Odkud
Kam
Tam
Zpět
  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Vaše cesta
K platbě:
Sleva až 50%
Detaily spoje
Filtr tras
Cena
Čas odjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Čas příjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Druh spojení
Druh zavazadla
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19

Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:10 – 02:40 Kamianets-PodilskiyChernivtsi Kamianets-PodilskiyChernivtsi

1 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

02:35 – 07:50 Kamianets-PodilskiyVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

5 hod. 15 min.

Denně

03:25 – 05:30 Kamianets-PodilskiyChernivtsi Kamianets-PodilskiyChernivtsi

2 hod. 5 min.

Denně

05:00 – 06:30 Kamianets-PodilskiyChernivtsi Kamianets-PodilskiyChernivtsi

1 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

05:10 – 07:45 Kamianets-PodilskiyMohyliv-Podilskyi Kamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

2 hod. 35 min.

Denně

06:15 – 10:00 Kamianets-PodilskiyPlzen Kamianets-PodilskiyChernivtsiChernivtsiSniatynGorodenkaKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKrakowKatowiceOstravaBrnoPrahaPlzen

27 hod. 45 min.

07:00 – 08:50 Kamianets-PodilskiyChernivtsi Kamianets-PodilskiyChernivtsi

1 hod. 50 min.

Út, St, Ne

07:00 – 10:00 Kamianets-PodilskiyMohyliv-Podilskyi Kamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

3 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 11:00 Kamianets-PodilskiyMohyliv-Podilskyi Kamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

2 hod. 30 min.

Denně

08:35 – 08:00 Kamianets-PodilskiySankt-Peterburg Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

47 hod. 25 min.

Čt, Ne

09:00 – 13:30 Kamianets-PodilskiySwinoujscie Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

28 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 13:30 Kamianets-PodilskiySwinoujscie Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

28 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 09:15 Kamianets-PodilskiyPoznan Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLesznoPoznan

24 hod. 15 min.

Denně

09:40 – 19:00 Kamianets-PodilskiyKrasnodar Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

33 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

10:00 – 08:00 Kamianets-PodilskiyLodz Kamianets-PodilskiyDunaivtsiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynRivneLutskKovelChelmLublinPulawyRadomGrojecWarszawaBlonieBramkiSochaczewLowiczGlownoLodz

22 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 11:30 Kamianets-PodilskiySlupsk Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLvivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdyniaSlupsk

25 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 19:00 Kamianets-PodilskiyLviv Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLviv

9 hod. 0 min.

Denně

11:05 – 09:05 Kamianets-PodilskiyPoznan Kamianets-PodilskiyBorschivChortkivBuchachTernopilZolochivLvivKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

22 hod. 0 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

11:10 – 19:00 Kamianets-PodilskiyRivne Kamianets-PodilskiyDunaivtsiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)KhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogZdolbunivRivne

7 hod. 50 min.

Denně

11:20 – 06:50 Kamianets-PodilskiyZaporizhia Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

19 hod. 30 min.

Denně

11:35 – 08:00 Kamianets-PodilskiySankt-Peterburg Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

44 hod. 25 min.

Út

12:00 – 13:20 Kamianets-PodilskiyGdynia Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

25 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 13:20 Kamianets-PodilskiyGdynia Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

25 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 13:20 Kamianets-PodilskiyGdynia Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

25 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 10:10 Kamianets-PodilskiyLeszno Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

22 hod. 10 min.

Denně

12:00 – 20:40 Kamianets-PodilskiyLviv Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLviv

8 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 15:20 Kamianets-PodilskiySlupsk Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupsk

27 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 15:20 Kamianets-PodilskiySlupsk Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

27 hod. 20 min.

Denně

12:30 – 12:00 Kamianets-PodilskiyZielona Góra Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Góra

23 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 10:00 Kamianets-PodilskiyPoznan Kamianets-PodilskiyChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznan

21 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 12:00 Kamianets-PodilskiyZielona Góra Kamianets-PodilskiyChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Góra

23 hod. 30 min.

Denně

12:40 – 02:50 Kamianets-PodilskiyKherson Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaivKherson

14 hod. 10 min.

Út, Pá

13:00 – 14:20 Kamianets-PodilskiySzczecin Kamianets-PodilskiyBorschivChortkivTerebovlyaTernopilLvivLublinWarszawaPoznanSzczecin

25 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 15:50 Kamianets-PodilskiySlupsk Kamianets-PodilskiyChortkivTerebovlyaTernopilZolochivLvivChervonohradLublinGrojecWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdyniaWejherowoSlupsk

26 hod. 50 min.

Denně

14:20 – 18:25 Kamianets-PodilskiyTernopil Kamianets-PodilskiyChemerivtsiZakupne (Chemerovetskiy r-n)SatanivGrymailivSkalatTernopil

4 hod. 5 min.

Denně

15:30 – 05:00 Kamianets-PodilskiyWarszawa Kamianets-PodilskiyChortkivTernopilLvivWarszawa

13 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 06:00 Kamianets-PodilskiyWarszawa Kamianets-PodilskiyChortkivTernopilLvivLvivWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

16:40 – 18:50 Kamianets-PodilskiyChernivtsi Kamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)Chernivtsi

2 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

16:40 – 06:20 Kamianets-PodilskiyWarszawa Kamianets-PodilskiyChortkivTernopilLvivLublinWarszawa

13 hod. 40 min.

Denně

20:05 – 22:10 Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyi Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

2 hod. 5 min.

Denně

21:40 – 06:30 Kamianets-PodilskiyKyiv Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

8 hod. 50 min.

Út, Čt, Pá, Ne

22:25 – 07:30 Kamianets-PodilskiyKyiv Kamianets-PodilskiyDunaivtsiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)KhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyiv

9 hod. 5 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19 in the city of Kamianets-Podilskiy contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kamianets-Podilskiy


Počkejte prosím. Vyhledáváme spojení.

Jízdenka s otevřeným datem - skvělá volba, pokud jste se ještě nerozhodli o datu cesty. Taková jízdenka bude sloužit jako záruka, že můžete v případě potřeby odjet.
Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací