• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3

Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 06:00 KyivOdessa KyivOdessa

5 hod. 30 min.

Denně

05:45 – 15:10 KyivMykolaiv KyivPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

9 hod. 25 min.

Denně

06:30 – 14:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 19:35 KyivSievierodonetsk KyivPoltavaKharkivKupianskKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)Sievierodonetsk

13 hod. 5 min.

Denně

06:30 – 14:00 KyivKharkiv KyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 14:00 KyivKharkiv KyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 19:40 KyivChernivtsi KyivZhytomyrBerdychivVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)Chernivtsi

12 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

07:40 – 13:45 KyivObodivka (Vinnitska obl.) KyivZhashkivUmanGaisynLadyzhynTrostyanets, (Vinnytska obl)Obodivka (Vinnitska obl.)

6 hod. 5 min.

Denně

08:00 – 18:10 KyivChernivtsi KyivZhytomyrBerdychivVinnytsiaMurovani KurylivtsiNovodnistrovskKelmentsiChernivtsi

10 hod. 10 min.

Po, St, Pá

08:00 – 19:00 KyivKherson KyivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)VoznesenskMykolaivKherson

11 hod. 0 min.

Út, Čt, So

08:00 – 20:00 KyivReni KyivUmanOdessaTatarbunaryIzmailReni

12 hod. 0 min.

Út, Čt, So

08:00 – 18:50 KyivChernivtsi KyivZhytomyrBerdychivVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)Chernivtsi

10 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

08:00 – 20:00 KyivReni KyivUmanOdessaTatarbunaryIzmailReni

12 hod. 0 min.

Út, Čt, So

08:30 – 22:00 KyivIzmail KyivOdessaIzmail

13 hod. 30 min.

Čt

08:30 – 01:30 KyivChernivtsi KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsZbarazhTernopilBerezhanyRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosivVyzhnytsiaChernivtsi

17 hod. 0 min.

St, So

11:15 – 02:30 KyivKreminna (Luhanska obl.) KyivBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

15 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

11:20 – 21:20 KyivMykolaiv KyivUmanOdessaOdessaMykolaiv

10 hod. 0 min.

Čt, So

12:10 – 20:00 KyivKryvyi Rih KyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, So

13:40 – 10:10 KyivWroclaw KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

20 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 14:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLvivZamoscLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

24 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

14:40 – 22:05 KyivGorodkivka (Vinnitska obl.) KyivZhashkivUmanBershadObodivka (Vinnitska obl.)KryzhopilGorodkivka (Vinnitska obl.)

7 hod. 25 min.

Denně

16:00 – 08:00 KyivMoskva KyivZheleznogorsk (Kurskaya obl.)OrelTulaMoskva

16 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 08:00 KyivMoskva KyivMoskva

16 hod. 0 min.

St, So

17:05 – 23:25 KyivObodivka (Vinnitska obl.) KyivUmanGaisynLadyzhynObodivka (Vinnitska obl.)

6 hod. 20 min.

Denně

17:35 – 20:00 KyivSankt-Peterburg KyivMoskvaSankt-Peterburg

26 hod. 25 min.

Út, Čt, So

17:35 – 20:00 KyivSankt-Peterburg KyivMoskvaSankt-Peterburg

26 hod. 25 min.

Út, Čt, So

17:35 – 08:00 KyivMoskva KyivMoskva

14 hod. 25 min.

Út, Čt, So

17:35 – 00:10 KyivYuzhnoukrainsk KyivUmanGolovanivskPobyzke (Kirovogradska obl.)Pervomaisk (Mykolaivska obl.)Yuzhnoukrainsk

6 hod. 35 min.

Denně

18:00 – 02:25 KyivYampil (Vinnytska obl.) KyivUmanGaisynLadyzhynTulchynVapnyarka (Vinnitska obl.)Tomashpil (Vinnytska obl.)Yampil (Vinnytska obl.)

8 hod. 25 min.

Denně

18:25 – 10:30 KyivLodz KyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodz

16 hod. 5 min.

Út, Čt

18:40 – 14:20 KyivRiga KyivMinskVilniusPanevėžysŠiauliaiRiga

19 hod. 40 min.

Út

19:10 – 07:45 KyivKiliya KyivUmanOdessaZatokaBilhorod-DnistrovskyiSarataTatarbunaryKiliya

12 hod. 35 min.

Denně

19:20 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

36 hod. 40 min.

Po, St, Pá

19:20 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

36 hod. 40 min.

Čt, Ne

19:40 – 07:40 KyivVilnius KyivVilnius

12 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 12:40 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

16 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 12:40 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawaLodz

16 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 12:40 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

16 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 19:00 KyivKrasnodar KyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

23 hod. 0 min.

So

20:00 – 12:30 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

16 hod. 30 min.

Denně

20:25 – 12:40 KyivMoskva KyivMoskva

16 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Ne

21:20 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

34 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

21:25 – 07:00 KyivZaporizhia KyivPoltavaDniproZaporizhia

9 hod. 35 min.

Denně

21:35 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

34 hod. 25 min.

St, So

23:30 – 08:00 KyivChisinau KyivChisinau

8 hod. 30 min.

Po, St, Pá

23:30 – 06:00 KyivOdessa KyivBila TserkvaUmanOdessa

6 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3 in the city of Kyiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kyiv

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací