Podle času
Podle ceny

Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2

Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 08:20 WroclawSzczecin WroclawLesznoPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

6 hod. 20 min.

Denně

03:15 – 08:30 WroclawPraha WroclawPraha

5 hod. 15 min.

So

03:35 – 09:20 WroclawSzczecin WroclawLegnicaLubinNowa SolZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

5 hod. 45 min.

Denně

04:00 – 06:40 WroclawHradec Králové WroclawHradec Králové

2 hod. 40 min.

Po, So

05:30 – 08:00 WroclawZielona Gora WroclawZielona Gora

2 hod. 30 min.

Denně

05:45 – 11:55 WroclawPraha WroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

6 hod. 10 min.

Ne

06:20 – 09:15 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 55 min.

Čt, Pá, Ne

07:20 – 08:40 WroclawWalbrzych WroclawSwidnicaWalbrzych

1 hod. 20 min.

St, Čt, So, Ne

09:10 – 14:05 WroclawPraha WroclawHradec KrálovéPraha

4 hod. 55 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

09:30 – 12:00 WroclawZielona Gora WroclawZielona Gora

2 hod. 30 min.

Denně

09:45 – 12:30 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 45 min.

Denně

10:30 – 15:30 WroclawPraha WroclawHradec KrálovéPraha

5 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 15:30 WroclawPraha WroclawHradec KrálovéPraha

5 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 15:30 WroclawPraha WroclawHradec KrálovéPraha

5 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 15:30 WroclawPraha WroclawHradec KrálovéPraha

5 hod. 0 min.

Denně

10:40 – 14:40 WroclawKherson WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaKobleveMykolaivKherson

28 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 07:30 WroclawVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

20 hod. 0 min.

Denně

12:15 – 14:00 WroclawWalbrzych WroclawSwidnicaWalbrzych

1 hod. 45 min.

Denně

12:30 – 15:45 WroclawPoznan WroclawPoznan

3 hod. 15 min.

St, Čt, So, Ne

12:30 – 15:30 WroclawPoznan WroclawPoznan

3 hod. 0 min.

St, So

13:00 – 09:40 WroclawKamianets-Podilskiy WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

20 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 10:45 WroclawKiev WroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

20 hod. 35 min.

Denně

14:45 – 12:45 WroclawKiev WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

22 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

14:45 – 11:15 WroclawVinnytsia WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

20 hod. 30 min.

Po, Pá

15:00 – 18:40 WroclawKherson WroclawKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

27 hod. 40 min.

Denně

15:00 – 10:30 WroclawKhmelnytskyi WroclawLodzWarszawaLublinKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

19 hod. 30 min.

Denně

15:15 – 14:55 WroclawCherkasy WroclawKatowiceLvivRivneZhytomyrKievCherkasy

23 hod. 40 min.

Út

15:40 – 12:00 WroclawOstrog WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslGorodokLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

20 hod. 20 min.

Denně

15:40 – 12:00 WroclawOstrog WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslGorodokLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

20 hod. 20 min.

Denně

15:45 – 19:00 WroclawKherson WroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

27 hod. 15 min.

Út

16:00 – 11:40 WroclawChernivtsi WroclawOpoleKatowiceKrakow airportKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

19 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 00:35 WroclawKharkiv WroclawLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

32 hod. 35 min.

Ne

16:00 – 11:40 WroclawChernivtsi WroclawOpoleKatowiceKrakow airportKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

19 hod. 40 min.

St, Ne

17:00 – 13:20 WroclawVinnytsia WroclawOpoleKatowiceKrakowTarnowRzeszowTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

20 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 13:20 WroclawVinnytsia WroclawOpoleOpoleKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

20 hod. 20 min.

Denně

17:35 – 14:35 WroclawKiev WroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

21 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 14:35 WroclawKiev WroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

21 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 14:35 WroclawKiev WroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

21 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 15:00 WroclawKiev WroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKievKiev

21 hod. 25 min.

Denně

17:40 – 11:20 WroclawMinsk WroclawLodzWarszawaBialystokGrodnoGrodnoLidaMinsk

17 hod. 40 min.

Po, So

18:00 – 11:00 WroclawTernopil WroclawOpoleKrakow airportKrakowLvivTernopil

17 hod. 0 min.

Út, Pá

18:00 – 11:00 WroclawTernopil WroclawOpoleKrakow airportLvivTernopil

17 hod. 0 min.

Út, Pá

18:40 – 12:00 WroclawIvano-Frankivsk WroclawKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:20 – 23:00 WroclawKharkiv WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

27 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 11:20 WroclawTernopil WroclawKatowiceKrakowLvivTernopil

15 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 01:00 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2 in the city of Wroclaw contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací