За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, ул.Антоненка-Давидовыча

Автовокзал, ул.Антоненка-Давидовыча: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:20 – 06:00 КоломияЧернівці КоломияЧернівці

1 год. 40 хв.

Кожен день

05:30 – 07:30 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

2 год. 0 хв.

Кожен день

05:30 – 09:40 КоломияКамянець-Подільський КоломияСнятинЧернівціКамянець-Подільський

4 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 08:00 КоломияПльзень КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаЛьвівЛьвівРяшівКраківОломоуцБрноПрагаПльзень

24 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

08:40 – 10:30 КоломияЧернівці КоломияЧернівці

1 год. 50 хв.

Кожен день

09:00 – 08:30 КоломияПрага КоломияЛанчинЯремчеДелятинНадвірнаБогородчаниІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівОломоуцБрноПрага

23 год. 30 хв.

Вт, Чт

09:20 – 22:45 КоломияЧенстохова КоломияІвано-ФранківськЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеЧенстохова

13 год. 25 хв.

Кожен день

09:20 – 22:45 КоломияЧенстохова КоломияІвано-ФранківськЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеЧенстохова

13 год. 25 хв.

Кожен день

09:35 – 09:50 КоломияЩецин КоломияІвано-ФранківськЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

24 год. 15 хв.

Кожен день

09:35 – 07:00 КоломияГдиня КоломияІвано-ФранківськЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 25 хв.

Кожен день

09:35 – 09:50 КоломияЩецин КоломияІвано-ФранківськЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

24 год. 15 хв.

Кожен день

09:35 – 08:00 КоломияГдиня КоломияІвано-ФранківськЛьвівЛюблінВаршаваВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

22 год. 25 хв.

Кожен день

09:50 – 11:40 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

09:50 – 11:40 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 50 хв.

Ср, Нд

10:00 – 11:30 КоломияМосква КоломияІвано-ФранківськМонастириськаБучачТернопільКременецьДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївМосква

25 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 08:00 КоломияПрага КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівРяшівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

21 год. 0 хв.

Пт

12:40 – 13:10 КоломияКосів КоломияКосів

0 год. 30 хв.

Пн, Чт, Нд

12:40 – 13:10 КоломияКосів КоломияКосів

0 год. 30 хв.

Пн

12:45 – 14:30 КоломияЧернівці КоломияЧернівці

1 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 05:30 КоломияВроцлав КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКраків аеропортКатовіцеОполеВроцлав

16 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

13:00 – 10:35 КоломияПльзень КоломияІвано-ФранківськРогатинЛьвівКраків аеропортГрадець КраловеПрагаПльзень

21 год. 35 хв.

Кожен день

13:00 – 05:30 КоломияВроцлав КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКраків аеропортКатовіцеОполеВроцлав

16 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:30 – 12:50 КоломияПльзень КоломияІвано-ФранківськРогатинОполеНисаГрадець КраловеПрагаПльзень

23 год. 20 хв.

Кожен день

13:35 – 15:30 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 55 хв.

Нд

13:35 – 19:35 КоломияТрускавець КоломияІвано-ФранківськКалушБрошнівДолинаМоршинДрогобичТрускавець

6 год. 0 хв.

Кожен день

13:40 – 15:40 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

2 год. 0 хв.

Кожен день

13:40 – 15:40 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

2 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 16:00 КоломияЧернівці КоломияЧернівці

2 год. 0 хв.

Нд

14:00 – 16:00 КоломияЧернівці КоломияЧернівці

2 год. 0 хв.

Нд

14:20 – 16:00 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

14:35 – 13:15 КоломияПльзень КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаБолехівСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

22 год. 40 хв.

Вт, Пт, Сб

14:35 – 13:15 КоломияПльзень КоломияНадвірнаІвано-ФранківськКалушБрошнівДолинаБолехівСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

22 год. 40 хв.

Сб

15:30 – 17:00 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 14:25 КоломияПльзень КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівРяшівКраківОломоуцБрноПрагаПльзень

21 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

16:30 – 16:00 КоломияПльзень КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівРяшівКраківКатовіцеОломоуцГрадець КраловеПрагаПрагаПльзень

23 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

16:40 – 12:20 КоломияГдиня КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

19 год. 40 хв.

Кожен день

16:40 – 12:20 КоломияГдиня КоломияІвано-ФранківськКалушДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

19 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 12:00 КоломияЗелена Гура КоломияІвано-ФранківськЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЗелена Гура

18 год. 50 хв.

Кожен день

17:15 – 19:15 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

2 год. 0 хв.

Кожен день

17:40 – 18:30 КоломияКосів КоломияКосів

0 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 09:00 КоломияВроцлав КоломияІвано-ФранківськКалушЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

15 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 06:00 КоломияВаршава КоломияІвано-ФранківськРогатинЛюблінВаршава

11 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 18:00 КоломияЩецин КоломияІвано-ФранківськЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

22 год. 0 хв.

Кожен день

22:40 – 00:05 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 25 хв.

Кожен день

22:40 – 00:05 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 25 хв.

Кожен день

22:40 – 00:05 КоломияЧернівці КоломияСнятинЧернівці

1 год. 25 хв.

Кожен день

23:30 – 01:20 КоломияЧернівці КоломияЧернівці

1 год. 50 хв.

Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Антоненка-Давидовыча в місті Коломия містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Коломия

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя