• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227

Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:45 – 05:00 LodzBydgoszcz LodzWloclawekTorunBydgoszcz

4 hod. 15 min.

Čt, Ne

00:45 – 05:00 LodzBydgoszcz LodzWloclawekTorunBydgoszcz

4 hod. 15 min.

Čt, Ne

01:00 – 11:40 LodzKoszalin LodzTorunBydgoszczGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalin

10 hod. 40 min.

Denně

02:35 – 07:30 LodzBydgoszcz LodzKutnoWloclawekTorunBydgoszcz

4 hod. 55 min.

Po, St, Pá

02:40 – 09:40 LodzSzczecin LodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

7 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, Ne

03:35 – 06:10 LodzCzestochowa LodzPiotrkow TrybunalskiCzestochowa

2 hod. 35 min.

Út, St, Čt, So, Ne

04:10 – 08:00 LodzPoznan LodzKoninWrzesniaPoznan

3 hod. 50 min.

Denně

05:30 – 08:15 LodzKharkiv LodzWarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

26 hod. 45 min.

Denně

06:00 – 14:00 LodzMiedzyzdroje LodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscieMiedzyzdroje

8 hod. 0 min.

Denně

06:40 – 14:30 LodzWejherowo LodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

7 hod. 50 min.

Denně

06:50 – 14:30 LodzWejherowo LodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

7 hod. 40 min.

Denně

06:50 – 10:00 LodzCzestochowa LodzPiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowa

3 hod. 10 min.

Denně

06:50 – 14:30 LodzWejherowo LodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

7 hod. 40 min.

Denně

06:50 – 14:30 LodzWejherowo LodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

7 hod. 40 min.

Denně

07:00 – 15:00 LodzSzczecin LodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

8 hod. 0 min.

Denně

07:20 – 15:00 LodzStargard Szczecinski LodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowStargard Szczecinski

7 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

07:20 – 15:00 LodzStargard Szczecinski LodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowStargard Szczecinski

7 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

07:50 – 15:45 LodzKolobrzeg LodzKoninPoznanPilaSzczecinekKoszalinKolobrzeg

7 hod. 55 min.

Denně

07:50 – 15:45 LodzKolobrzeg LodzKoninPoznanPilaSzczecinekKoszalinKolobrzeg

7 hod. 55 min.

Denně

08:30 – 12:00 LodzPoznan LodzKoninPoznan

3 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 18:00 LodzSzczecin LodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

9 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 11:00 LodzPoznan LodzPoznan

2 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 16:25 LodzKharkiv LodzPiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowaKielceOpatowSandomierzStalowa WolaNiskoLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkiv

28 hod. 55 min.

Út, Čt, So

12:10 – 03:55 LodzStaryi Sambir LodzWarszawaRadomLvivLvivDrohobychSambirStaryi Sambir

15 hod. 45 min.

Út, So

13:30 – 14:00 LodzKharkiv LodzWarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkivKharkiv

24 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 19:35 LodzSievierodonetsk LodzWarszawaLublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkivKupianskKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)Sievierodonetsk

30 hod. 5 min.

Denně

13:30 – 14:00 LodzKharkiv LodzWarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

24 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 19:35 LodzSievierodonetsk LodzWarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkivKupianskKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)LysychanskSievierodonetsk

30 hod. 5 min.

Denně

13:40 – 18:20 LodzPavlohrad LodzWarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproPavlohrad

28 hod. 40 min.

Denně

14:15 – 18:35 LodzZaporizhia LodzWarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

28 hod. 20 min.

Denně

14:15 – 18:35 LodzZaporizhia LodzWarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

28 hod. 20 min.

Denně

14:15 – 18:35 LodzZaporizhia LodzWarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

28 hod. 20 min.

Denně

14:15 – 18:35 LodzZaporizhia LodzWarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

28 hod. 20 min.

Denně

16:10 – 10:05 LodzVinnytsia LodzWarszawaLublinLutskRivneOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

17 hod. 55 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

16:55 – 21:20 LodzMykolaiv LodzWarszawaLublinChelmVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivUmanOdessaOdessaMykolaiv

28 hod. 25 min.

Čt, So

17:25 – 09:15 LodzTernopil LodzLowiczSochaczewBlonieWarszawaLublinLiubomlVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyTernopil

15 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

17:30 – 08:00 LodzZdolbuniv LodzWarszawaLublinKovelLutskRivneZdolbuniv

14 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 01:40 LodzKherson LodzWarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

32 hod. 10 min.

Denně

17:50 – 09:35 LodzVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) LodzWarszawaLublinLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

15 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 13:40 LodzKamianets-Podilskiy LodzWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

19 hod. 40 min.

Denně

18:00 – 13:40 LodzKamianets-Podilskiy LodzWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

19 hod. 40 min.

Denně

18:10 – 23:50 LodzKherson LodzWarszawaRadomKielceLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

29 hod. 40 min.

Denně

18:10 – 13:30 LodzTyachiv LodzWarszawaRadomKielceLvivLvivStryiNyzhni VorotaSvaliavaMukachevoKhustTyachiv

19 hod. 20 min.

Denně

18:10 – 14:00 LodzKyiv LodzWarszawaRadomKielceDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

19 hod. 50 min.

Denně

18:25 – 20:25 LodzKherson LodzWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

26 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 13:30 LodzChernivtsi LodzWarszawaLublinLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

17 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 13:30 LodzChernivtsi LodzWarszawaLublinLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

17 hod. 30 min.

Denně

22:50 – 06:50 LodzGdynia LodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

8 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227 in the city of Lodz contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Lodz

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací