• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., "Roztyly"

Aut. Nádr., "Roztyly": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 10:40 PrahaKarlovy Vary PrahaPlzeňKarlovy Vary

4 hod. 40 min.

Po, Čt

06:00 – 07:30 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 30 min.

Po, St, So

07:10 – 11:05 PrahaKarlovy Vary PrahaPlzeňKarlovy Vary

3 hod. 55 min.

Út, Čt, So

08:50 – 10:35 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 12:15 PrahaKhmilnyk PrahaHradec KrálovéPardubiceOlomoucBielsko-BialaKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

27 hod. 15 min.

09:00 – 04:10 PrahaLviv PrahaHradec KrálovéPardubiceOlomoucBielsko-BialaKatowiceKrakowLviv

19 hod. 10 min.

Čt

10:50 – 12:50 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

2 hod. 0 min.

Denně

12:15 – 10:10 PrahaLviv PrahaBrnoUzhgorodMukachevoSkoleStryiDrohobychLviv

21 hod. 55 min.

Po

12:30 – 10:00 PrahaBoryslav PrahaHradec KrálovéKatowiceLvivLvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

21 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:00 – 09:15 PrahaTurka (Lvivska obl.) PrahaHradec KrálovéKatowiceKrakowLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

20 hod. 15 min.

Po, Čt

13:00 – 10:05 PrahaKolomyya PrahaHradec KrálovéKrakow airportLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

21 hod. 5 min.

Denně

14:30 – 16:00 PrahaPlzeň PrahaPlzeň

1 hod. 30 min.

St, So, Ne

16:30 – 17:00 PrahaChernivtsi PrahaHradec KrálovéKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

18:00 – 15:00 PrahaLviv PrahaBrnoUzhgorodMukachevoSkoleStryiStebnyk (Lvivska obl.)TruskavecDrohobychSambirLviv

21 hod. 0 min.

Po, St, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Roztyly" in the city of Praha contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací