Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul.Stancijna 2

Aut. Nádr., ul.Stancijna 2: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 04:30 UzhgorodTyachiv UzhgorodMukachevoKhustTyachiv

3 hod. 30 min.

Út, Čt

01:00 – 04:00 UzhgorodKošice UzhgorodKošice

3 hod. 0 min.

Denně

02:45 – 07:15 UzhgorodTyachiv UzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

4 hod. 30 min.

Út, Čt, So

04:00 – 16:10 UzhgorodKiev UzhgorodLvivRivneZhytomyrKiev

12 hod. 10 min.

Po, So

04:00 – 04:50 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

0 hod. 50 min.

Denně

04:25 – 10:10 UzhgorodLviv UzhgorodMukachevoSkoleStryiDrohobychLviv

5 hod. 45 min.

Po

05:20 – 14:00 UzhgorodKalush UzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

8 hod. 40 min.

Po, Pá

07:00 – 09:35 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceKošice

2 hod. 35 min.

Denně

07:30 – 15:00 UzhgorodLviv UzhgorodMukachevoStryiStebnyk (Lvivska obl.)TruskavecDrohobychSambirLviv

7 hod. 30 min.

Po, St, Pá

07:40 – 10:10 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceKošice

2 hod. 30 min.

Denně

07:50 – 23:15 UzhgorodPlzeň UzhgorodBudapestBratislavaBrnoPrahaPlzeň

15 hod. 25 min.

Út, Ne

08:15 – 14:30 UzhgorodBudapest UzhgorodChopBudapest

6 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So, Ne

08:15 – 09:25 UzhgorodChop UzhgorodChop

1 hod. 10 min.

Pá, Ne

08:15 – 11:30 UzhgorodNyiregyhaza UzhgorodChopNyiregyhaza

3 hod. 15 min.

Po, St, So

09:20 – 14:40 UzhgorodRachiv UzhgorodMukachevoKhustTyachivRachiv

5 hod. 20 min.

Denně

09:30 – 11:40 UzhgorodKošice UzhgorodMichalovceKošice

2 hod. 10 min.

Denně

10:05 – 15:10 UzhgorodDubove (Zakarpatska obl.) UzhgorodMukachevoBerehoveVynohradivKhustTyachivDubove (Zakarpatska obl.)

5 hod. 5 min.

Ne

14:20 – 05:40 UzhgorodPraha UzhgorodMichalovceHumennéStropkovSvidníkGiraltovcePrešovLevocaPopradOlomoucBrnoHumpolecPraha

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

14:20 – 17:40 UzhgorodSvidník UzhgorodMichalovceHumennéSvidník

3 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

14:40 – 05:15 UzhgorodPraha UzhgorodBrnoPraha

14 hod. 35 min.

Út, Čt, So

14:50 – 02:45 UzhgorodPraha UzhgorodBrnoPraha

11 hod. 55 min.

So

18:00 – 22:00 UzhgorodKošice UzhgorodKošice

4 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 06:00 UzhgorodPraha UzhgorodBrnoPraha

12 hod. 0 min.

Po, St, So

18:30 – 19:40 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

1 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 20:40 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

1 hod. 0 min.

Denně

21:10 – 13:05 UzhgorodPlzeň UzhgorodBrnoPrahaPlzeň

15 hod. 55 min.

So

21:25 – 12:20 UzhgorodPraha UzhgorodKošiceZvolenNitraBratislavaBrnoPraha

14 hod. 55 min.

St, So

21:30 – 22:05 UzhgorodZagreb UzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

24 hod. 35 min.

Čt, So

21:30 – 08:30 UzhgorodLutsk UzhgorodMukachevoChynadiyovoSvaliavaPolyana (Zakarpatska obl.)Nyzhni VorotaSkoleStryiLvivLvivLvivKamianka-BuzkaRadekhiv (Lvivska obl.)GorokhivLutskLutsk

11 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Stancijna 2 in the city of Uzhgorod contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Uzhgorod

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací