Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58

Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:45 – 07:30 OdessaKlaipeda OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

30 hod. 45 min.

Út, So

05:45 – 10:40 OdessaPraha OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

28 hod. 55 min.

06:00 – 09:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Ne

07:30 – 16:00 OdessaPraha OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceWroclawHradec KrálovéPraha

32 hod. 30 min.

Po

07:35 – 11:40 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

4 hod. 5 min.

Po, Pá

07:40 – 11:10 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

07:40 – 11:10 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

07:40 – 11:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 40 min.

Denně

09:00 – 12:00 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 0 min.

Út, Čt, So

09:00 – 14:30 OdessaIzmail OdessaTatarbunaryIzmail

5 hod. 30 min.

Út, Čt, So

09:45 – 05:30 OdessaSofia OdessaTatarbunaryBolhradVeliko TarnovoSofia

19 hod. 45 min.

St, Ne

10:00 – 17:00 OdessaKiev OdessaKiev

7 hod. 0 min.

Čt, Ne

10:20 – 14:35 OdessaZielona Gora OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

28 hod. 15 min.

Denně

10:30 – 16:00 OdessaSankt-Peterburg OdessaUmanKievSankt-Peterburg

29 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:30 – 17:30 OdessaSankt-Peterburg OdessaUmanKievSankt-Peterburg

31 hod. 0 min.

Út, Čt, So

11:05 – 03:55 OdessaKovel OdessaUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskTernopilZolochivLvivZhovkvaChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiKovel

16 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

11:30 – 14:20 OdessaRiga OdessaKievMinskVilniusPanevėžysRiga

26 hod. 50 min.

Út

11:45 – 14:40 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

2 hod. 55 min.

Denně

11:45 – 14:40 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

2 hod. 55 min.

Denně

12:00 – 10:00 OdessaMoskva OdessaUmanKievMoskva

22 hod. 0 min.

12:00 – 17:30 OdessaReni OdessaSarataTatarbunaryIzmailReni

5 hod. 30 min.

Ne

13:35 – 17:55 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 12:00 OdessaSofia OdessaTatarbunaryBolhradVarnaVeliko TarnovoSofia

22 hod. 0 min.

St, So

14:00 – 12:40 OdessaMoskva OdessaUmanKievMoskva

22 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 18:40 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 19:50 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

16:00 – 20:20 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

16:25 – 06:45 OdessaGomel OdessaUmanKievChernihivGomel

14 hod. 20 min.

Čt, Ne

16:30 – 20:15 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 45 min.

Ne

17:00 – 21:00 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 0 min.

St

17:00 – 12:00 OdessaNapoli OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivMestreBolognaFirenzeRomaNapoli

43 hod. 0 min.

St

17:00 – 21:31 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 31 min.

Denně

17:20 – 22:00 OdessaIzmail OdessaIzmail

4 hod. 40 min.

Čt

17:30 – 07:15 OdessaChernivtsi OdessaUmanNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

13 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 09:00 OdessaBucuresti OdessaTatarbunaryIzmailReniBucuresti

15 hod. 0 min.

Čt, Ne

18:50 – 21:50 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 0 min.

Po, St, Pá

20:20 – 23:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

Út, So

20:20 – 01:00 OdessaPoznan OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

28 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 12:20 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLviv

16 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 08:00 OdessaDnipro OdessaKryvyi RihDnipro

11 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 19:55 OdessaWarszawa OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivLublinPulawyRadomGrojecWarszawa

22 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 19:55 OdessaWarszawa OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivLublinPulawyRadomGrojecWarszawa

22 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 11:20 OdessaLviv OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilZolochivLviv

13 hod. 50 min.

Denně

21:45 – 01:15 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Út, So

21:45 – 01:15 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Út, So

21:45 – 01:15 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Út, So

23:00 – 17:00 OdessaHeilbronn OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

42 hod. 0 min.

Po, Pá

23:00 – 17:30 OdessaKarlsruhe OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

42 hod. 30 min.

Po, Pá

23:15 – 14:30 OdessaKöln airport OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

39 hod. 15 min.

Út, Pá

23:15 – 11:00 OdessaOsnabruck OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinHamburgBremenOsnabruck

35 hod. 45 min.

Út, Pá

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

Út, So

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

Út, So

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

Út, So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58 in the city of Odessa contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací