Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul.Stancijna 2

Aut. Nádr., ul.Stancijna 2: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 04:30 UzhgorodTyachiv UzhgorodMukachevoKhustTyachiv

3 hod. 30 min.

Út, Čt

01:00 – 04:00 UzhgorodKošice UzhgorodKošice

3 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 16:10 UzhgorodKiev UzhgorodLvivRivneZhytomyrKiev

12 hod. 10 min.

Po, So

04:00 – 04:50 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

0 hod. 50 min.

Denně

04:25 – 07:50 UzhgorodTyachiv UzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachiv

3 hod. 25 min.

Čt, Ne

05:20 – 14:00 UzhgorodKalush UzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

8 hod. 40 min.

Po, Pá

05:50 – 11:25 UzhgorodRachiv UzhgorodMukachevoKhustTyachivRachiv

5 hod. 35 min.

Denně

07:00 – 09:35 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceKošice

2 hod. 35 min.

Denně

07:40 – 10:10 UzhgorodKošice UzhgorodVysne NemeckeSobranceMichalovceKošice

2 hod. 30 min.

Denně

07:50 – 23:15 UzhgorodPlzeň UzhgorodBudapestBratislavaBrnoPrahaPlzeň

15 hod. 25 min.

Út, Ne

08:15 – 13:30 UzhgorodBudapest UzhgorodChopBudapest

5 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So, Ne

08:15 – 10:30 UzhgorodNyiregyhaza UzhgorodChopNyiregyhaza

2 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So, Ne

09:10 – 11:40 UzhgorodKošice UzhgorodMichalovceKošice

2 hod. 30 min.

Denně

09:20 – 14:40 UzhgorodRachiv UzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachivSolotvynoVelykyi BychkivRachiv

5 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 06:00 UzhgorodKiev UzhgorodLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

16 hod. 0 min.

Ne

15:20 – 05:40 UzhgorodPraha UzhgorodMichalovceHumennéStropkovSvidníkGiraltovcePrešovLevocaPopradOlomoucBrnoHumpolecPraha

14 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

15:20 – 17:40 UzhgorodSvidník UzhgorodMichalovceHumennéSvidník

2 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

18:10 – 09:30 UzhgorodLiberec UzhgorodPopradŽilinaBrnoHradec KrálovéLiberec

15 hod. 20 min.

Denně

18:30 – 19:40 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

1 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 22:15 UzhgorodKošice UzhgorodKošice

2 hod. 45 min.

Denně

19:40 – 20:40 UzhgorodMukachevo UzhgorodMukachevo

1 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 01:15 UzhgorodGenova UzhgorodUdineMestrePadovaVicenzaVeronaBresciaBergamoMilanoTorinoGenova

29 hod. 15 min.

Čt

21:25 – 12:20 UzhgorodPraha UzhgorodKošiceZvolenNitraBratislavaBrnoPraha

14 hod. 55 min.

St, So

21:30 – 16:30 UzhgorodZagreb UzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

19 hod. 0 min.

Čt, So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Stancijna 2 in the city of Uzhgorod contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Uzhgorod

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací