• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58

Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:25 – 07:20 OdessaKyiv OdessaUmanKyiv airport ZhulyanyKyivKyiv

6 hod. 55 min.

Denně

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

04:20 – 07:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

Ne

09:50 – 07:10 OdessaUzhgorod OdessaUmanVinnytsiaVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilIvano-FrankivskRachivTyachivKhustMukachevoUzhgorod

21 hod. 20 min.

10:00 – 17:00 OdessaKyiv OdessaKyiv

7 hod. 0 min.

Čt, Ne

10:00 – 19:45 OdessaPila OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowOlkuszKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninWrzesniaPoznanChodzieżPila

33 hod. 45 min.

Denně

10:00 – 23:10 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLviv

13 hod. 10 min.

Denně

10:00 – 19:00 OdessaSzczecin OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivRzeszowDebicaTarnowBrzeskoGliwiceStrzelce OpolskieOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinNowa SolZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

33 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 20:20 OdessaKolobrzeg OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielceRadomGrojecSochaczewLowiczKutnoWloclawekTorunBydgoszczChojniceBeliy BurBobolice(koszaliński,zachodniopomorskie)KoszalinKolobrzeg

34 hod. 20 min.

Denně

10:00 – 18:10 OdessaPlzeň OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorodBrnoPrahaRokycanyPlzeň

32 hod. 10 min.

Denně

10:00 – 04:00 OdessaUzhgorod OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorod

18 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 20:00 OdessaSankt-Peterburg OdessaUmanKyivSankt-Peterburg

33 hod. 30 min.

Čt, So

10:30 – 08:00 OdessaMoskva OdessaUmanKyivMoskva

21 hod. 30 min.

Čt, So

11:00 – 08:00 OdessaStanitsa Luganskaya OdessaMykolaivKryvyi RihDniproKharkivIziumSlavianskSievierodonetskStanitsa Luganskaya

21 hod. 0 min.

So

11:30 – 14:20 OdessaRiga OdessaKyivMinskVilniusPanevėžysŠiauliaiRiga

26 hod. 50 min.

Út

12:00 – 23:00 OdessaKharkiv OdessaMykolaivKryvyi RihDniproKharkivKharkivKharkiv

11 hod. 0 min.

St, So

12:50 – 07:50 OdessaKhust OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilIvano-FrankivskRachivTyachivKhust

19 hod. 0 min.

St, Pá

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 12:40 OdessaMoskva OdessaUmanKyivMoskva

22 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 12:00 OdessaSofia OdessaTatarbunaryVarnaVeliko TarnovoSofia

22 hod. 0 min.

St, So

14:00 – 21:30 OdessaKyiv airport Boryspil OdessaUmanBila TserkvaKyivKyiv airport Boryspil

7 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 18:40 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 19:50 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

15:50 – 09:00 OdessaTorino OdessaSarataTatarbunaryIzmailReniTriesteMonfalconeMestreTrevisoVeneziaPadovaFerraraBolognaParmaBresciaBergamoMilanoAlessandriaTorino

41 hod. 10 min.

Čt

16:00 – 19:00 OdessaIzmail OdessaTatarbunaryIzmail

3 hod. 0 min.

Čt, So

16:00 – 08:00 OdessaKharkiv OdessaKobleveMykolaivKhersonNova KakhovkaKakhovkaMelitopolZaporizhiaDniproKharkivKharkiv

16 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 12:20 OdessaSievierodonetsk OdessaKobleveMykolaivKhersonNova KakhovkaKakhovkaMelitopolZaporizhiaDniproPavlohradLozovaKramatorskSlavianskKrasnyi LymanKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)Sievierodonetsk

20 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 06:30 OdessaKharkiv OdessaUmanKyivKyivPyriatynLubnyKhorolPoltavaKharkiv

14 hod. 0 min.

Po, Pá, Ne

16:30 – 12:30 OdessaBukovel (Polianytsia) OdessaUmanKyivKyivZhytomyrRivneLvivIvano-FrankivskYaremcheBukovel (Polianytsia)Bukovel (Polianytsia)

20 hod. 0 min.

Pá, Ne

17:00 – 21:30 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 22:00 OdessaIzmail OdessaIzmail

4 hod. 40 min.

Čt

18:00 – 06:00 OdessaBucuresti OdessaTatarbunaryIzmailReniBucuresti

12 hod. 0 min.

Ne

20:20 – 12:30 OdessaPyatigorsk OdessaMykolaivKhersonMelitopolZaporizhiaDniproKharkivBelgorodNovy OskolRossoshBogucharMillerovoKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)TikhoretskKrasnodarKropotkin (Krasnodarskiy kray)ArmavirNevinnomysskMineralnye VodyPyatigorsk

40 hod. 10 min.

Ne

21:00 – 01:00 OdessaPoznan OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

28 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 12:20 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

15 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 19:55 OdessaWarszawa OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivRava RuskaLublinPulawyRadomGrojecWarszawa

22 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 11:20 OdessaLviv OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLviv

13 hod. 50 min.

Denně

22:55 – 03:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

So

23:00 – 17:00 OdessaHeilbronn OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

42 hod. 0 min.

Po

23:00 – 17:30 OdessaKarlsruhe OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

42 hod. 30 min.

Po

23:00 – 13:00 OdessaLviv OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

14 hod. 0 min.

Po

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

So

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58 in the city of Odessa contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Odessa

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací