• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., "Florenc"

Aut. Nádr., "Florenc": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:00 – 06:10 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 10 min.

Denně

05:20 – 09:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

3 hod. 40 min.

Po, St, Čt, So, Ne

05:20 – 06:00 PrahaKralupy nad Vltavou PrahaKralupy nad Vltavou

0 hod. 40 min.

Út, Pá

05:50 – 10:30 PrahaNurnberg PrahaPlzeňNurnberg

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So

07:00 – 21:00 PrahaKherson PrahaHradec KrálovéWroclawGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

38 hod. 0 min.

St

07:00 – 15:45 PrahaKassel PrahaDresdenChemnitzGeraJenaWeimarErfurtEisenachKassel

8 hod. 45 min.

07:25 – 09:20 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Denně

08:00 – 16:00 PrahaAtheny PrahaBrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

32 hod. 0 min.

So

08:30 – 12:50 PrahaKamianets-Podilskiy PrahaMlada BoleslavLiberecJelenia GoraWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

28 hod. 20 min.

Denně

08:50 – 11:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

2 hod. 10 min.

Denně

09:00 – 20:15 PrahaKherson PrahaBrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

35 hod. 15 min.

Ne

09:00 – 06:45 PrahaSofia PrahaBrnoBratislavaSofia

21 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 09:00 PrahaMinsk PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

24 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 14:55 PrahaCherkasy PrahaMlada BoleslavLiberecLegnicaWroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivCherkasy

29 hod. 55 min.

Út, Ne

10:00 – 05:30 PrahaLviv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLviv

19 hod. 30 min.

Čt

10:00 – 13:00 PrahaChisinau PrahaBrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

27 hod. 0 min.

Út, Čt, So

10:00 – 06:30 PrahaGorodenka PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

20 hod. 30 min.

So

10:00 – 14:25 PrahaOrhei PrahaBrnoChisinauOrhei

28 hod. 25 min.

Ne

10:00 – 09:30 PrahaHaskovo PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

23 hod. 30 min.

Po, Čt, So

10:00 – 07:15 PrahaTyachiv PrahaBrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

21 hod. 15 min.

Út, Čt, So

10:10 – 12:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

1 hod. 50 min.

St

10:30 – 12:50 PrahaChisinau PrahaBrnoAradDevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

26 hod. 20 min.

So

10:30 – 19:00 PrahaKherson PrahaWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

32 hod. 30 min.

Út

11:00 – 12:30 PrahaKyiv PrahaBrnoKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

25 hod. 30 min.

Čt, Ne

11:00 – 14:00 PrahaVarna PrahaBrnoAradDevaSebesSibiuRamnicu ValceaPitestiBucurestiRuseVarna

27 hod. 0 min.

St, So

11:00 – 11:00 PrahaVinnytsia PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

24 hod. 0 min.

Po, Ne

11:00 – 06:00 PrahaDrohobych PrahaBrnoKrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

19 hod. 0 min.

Po

11:20 – 09:40 PrahaNadvirna PrahaBrnoOlomoucKatowiceRzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

22 hod. 20 min.

Denně

11:30 – 16:30 PrahaChisinau PrahaBrnoChisinau

29 hod. 0 min.

So

11:40 – 13:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 35 min.

Denně

11:40 – 13:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 14:35 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 14:35 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 13:30 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

1 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 14:00 PrahaKalush PrahaBrnoBratislavaNitraZvolenKošiceUzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

26 hod. 0 min.

Po, Pá

12:00 – 14:35 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 15:00 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

27 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 10:30 PrahaIvano-Frankivsk PrahaBrnoBratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Ne

12:30 – 17:30 PrahaBerlin PrahaDresdenBerlin

5 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 10:30 PrahaKyiv PrahaBrnoOlomoucOstravaLvivDubnoRivneZhytomyrKyiv

22 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 12:00 PrahaRachiv PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheYasiniaRachiv

23 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 14:25 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

14:00 – 15:30 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 30 min.

Ne

14:00 – 13:00 PrahaZalischyky PrahaBrnoOlomoucFrydek-MistekOstravaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

23 hod. 0 min.

Po

14:00 – 13:30 PrahaZalischyky PrahaBrnoFrydek-MistekLvivRohatinIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

23 hod. 30 min.

Ne

14:30 – 13:10 PrahaKosiv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

22 hod. 40 min.

Denně

14:30 – 13:10 PrahaKosiv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

22 hod. 40 min.

Denně

14:35 – 16:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 25 min.

St, So, Ne

15:00 – 11:00 PrahaZolochiv PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivZolochiv

20 hod. 0 min.

St, So

15:30 – 21:30 PrahaVarna PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraVarna

30 hod. 0 min.

Út, Pá, So, Ne

16:00 – 23:40 PrahaVarna PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

31 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 16:00 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

16:00 – 17:00 PrahaChernivtsi PrahaHradec KrálovéKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow airportKrakowRzeszowLvivTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow airportRzeszowTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

17:30 – 19:30 PrahaKalush PrahaBrnoBratislavaNitraZvolenKošiceUzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

26 hod. 0 min.

Út, So, Ne

18:00 – 13:00 PrahaKolomyya PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

18:00 – 12:30 PrahaDragovo (Zakarpatska obl.) PrahaBrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustBushtynoTyachivDragovo (Zakarpatska obl.)

18 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 15:30 PrahaRachiv PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheYasiniaRachiv

21 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

18:45 – 10:10 PrahaUzhgorod PrahaHumpolecBrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

15 hod. 25 min.

Po, Pá

19:30 – 16:00 PrahaKolomyya PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskBohorodchanyNadvirnaDelatynYaremcheLanchynKolomyya

20 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, So

19:30 – 17:00 PrahaKamianets-Podilskiy PrahaBrnoOlomoucOstravaLvivLvivZolochivTernopilTerebovlyaChortkivZalischykyChernivtsiKamianets-Podilskiy

21 hod. 30 min.

Čt

20:00 – 15:00 PrahaIvano-Frankivsk PrahaBrnoBratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

20:00 – 15:10 PrahaDubove (Zakarpatska obl.) PrahaBrnoUzhgorodMukachevoBerehoveVynohradivKhustTyachivDubove (Zakarpatska obl.)

19 hod. 10 min.

Ne

22:00 – 03:30 PrahaKyiv PrahaBrnoOlomoucOstravaCieszynBielsko-BialaCzechowice-DziedzicePszczynaTychyChorzowKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

29 hod. 30 min.

23:30 – 19:00 PrahaSofia PrahaSofia

19 hod. 30 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Florenc" in the city of Praha contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací