Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 07:00 KievOdessa KievUmanOdessa

6 hod. 50 min.

Denně

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

03:10 – 12:00 KievKherson KievUmanOdessaMykolaivKherson

8 hod. 50 min.

Út, Čt, So

03:10 – 14:30 KievIzmail KievUmanOdessaTatarbunaryIzmail

11 hod. 20 min.

Út, Čt, So

03:30 – 19:30 KievChernivtsi KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsZbarazhTernopilBerezhanyRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosivVyzhnytsiaStorozhynetsChernivtsi

16 hod. 0 min.

Denně

04:30 – 09:40 KievSwinoujscie KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

29 hod. 10 min.

Denně

05:10 – 18:30 KievKosiv KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

13 hod. 20 min.

Út, Čt, So

05:45 – 15:10 KievMykolaiv KievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

9 hod. 25 min.

Denně

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, So

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

06:20 – 16:50 KievMinsk KievChernihivGomelZhlobinBabruyskMinsk

10 hod. 30 min.

St, Pá

06:30 – 11:55 KievVinnytsia KievZhytomyrBerdychivVinnytsia

5 hod. 25 min.

Denně

06:50 – 22:10 KievWarszawa KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

15 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 18:15 KievMinsk KievChernihivGomelBabruyskMinsk

11 hod. 15 min.

Ne

07:00 – 10:00 KievTalne KievTalne

3 hod. 0 min.

Denně

07:15 – 17:30 KievMykolaiv KievZhashkivUmanKryve OzeroPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

10 hod. 15 min.

Denně

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, So

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Denně

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Denně

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt, Ne

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt, Ne

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Po, Čt

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt, Ne

07:35 – 12:15 KievTalne KievBila TserkvaZhashkivSorokotyagaOkhmativBerezivka (Mankivskiy r-n)Buky (Cherkaska obl.)Mankivka (Cherkaska obl.)Potash (Cherkaska obl.)RogyPotash (Talnovskiy r-n)MoshurivTalne

4 hod. 40 min.

Denně

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt, Ne

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt, Ne

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Po, Čt

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Po, Čt

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Po, Čt

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Ne

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Ne

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Čt, Ne

07:45 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 0 min.

Denně

07:45 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 0 min.

Denně

07:45 – 15:30 KievDnipro KievDnipro

7 hod. 45 min.

Denně

07:45 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 18:10 KievChernivtsi KievZhytomyrBerdychivVinnytsiaNovodnistrovskMurovani KurylivtsiKelmentsiChernivtsi

10 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 15:30 KievKharkiv KievKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

08:15 – 09:00 KievBoryspil KievBoryspil

0 hod. 45 min.

Denně

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

09:15 – 16:00 KievOdessa KievUmanOdessa

6 hod. 45 min.

Denně

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

09:30 – 14:40 KievZlocieniec KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

29 hod. 10 min.

Ne

09:45 – 19:50 KievKherson KievMykolaivKherson

10 hod. 5 min.

Denně

10:00 – 04:50 KievMoskva KievGlukhiv (Sumska obl.)Zheleznogorsk (Kurskaya obl.)OrelMoskva

18 hod. 50 min.

Út

10:00 – 10:00 KievRiga KievZhytomyrRivneLutskKovelMarijampolėKaunasŠiauliaiJelgavaRiga

24 hod. 0 min.

Ne

10:15 – 17:40 KievOdessa KievOdessa

7 hod. 25 min.

Denně

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

10:30 – 20:05 KievNovovolynsk KievKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiKoretsRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

9 hod. 35 min.

Denně

10:40 – 13:05 KievPoznan KievZhytomyrRivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

26 hod. 25 min.

Denně

10:40 – 13:05 KievPoznan KievZhytomyrRivneDubnoLvivKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

26 hod. 25 min.

Denně

10:45 – 15:35 KievPoltava KievLubnyPoltava

4 hod. 50 min.

Denně

10:45 – 15:35 KievPoltava KievLubnyPoltava

4 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 19:15 KievDnipro KievDnipro

8 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

26 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

11:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

26 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

11:25 – 21:55 KievZaporizhia KievCherkasyKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

10 hod. 30 min.

Po, St, Pá

11:35 – 18:30 KievKharkiv KievLubnyPoltavaKharkiv

6 hod. 55 min.

Po, St, Pá

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

12:30 – 15:30 KievTalne KievTalne

3 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 16:10 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

27 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 21:41 KievMykolaiv KievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

8 hod. 41 min.

Denně

13:10 – 15:35 KievChernihiv KievBrovaryChernihiv

2 hod. 25 min.

Denně

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

13:40 – 19:50 KievOdessa KievOdessa

6 hod. 10 min.

Denně

13:45 – 11:05 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecin

21 hod. 20 min.

Denně

13:45 – 11:05 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecin

21 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 13:00 KievPraha KievRivneLvivKrakowKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

14:25 – 21:35 KievKharkiv KievKharkiv

7 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 16:25 KievVolgograd KievPoltavaKharkivBelgorodStary OskolVoronezhVolgograd

25 hod. 55 min.

Út, Pá

14:40 – 15:00 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

24 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 07:30 KievMoskva KievTulaMoskva

16 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:00 – 15:00 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaWarszawaPoznanSzczecin

24 hod. 0 min.

Denně

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

16:45 – 14:00 KievWalbrzych KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

21 hod. 15 min.

Denně

16:45 – 14:00 KievWalbrzych KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

21 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 09:15 KievMoskva KievMoskva

16 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 17:05 KievGdynia KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

24 hod. 5 min.

Denně

17:20 – 00:01 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 41 min.

Po, Út

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 39 min.

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 39 min.

St, Čt, So

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 39 min.

Ne

17:30 – 07:00 KievMinsk KievChernihivGomelBabruyskMinsk

13 hod. 30 min.

Čt, Ne

17:30 – 16:00 KievSankt-Peterburg KievSankt-Peterburg

22 hod. 30 min.

Út, Čt, So

17:30 – 20:30 KievTalne KievTalne

3 hod. 0 min.

Denně

17:40 – 12:10 KievMoskva KievVertiivka (Chernigivska obl.)Glukhiv (Sumska obl.)Zheleznogorsk (Kurskaya obl.)OrelMoskva

18 hod. 30 min.

17:40 – 16:00 KievSankt-Peterburg KievSankt-Peterburg

22 hod. 20 min.

Út, Čt, So

18:00 – 14:00 KievWroclaw KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclaw

20 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 02:25 KievYampil (Vinnytska obl.) KievUmanGaisynLadyzhynTulchynVapnyarka (Vinnitska obl.)TomashpilYampil (Vinnytska obl.)

8 hod. 25 min.

Denně

18:00 – 14:00 KievWroclaw KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclaw

20 hod. 0 min.

Denně

18:15 – 04:25 KievMogilev KievGomelMogilev

10 hod. 10 min.

So, Ne

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

18:20 – 10:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 40 min.

18:55 – 06:40 KievZamosc KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivLutskNovovolynskZamosc

11 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 04:35 KievRatne KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskNovovolynskKovelRatne

9 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 04:35 KievRatne KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskNovovolynskKovelRatne

9 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 06:40 KievZamosc KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivLutskNovovolynskZamosc

11 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 07:45 KievKiliya KievOdessaBilhorod-DnistrovskyiSarataTatarbunaryKiliya

12 hod. 35 min.

Po, Pá

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

19:20 – 13:10 KievMoskva KievChernihivPochepBryanskMoskva

17 hod. 50 min.

Denně

19:25 – 11:30 KievMoskva KievMoskva

16 hod. 5 min.

Denně

19:40 – 07:40 KievVilnius KievVilnius

12 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

20:35 – 12:40 KievMoskva KievMoskva

16 hod. 5 min.

Denně

20:45 – 05:30 KievMykolaiv KievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

8 hod. 45 min.

Pá, Ne

21:00 – 10:25 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 06:40 KievNovovolynsk KievKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

9 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 09:00 KievVilnius KievVilnius

12 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 13:30 KievMoskva KievMoskvaMoskva

16 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 10:15 KievLviv KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChervonohradVelyki MostyLviv

13 hod. 15 min.

Denně

21:20 – 08:05 KievTruskavec KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoLvivStryiDrohobychTruskavec

10 hod. 45 min.

Denně

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

21:25 – 07:00 KievZaporizhia KievPoltavaDniproZaporizhia

9 hod. 35 min.

Po, Pá

21:30 – 09:00 KievWarszawa KievLublinWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

21:35 – 15:00 KievMoskva KievOrelTulaMoskva

17 hod. 25 min.

Denně

21:45 – 23:30 KievBila Tserkva KievBila Tserkva

1 hod. 45 min.

Denně

21:50 – 06:15 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

8 hod. 25 min.

Út, Pá

21:55 – 05:35 KievDnipro KievDnipro

7 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 11:30 KievMoskva KievMoskva

13 hod. 30 min.

Út, Čt, So

22:10 – 07:25 KievKherson KievUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

9 hod. 15 min.

Denně

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

22:30 – 07:50 KievKropyvnytskyi KievZhashkivUmanNovoarchangelskTyshkivka (Kirovogradska obl.)LipnyazhkaDobrovelychkivkaPishanyi Brod (Kirovogradska obl.)NovoukrainkaKropyvnytskyiKropyvnytskyi

9 hod. 20 min.

Denně

22:45 – 06:10 KievKharkiv KievKharkiv

7 hod. 25 min.

Denně

22:45 – 08:25 KievKherson KievMykolaivKherson

9 hod. 40 min.

Denně

23:00 – 05:20 KievOdessa KievOdessa

6 hod. 20 min.

Denně

23:10 – 07:00 KievGomel KievChernihivGomel

7 hod. 50 min.

Čt, Ne

23:15 – 19:35 KievWroclaw KievZhytomyrRivneDubnoBrodyLvivPrzemyslJaroslawRzeszowTarnowKrakowKatowiceWroclaw

20 hod. 20 min.

Út, Čt, So

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

23:30 – 11:40 KievKherson KievUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

12 hod. 10 min.

Po, Pá

23:35 – 03:40 KievPoltava KievPoltava

4 hod. 5 min.

Út

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 in the city of Kiev contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací