Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Florenc"

Aut. Nádr., "Florenc": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:20 – 08:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

3 hod. 40 min.

Po, St, Čt, So, Ne

04:20 – 05:00 PrahaKralupy nad Vltavou PrahaKralupy nad Vltavou

0 hod. 40 min.

Út, Pá

05:30 – 12:30 PrahaBerlin PrahaDresdenLeipzigHalleBerlin

7 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

05:50 – 10:30 PrahaNurnberg PrahaPlzeňNurnberg

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So

06:00 – 08:30 PrahaPlzeň PrahaPlzeňPlzeň

2 hod. 30 min.

St, Čt, Ne

07:00 – 21:00 PrahaKherson PrahaHradec KrálovéWroclawGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

38 hod. 0 min.

St

07:00 – 15:45 PrahaKassel PrahaDresdenChemnitzGeraJenaWeimarErfurtEisenachKassel

8 hod. 45 min.

07:25 – 09:20 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:30 – 08:30 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakowRivneZhytomyrKiev

25 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

08:00 – 16:00 PrahaAtheny PrahaBrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

32 hod. 0 min.

So

08:30 – 12:50 PrahaKamianets-Podilskiy PrahaMlada BoleslavLiberecJelenia GoraWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

28 hod. 20 min.

Denně

08:30 – 10:30 PrahaKarlovy Vary PrahaKarlovy Vary

2 hod. 0 min.

So

08:45 – 12:00 PrahaKarlovy Vary PrahaPlzeňKarlovy Vary

3 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

08:50 – 11:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

2 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

09:00 – 20:15 PrahaKherson PrahaBrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

35 hod. 15 min.

Ne

09:00 – 06:45 PrahaSofia PrahaBrnoBratislavaBudapestSofia

21 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 08:00 PrahaMinsk PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

23 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 14:55 PrahaCherkasy PrahaMlada BoleslavLiberecLegnicaWroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievCherkasy

29 hod. 55 min.

Út

09:00 – 11:00 PrahaKiev PrahaMlada BoleslavLiberecLegnicaWroclawKatowiceKrakowLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

26 hod. 0 min.

So, Ne

09:30 – 04:30 PrahaTyachiv PrahaBrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoKhustTyachiv

19 hod. 0 min.

Út, Čt

09:30 – 09:30 PrahaHaskovo PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

24 hod. 0 min.

Po, Čt, So

10:00 – 05:30 PrahaLviv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLviv

19 hod. 30 min.

Čt

10:00 – 12:00 PrahaVarna PrahaBrnoBratislavaAradSibiuPitestiBucurestiRuseRazgradShumenVarna

26 hod. 0 min.

Po, So

10:00 – 13:00 PrahaChisinau PrahaBrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

27 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

10:00 – 06:30 PrahaGorodenka PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

20 hod. 30 min.

So

10:00 – 14:25 PrahaOrhei PrahaBrnoChisinauOrhei

28 hod. 25 min.

Út, Čt

10:00 – 10:30 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéBrnoOlomoucKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

24 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 05:30 PrahaLviv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLviv

19 hod. 30 min.

Po

10:00 – 07:15 PrahaTyachiv PrahaBrnoOlomoucUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

21 hod. 15 min.

Út, Čt, So

10:30 – 12:50 PrahaChisinau PrahaBrnoAradDevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

26 hod. 20 min.

So

10:30 – 19:00 PrahaKherson PrahaWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

32 hod. 30 min.

Út

11:00 – 12:55 PrahaKiev PrahaBrnoFrydek-MistekKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

25 hod. 55 min.

Čt, Ne

11:00 – 14:00 PrahaVarna PrahaBrnoAradDevaSebesSibiuRamnicu ValceaPitestiBucurestiRuseVarna

27 hod. 0 min.

St, So

11:00 – 11:00 PrahaVinnytsia PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

24 hod. 0 min.

Po, Ne

11:00 – 06:00 PrahaDrohobych PrahaBrnoKrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

19 hod. 0 min.

Po

11:20 – 09:40 PrahaNadvirna PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

22 hod. 20 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

11:30 – 16:30 PrahaChisinau PrahaBrnoChisinau

29 hod. 0 min.

So

11:40 – 13:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 35 min.

So

11:40 – 13:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 35 min.

So

12:00 – 16:30 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKievKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:30 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 13:30 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 30 min.

Po, Pá

12:00 – 14:00 PrahaKalush PrahaBrnoBratislavaNitraZvolenKošiceUzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

26 hod. 0 min.

Po, Pá

12:00 – 16:30 PrahaKiev PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow airportKrakowKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

28 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:50 PrahaNurnberg PrahaPlzeňNurnberg

4 hod. 50 min.

12:30 – 14:30 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

2 hod. 0 min.

Po, St, So, Ne

12:30 – 14:25 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Út, Čt, Pá

12:30 – 12:00 PrahaRachiv PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

23 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 17:30 PrahaBerlin PrahaDresdenBerlin

5 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 12:30 PrahaKiev PrahaBrnoOlomoucOstravaKrakowLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

24 hod. 0 min.

Po, St, Pá

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 15:30 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 30 min.

So, Ne

14:00 – 11:25 PrahaRachiv PrahaHradec KrálovéBrnoOlomoucŽilinaPopradUzhgorodMukachevoKhustTyachivRachiv

21 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 13:30 PrahaZalischyky PrahaBrnoFrydek-MistekLvivLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

23 hod. 30 min.

Po, Ne

14:30 – 07:50 PrahaTyachiv PrahaBrnoOlomoucUzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachiv

17 hod. 20 min.

Čt, Ne

14:30 – 13:10 PrahaKosiv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

22 hod. 40 min.

Po

14:30 – 13:10 PrahaKosiv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

22 hod. 40 min.

Po

15:00 – 11:00 PrahaZolochiv PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivZolochiv

20 hod. 0 min.

St, So

15:00 – 18:05 PrahaHaskovo PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

27 hod. 5 min.

Ne

15:30 – 21:30 PrahaVarna PrahaBrnoWienBratislavaBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraBurgasVarna

30 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

16:00 – 23:40 PrahaVarna PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

31 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 16:00 PrahaChernivtsi PrahaHradec KrálovéOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 16:00 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 16:20 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow airportRzeszowLvivTernopil

19 hod. 30 min.

Po

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow airportRzeszowTernopil

19 hod. 30 min.

Po

17:00 – 17:30 PrahaKiev PrahaBrnoOlomoucKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

24 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 12:30 PrahaKolomyya PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

18 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

18:00 – 16:00 PrahaRachiv PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

22 hod. 0 min.

Pá, So, Ne

18:45 – 10:10 PrahaUzhgorod PrahaHumpolecBrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

15 hod. 25 min.

Po, St, Pá

19:30 – 16:00 PrahaKolomyya PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskBohorodchanyNadvirnaDelatynYaremcheLanchynKolomyya

20 hod. 30 min.

Čt, So

21:30 – 17:00 PrahaSofia PrahaBrnoBratislavaBudapestSofia

19 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So, Ne

21:45 – 23:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 30 min.

Út, Ne

22:00 – 03:30 PrahaKiev PrahaBrnoOlomoucOstravaCieszynBielsko-BialaCzechowice-DziedzicePszczynaTychyChorzowKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

29 hod. 30 min.

23:00 – 05:20 PrahaBudapest PrahaBratislavaGyorBudapest

6 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:00 PrahaBarcelona PrahaRegensburgMünchenMemmingenLindauBregenzSankt GallenZürichBaselChamberyGrenobleAvignonMontpellierNarbonnePerpignanFigueresGironaLloret de MarBarcelona

32 hod. 0 min.

Čt, Ne

23:30 – 19:00 PrahaSofia PrahaSofia

19 hod. 30 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Florenc" in the city of Praha contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací