• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia

Автовокзал, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:55 – 07:00 ВроцлавПрага ВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

6 год. 5 хв.

Пт

01:20 – 07:00 ВроцлавПрага ВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

5 год. 40 хв.

Кожен день

01:45 – 06:30 ВроцлавГожув-Велькопольский ВроцлавЛешноПознаньГожув-Велькопольский

4 год. 45 хв.

Сб, Нд

01:45 – 06:30 ВроцлавГожув-Велькопольский ВроцлавЛешноПознаньГожув-Велькопольский

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

02:00 – 09:20 ВроцлавЩецин ВроцлавЛешноПознаньЩецин

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

02:20 – 13:00 ВроцлавЩецин ВроцлавЛешноПознаньСвебодзінМендзижечГожув-ВелькопольскийЩецин

10 год. 40 хв.

Кожен день

02:40 – 21:00 ВроцлавНадвірна ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

18 год. 20 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

03:30 – 11:10 ВроцлавЩецин ВроцлавПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

7 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

05:00 – 09:00 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

4 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

05:30 – 09:00 ВроцлавКатовіце ВроцлавОполеКрапковіцеСтшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГлівіцеЗабжеБитомХожувКатовіце

3 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

06:00 – 07:40 ВроцлавБолеславець ВроцлавБолеславець

1 год. 40 хв.

Нд

06:25 – 08:40 ВроцлавЛюбомеж ВроцлавЄленя-ГураЛюбомеж

2 год. 15 хв.

Ср, Чт, Нд

06:30 – 13:10 ВроцлавЩецин ВроцлавЛешноПознаньЩецин

6 год. 40 хв.

Кожен день

07:30 – 06:30 ВроцлавЧернігів ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиївЧернігів

23 год. 0 хв.

Пн

08:00 – 10:25 ВроцлавЧеркаси ВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиЧеркаси

26 год. 25 хв.

Кожен день

08:15 – 15:00 ВроцлавГожув-Велькопольский ВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшинГожув-Велькопольский

6 год. 45 хв.

Кожен день

08:20 – 11:05 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:25 – 11:05 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:30 – 11:00 ВроцлавЄленя-Гура ВроцлавЛегницяЄленя-Гура

2 год. 30 хв.

Кожен день

08:35 – 16:00 ВроцлавГожув-Велькопольский ВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшинГожув-Велькопольский

7 год. 25 хв.

Кожен день

09:00 – 21:35 ВроцлавЗапоріжжя ВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

36 год. 35 хв.

Пт, Нд

09:00 – 21:35 ВроцлавЗапоріжжя ВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

36 год. 35 хв.

Пт, Нд

09:45 – 12:30 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Кожен день

09:45 – 12:30 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Кожен день

09:45 – 12:30 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Кожен день

09:50 – 10:50 ВроцлавЛегниця ВроцлавЛегниця

1 год. 0 хв.

Кожен день

09:50 – 10:50 ВроцлавЛегниця ВроцлавЛегниця

1 год. 0 хв.

Кожен день

10:05 – 12:15 ВроцлавЗгожелець ВроцлавЗгожелець

2 год. 10 хв.

Пт, Нд

10:30 – 19:00 ВроцлавДніпро ВроцлавОполеГлівіцеКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпро

32 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

10:40 – 16:00 ВроцлавСкадовськ ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсонСкадовськ

29 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 16:00 ВроцлавПрага ВроцлавГрадець КраловеПрага

5 год. 0 хв.

Пн

11:00 – 09:20 ВроцлавВінниця ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

22 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 14:45 ВроцлавХарків ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 45 хв.

Кожен день

11:00 – 15:00 ВроцлавХарків ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

28 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 08:00 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеКраківТарнувЛьвівРівнеЖитомирКиїв

21 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 14:50 ВроцлавХарків ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 50 хв.

Кожен день

11:45 – 20:35 ВроцлавХерсон ВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

32 год. 50 хв.

Вт

11:45 – 20:35 ВроцлавХерсон ВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

32 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 01:00 ВроцлавЗапоріжжя ВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівЗамосцьЛуцькРівнеЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

37 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 01:00 ВроцлавЗапоріжжя ВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувЗамосцьЛуцькРівнеЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

37 год. 0 хв.

Кожен день

12:05 – 08:50 ВроцлавКамянець-Подільський ВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківРяшівЛьвівТернопільБучачЧортківБорщівКамянець-Подільський

20 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

12:05 – 20:20 ВроцлавЩецин ВроцлавЛешноЗелена ГураГожув-ВелькопольскийЩецин

8 год. 15 хв.

Нд

12:10 – 13:30 ВроцлавЛегниця ВроцлавЛегниця

1 год. 20 хв.

Кожен день

12:10 – 13:30 ВроцлавЛегниця ВроцлавЛегниця

1 год. 20 хв.

Кожен день

12:10 – 17:40 ВроцлавПрага ВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

5 год. 30 хв.

Чт

12:10 – 17:40 ВроцлавПрага ВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

5 год. 30 хв.

Чт

12:25 – 14:20 ВроцлавЄленя-Гура ВроцлавЄленя-Гура

1 год. 55 хв.

Ср, Сб

13:00 – 12:30 ВроцлавКиїв ВроцлавОполеГлівіцеКатовіцеКраків аеропортКраківТарнувДембицяРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

23 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 13:30 ВроцлавВінниця ВроцлавОполеГлівіцеКатовіцеКраків аеропортКраківТарнувДембицяРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:05 – 16:55 ВроцлавХерсон ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

27 год. 50 хв.

Кожен день

13:15 – 11:15 ВроцлавКиїв ВроцлавСерадзЛодзьВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)РокитнеОлевськКоростеньКиїв

22 год. 0 хв.

Вт

13:30 – 21:00 ВроцлавХерсон ВроцлавГлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

31 год. 30 хв.

Ср

13:30 – 10:30 ВроцлавЧернівці ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівПеремишльЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

21 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 16:40 ВроцлавКропивницький ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

27 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

14:00 – 11:40 ВроцлавВінниця ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінниця

21 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 17:00 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 17:00 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 17:00 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 17:00 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 50 хв.

Кожен день

14:15 – 07:05 ВроцлавСтебник (Львівська обл.) ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

16 год. 50 хв.

Вт, Сб

14:20 – 21:00 ВроцлавХарків ВроцлавЛьвівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївКиїв аеропорт БориспільПирятинЛубниХоролРешетилівкаПолтаваХарківХарків

30 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 13:20 ВроцлавЖитомир ВроцлавЛьвівЗборівПочаївКременецьШумськОстрогНетішинСлавутаШепетівкаПолоннеЧуднівЖитомир

22 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 08:20 ВроцлавВінниця ВроцлавЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

17 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

15:30 – 16:00 ВроцлавКиїв ВроцлавОполеЧенстоховаКельцеЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

24 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 16:00 ВроцлавКиїв ВроцлавОполеЧенстоховаКельцеЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

24 год. 30 хв.

Кожен день

15:50 – 13:45 ВроцлавКиїв ВроцлавКемпноСерадзЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

21 год. 55 хв.

Пн, Пт

15:55 – 12:50 ВроцлавКамянець-Подільський ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільЧортківКамянець-Подільський

20 год. 55 хв.

Кожен день

16:00 – 00:35 ВроцлавХарків ВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

32 год. 35 хв.

Нд

16:15 – 10:15 ВроцлавВінниця ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

16:25 – 08:55 ВроцлавТеребовля ВроцлавГлівіцеКатовіцеЛьвівЗолочівТернопільТеребовля

16 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб

17:00 – 01:15 ВроцлавХерсон ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

32 год. 15 хв.

Сб

17:30 – 11:30 ВроцлавЧернівці ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівці

18 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 09:30 ВроцлавЧервоноград ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівЯрославЯворівЛьвівЛьвівЖовкваЧервоноград

16 год. 0 хв.

Вт

18:30 – 20:20 ВроцлавКишинів ВроцлавОполеЧенстоховаКельцеСандомєжЄдинціБєльціОргіївКишинів

25 год. 50 хв.

Ср, Сб

18:40 – 13:45 ВроцлавКамянець-Подільський ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільТеребовляЧортківБорщівКамянець-Подільський

19 год. 5 хв.

Ср, Нд

18:40 – 13:45 ВроцлавКамянець-Подільський ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільТеребовляЧортківБорщівКамянець-Подільський

19 год. 5 хв.

Ср, Нд

18:40 – 07:00 ВроцлавМелітополь ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

36 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:50 – 21:30 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 14:30 ВроцлавВінниця ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

19 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 23:00 ВроцлавХерсон ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

28 год. 0 хв.

Кожен день

19:20 – 23:00 ВроцлавХарків ВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 23:00 ВроцлавХарків ВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 23:00 ВроцлавХарків ВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 12:35 ВроцлавАмстердам ВроцлавЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена ГураКросно-ОджаньскеБерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронінгенАмстердам

16 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 02:30 ВроцлавСлубіце ВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінСлубіце

6 год. 30 хв.

Ср

20:40 – 12:35 ВроцлавІвано-Франківськ ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

15 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

20:55 – 14:10 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 15 хв.

Сб

20:55 – 14:10 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 15 хв.

Сб

21:10 – 12:35 ВроцлавІвано-Франківськ ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:10 – 01:00 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 50 хв.

Кожен день

23:55 – 07:30 ВроцлавЩецин ВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

7 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia в місті Вроцлав містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Вроцлав

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя