• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Holovna, 219

Aut. Nádr., ul. Holovna, 219: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:20 – 08:00 ChernivtsiVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) ChernivtsiSniatynKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

3 hod. 40 min.

Denně

05:30 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiVyzhnytsiaKosivKolomyyaNadvirnaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinBerezhanyTernopilZbarazhKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

50 hod. 30 min.

St, So

07:00 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

49 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

07:30 – 22:45 ChernivtsiCzestochowa ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

15 hod. 15 min.

Denně

07:30 – 09:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 hod. 10 min.

Denně

07:30 – 09:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 hod. 10 min.

Denně

07:45 – 15:15 ChernivtsiPescara ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushStryiRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescara

31 hod. 30 min.

St

08:00 – 19:00 ChernivtsiKrasnodar ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

35 hod. 0 min.

So, Ne

08:20 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiKelmentsiNovodnistrovskMurovani KurylivtsiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

47 hod. 40 min.

Po, St, Pá

08:50 – 11:05 ChernivtsiLipkani ChernivtsiLipkani

2 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 10:00 ChernivtsiPlzen ChernivtsiSniatynGorodenkaKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKrakowKatowiceOstravaBrnoPrahaPlzen

25 hod. 0 min.

09:30 – 06:50 ChernivtsiZaporizhia ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

21 hod. 20 min.

Denně

09:30 – 06:50 ChernivtsiZaporizhia ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

21 hod. 20 min.

Denně

10:00 – 11:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

46 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

10:30 – 17:00 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

30 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 09:30 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

23 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 12:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 16:25 ChernivtsiLviv ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

5 hod. 55 min.

Denně

10:50 – 02:50 ChernivtsiKherson ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaivKherson

16 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 13:15 ChernivtsiSwinoujscie ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

26 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 13:15 ChernivtsiSwinoujscie ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

26 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 09:15 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLesznoPoznan

22 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 18:45 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLviv

7 hod. 45 min.

Denně

11:40 – 16:00 ChernivtsiTernopil ChernivtsiZalischykyTovste (Ternopilska obl.)ChortkivKopychyntsiTerebovlyaTernopil

4 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 13:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 40 min.

Denně

12:10 – 13:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 30 min.

Denně

12:15 – 14:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 45 min.

Denně

12:30 – 11:30 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLvivLvivLublinRadomWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdyniaSlupsk

23 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 19:00 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLviv

6 hod. 30 min.

Denně

12:40 – 14:10 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 30 min.

Denně

12:40 – 14:10 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 30 min.

Denně

13:20 – 15:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 15:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 40 min.

Denně

13:45 – 15:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 12:00 ChernivtsiZielona Góra ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOlawaOpoleWroclawLegnicaPolkowiceNowe MiasteczkoNowa SolLubinZielona Góra

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 12:00 ChernivtsiZielona Góra ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Góra

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 10:10 ChernivtsiLeszno ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

20 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 20:40 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLviv

6 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 19:20 ChernivtsiLviv ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

5 hod. 20 min.

Čt, Pá

14:00 – 15:20 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupsk

25 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 15:20 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

25 hod. 20 min.

Denně

14:45 – 19:40 ChernivtsiTernopil ChernivtsiKitsmanZalischykyTovste (Ternopilska obl.)ChortkivKopychyntsiTerebovlyaTernopil

4 hod. 55 min.

Denně

14:50 – 12:00 ChernivtsiZielona Góra ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Góra

21 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 17:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 hod. 0 min.

Ne

15:00 – 09:00 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaLodzPoznan

18 hod. 0 min.

Denně

15:20 – 17:30 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

26 hod. 10 min.

Denně

15:20 – 18:00 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

26 hod. 40 min.

Denně

15:20 – 22:00 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

6 hod. 40 min.

Denně

15:20 – 16:00 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

24 hod. 40 min.

Denně

15:35 – 07:40 ChernivtsiLodz ChernivtsiChortkivTernopilLvivLublinWarszawaLodz

16 hod. 5 min.

Denně

15:35 – 07:20 ChernivtsiLodz ChernivtsiChortkivTernopilLvivLublinWarszawaLodz

15 hod. 45 min.

Denně

16:00 – 07:00 ChernivtsiWarszawa ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLvivLublinWarszawa

15 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 09:00 ChernivtsiWroclaw ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 09:00 ChernivtsiWroclaw ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 22:30 ChernivtsiLviv ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLviv

6 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 02:45 ChernivtsiUzhgorod ChernivtsiSniatynZabolotivKolomyyaDelatynYaremcheYasiniaRachivTyachivKhustMukachevoUzhgorod

10 hod. 45 min.

Denně

17:10 – 09:00 ChernivtsiLodz ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodz

15 hod. 50 min.

Denně

20:00 – 06:30 ChernivtsiKyiv ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

10 hod. 30 min.

Denně

20:40 – 07:00 ChernivtsiKyiv ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)KhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyiv

10 hod. 20 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Holovna, 219 in the city of Chernivtsi contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Chernivtsi

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací