• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.Golovna 219

Aut. Nádr., ul.Golovna 219: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:25 – 08:35 ChernivtsiKosiv ChernivtsiSniatynKolomyyaKosiv

3 hod. 10 min.

Denně

05:30 – 15:00 ChernivtsiMoskva ChernivtsiVyzhnytsiaKosivKolomyyaNadvirnaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinBerezhanyTernopilZbarazhKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivMoskva

33 hod. 30 min.

So

07:00 – 13:35 ChernivtsiMoskva ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskva

30 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

07:30 – 09:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 hod. 10 min.

Denně

07:30 – 22:45 ChernivtsiCzestochowa ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

15 hod. 15 min.

Denně

07:30 – 09:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 hod. 10 min.

Denně

07:45 – 15:15 ChernivtsiPescara ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushStryiRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescara

31 hod. 30 min.

St

08:00 – 19:00 ChernivtsiKrasnodar ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

35 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

08:05 – 11:00 ChernivtsiLipkani ChernivtsiLipkani

2 hod. 55 min.

Denně

09:00 – 13:35 ChernivtsiMoskva ChernivtsiKelmentsiVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskva

28 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá

09:00 – 10:00 ChernivtsiPlzeň ChernivtsiSniatynGorodenkaKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKrakowKatowiceOstravaBrnoPrahaPlzeň

25 hod. 0 min.

09:30 – 06:50 ChernivtsiZaporizhia ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

21 hod. 20 min.

Denně

09:35 – 11:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 55 min.

Denně

09:40 – 13:10 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

3 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 05:05 ChernivtsiSkadovsk ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaivKhersonZalizniy PortSkadovsk

19 hod. 5 min.

Denně

10:30 – 09:30 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

23 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 15:00 ChernivtsiSwinoujscie ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

28 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 15:00 ChernivtsiSwinoujscie ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

28 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 05:40 ChernivtsiWroclaw ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclaw

18 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 18:45 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLviv

7 hod. 45 min.

Denně

12:10 – 13:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 30 min.

Denně

12:10 – 13:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 12:00 ChernivtsiZielona Gora ChernivtsiZalischykyChortkivTerebovlyaTernopilLvivLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

23 hod. 0 min.

Denně

13:10 – 15:10 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 09:30 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznan

19 hod. 30 min.

Pá, So

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 12:00 ChernivtsiZielona Gora ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Gora

22 hod. 0 min.

So

14:00 – 10:40 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

20 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 21:40 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLviv

7 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 20:40 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLviv

6 hod. 40 min.

Denně

14:50 – 12:00 ChernivtsiZielona Gora ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

21 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 17:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 hod. 0 min.

Ne

15:00 – 09:00 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaLodzPoznan

18 hod. 0 min.

Denně

15:20 – 17:30 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GoraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzow WielkopolskiSzczecin

26 hod. 10 min.

Denně

15:20 – 18:00 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

26 hod. 40 min.

Denně

15:20 – 16:00 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

24 hod. 40 min.

Denně

15:35 – 07:40 ChernivtsiLodz ChernivtsiChortkivTernopilLvivLublinWarszawaLodz

16 hod. 5 min.

Denně

15:40 – 17:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 50 min.

Denně

15:50 – 17:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 40 min.

Denně

15:50 – 17:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 06:00 ChernivtsiWarszawa ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 09:00 ChernivtsiWroclaw ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

16:25 – 21:20 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskBurshtynRohatinLviv

4 hod. 55 min.

Čt

17:00 – 15:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivStryiLvivLublinWarszawaPlonskMlawaOlsztynekOlsztynOstrodaElblagGdanskGdynia

22 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 19:45 ChernivtsiPila ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivStryiLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanObornikiChodzieżPila

26 hod. 45 min.

Denně

17:00 – 19:00 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivStryiLvivOpoleWroclawLegnicaLubinNowa SolZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

26 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 23:10 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLviv

6 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 18:10 ChernivtsiPlzeň ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivStryiLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceTychyBielsko-BialaCieszynFrydek-MistekOstravaOlomoucBrnoPrahaRokycanyPlzeň

25 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 20:20 ChernivtsiKolobrzeg ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivStryiLvivNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielceRadomGrojecSochaczewLowiczKutnoWloclawekTorunBydgoszczChojniceBeliy BurBobolice(koszaliński,zachodniopomorskie)KoszalinKolobrzeg

27 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 18:10 ChernivtsiPlzeň ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorodBratislavaBrnoPrahaRokycanyPlzeň

25 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 22:10 ChernivtsiKhmelnytskyi ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

3 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 22:10 ChernivtsiKhmelnytskyi ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

3 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 22:10 ChernivtsiKhmelnytskyi ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

3 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 22:10 ChernivtsiKhmelnytskyi ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

3 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 22:10 ChernivtsiKhmelnytskyi ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

3 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 06:30 ChernivtsiKyiv ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

10 hod. 30 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Golovna 219 in the city of Chernivtsi contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Chernivtsi

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací