• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58

Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:45 – 07:30 OdessaKlaipeda OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

30 hod. 45 min.

Út, So

02:20 – 07:00 OdessaIzmail OdessaTatarbunaryIzmail

4 hod. 40 min.

Ne

02:20 – 05:10 OdessaTatarbunary OdessaTatarbunary

2 hod. 50 min.

Ne

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Po, Čt, So

05:45 – 14:50 OdessaPraha OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

33 hod. 5 min.

05:45 – 20:30 OdessaLviv OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

14 hod. 45 min.

07:30 – 16:00 OdessaPraha OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceWroclawHradec KrálovéPraha

32 hod. 30 min.

Po

07:30 – 21:30 OdessaLviv OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

14 hod. 0 min.

Po

07:40 – 11:10 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

07:40 – 11:10 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

07:40 – 11:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 40 min.

Denně

09:30 – 14:30 OdessaIzmail OdessaSarataTatarbunaryIzmail

5 hod. 0 min.

Út, Čt, So

09:30 – 13:30 OdessaPraha OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

28 hod. 0 min.

09:30 – 13:30 OdessaPraha OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

28 hod. 0 min.

09:45 – 05:30 OdessaSofia OdessaTatarbunaryBolhradVeliko TarnovoSofia

19 hod. 45 min.

St, Ne

10:00 – 17:00 OdessaKyiv OdessaKyiv

7 hod. 0 min.

Čt, Ne

10:00 – 19:45 OdessaPila OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanChodzieżPila

33 hod. 45 min.

Denně

10:00 – 20:10 OdessaPlzeň OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivPrzemyslKatowiceTychyBielsko-BialaCieszynFrydek-MistekOstravaOlomoucBrnoPrahaRokycanyPlzeň

34 hod. 10 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 23:55 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilLviv

13 hod. 55 min.

Denně

10:00 – 15:20 OdessaGdynia OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivZamoscLublinWarszawaPlonskMlawaOlsztynekOlsztynOstrodaElblagGdanskGdynia

29 hod. 20 min.

Út, Čt, So

10:20 – 14:35 OdessaZielona Gora OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

28 hod. 15 min.

Denně

10:30 – 18:00 OdessaSankt-Peterburg OdessaUmanKyivChernihivSmolenskPskovSankt-Peterburg

31 hod. 30 min.

Út, Čt, So

11:00 – 16:00 OdessaKyiv OdessaKyiv

5 hod. 0 min.

Čt, Ne

11:05 – 03:55 OdessaKovel OdessaUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskTernopilZolochivLvivZhovkvaChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiKovel

16 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

11:30 – 14:20 OdessaRiga OdessaKyivMinskVilniusPanevėžysŠiauliaiRiga

26 hod. 50 min.

Út

12:00 – 10:00 OdessaMoskva OdessaUmanKyivMoskva

22 hod. 0 min.

Po, St, Pá

13:00 – 18:30 OdessaReni OdessaTatarbunaryIzmailReni

5 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:10 – 17:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

13:35 – 17:55 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 07:00 OdessaBansko OdessaTatarbunaryBolhradBansko

17 hod. 0 min.

St, So

14:00 – 12:40 OdessaMoskva OdessaUmanKyivMoskva

22 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 12:00 OdessaSofia OdessaTatarbunaryBolhradVarnaVeliko TarnovoSofia

22 hod. 0 min.

St, So

15:30 – 19:50 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 12:30 OdessaBukovel (Polianytsia) OdessaUmanKyivKyivZhytomyrRivneLvivIvano-FrankivskYaremcheBukovel (Polianytsia)Bukovel (Polianytsia)

20 hod. 0 min.

Pá, Ne

16:30 – 06:30 OdessaKharkiv OdessaUmanKyivKyivPoltavaKharkiv

14 hod. 0 min.

Pá, Ne

16:50 – 21:21 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 31 min.

Denně

17:10 – 21:00 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 50 min.

Ne

17:10 – 21:00 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 50 min.

Po

17:10 – 07:35 OdessaKharkiv OdessaKobleveMykolaivKhersonBeryslavNovovorontsovkaNikopolDniproKrasnohradKharkiv

14 hod. 25 min.

Denně

17:20 – 22:00 OdessaIzmail OdessaIzmail

4 hod. 40 min.

Čt

17:35 – 21:55 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

17:50 – 21:00 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

St

17:50 – 21:00 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

Čt

18:00 – 06:00 OdessaBucuresti OdessaTatarbunaryIzmailReniBucuresti

12 hod. 0 min.

Čt, Ne

18:55 – 23:15 OdessaKherson OdessaKherson

4 hod. 20 min.

Denně

19:40 – 22:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

2 hod. 50 min.

Po, St, Pá

20:20 – 23:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

Út, So

21:00 – 08:00 OdessaDnipro OdessaKryvyi RihDnipro

11 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 01:00 OdessaPoznan OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLesznoPoznan

28 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 12:20 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskTernopilLviv

15 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 01:00 OdessaPoznan OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

28 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 01:00 OdessaPoznan OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

28 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 01:00 OdessaPoznan OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

28 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 12:20 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskTernopilLviv

15 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 12:20 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilLviv

15 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 12:20 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

15 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 19:55 OdessaWarszawa OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivLublinPulawyRadomGrojecWarszawa

22 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 19:55 OdessaWarszawa OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLvivLublinPulawyRadomGrojecWarszawa

22 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 11:20 OdessaLviv OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilZolochivLviv

13 hod. 50 min.

Denně

22:55 – 03:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

Út, So

23:00 – 17:00 OdessaHeilbronn OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

42 hod. 0 min.

Po, Pá

23:00 – 17:30 OdessaKarlsruhe OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

42 hod. 30 min.

Po, Pá

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

Út, So

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

Út, So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58 in the city of Odessa contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací