• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58

Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:45 – 07:30 OdessaKlaipeda OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

30 hod. 45 min.

Út, So

01:00 – 08:30 OdessaSzczecin OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

31 hod. 30 min.

Denně

01:00 – 03:00 OdessaBari OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteMestrePadovaFerraraRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

50 hod. 0 min.

Út

01:00 – 21:50 OdessaUzhgorod OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorod

20 hod. 50 min.

Út

01:20 – 06:00 OdessaIzmail OdessaBilhorod-DnistrovskyiTatarbunaryIzmail

4 hod. 40 min.

Po, St, Pá

02:10 – 06:20 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 10 min.

Denně

03:30 – 07:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 30 min.

Denně

04:20 – 07:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

Ne

06:30 – 08:30 OdessaZatoka OdessaChornomorskZatoka

2 hod. 0 min.

Pá, Ne

06:30 – 08:00 OdessaZatoka OdessaChornomorskZatoka

1 hod. 30 min.

Pá, Ne

07:30 – 10:40 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

Denně

07:30 – 10:40 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

3 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 22:30 OdessaVladikavkaz OdessaKobleveMykolaivBashtankaNovyi BuhKazanka (Mykolaivska obl.)Kryvyi RihNikopolMarganetsZaporizhiaDniproNovomoskovskKharkivBelgorodNovy OskolRossoshKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaKropotkin (Krasnodarskiy kray)ArmavirStavropolNevinnomysskCherkesskMineralnye VodyPyatigorskYessentukiNalchikVladikavkaz

38 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 20:00 OdessaSankt-Peterburg OdessaUmanKyivMoskvaSankt-Peterburg

33 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:30 – 08:00 OdessaMoskva OdessaUmanKyivMoskva

21 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:30 – 15:00 OdessaPraha OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

28 hod. 30 min.

Po, St, So

10:40 – 14:00 OdessaKherson OdessaKobleveMykolaivKherson

3 hod. 20 min.

So

10:45 – 10:30 OdessaLodz OdessaUmanKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodz

23 hod. 45 min.

Út, Čt

11:30 – 14:20 OdessaRiga OdessaKyivMinskVilniusPanevėžysŠiauliaiRiga

26 hod. 50 min.

Út

12:00 – 22:30 OdessaKharkiv OdessaMykolaivKryvyi RihDniproKharkivKharkiv

10 hod. 30 min.

Denně

12:50 – 07:50 OdessaKhust OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilIvano-FrankivskRachivTyachivKhust

19 hod. 0 min.

St, Pá

13:15 – 20:45 OdessaVilnius OdessaUmanVinnytsiaBerdychivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelLublinWarszawaBialystokKaunasVilnius

31 hod. 30 min.

Út, So

14:00 – 09:00 OdessaVarna OdessaKavarnaBalchikAlbenaKranevoZlatni pyasatsiSaints Constantine and HelenaVarna

19 hod. 0 min.

St, So

14:00 – 20:25 OdessaKyiv OdessaUmanBila TserkvaKyiv

6 hod. 25 min.

Pá, So, Ne

15:50 – 09:00 OdessaTorino OdessaSarataTatarbunaryIzmailReniTriesteMonfalconeMestreTrevisoVeneziaPadovaFerraraBolognaParmaBresciaBergamoMilanoAlessandriaTorino

41 hod. 10 min.

Čt

16:00 – 20:00 OdessaReni OdessaTatarbunaryIzmailReni

4 hod. 0 min.

Út, Čt, So

16:30 – 06:30 OdessaKharkiv OdessaUmanBila TserkvaKyivKyivBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaKharkivKharkiv

14 hod. 0 min.

Pá, Ne

16:30 – 11:50 OdessaBukovel (Polianytsia) OdessaUmanBila TserkvaKyivKyivZhytomyrRivneLvivIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheMikulychynTatarivBukovel (Polianytsia)Bukovel (Polianytsia)

19 hod. 20 min.

Pá, Ne

17:20 – 22:00 OdessaIzmail OdessaIzmail

4 hod. 40 min.

Čt

17:20 – 00:15 OdessaSkadovsk OdessaYuzhne (Odeska obl.)MykolaivKhersonKhersonGola PrystanSkadovsk

6 hod. 55 min.

Út, So

18:00 – 06:00 OdessaBucuresti OdessaTatarbunaryIzmailReniBucuresti

12 hod. 0 min.

Ne

18:45 – 21:20 OdessaMykolaiv OdessaMykolaiv

2 hod. 35 min.

Čt, So

18:50 – 07:30 OdessaKharkiv OdessaKobleveMykolaivKryvyi RihDniproKharkivKharkiv

12 hod. 40 min.

Po, Pá, So, Ne

19:40 – 16:00 OdessaUzhgorod OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilIvano-FrankivskRachivTyachivKhustIrshavaMukachevoUzhgorod

20 hod. 20 min.

Po

21:00 – 06:00 OdessaDnipro OdessaMykolaivBashtankaNovyi BuhKazanka (Mykolaivska obl.)Kryvyi RihDnipro

9 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 01:30 OdessaPoznan OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLitynLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLvivRava RuskaZamoscLublinPulawyRadomGrojecWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

28 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 11:20 OdessaLviv OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLitynLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLviv

13 hod. 50 min.

Denně

22:55 – 03:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

So

23:00 – 17:00 OdessaHeilbronn OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

42 hod. 0 min.

Po

23:00 – 17:30 OdessaKarlsruhe OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

42 hod. 30 min.

Po

23:00 – 13:00 OdessaLviv OdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

14 hod. 0 min.

Po

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

So

23:55 – 04:30 OdessaKherson OdessaMykolaivKherson

4 hod. 35 min.

So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58 in the city of Odessa contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Odessa

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací