• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2

Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
03:40 – 15:00 UzhgorodKyiv UzhgorodMukachevoStryiLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

11 hod. 20 min.

Po, Pá, Ne

03:40 – 15:00 UzhgorodKyiv UzhgorodMukachevoStryiLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

11 hod. 20 min.

Po, Út, So

04:45 – 10:00 UzhgorodTyachiv UzhgorodMukachevoIrshavaIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)KhustTyachiv

5 hod. 15 min.

Út, So

05:15 – 10:00 UzhgorodTyachiv UzhgorodMukachevoIrshavaIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)KhustTyachiv

4 hod. 45 min.

St, Pá, Ne

05:50 – 09:35 UzhgorodKhust UzhgorodMukachevoIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)Khust

3 hod. 45 min.

07:00 – 09:35 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceKošice

2 hod. 35 min.

Denně

07:30 – 20:00 UzhgorodKyiv UzhgorodMukachevoStryiLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

12 hod. 30 min.

Denně

07:40 – 10:10 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceSečovceKošice

2 hod. 30 min.

Denně

09:35 – 15:30 UzhgorodBudapest UzhgorodChopBudapest

5 hod. 55 min.

Po, Pá

09:35 – 11:45 UzhgorodNyiregyhaza UzhgorodChopNyiregyhaza

2 hod. 10 min.

Po, Pá

12:00 – 14:10 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceSečovceKošice

2 hod. 10 min.

Denně

12:20 – 11:45 UzhgorodSlupsk UzhgorodMukachevoSvaliavaStryiLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

23 hod. 25 min.

Denně

12:20 – 19:00 UzhgorodLviv UzhgorodMukachevoSvaliavaStryiLviv

6 hod. 40 min.

Denně

12:20 – 17:30 UzhgorodLviv UzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaSkoleStryiLviv

5 hod. 10 min.

Denně

13:45 – 16:00 UzhgorodKošice UzhgorodMichalovceKošice

2 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 14:00 UzhgorodKherson UzhgorodMukachevoStryiLvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaKobleveMykolaivKherson

22 hod. 30 min.

So

18:30 – 19:40 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

1 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 06:20 UzhgorodPraha UzhgorodBrnoPraha

11 hod. 40 min.

St

19:00 – 06:00 UzhgorodChernivtsi UzhgorodMukachevoKhustTyachivRachivYasiniaYaremcheDelatynKolomyyaZabolotivSniatynChernivtsi

11 hod. 0 min.

Denně

19:20 – 13:00 UzhgorodLiberec UzhgorodBudapestBrnoPrahaMlada BoleslavJablonec nad NisouLiberec

17 hod. 40 min.

Denně

19:40 – 23:00 UzhgorodKhust UzhgorodMukachevoIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)Khust

3 hod. 20 min.

Po, So

20:00 – 07:45 UzhgorodPraha UzhgorodBrnoPraha

11 hod. 45 min.

St, Pá, Ne

20:00 – 07:45 UzhgorodPraha UzhgorodPrešovPopradŽilinaBrnoPraha

11 hod. 45 min.

Út, So

20:00 – 08:00 UzhgorodWien UzhgorodBudapestWien

12 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

21:30 – 08:30 UzhgorodLutsk UzhgorodMukachevoChynadiyovoSvaliavaPolyana (Zakarpatska obl.)Nyzhni VorotaSkoleStryiLvivLvivRadekhiv (Lvivska obl.)GorokhivLutskLutsk

11 hod. 0 min.

Denně

21:50 – 03:00 UzhgorodBari UzhgorodTriesteMestrePadovaFerraraRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

29 hod. 10 min.

Út

22:10 – 23:15 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

1 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2 in the city of Uzhgorod contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Uzhgorod

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací