• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7

Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 13:30 PoltavaDüsseldorf PoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

37 hod. 0 min.

Po, St, Pá

00:30 – 13:00 PoltavaStuttgart airport PoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

36 hod. 30 min.

Po, Pá

00:40 – 10:15 PoltavaKolobrzeg PoltavaLubnyPyriatynBoryspilBoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

33 hod. 35 min.

Denně

00:40 – 09:30 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

8 hod. 50 min.

Denně

00:40 – 10:00 PoltavaMariupol PoltavaKrasnohradNovomoskovskPavlohradPokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

9 hod. 20 min.

Denně

01:10 – 19:00 PoltavaKrasnodar PoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

17 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

01:10 – 10:15 PoltavaKolobrzeg PoltavaLubnyPyriatynBoryspilBoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

33 hod. 5 min.

Denně

01:15 – 07:00 PoltavaGdynia PoltavaBoryspilKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

29 hod. 45 min.

Denně

01:15 – 07:00 PoltavaGdynia PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

29 hod. 45 min.

Denně

01:15 – 07:00 PoltavaGdynia PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

29 hod. 45 min.

Denně

01:15 – 07:00 PoltavaGdynia PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinLodzWloclawekBydgoszczGdanskGdynia

29 hod. 45 min.

Denně

01:15 – 07:00 PoltavaGdynia PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinLodzWloclawekBydgoszczGdanskGdynia

29 hod. 45 min.

Denně

01:30 – 07:30 PoltavaPraha PoltavaLubnyPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

30 hod. 0 min.

Po, Pá, So

01:45 – 18:15 PoltavaMinsk PoltavaKyivChernihivGomelBabruyskMinsk

16 hod. 30 min.

Ne

02:35 – 13:30 PoltavaKolobrzeg PoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

34 hod. 55 min.

Út, So

03:20 – 05:20 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

03:50 – 06:30 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 40 min.

Pá, Ne

03:50 – 06:30 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 40 min.

Pá, Ne

04:40 – 12:30 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

7 hod. 50 min.

Denně

04:40 – 12:30 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

7 hod. 50 min.

Denně

04:40 – 12:30 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

7 hod. 50 min.

Denně

05:30 – 07:50 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 20 min.

Denně

05:30 – 07:50 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 20 min.

Denně

05:30 – 08:10 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 40 min.

Denně

05:30 – 07:50 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 20 min.

Denně

05:30 – 07:50 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 20 min.

Denně

06:00 – 13:15 PoltavaZaporizhia PoltavaKharkivDniproZaporizhia

7 hod. 15 min.

Po

07:00 – 14:20 PoltavaKoszalin PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

31 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 18:30 PoltavaLutsk PoltavaKyivZhytomyrRivneLutsk

11 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 13:00 PoltavaSwiebodzin PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

30 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 15:15 PoltavaZaporizhia PoltavaKharkivDniproZaporizhia

7 hod. 15 min.

Ne

08:30 – 10:10 PoltavaWroclaw PoltavaKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

25 hod. 40 min.

Po, St, Pá

08:30 – 22:40 PoltavaLviv PoltavaKyivKyivZhytomyrRivneBrodyLviv

14 hod. 10 min.

Po, St, Pá

08:30 – 14:00 PoltavaSzczecin PoltavaKyivKyivZhytomyrRivneLvivWarszawaPoznanSzczecin

29 hod. 30 min.

St, Pá

09:00 – 12:00 PoltavaSlupsk PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

27 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 12:00 PoltavaSlupsk PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

27 hod. 0 min.

Denně

09:15 – 12:30 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

27 hod. 15 min.

Denně

09:15 – 12:30 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

27 hod. 15 min.

Denně

09:15 – 12:30 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

27 hod. 15 min.

Denně

09:35 – 14:35 PoltavaWroclaw PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

29 hod. 0 min.

09:40 – 02:40 PoltavaChernivtsi PoltavaKyivKyivZhytomyrVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

17 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

09:45 – 14:25 PoltavaZaporizhia PoltavaDniproZaporizhia

4 hod. 40 min.

Út, Pá

10:00 – 15:00 PoltavaSzczecin PoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

29 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 17:00 PoltavaSwinoujscie PoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskChelmLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

31 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 17:00 PoltavaSwinoujscie PoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

31 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 17:00 PoltavaSwinoujscie PoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

31 hod. 0 min.

Denně

10:10 – 15:00 PoltavaSzczecin PoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

28 hod. 50 min.

Denně

10:25 – 17:30 PoltavaSwinoujscie PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomTomaszow MazowieckiPiotrkow TrybunalskiLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinSwinoujscie

31 hod. 5 min.

Denně

10:25 – 22:20 PoltavaLutsk PoltavaKyivZhytomyrRivneLutsk

11 hod. 55 min.

Denně

11:15 – 17:00 PoltavaKyiv PoltavaKhorolLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyiv

5 hod. 45 min.

Denně

12:45 – 14:45 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 0 min.

Denně

12:45 – 14:45 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 0 min.

Denně

12:45 – 15:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 15 min.

Denně

12:45 – 15:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkivKharkiv

2 hod. 15 min.

Denně

12:45 – 15:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkivKharkiv

2 hod. 15 min.

Denně

12:45 – 15:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 15:10 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 15:10 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 15:10 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 03:55 PoltavaKovel PoltavaLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

14 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

13:05 – 18:55 PoltavaKyiv PoltavaLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyiv

5 hod. 50 min.

Denně

13:30 – 17:00 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

27 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 17:00 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

27 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 17:00 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

27 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 15:35 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 5 min.

Denně

13:30 – 15:35 PoltavaKharkiv PoltavaKharkivKharkiv

2 hod. 5 min.

Denně

13:30 – 17:00 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

27 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 17:00 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

27 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 17:00 PoltavaPoznan PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

27 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 15:35 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 22:30 PoltavaZaporizhia PoltavaKharkivKrasnohradDniproZaporizhia

8 hod. 30 min.

St, Čt, So

14:10 – 17:20 PoltavaDnipro PoltavaDnipro

3 hod. 10 min.

Po, St, Pá, So

14:30 – 12:40 PoltavaLodz PoltavaKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawaLodz

22 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 12:30 PoltavaLodz PoltavaKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawaLodz

22 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 12:40 PoltavaLodz PoltavaKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawaLodz

22 hod. 10 min.

Denně

14:40 – 07:30 PoltavaMoskva PoltavaKharkivKurskMoskva

16 hod. 50 min.

Denně

15:15 – 20:10 PoltavaKyiv PoltavaKyiv

4 hod. 55 min.

Ne

15:30 – 18:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 30 min.

Denně

15:45 – 20:00 PoltavaDnipro PoltavaDnipro

4 hod. 15 min.

Denně

15:45 – 20:20 PoltavaDnipro PoltavaDnipro

4 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 01:25 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

9 hod. 25 min.

Út, Čt, So

16:20 – 01:45 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

9 hod. 25 min.

St, Pá, Ne

16:20 – 01:45 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

9 hod. 25 min.

Út, So

16:45 – 21:35 PoltavaZaporizhia PoltavaDniproZaporizhia

4 hod. 50 min.

Ne

16:45 – 21:35 PoltavaZaporizhia PoltavaDniproZaporizhia

4 hod. 50 min.

Ne

16:55 – 22:30 PoltavaWroclaw PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

29 hod. 35 min.

16:55 – 22:30 PoltavaWroclaw PoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

29 hod. 35 min.

17:00 – 09:40 PoltavaWarszawa PoltavaKyivLublinWarszawa

16 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 09:40 PoltavaWarszawa PoltavaKyivLublinWarszawa

16 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 09:40 PoltavaWarszawa PoltavaKyivLublinWarszawa

16 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 13:00 PoltavaSalerno PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

44 hod. 0 min.

Čt

17:00 – 06:45 PoltavaLviv PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLviv

13 hod. 45 min.

Čt

17:45 – 03:25 PoltavaSievierodonetsk PoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

9 hod. 40 min.

Po, St, Pá

17:50 – 12:30 PoltavaBukovel (Polianytsia) PoltavaKyivKyivZhytomyrRivneLvivIvano-FrankivskYaremcheBukovel (Polianytsia)Bukovel (Polianytsia)

18 hod. 40 min.

Pá, Ne

17:50 – 06:30 PoltavaOdessa PoltavaKyivKyivUmanOdessa

12 hod. 40 min.

Pá, Ne

18:10 – 20:40 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 30 min.

Denně

18:10 – 20:40 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 30 min.

Denně

18:35 – 18:20 PoltavaKrasnodar PoltavaKharkivRostov-na-DonuStarominskayaTimashyovskKrasnodar

23 hod. 45 min.

Po, St, Čt, So

19:00 – 01:30 PoltavaZaporizhia PoltavaKharkivDniproZaporizhia

6 hod. 30 min.

Út, Čt, So

19:00 – 01:30 PoltavaZaporizhia PoltavaKharkivDniproZaporizhia

6 hod. 30 min.

Út, So

19:00 – 16:25 PoltavaVolgograd PoltavaKharkivBelgorodStary OskolVoronezhVolgograd

21 hod. 25 min.

19:15 – 22:00 PoltavaKharkiv PoltavaChutoveValkyKharkiv

2 hod. 45 min.

Denně

21:00 – 23:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 23:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 23:00 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 00:45 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 45 min.

So

22:10 – 00:35 PoltavaKharkiv PoltavaKharkiv

2 hod. 25 min.

Ne

23:15 – 05:00 PoltavaWejherowo PoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaWejherowo

29 hod. 45 min.

Po, St, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7 in the city of Poltava contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Poltava

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací