Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Florenc"

Aut. Nádr., "Florenc": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:20 – 08:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

3 hod. 40 min.

St, Čt, Ne

04:20 – 08:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

3 hod. 40 min.

Po, St, Čt, So, Ne

04:20 – 05:00 PrahaKralupy nad Vltavou PrahaKralupy nad Vltavou

0 hod. 40 min.

Út, Pá

05:00 – 06:10 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 10 min.

Denně

05:50 – 10:30 PrahaNurnberg PrahaPlzeňNurnberg

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So

07:00 – 21:00 PrahaKherson PrahaHradec KrálovéWroclawGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

38 hod. 0 min.

St

07:00 – 15:45 PrahaKassel PrahaDresdenChemnitzGeraJenaWeimarErfurtEisenachKassel

8 hod. 45 min.

07:25 – 09:20 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Denně

07:30 – 08:30 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakowRivneZhytomyrKiev

25 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

08:00 – 16:00 PrahaAtheny PrahaBrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

32 hod. 0 min.

So

08:30 – 12:50 PrahaKamianets-Podilskiy PrahaMlada BoleslavLiberecJelenia GoraWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

28 hod. 20 min.

Denně

08:30 – 10:30 PrahaKarlovy Vary PrahaKarlovy Vary

2 hod. 0 min.

So

09:00 – 20:15 PrahaKherson PrahaBrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

35 hod. 15 min.

Ne

09:00 – 06:45 PrahaSofia PrahaBrnoBratislavaBudapestSofia

21 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 09:00 PrahaMinsk PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

24 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 14:55 PrahaCherkasy PrahaMlada BoleslavLiberecLegnicaWroclawKatowiceLvivRivneZhytomyrKievCherkasy

29 hod. 55 min.

Út

09:00 – 11:00 PrahaKiev PrahaMlada BoleslavLiberecLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

26 hod. 0 min.

So, Ne

09:30 – 09:30 PrahaHaskovo PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

24 hod. 0 min.

Po, Čt, So

10:00 – 05:30 PrahaLviv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLviv

19 hod. 30 min.

Čt

10:00 – 13:00 PrahaChisinau PrahaBrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

27 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

10:00 – 06:30 PrahaGorodenka PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

20 hod. 30 min.

So

10:00 – 14:25 PrahaOrhei PrahaBrnoChisinauOrhei

28 hod. 25 min.

Út, Čt

10:00 – 07:15 PrahaTyachiv PrahaBrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

21 hod. 15 min.

Út, Čt, So

10:30 – 12:50 PrahaChisinau PrahaBrnoAradDevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

26 hod. 20 min.

So

10:30 – 19:00 PrahaKherson PrahaWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

32 hod. 30 min.

Út

11:00 – 12:55 PrahaKiev PrahaBrnoFrydek-MistekKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

25 hod. 55 min.

Čt, Ne

11:00 – 14:00 PrahaVarna PrahaBrnoAradDevaSebesSibiuRamnicu ValceaPitestiBucurestiRuseVarna

27 hod. 0 min.

St, So

11:00 – 11:00 PrahaVinnytsia PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

24 hod. 0 min.

Po, Ne

11:00 – 06:00 PrahaDrohobych PrahaBrnoKrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

19 hod. 0 min.

Po

11:20 – 09:40 PrahaNadvirna PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

22 hod. 20 min.

Denně

11:30 – 16:30 PrahaChisinau PrahaBrnoChisinau

29 hod. 0 min.

So

11:40 – 13:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 35 min.

Út, St, Čt, Pá, So

11:40 – 13:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 35 min.

So

12:00 – 14:35 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 14:35 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 14:00 PrahaKalush PrahaBrnoBratislavaNitraZvolenKošiceUzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

26 hod. 0 min.

Po, Pá

12:00 – 14:35 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 16:50 PrahaNurnberg PrahaPlzeňNurnberg

4 hod. 50 min.

Pá, Ne

12:00 – 15:00 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKievKiev

27 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 14:25 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Po

12:30 – 17:30 PrahaBerlin PrahaDresdenBerlin

5 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 12:30 PrahaKiev PrahaBrnoOlomoucOstravaLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

24 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 14:25 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

14:00 – 15:30 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 30 min.

Ne

14:00 – 13:30 PrahaZalischyky PrahaBrnoFrydek-MistekLvivLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

23 hod. 30 min.

Po

14:00 – 13:30 PrahaZalischyky PrahaBrnoFrydek-MistekLvivRohatinIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

23 hod. 30 min.

Ne

14:30 – 13:10 PrahaKosiv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

22 hod. 40 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 13:10 PrahaKosiv PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

22 hod. 40 min.

Po

14:35 – 16:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 25 min.

St, So, Ne

15:00 – 11:00 PrahaZolochiv PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivZolochiv

20 hod. 0 min.

St, So

15:00 – 18:05 PrahaHaskovo PrahaBrnoWienSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

27 hod. 5 min.

Út, Ne

15:30 – 21:30 PrahaVarna PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraBurgasVarna

30 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

15:30 – 21:30 PrahaVarna PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraBurgasVarna

30 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

16:00 – 23:40 PrahaVarna PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

31 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 16:00 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

16:00 – 17:00 PrahaChernivtsi PrahaHradec KrálovéKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow airportRzeszowLvivTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow airportRzeszowTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

18:00 – 13:00 PrahaKolomyya PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

18:45 – 10:10 PrahaUzhgorod PrahaHumpolecBrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

15 hod. 25 min.

Po, Pá

19:30 – 16:00 PrahaKolomyya PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskBohorodchanyNadvirnaDelatynYaremcheLanchynKolomyya

20 hod. 30 min.

Čt, So

20:00 – 15:10 PrahaDubove (Zakarpatska obl.) PrahaBrnoUzhgorodMukachevoBerehoveVynohradivKhustTyachivDubove (Zakarpatska obl.)

19 hod. 10 min.

Ne

22:00 – 03:30 PrahaKiev PrahaBrnoOlomoucOstravaCieszynBielsko-BialaCzechowice-DziedzicePszczynaTychyChorzowKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

29 hod. 30 min.

23:30 – 19:00 PrahaSofia PrahaSofia

19 hod. 30 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Florenc" in the city of Praha contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací