськКиїв Івано-ФранківськЛьвівРівнеЖитомирКиїв

12 год. 10 хв.

Кожен день

10:40 – 12:30 Івано-ФранківськБуковель (Поляниця) Івано-ФранківськЯремчеБуковель (Поляниця)

1 год. 50 хв.

Кожен день

10:50 – 22:45 Івано-ФранківськЧенстохова Івано-ФранківськЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеЧенстохова

11 год. 55 хв.

Кожен день

10:50 – 22:45 Івано-ФранківськЧенстохова Івано-ФранківськЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеЧенстохова

11 год. 55 хв.

Кожен день

11:00 – 13:00 Івано-ФранківськКоломия Івано-ФранківськГороденкаКоломия

2 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

11:00 – 13:10 Івано-ФранківськКосів Івано-ФранківськКоломияКосів

2 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 13:00 Івано-ФранківськЗаліщики Івано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

2 год. 0 хв.

Пн

11:00 – 13:10 Івано-ФранківськКосів Івано-ФранківськКоломияКосів

2 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 15:15 Івано-ФранківськПескара Івано-ФранківськКалушСтрийРімініАнконаСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескара

28 год. 15 хв.

Ср

11:15 – 12:45 Івано-ФранківськСвіноуйсьце Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецинСвіноуйсьце

25 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 13:30 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

2 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

11:15 – 11:05 Івано-ФранківськЩецин Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

23 год. 50 хв.

Кожен день

11:15 – 08:00 Івано-ФранківськГдиня Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

20 год. 45 хв.

Кожен день

11:30 – 11:30 Івано-ФранківськМосква Івано-ФранківськМонастириськаБучачТернопільКременецьДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївМосква

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

12:00 – 12:00 Івано-ФранківськЛіберець Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛьвівСтрийМукачевеУжгородМихайлівціКошицеПряшівПопрадЖилінаБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

24 год. 0 хв.

Ср

12:00 – 08:30 Івано-ФранківськПрага Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівОстраваФрідек-МістекОломоуцБрноПрага

20 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб

12:20 – 15:30 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 10 хв.

Нд

12:25 – 08:00 Івано-ФранківськПрага Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівРяшівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

19 год. 35 хв.

Пт

12:30 – 11:10 Івано-ФранківськЩецин Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

22 год. 40 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 15:40 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 10 хв.

Кожен день

12:30 – 15:40 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 10 хв.

Кожен день

12:30 – 15:40 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 10 хв.

Кожен день

12:50 – 16:00 Івано-ФранківськКоломия Івано-ФранківськБогородчаниНадвірнаДелятинЯремчеЛанчинКоломия

3 год. 10 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

13:00 – 16:00 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияЧернівці

3 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 09:50 Івано-ФранківськЩецин Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівВаршаваПлоцькПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

20 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 09:50 Івано-ФранківськЩецин Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

20 год. 50 хв.

Кожен день

13:20 – 12:20 Івано-ФранківськПрага Івано-ФранківськРогатинЛьвівСтрийНижні ВоротаСваляваМукачевеУжгородКошицеЗволенНітраБратіславаБрноПрага

23 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:20 – 12:00 Івано-ФранківськЩецин Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьКонінПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

22 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

13:25 – 14:00 Івано-ФранківськКалуш Івано-ФранківськКалуш

0 год. 35 хв.

Пн, Пт

13:30 – 08:30 Івано-ФранківськВільнюс Івано-ФранківськЛьвівМаріямполеКаунасВільнюс

19 год. 0 хв.

Чт, Нд

14:00 – 08:20 Івано-ФранківськБидгощ Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньБидгощ

18 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 05:50 Івано-ФранківськВроцлав Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлав

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

14:20 – 17:00 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

2 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт

14:20 – 09:00 Івано-ФранківськПрага Івано-ФранківськРогатинЛьвівФрідек-МістекБрноПрага

18 год. 40 хв.

Пт

14:20 – 09:00 Івано-ФранківськПрага Івано-ФранківськГаличБурштинРогатинЛьвівЛьвівОстраваФрідек-МістекОломоуцБрноПрага

18 год. 40 хв.

Сб

14:20 – 09:00 Івано-ФранківськПрага Івано-ФранківськГаличБурштинРогатинЛьвівЛьвівОстраваФрідек-МістекОломоуцБрноПрага

18 год. 40 хв.

Чт

14:30 – 05:30 Івано-ФранківськВроцлав Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийРяшівКраківКраків аеропортКатовіцеОполеВроцлав

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 15:00 Івано-ФранківськСвіноуйсьце Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 13:10 Івано-ФранківськЩецин Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

22 год. 40 хв.

Кожен день

14:30 – 10:35 Івано-ФранківськПльзень Івано-ФранківськРогатинЛьвівГрадець КраловеПрагаПльзень

20 год. 5 хв.

Кожен день

14:30 – 15:00 Івано-ФранківськСвіноуйсьце Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 30 хв.

Кожен день

14:50 – 20:00 Івано-ФранківськХмельницький Івано-ФранківськГаличБурштинРогатинТернопільХмельницький

5 год. 10 хв.

Кожен день

15:05 – 06:00 Івано-ФранківськПознань Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛюблінВаршаваПознань

14 год. 55 хв.

Кожен день

15:35 – 19:35 Івано-ФранківськТрускавець Івано-ФранківськКалушБрошнівДолинаМоршинТрускавець

4 год. 0 хв.

Кожен день

16:10 – 18:30 Івано-ФранківськКосів Івано-ФранківськКоломияКосів

2 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

16:15 – 12:00 Івано-ФранківськСвебодзін Івано-ФранківськЛьвівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

19 год. 45 хв.

Кожен день

16:30 – 13:15 Івано-ФранківськПльзень Івано-ФранківськКалушДолинаБолехівСтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

20 год. 45 хв.

Кожен день

16:30 – 03:30 Івано-ФранківськВаршава Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛюблінВаршава

11 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 13:15 Івано-ФранківськПльзень Івано-ФранківськКалушДолинаБолехівСтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

20 год. 45 хв.

Кожен день

17:05 – 14:05 Івано-ФранківськПрага Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

21 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:10 – 05:10 Івано-ФранківськВаршава Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛьвівЛюблінВаршава

12 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 05:10 Івано-ФранківськВаршава Івано-ФранківськРогатинЛьвівЛьвівЛюблінВаршава

12 год. 0 хв.

Кожен день

17:25 – 21:36 Івано-ФранківськХуст Івано-ФранківськКалушДолинаВишків (Івано-Франківська обл.)МіжгіряНижній БистрийХуст

4 год. 11 хв.

Кожен день

17:25 – 20:30 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияЧернівці

3 год. 5 хв.

Сб

17:40 – 11:05 Івано-ФранківськПознань Івано-ФранківськКалушДолинаБолехівСтрийЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

17 год. 25 хв.

Кожен день

17:40 – 11:05 Івано-ФранківськПознань Івано-ФранківськКалушДолинаБолехівСтрийЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

17 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:00 – 12:20 Івано-ФранківськГдиня Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

18 год. 20 хв.

Кожен день

18:00 – 12:20 Івано-ФранківськГдиня Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

18 год. 20 хв.

Кожен день

18:00 – 16:00 Івано-ФранківськПльзень Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівРяшівКраківКатовіцеОломоуцГрадець КраловеПрагаПрагаПльзень

22 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

18:00 – 14:25 Івано-ФранківськПльзень Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківОстраваФрідек-МістекОломоуцБрноПрагаПльзень

20 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

18:00 – 12:20 Івано-ФранківськГдиня Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

18 год. 20 хв.

Кожен день

18:30 – 12:00 Івано-ФранківськЗелена Гура Івано-ФранківськЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЗелена Гура

17 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 10:30 Івано-ФранківськПознань Івано-ФранківськЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознань

16 год. 0 хв.

Кожен день

18:55 – 19:30 Івано-ФранківськКалуш Івано-ФранківськКалуш

0 год. 35 хв.

Вт, Сб, Нд

19:30 – 09:00 Івано-ФранківськВроцлав Івано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

13 год. 30 хв.

Кожен день

19:35 – 08:00 Івано-ФранківськЛодзь Івано-ФранківськРогатинЛьвівОстровець-СвентокшиськийРадомВаршаваЛодзь

12 год. 25 хв.

Кожен день

19:35 – 08:00 Івано-ФранківськЛодзь Івано-ФранківськРогатинЛьвівОстровець-СвентокшиськийРадомВаршаваЛодзь

12 год. 25 хв.

Кожен день

19:35 – 08:00 Івано-ФранківськЛодзь Івано-ФранківськРогатинЛьвівСтальова ВоляСандомєжОстровець-СвентокшиськийРадомВаршаваЛодзь

12 год. 25 хв.

Кожен день

19:40 – 11:00 Івано-ФранківськГданськ Івано-ФранківськКалушДолинаМоршинСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваОструдаЕльблонгГданськ

15 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

20:00 – 06:00 Івано-ФранківськВаршава Івано-ФранківськЛьвівЛюблінВаршава

10 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 12:15 Івано-ФранківськЗгожелець Івано-ФранківськЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеОполеОлаваВроцлавЗгожелець

16 год. 15 хв.

Кожен день

20:10 – 21:00 Івано-ФранківськНадвірна Івано-ФранківськНадвірна

0 год. 50 хв.

Пн, Пт, Сб

20:20 – 09:00 Івано-ФранківськВроцлав Івано-ФранківськЛьвівЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 17:00 Івано-ФранківськЩецин Івано-ФранківськЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

19 год. 30 хв.

Кожен день

21:35 – 03:55 Івано-ФранківськКовель Івано-ФранківськЛьвівЖовкваЧервоноградНововолинськВолодимир-ВолинськийКовель

6 год. 20 хв.

Вт, Пт, Нд

21:40 – 01:00 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 20 хв.

Кожен день

21:50 – 01:00 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 10 хв.

Кожен день

21:50 – 01:00 Івано-ФранківськЧернівці Івано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

3 год. 10 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14 в місті Івано-Франківськ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Івано-Франківськ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя