Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.Stancijna 2

Aut. Nádr., ul.Stancijna 2: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
03:00 – 15:30 UzhgorodKyiv UzhgorodLvivRivneZhytomyrKyiv

12 hod. 30 min.

Út, So

03:10 – 10:20 UzhgorodRachiv UzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachivRachiv

7 hod. 10 min.

Út

04:00 – 15:35 UzhgorodKyiv UzhgorodLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

11 hod. 35 min.

Po, Pá

05:15 – 10:00 UzhgorodTyachiv UzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

4 hod. 45 min.

Út, Čt, So

07:00 – 09:35 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceKošice

2 hod. 35 min.

Denně

07:40 – 10:10 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceSečovceKošice

2 hod. 30 min.

Denně

09:10 – 11:40 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceSečovceKošice

2 hod. 30 min.

Denně

09:35 – 15:30 UzhgorodBudapest UzhgorodChopBudapest

5 hod. 55 min.

Po, St, Pá, Ne

09:35 – 12:40 UzhgorodNyiregyhaza UzhgorodChopNyiregyhaza

3 hod. 5 min.

Po, St, Pá, Ne

10:30 – 00:50 UzhgorodKyiv UzhgorodMukachevoStryiLvivRivneZhytomyrKyiv

14 hod. 20 min.

Ne

12:00 – 14:10 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceSečovceKošice

2 hod. 10 min.

Denně

14:20 – 05:40 UzhgorodPraha UzhgorodMichalovceHumennéStropkovSvidníkGiraltovcePrešovLevocaPopradOlomoucBrnoHumpolecPraha

15 hod. 20 min.

Ne

14:20 – 17:40 UzhgorodSvidník UzhgorodMichalovceHumennéSvidník

3 hod. 20 min.

Út, Ne

15:00 – 07:00 UzhgorodPlzeň UzhgorodMichalovceKošicePrešovBanska BystricaZvolenNitraBratislavaBrnoPrahaPlzeň

16 hod. 0 min.

Ne

18:10 – 13:00 UzhgorodMadrid UzhgorodGeronaBarcelonaValenciaCuencaMadrid

42 hod. 50 min.

Čt

18:30 – 19:40 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

1 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 07:45 UzhgorodPraha UzhgorodBrnoPraha

11 hod. 45 min.

Út, Čt, So

21:00 – 22:05 UzhgorodZagreb UzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

25 hod. 5 min.

St, So

21:30 – 08:30 UzhgorodLutsk UzhgorodMukachevoChynadiyovoSvaliavaPolyana (Zakarpatska obl.)Nyzhni VorotaSkoleStryiLvivLvivLvivKamianka-BuzkaRadekhiv (Lvivska obl.)GorokhivLutskLutsk

11 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Stancijna 2 in the city of Uzhgorod contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Uzhgorod

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací