• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10

Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:01 – 01:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 29 min.

Út, So

00:01 – 01:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 29 min.

So

00:20 – 16:00 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

15 hod. 40 min.

Denně

01:00 – 09:10 DniproZalizniy Port DniproNikopolNovovorontsovkaBeryslavKhersonZalizniy Port

8 hod. 10 min.

Čt, Pá, So

01:20 – 09:30 DniproStrilkove DniproZaporizhiaMelitopolKyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Novooleksiivka (Khersonska obl.)GenicheskGenitscheska GirkaShchaslivtseve (Khersonska obl.)Strilkove

8 hod. 10 min.

Út, Pá, So

01:30 – 04:00 DniproKryvyi Rih DniproKryvyi Rih

2 hod. 30 min.

Denně

01:35 – 08:00 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)TokmakTokmakBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyansk

6 hod. 25 min.

Denně

02:05 – 08:10 DniproKyrylivka (Zaporizhska obl.) DniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolMelitopolKyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)

6 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

02:20 – 06:40 DniproKharkiv DniproPereschepyneKrasnohradKharkivKharkiv

4 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

02:50 – 14:10 DniproKoszalin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

35 hod. 20 min.

Denně

02:50 – 19:30 DniproVolodymyr-Volynskyi DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

16 hod. 40 min.

Denně

02:50 – 14:10 DniproKoszalin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

35 hod. 20 min.

Denně

03:00 – 13:00 DniproSwiebodzin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

34 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 13:00 DniproSwiebodzin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

34 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 08:30 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaBerdyansk

5 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 06:00 DniproKryvyi Rih DniproKryvyi Rih

2 hod. 0 min.

So

04:30 – 07:00 DniproMelitopol DniproZaporizhiaMelitopol

2 hod. 30 min.

Denně

04:30 – 07:55 DniproKryvyi Rih DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)Sofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 hod. 25 min.

Denně

04:30 – 07:30 DniproKharkiv DniproKharkivKharkiv

3 hod. 0 min.

Po, Pá, So, Ne

04:50 – 06:50 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Denně

04:50 – 06:50 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Denně

05:00 – 13:00 DniproOdessa DniproZaporizhiaMarganetsNikopolKryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhBashtankaMykolaivKobleveOdessa

8 hod. 0 min.

Denně

05:20 – 06:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 0 min.

Út, So

05:25 – 07:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 35 min.

Denně

05:40 – 17:00 DniproSwinoujscie DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

35 hod. 20 min.

Denně

05:40 – 17:00 DniproSwinoujscie DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

35 hod. 20 min.

Denně

05:45 – 09:10 DniproKharkiv DniproNovomoskovskNovomoskovskPereschepynePereschepyneKrasnohradPisochinKharkivKharkivKharkivKharkivKharkiv

3 hod. 25 min.

Denně

06:00 – 09:45 DniproKryvyi Rih DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)Sofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 hod. 45 min.

Denně

06:20 – 21:30 DniproVolodymyr-Volynskyi DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

15 hod. 10 min.

Denně

06:30 – 12:00 DniproCzestochowa DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceGliwiceCzestochowa

29 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 12:00 DniproPoznan DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzKoninPoznan

29 hod. 30 min.

Denně

06:50 – 08:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 hod. 30 min.

Denně

07:10 – 16:40 DniproKaniv DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukSvitlovodskChyhyrynCherkasyCherkasyKaniv

9 hod. 30 min.

Denně

07:20 – 09:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 40 min.

Ne

07:35 – 13:40 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)TokmakPrymorsk (Zaporizka obl.)Berdyansk

6 hod. 5 min.

Denně

08:20 – 14:30 DniproAdler DniproKharkivGoptovka (Kharkivska obl.)BelgorodNovy OskolRossoshBogucharKamensk-ShakhtinskyRostov-na-DonuKushchevskayaKrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochiAdler

30 hod. 10 min.

Út, Pá

08:30 – 11:00 DniproKharkiv DniproKharkiv

2 hod. 30 min.

Út, Pá

08:45 – 11:10 DniproKharkiv DniproKharkiv

2 hod. 25 min.

St, So

09:00 – 11:45 DniproKharkiv DniproKharkiv

2 hod. 45 min.

Út, Pá

09:10 – 06:00 DniproSaratov DniproKharkivVoronezhBorisoglebskBalashovKalininskSaratov

20 hod. 50 min.

09:10 – 13:00 DniproKryvyi Rih DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)Kryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 hod. 50 min.

Denně

09:30 – 05:30 DniproChernivtsi DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

20 hod. 0 min.

Denně

09:30 – 05:30 DniproChernivtsi DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

20 hod. 0 min.

Denně

09:50 – 16:45 DniproLubny DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukGlobyneSemenivka (Poltavska obl.)KhorolKhorolLubny

6 hod. 55 min.

Denně

10:00 – 15:00 DniproMariupol DniproZaporizhiaMariupol

5 hod. 0 min.

Denně

10:15 – 14:15 DniproKharkiv DniproPereschepyneKrasnohradKharkiv

4 hod. 0 min.

Denně

10:40 – 15:10 DniproPoltava DniproTsarychankaKobeliakyPoltava

4 hod. 30 min.

Denně

10:55 – 18:00 DniproPoznan DniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

31 hod. 5 min.

Denně

10:55 – 04:00 DniproLviv DniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

17 hod. 5 min.

Denně

11:00 – 13:00 DniproSalerno DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

50 hod. 0 min.

Čt

11:00 – 06:00 DniproLviv DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

19 hod. 0 min.

Čt

11:15 – 13:15 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Ne

11:30 – 02:48 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

15 hod. 18 min.

Denně

11:55 – 16:30 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaMelitopolBerdyansk

4 hod. 35 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

12:45 – 19:30 DniproMariupol DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

6 hod. 45 min.

Po, Čt, So

12:55 – 14:25 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

12:55 – 15:20 DniproKryvyi Rih DniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi Rih

2 hod. 25 min.

Denně

12:57 – 17:30 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaMelitopolBerdyansk

4 hod. 33 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:00 – 18:00 DniproSankt-Peterburg DniproKrasnohradOkhtyrkaSumyBryanskSmolenskPskovSankt-Peterburg

29 hod. 0 min.

Út, Čt, So

13:00 – 06:00 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

17 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 17:00 DniproSankt-Peterburg DniproKharkivBelgorodMoskvaTverSankt-Peterburg

28 hod. 0 min.

Denně

13:20 – 06:00 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

16 hod. 40 min.

Denně

13:45 – 19:35 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)TokmakTokmakBerdyanskBerdyanskBerdyansk

5 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 19:10 DniproKharkiv DniproNovomoskovskNovomoskovskPereschepynePereschepyneKrasnohradPisochinKharkivKharkivKharkivKharkivKharkiv

4 hod. 40 min.

Denně

14:50 – 18:20 DniproPavlohrad DniproPavlohrad

3 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 06:00 DniproMoskva DniproKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

15:30 – 17:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Denně

15:40 – 17:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 20 min.

Denně

16:00 – 20:20 DniproKharkiv DniproNovomoskovskPereschepyneKrasnohradKharkivKharkiv

4 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 03:30 DniproOdessa DniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

11 hod. 0 min.

Út, Pá

16:50 – 18:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 23:20 DniproMykolaiv DniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhBashtankaMykolaiv

6 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 35 min.

Denně

17:55 – 22:10 DniproKharkiv DniproNovomoskovskNovomoskovskPereschepynePereschepyneKrasnohradPisochinKharkivKharkivKharkivKharkivKharkiv

4 hod. 15 min.

Denně

18:00 – 13:30 DniproDüsseldorf DniproKharkivPoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

43 hod. 30 min.

Po, Pá

18:00 – 13:00 DniproStuttgart airport DniproKharkivPoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

43 hod. 0 min.

Po

18:00 – 13:00 DniproVolgograd DniproKharkivBelgorodVoronezhBorisoglebskVolgograd

19 hod. 0 min.

So

18:30 – 07:00 DniproPraha DniproKharkivKharkivKharkivPoltavaLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

36 hod. 30 min.

Út, Pá

18:30 – 22:30 DniproVladikavkaz DniproNovomoskovskKharkivBelgorodNovy OskolRossoshKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaKropotkin (Krasnodarskiy kray)ArmavirStavropolNevinnomysskCherkesskMineralnye VodyPyatigorskYessentukiNalchikVladikavkaz

28 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 20:05 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 35 min.

Denně

18:40 – 22:50 DniproKharkiv DniproNovomoskovskNovomoskovskPereschepynePereschepyneKrasnohradPisochinKharkivKharkivKharkivKharkivKharkivKharkiv

4 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 21:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 17:00 DniproKöln airport DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

45 hod. 30 min.

Po

19:30 – 07:30 DniproSzczecin DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

36 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 13:30 DniproLviv DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

18 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 21:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Denně

20:40 – 22:10 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:40 – 22:10 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:40 – 06:10 DniproKyiv DniproPoltavaPoltavaBoryspilKyivKyiv

9 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:00 DniproZatoka DniproKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhNovyi BuhBashtankaBashtankaMykolaivMykolaivMykolaivMykolaivKobleveOdessaOdessaOdessaOdessaChornomorskChornomorskKarolino-BugazKarolino-BugazZatokaZatokaZatoka

10 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 23:10 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 10 min.

St, So

21:00 – 08:00 DniproOdessa DniproZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolKhersonMykolaivOdessa

11 hod. 0 min.

St, So

21:00 – 02:50 DniproOdessa DniproKryvyi RihMykolaivOdessa

5 hod. 50 min.

St, So

21:30 – 23:00 DniproKryvyi Rih DniproKryvyi Rih

1 hod. 30 min.

Denně

21:55 – 08:10 DniproKyiv DniproPoltavaKyivKyiv

10 hod. 15 min.

Denně

22:00 – 07:00 DniproOdessa DniproKryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhBashtankaMykolaivOdessaOdessa

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:00 DniproOdessa DniproKryvyi RihMykolaivKobleveOdessa

9 hod. 0 min.

Čt, Pá, So, Ne

23:00 – 13:30 DniproKolobrzeg DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

38 hod. 30 min.

Út, Čt, So

23:05 – 00:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Denně

23:05 – 00:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Denně

23:05 – 00:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Denně

23:20 – 03:50 DniproPoltava DniproPoltava

4 hod. 30 min.

Po, St, Ne

23:30 – 19:40 DniproLviv DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

20 hod. 10 min.

Út

23:30 – 01:30 DniproKryvyi Rih DniproKryvyi Rih

-22 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10 in the city of Dnipro contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Dnipro

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací