• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., Kurchatova str. 10

Aut. Nádr., Kurchatova str. 10: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:01 – 01:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 29 min.

Út, Čt, So

00:01 – 01:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 29 min.

Út, So

01:30 – 13:00 DniproSwiebodzin DniproDniprodzerzhynskKremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

35 hod. 30 min.

Denně

01:30 – 13:00 DniproSwiebodzin DniproDniprodzerzhynskKremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

35 hod. 30 min.

Denně

01:30 – 18:40 DniproLutsk DniproDniprodzerzhynskKremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutsk

17 hod. 10 min.

Denně

01:30 – 14:20 DniproKoszalin DniproDniprodzerzhynskKremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

36 hod. 50 min.

Denně

03:45 – 07:10 DniproKryvyi Rih DniproDniprodzerzhynskKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 hod. 25 min.

Denně

03:53 – 07:35 DniproKharkiv DniproKrasnohradKharkiv

3 hod. 42 min.

Denně

04:30 – 07:00 DniproMelitopol DniproZaporizhiaMelitopol

2 hod. 30 min.

Út, St, Pá, So, Ne

04:45 – 10:40 DniproMariupol DniproZaporizhiaTokmakBerdyanskMariupol

5 hod. 55 min.

Denně

05:40 – 17:00 DniproSwinoujscie DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskChelmLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

35 hod. 20 min.

Denně

05:40 – 17:00 DniproSwinoujscie DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

35 hod. 20 min.

Denně

05:40 – 17:00 DniproSwinoujscie DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

35 hod. 20 min.

Denně

06:45 – 09:45 DniproKryvyi Rih DniproDniprodzerzhynskKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 hod. 0 min.

Denně

06:50 – 12:30 DniproPoznan DniproDniprodzerzhynskKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznan

29 hod. 40 min.

Denně

06:50 – 09:45 DniproKryvyi Rih DniproDniprodzerzhynskSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

2 hod. 55 min.

Denně

07:00 – 09:00 DniproKryvyi Rih DniproDniprodzerzhynskKryvyi Rih

2 hod. 0 min.

Denně

07:10 – 16:40 DniproKaniv DniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukSvitlovodskChyhyrynCherkasyCherkasyKaniv

9 hod. 30 min.

Denně

07:20 – 09:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 40 min.

Ne

08:20 – 19:00 DniproSochi DniproKharkivValuiky (Belhorodskaia obl.)RossoshBogucharMillerovoKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)KrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochi

34 hod. 40 min.

Po

08:20 – 19:00 DniproSochi DniproKharkivValuiky (Belhorodskaia obl.)RossoshBogucharMillerovoKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)KrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochi

34 hod. 40 min.

Po

09:10 – 06:00 DniproSaratov DniproKharkivVoronezhBorisoglebskBalashovKalininskSaratov

20 hod. 50 min.

09:45 – 00:45 DniproGdynia DniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

39 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

09:45 – 00:45 DniproGdynia DniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

39 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

09:45 – 03:55 DniproKovel DniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

18 hod. 10 min.

Denně

09:50 – 19:00 DniproMykolaiv DniproNova KakhovkaKhersonMykolaiv

9 hod. 10 min.

Denně

10:30 – 04:35 DniproMoskva DniproKharkivBelgorodOboyanKurskMoskva

18 hod. 5 min.

Denně

10:40 – 15:30 DniproEnerhodar DniproZaporizhiaEnerhodar

4 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 13:00 DniproSalerno DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

50 hod. 0 min.

Čt

11:00 – 06:45 DniproLviv DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLviv

19 hod. 45 min.

Čt

11:15 – 13:15 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Po

11:20 – 16:30 DniproSankt-Peterburg DniproKharkivOrelBryanskSmolenskPskovSankt-PeterburgSankt-Peterburg

29 hod. 10 min.

Út, Čt, So

12:30 – 06:00 DniproMoskva DniproMoskva

17 hod. 30 min.

Po, St, So

12:45 – 19:30 DniproMariupol DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

6 hod. 45 min.

Po, Čt, So

12:45 – 06:45 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaTulaMoskva

18 hod. 0 min.

Denně

12:55 – 14:25 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Út, Pá

13:00 – 18:00 DniproSankt-Peterburg DniproKrasnohradOkhtyrkaSumyBryanskSmolenskPskovSankt-Peterburg

29 hod. 0 min.

Út, Čt, So

13:15 – 15:15 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Ne

13:20 – 05:45 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

16 hod. 25 min.

Denně

13:40 – 22:30 DniproWroclaw DniproPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

32 hod. 50 min.

13:40 – 22:30 DniproWroclaw DniproPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

32 hod. 50 min.

13:40 – 17:50 DniproGliwice DniproDniprodzerzhynskKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

28 hod. 10 min.

Denně

13:40 – 07:50 DniproVolodymyr-Volynskyi DniproDniprodzerzhynskKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

18 hod. 10 min.

Denně

13:45 – 19:35 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)TokmakBerdyansk

5 hod. 50 min.

Denně

13:45 – 06:10 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

16 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 03:00 DniproOdessa DniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

13 hod. 0 min.

Čt

14:00 – 03:00 DniproOdessa DniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

13 hod. 0 min.

Čt

14:30 – 19:10 DniproKharkiv DniproNovomoskovskPereschepyneKrasnohradKharkiv

4 hod. 40 min.

Denně

14:55 – 05:55 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

15:20 – 16:30 DniproPavlohrad DniproPavlohrad

1 hod. 10 min.

Denně

15:20 – 18:20 DniproKrasnodar DniproPoltavaKharkivRostov-na-DonuStarominskayaTimashyovskKrasnodar

27 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

15:35 – 11:40 DniproMoskva DniproKharkivKurskTulaMoskvaMoskva

20 hod. 5 min.

Denně

16:45 – 18:50 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 5 min.

Denně

16:45 – 18:50 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 5 min.

Denně

16:50 – 18:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 21:00 DniproKharkiv DniproKharkiv

3 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 13:30 DniproDüsseldorf DniproKharkivPoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

43 hod. 30 min.

Po, St, Pá

18:00 – 13:00 DniproStuttgart airport DniproKharkivPoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

43 hod. 0 min.

Po, Pá

18:00 – 07:30 DniproPraha DniproKrasnohradKharkivPoltavaLubnyPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

37 hod. 30 min.

Po, Pá, So

18:25 – 23:10 DniproKharkiv DniproPereschepyneKrasnohradKharkiv

4 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 17:00 DniproKöln airport DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

45 hod. 30 min.

Po, Pá

19:30 – 07:30 DniproSzczecin DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

36 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:30 – 13:30 DniproLviv DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

18 hod. 0 min.

Út, Čt, So

19:30 – 07:00 DniproOdessa DniproNikopolNovovorontsovkaBeryslavKhersonMykolaivKobleveOdessaOdessa

11 hod. 30 min.

Denně

20:05 – 21:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Ne

20:05 – 21:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Ne

20:20 – 22:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 22:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 22:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 22:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

St, Čt, So

20:40 – 22:10 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 hod. 30 min.

Denně

20:45 – 10:15 DniproKolobrzeg DniproKamianske (Dnipropetrovska r-n)KremenchukSvitlovodskChyhyrynCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

37 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 DniproPoznan DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzKoninPoznan

34 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 23:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 hod. 0 min.

Denně

21:25 – 05:00 DniproMariupol DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

7 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

21:25 – 05:00 DniproMariupol DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

7 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

21:25 – 05:00 DniproMariupol DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

7 hod. 35 min.

Denně

21:30 – 09:00 DniproPoznan DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLesznoPoznan

35 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

23:00 – 13:30 DniproKolobrzeg DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

38 hod. 30 min.

Út, So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Kurchatova str. 10 in the city of Dnipro contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Dnipro

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací