• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., "Florenc"

Aut. Nádr., "Florenc": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 08:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

3 hod. 30 min.

St, So, Ne

05:20 – 08:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

2 hod. 40 min.

Po, St, So, Ne

05:20 – 06:00 PrahaKralupy nad Vltavou PrahaKralupy nad Vltavou

0 hod. 40 min.

Út, Pá

05:30 – 07:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So

05:50 – 10:30 PrahaNurnberg PrahaPlzeňNurnberg

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So

07:00 – 08:15 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So

07:00 – 15:45 PrahaKassel PrahaDresdenChemnitzGeraJenaWeimarErfurtEisenachKassel

8 hod. 45 min.

07:25 – 09:20 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Denně

07:30 – 21:00 PrahaKherson PrahaHradec KrálovéWroclawGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

37 hod. 30 min.

St

08:00 – 16:00 PrahaAtheny PrahaBrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

32 hod. 0 min.

So

08:30 – 12:50 PrahaKamianets-Podilskiy PrahaMlada BoleslavLiberecJelenia GoraWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

28 hod. 20 min.

Denně

08:50 – 11:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

2 hod. 10 min.

Denně

09:00 – 21:00 PrahaKherson PrahaBrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

36 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 06:45 PrahaSofia PrahaBrnoBratislavaSofia

21 hod. 45 min.

Po, St, Pá, So, Ne

09:00 – 09:55 PrahaMinsk PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowBrestMinsk

24 hod. 55 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 14:55 PrahaCherkasy PrahaMlada BoleslavLiberecLegnicaWroclawKatowiceLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasy

29 hod. 55 min.

Út, Ne

09:00 – 13:00 PrahaCheb PrahaPlzeňTachovMarianske LazneCheb

4 hod. 0 min.

Út

09:25 – 11:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

1 hod. 35 min.

Čt, Ne

10:00 – 05:30 PrahaLviv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLviv

19 hod. 30 min.

Čt

10:00 – 12:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

2 hod. 0 min.

Út, Pá

10:00 – 14:25 PrahaOrhei PrahaBrnoChisinauOrhei

28 hod. 25 min.

Út, Ne

10:00 – 11:30 PrahaChisinau PrahaBrnoChisinau

25 hod. 30 min.

Po, So

10:00 – 09:30 PrahaHaskovo PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

23 hod. 30 min.

Po, Čt, So

10:00 – 12:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

2 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

10:30 – 13:00 PrahaChisinau PrahaBrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

26 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:30 – 19:00 PrahaKherson PrahaWroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

32 hod. 30 min.

Út

11:00 – 12:30 PrahaKyiv PrahaBrnoKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

25 hod. 30 min.

Čt, Ne

11:00 – 10:10 PrahaVinnytsia PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

23 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

11:00 – 13:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

2 hod. 0 min.

St

11:00 – 06:00 PrahaDrohobych PrahaBrnoKrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

19 hod. 0 min.

Po

11:00 – 11:00 PrahaVinnytsia PrahaBrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoStryiLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

24 hod. 0 min.

Út, So

11:20 – 09:40 PrahaNadvirna PrahaBrnoOlomoucKatowiceLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

22 hod. 20 min.

Denně

11:30 – 16:30 PrahaChisinau PrahaBrnoChisinau

29 hod. 0 min.

So

11:40 – 13:15 PrahaPlzeň PrahaRokycanyPlzeň

1 hod. 35 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 14:35 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 14:35 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 14:00 PrahaKalush PrahaBrnoBratislavaNitraZvolenUzhgorodMukachevoNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

26 hod. 0 min.

Po, Pá

12:00 – 14:35 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 15:00 PrahaKyiv PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

27 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 14:00 PrahaKyiv PrahaBrnoBratislavaUzhgorodMukachevoStryiLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

12:00 – 14:00 PrahaLiberec PrahaMlada BoleslavLiberec

2 hod. 0 min.

So

12:30 – 10:30 PrahaIvano-Frankivsk PrahaBrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Ne

12:30 – 12:00 PrahaRachiv PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheYasiniaRachiv

23 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 14:25 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk PrahaHradec KrálovéWroclawKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:35 – 17:30 PrahaBerlin PrahaDresdenBerlin

3 hod. 55 min.

Denně

14:00 – 15:30 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 30 min.

Ne

14:00 – 13:00 PrahaZalischyky PrahaBrnoOlomoucOstravaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

23 hod. 0 min.

Po

14:00 – 13:30 PrahaZalischyky PrahaBrnoFrydek-MistekLvivRohatinIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

23 hod. 30 min.

Ne

14:00 – 17:00 PrahaKamianets-Podilskiy PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaGorodenkaSniatynChernivtsiChernivtsiKamianets-Podilskiy

27 hod. 0 min.

Ne

14:20 – 13:00 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucOstravaLvivLvivZolochivTernopilTerebovlyaChortkivZalischykyChernivtsi

22 hod. 40 min.

Čt

14:30 – 13:10 PrahaKosiv PrahaBrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

22 hod. 40 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

14:35 – 16:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 25 min.

St, So, Ne

15:00 – 11:00 PrahaZolochiv PrahaBrnoOlomoucKrakowLvivLvivZolochiv

20 hod. 0 min.

St, So

15:00 – 19:00 PrahaBriceni PrahaBrnoDrochiaSorocaDondușeniEdinetBriceni

28 hod. 0 min.

So

15:30 – 21:30 PrahaVarna PrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraVarna

30 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

15:30 – 10:00 PrahaTyachiv PrahaBrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

18 hod. 30 min.

Út, Čt, So

15:50 – 23:40 PrahaVarna PrahaPrahaPrahaPrahaBrnoBrnoWienWienBudapestBudapestSofiaSofiaPazardzhikPazardzhikPlovdivPlovdivStara ZagoraStara ZagoraSlivenSlivenBurgasBurgasVarnaVarna

31 hod. 50 min.

Denně

16:00 – 13:30 PrahaChernivtsi PrahaBrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 17:00 PrahaChernivtsi PrahaHradec KrálovéKatowiceLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:00 – 13:30 PrahaRachiv PrahaBrnoBratislavaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachivVelykyi BychkivRachiv

21 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow AirportRzeszowLvivTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

16:30 – 12:00 PrahaTernopil PrahaBrnoKrakow AirportRzeszowTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

17:00 – 16:15 PrahaKalush PrahaBrnoBratislavaNitraZvolenUzhgorodMukachevoNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

23 hod. 15 min.

Út, So, Ne

18:00 – 13:00 PrahaKolomyya PrahaBrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

18:00 – 12:30 PrahaDragovo (Zakarpatska obl.) PrahaBrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustBushtynoTyachivDragovo (Zakarpatska obl.)

18 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 15:30 PrahaRachiv PrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheYasiniaRachiv

21 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 06:00 PrahaIzmail PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaTatarbunaryIzmail

36 hod. 0 min.

Ne

18:30 – 06:00 PrahaIzmail PrahaBrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaTatarbunaryIzmail

35 hod. 30 min.

Ne

18:45 – 10:10 PrahaUzhgorod PrahaHumpolecBrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

15 hod. 25 min.

Po, Pá

18:50 – 20:10 PrahaPlzeň PrahaRokycanyPlzeň

1 hod. 20 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 07:00 PrahaKherson PrahaBrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

36 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

19:30 – 15:00 PrahaGorodenka PrahaBrnoOlomoucOstravaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskTlumachGorodenka

19 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 17:30 PrahaIvano-Frankivsk PrahaBrnoBratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

21 hod. 30 min.

St, Čt

20:00 – 15:10 PrahaDubove (Zakarpatska obl.) PrahaBrnoUzhgorodMukachevoBerehoveVynohradivKhustTyachivDubove (Zakarpatska obl.)

19 hod. 10 min.

St, Ne

20:00 – 00:00 PrahaYasinia PrahaBrnoBratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachivVelykyi BychkivRachivYasinia

4 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

22:00 – 03:30 PrahaKyiv PrahaBrnoOlomoucOstravaCieszynBielsko-BialaCzechowice-DziedzicePszczynaTychyChorzowKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

29 hod. 30 min.

23:30 – 19:00 PrahaSofia PrahaSofia

19 hod. 30 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Florenc" in the city of Praha contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací