• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia етаж - 2

Автовокзал, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia етаж - 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
02:00 – 08:20 ВроцлавЩецин ВроцлавЛешноПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

6 год. 20 хв.

Кожен день

02:00 – 09:20 ВроцлавЩецин ВроцлавЛешноПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

7 год. 20 хв.

Кожен день

03:15 – 08:30 ВроцлавПрага ВроцлавПрага

5 год. 15 хв.

Сб

04:00 – 06:40 ВроцлавГрадець Кралове ВроцлавГрадець Кралове

2 год. 40 хв.

Сб

04:00 – 06:40 ВроцлавГрадець Кралове ВроцлавГрадець Кралове

2 год. 40 хв.

Сб

05:00 – 10:30 ВроцлавЩецин ВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураГожув-ВелькопольскийЩецин

5 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 08:00 ВроцлавЗелена Гура ВроцлавЗелена Гура

2 год. 30 хв.

Кожен день

05:45 – 09:05 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

3 год. 20 хв.

Чт, Пт, Нд

05:45 – 11:55 ВроцлавПрага ВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

6 год. 10 хв.

Пт, Нд

07:00 – 07:15 ВроцлавКиїв ВроцлавОполеГлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

24 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:20 – 08:40 ВроцлавВалбжих ВроцлавСвідницяВалбжих

1 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

09:10 – 14:05 ВроцлавПрага ВроцлавГрадець КраловеПрага

4 год. 55 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

09:30 – 12:00 ВроцлавЗелена Гура ВроцлавЗелена Гура

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:45 – 12:30 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 15:30 ВроцлавПрага ВроцлавГрадець КраловеПрага

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 15:30 ВроцлавПрага ВроцлавГрадець КраловеПрага

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 15:30 ВроцлавПрага ВроцлавГрадець КраловеПрага

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 15:30 ВроцлавПрага ВроцлавГрадець КраловеПрага

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:40 – 14:40 ВроцлавХерсон ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаКоблевеМиколаївХерсон

28 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 07:30 ВроцлавВерховина (Івано-Франківська обл.) ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

20 год. 0 хв.

Кожен день

12:15 – 14:00 ВроцлавВалбжих ВроцлавСвідницяВалбжих

1 год. 45 хв.

Кожен день

12:30 – 15:45 ВроцлавПознань ВроцлавПознань

3 год. 15 хв.

Ср, Сб

13:00 – 09:40 ВроцлавКамянець-Подільський ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціКамянець-Подільський

20 год. 40 хв.

Кожен день

13:35 – 18:40 ВроцлавХерсон ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

29 год. 5 хв.

Кожен день

14:10 – 10:45 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

20 год. 35 хв.

Кожен день

14:45 – 12:45 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

22 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

15:00 – 18:40 ВроцлавХерсон ВроцлавЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

27 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 18:40 ВроцлавХерсон ВроцлавЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

27 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 10:30 ВроцлавХмельницький ВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

19 год. 30 хв.

Кожен день

15:15 – 14:55 ВроцлавЧеркаси ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркаси

23 год. 40 хв.

Вт, Нд

15:40 – 12:00 ВроцлавОстрог ВроцлавОполеГлівіцеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльГородокЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийКрасилівСтарокостянтинівІзяславШепетівкаСлавутаНетішинОстрог

20 год. 20 хв.

Кожен день

15:40 – 12:00 ВроцлавОстрог ВроцлавОполеГлівіцеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльГородокЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийКрасилівСтарокостянтинівІзяславШепетівкаСлавутаНетішинОстрог

20 год. 20 хв.

Кожен день

15:45 – 19:00 ВроцлавХерсон ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)МиколаївХерсон

27 год. 15 хв.

Вт

16:00 – 11:40 ВроцлавЧернівці ВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

19 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 00:35 ВроцлавХарків ВроцлавЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

32 год. 35 хв.

Нд

16:00 – 11:40 ВроцлавЧернівці ВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

19 год. 40 хв.

Ср, Нд

17:00 – 13:20 ВроцлавВінниця ВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

20 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 13:20 ВроцлавВінниця ВроцлавОполеОполеКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

20 год. 20 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 15:00 ВроцлавКиїв ВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

21 год. 25 хв.

Кожен день

17:40 – 11:20 ВроцлавМінськ ВроцлавЛодзьВаршаваБілостокГродноГродноЛідаМінськ

17 год. 40 хв.

Пн, Сб

17:40 – 11:20 ВроцлавМінськ ВроцлавЛодзьВаршаваБілостокГродноГродноЛідаМінськ

17 год. 40 хв.

Пн

18:00 – 11:00 ВроцлавТернопіль ВроцлавОполеКраків аеропортКраківЛьвівТернопіль

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

18:00 – 11:00 ВроцлавТернопіль ВроцлавОполеКраків аеропортЛьвівТернопіль

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

18:40 – 12:00 ВроцлавІвано-Франківськ ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

17 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:20 – 23:00 ВроцлавХарків ВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 40 хв.

Кожен день

20:20 – 11:20 ВроцлавТернопіль ВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопіль

15 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 01:00 ВроцлавПознань ВроцлавЛешноПознань

2 год. 50 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia етаж - 2 в місті Вроцлав містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Вроцлав

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя