• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 06:00 KyivOdessa KyivOdessa

5 hod. 30 min.

Denně

05:45 – 15:10 KyivMykolaiv KyivPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

9 hod. 25 min.

Denně

06:30 – 14:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 15:10 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

8 hod. 40 min.

Denně

06:30 – 14:00 KyivKharkiv KyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 14:00 KyivKharkiv KyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

06:50 – 19:30 KyivLviv KyivZhytomyrBerdychivVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLviv

12 hod. 40 min.

Denně

07:00 – 19:40 KyivChernivtsi KyivZhytomyrBerdychivVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)Chernivtsi

12 hod. 40 min.

Út

07:15 – 17:30 KyivMykolaiv KyivZhashkivUmanKryve OzeroPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

10 hod. 15 min.

Denně

07:40 – 13:45 KyivObodivka (Vinnitska obl.) KyivZhashkivUmanGaisynLadyzhynTrostyanets, (Vinnytska obl)Obodivka (Vinnitska obl.)

6 hod. 5 min.

Denně

08:00 – 18:10 KyivChernivtsi KyivZhytomyrBerdychivVinnytsiaMurovani KurylivtsiNovodnistrovskKelmentsiChernivtsi

10 hod. 10 min.

Po, St, Pá

08:00 – 19:00 KyivKherson KyivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)VoznesenskMykolaivKherson

11 hod. 0 min.

Čt, So

08:00 – 19:00 KyivIzmail KyivUmanOdessaTatarbunaryIzmail

11 hod. 0 min.

Čt, So

08:00 – 18:50 KyivChernivtsi KyivZhytomyrBerdychivVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)Chernivtsi

10 hod. 50 min.

Čt, Ne

08:00 – 20:00 KyivReni KyivUmanOdessaTatarbunaryIzmailReni

12 hod. 0 min.

Čt, So

08:30 – 22:00 KyivIzmail KyivOdessaIzmail

13 hod. 30 min.

Čt

08:30 – 01:30 KyivChernivtsi KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsZbarazhTernopilBerezhanyRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosivVyzhnytsiaChernivtsi

17 hod. 0 min.

So

10:30 – 20:05 KyivNovovolynsk KyivKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

11:15 – 02:30 KyivKreminna (Luhanska obl.) KyivBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

15 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

11:20 – 21:20 KyivMykolaiv KyivUmanOdessaOdessaMykolaiv

10 hod. 0 min.

Čt, So

12:00 – 19:45 KyivKryvyi Rih KyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, So

12:00 – 18:00 KyivSumy KyivRomnySumy

6 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

12:00 – 18:00 KyivSumy KyivRomnySumy

6 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

12:10 – 20:00 KyivKryvyi Rih KyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, So

13:40 – 10:10 KyivWroclaw KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

20 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 14:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLvivZamoscLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

24 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

13:40 – 14:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivZamoscLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

24 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 10:10 KyivWroclaw KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

20 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 14:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivZamoscLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

24 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 18:10 KyivPlzen KyivZhytomyrRivneLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorodBrnoPrahaRokycanyPlzen

28 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 18:10 KyivPlzen KyivZhytomyrRivneLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorodBrnoPrahaRokycanyPlzen

28 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 04:00 KyivUzhgorod KyivZhytomyrRivneLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorod

14 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 04:00 KyivUzhgorod KyivZhytomyrRivneLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorod

14 hod. 0 min.

Denně

14:40 – 22:05 KyivGorodkivka (Vinnitska obl.) KyivZhashkivUmanBershadObodivka (Vinnitska obl.)KryzhopilGorodkivka (Vinnitska obl.)

7 hod. 25 min.

Denně

15:10 – 02:40 KyivChernivtsi KyivZhytomyrVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

11 hod. 30 min.

So

16:00 – 08:00 KyivMoskva KyivMoskva

16 hod. 0 min.

St, So

17:05 – 23:25 KyivObodivka (Vinnitska obl.) KyivUmanGaisynLadyzhynObodivka (Vinnitska obl.)

6 hod. 20 min.

Denně

17:35 – 20:00 KyivSankt-Peterburg KyivSankt-Peterburg

26 hod. 25 min.

Čt, So

17:35 – 20:00 KyivSankt-Peterburg KyivSankt-Peterburg

26 hod. 25 min.

Čt, So

17:35 – 08:00 KyivMoskva KyivMoskva

14 hod. 25 min.

Čt, So

18:00 – 02:25 KyivYampil (Vinnytska obl.) KyivUmanGaisynLadyzhynTulchynVapnyarka (Vinnitska obl.)Tomashpil (Vinnytska obl.)Yampil (Vinnytska obl.)

8 hod. 25 min.

Denně

18:10 – 09:40 KyivBerdyansk KyivHora (Boryspil)BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyChyhyrynSvitlovodskKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaKomyshuvakhaOrikhiv (Zaporizhska obl.)TokmakBerdyansk

15 hod. 30 min.

Denně

18:10 – 11:50 KyivMariupol KyivHora (Boryspil)BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyChyhyrynSvitlovodskKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproPavlohradPershotravensk (Dnipropetrovska obl.)Pokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

17 hod. 40 min.

Denně

18:10 – 09:20 KyivMariupol KyivHora (Boryspil)BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyChyhyrynSvitlovodskKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaKomyshuvakhaOrikhiv (Zaporizhska obl.)Mariupol

15 hod. 10 min.

Denně

18:10 – 12:20 KyivSievierodonetsk KyivHora (Boryspil)BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyChyhyrynSvitlovodskKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproPavlohradLozovaKramatorskSlavianskKrasnyi LymanKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)Sievierodonetsk

18 hod. 10 min.

Denně

18:25 – 10:30 KyivLodz KyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodz

16 hod. 5 min.

Út, Čt

18:40 – 14:20 KyivRiga KyivMinskVilniusPanevėžysŠiauliaiRiga

19 hod. 40 min.

Út

19:10 – 07:45 KyivKiliya KyivUmanOdessaZatokaBilhorod-DnistrovskyiSarataTatarbunaryKiliya

12 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

19:10 – 11:50 KyivMariupol KyivHora (Boryspil)BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskDniproPavlohradPershotravensk (Dnipropetrovska obl.)Pokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

16 hod. 40 min.

Denně

19:10 – 09:20 KyivMariupol KyivHora (Boryspil)BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskDniproZaporizhiaKomyshuvakhaOrikhiv (Zaporizhska obl.)Mariupol

14 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

36 hod. 40 min.

Po, St, Pá

19:20 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

36 hod. 40 min.

Čt, Ne

19:40 – 07:40 KyivVilnius KyivVilnius

12 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 12:40 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

16 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 12:40 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawaLodz

16 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 12:40 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

16 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 19:00 KyivKrasnodar KyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

23 hod. 0 min.

So

20:00 – 12:30 KyivLodz KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

16 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

34 hod. 40 min.

Út

21:25 – 07:00 KyivZaporizhia KyivPoltavaDniproZaporizhia

9 hod. 35 min.

Denně

21:35 – 08:00 KyivSankt-Peterburg KyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

34 hod. 25 min.

So

23:30 – 08:00 KyivChisinau KyivChisinau

8 hod. 30 min.

Po, St, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 in the city of Kyiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kyiv

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací