• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia

Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:10 – 07:00 ВроцлавПрага ВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

5 год. 50 хв.

Вт, Пт

01:45 – 06:30 ВроцлавГожув-Велькопольський ВроцлавЛешноПознаньГожув-Велькопольський

4 год. 45 хв.

Кожен день

01:45 – 08:00 ВроцлавЩецин ВроцлавЛешноПознаньПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

6 год. 15 хв.

Кожен день

02:05 – 06:30 ВроцлавПознань ВроцлавСвідницяЯворЛегницяЛешноПознань

4 год. 25 хв.

Пн, Ср

05:20 – 09:30 ВроцлавПрага ВроцлавГрадец-КраловеПардубицеПрага

4 год. 10 хв.

Пт

05:40 – 07:30 ВроцлавЄленя-Гура ВроцлавЛегницяЄленя-Гура

1 год. 50 хв.

Кожен день

05:40 – 09:15 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

3 год. 35 хв.

Кожен день

08:00 – 12:00 ВроцлавЗелена Гура ВроцлавЛегницяПольковіцеНове МястечкоНова СульЛюбінЗелена Гура

4 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 12:00 ВроцлавЗелена Гура ВроцлавЛегницяЛюбінЗелена Гура

4 год. 0 хв.

Кожен день

09:20 – 13:00 ВроцлавСвебодзін ВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

3 год. 40 хв.

Кожен день

09:20 – 13:00 ВроцлавСвебодзін ВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

3 год. 40 хв.

Кожен день

09:20 – 13:00 ВроцлавСвебодзін ВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

3 год. 40 хв.

Кожен день

09:30 – 12:00 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

09:45 – 12:30 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Кожен день

09:45 – 12:30 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Кожен день

09:45 – 12:30 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Кожен день

09:45 – 01:45 ВроцлавІвано-Франківськ ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

16 год. 0 хв.

Кожен день

09:45 – 18:10 ВроцлавХерсон ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

32 год. 25 хв.

Чт, Нд

10:10 – 13:00 ВроцлавЗелена Гура ВроцлавЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена Гура

2 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

10:10 – 13:00 ВроцлавЗелена Гура ВроцлавЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена Гура

2 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:30 – 15:25 ВроцлавХарків ВроцлавОлаваБжегОполеҐлівіцеКатовіцеКраківТарнувДембицяРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївМіжнародний аеропорт БориспільПирятинЛубниПолтаваХарків

28 год. 55 хв.

Чт, Сб

11:00 – 06:00 ВроцлавВінниця ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

19 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 12:00 ВроцлавКривий Ріг ВроцлавОполеКатовіцеКраківКропивницькийКривий Ріг

25 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

11:45 – 20:35 ВроцлавХерсон ВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

32 год. 50 хв.

Кожен день

11:45 – 04:30 ВроцлавМаріуполь ВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжяМелітопольПриморськ (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

40 год. 45 хв.

Кожен день

12:00 – 21:30 ВроцлавЗапоріжжя ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

33 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 21:20 ВроцлавЗапоріжжя ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

33 год. 20 хв.

Кожен день

12:05 – 08:50 ВроцлавКамянець-Подільський ВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівЗолочівТернопільБучачЧортківБорщівКамянець-Подільський

20 год. 45 хв.

Пн, Вт, Сб, Нд

13:00 – 13:00 ВроцлавКиїв ВроцлавОполеҐлівіцеКатовіцеКраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівРівнеЖитомирКиїв

24 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 17:00 ВроцлавКропивницький ВроцлавОполеҐлівіцеКатовіцеКраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницький

28 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:05 – 17:10 ВроцлавХерсон ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївМиколаївХерсон

28 год. 5 хв.

Кожен день

13:05 – 20:05 ВроцлавЗапоріжжя ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігСофіївка (Дніпропетровська обл.)ДніпроЗапоріжжя

31 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 09:30 ВроцлавСнятин ВроцлавОполеҐлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятин

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 20:00 ВроцлавКривий Ріг ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

30 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 02:30 ВроцлавКремінна (Луганська обл.) ВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваЧутовеВалкиХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)Кремінна (Луганська обл.)

37 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 10:30 ВроцлавЧернівці ВроцлавОполеҐлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияЧернівці

21 год. 0 хв.

Кожен день

14:15 – 07:05 ВроцлавСтебник (Львівська обл.) ВроцлавОполеКатовіцеКраківСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

16 год. 50 хв.

Сб

15:00 – 10:30 ВроцлавХмельницький ВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

19 год. 30 хв.

Кожен день

15:20 – 18:00 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 40 хв.

Кожен день

15:20 – 18:00 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

2 год. 40 хв.

Кожен день

15:50 – 10:00 ВроцлавВерховина (Івано-Франківська обл.) ВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

18 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 12:30 ВроцлавКамянець-Подільський ВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

20 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 13:20 ВроцлавЧернівці ВроцлавОлаваОполеҐлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

20 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 13:20 ВроцлавЧернівці ВроцлавОполеҐлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

20 год. 20 хв.

Кожен день

18:00 – 08:30 ВроцлавТернопіль ВроцлавОполеКраків аeропортКраківЛьвівЗолочівТернопіль

14 год. 30 хв.

Пт

18:40 – 07:00 ВроцлавМелітополь ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

36 год. 20 хв.

Кожен день

19:20 – 23:00 ВроцлавХарків ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 23:10 ВроцлавХарків ВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 50 хв.

Кожен день

19:20 – 23:10 ВроцлавХарків ВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 50 хв.

Кожен день

23:55 – 07:30 ВроцлавЩецин ВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

7 год. 35 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia в місті Вроцлав містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Вроцлав

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя