Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 07:00 KievOdessa KievUmanOdessa

6 hod. 50 min.

Denně

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

00:30 – 11:40 KievKherson KievUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

11 hod. 10 min.

Po, Pá

03:00 – 12:00 KievKherson KievUmanOdessaMykolaivKherson

9 hod. 0 min.

Út, Čt, So

03:00 – 14:30 KievIzmail KievUmanOdessaTatarbunaryIzmail

11 hod. 30 min.

Út, Čt, So

04:30 – 09:40 KievSwinoujscie KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

29 hod. 10 min.

Denně

05:00 – 12:00 KievSumy KievSumy

7 hod. 0 min.

Út

05:00 – 17:30 KievReni KievOdessaSarataTatarbunaryIzmailReni

12 hod. 30 min.

Ne

05:10 – 18:30 KievKosiv KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

13 hod. 20 min.

Út, Čt, So

05:30 – 16:00 KievKherson KievUmanMykolaivKherson

10 hod. 30 min.

Denně

05:45 – 15:10 KievMykolaiv KievPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

9 hod. 25 min.

Denně

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, So

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

06:20 – 16:50 KievMinsk KievChernihivGomelZhlobinBabruyskMinsk

10 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

06:30 – 11:55 KievVinnytsia KievZhytomyrBerdychivVinnytsia

5 hod. 25 min.

Denně

06:50 – 22:10 KievWarszawa KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

15 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 18:15 KievMinsk KievChernihivGomelBabruyskMinsk

11 hod. 15 min.

Ne

07:00 – 06:30 KievBydgoszcz KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

23 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 06:30 KievBydgoszcz KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

23 hod. 30 min.

Denně

07:10 – 21:30 KievMoskva KievMoskva

14 hod. 20 min.

Denně

07:15 – 17:30 KievMykolaiv KievZhashkivUmanKryve OzeroPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

10 hod. 15 min.

Denně

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, So

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

07:20 – 09:00 KievBoryspil KievBoryspil

1 hod. 40 min.

Denně

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Denně

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Denně

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 35 min.

Denně

07:45 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 0 min.

Denně

07:45 – 15:30 KievDnipro KievDnipro

7 hod. 45 min.

Denně

07:45 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 15:30 KievKharkiv KievKharkiv

7 hod. 30 min.

Denně

08:10 – 07:00 KievPoznan KievZhytomyrRivneLutskKovelLublinWarszawaLodzPoznan

22 hod. 50 min.

Út, St, Pá, So

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

08:30 – 15:05 KievGomel KievKozeletsChernihivGomel

6 hod. 35 min.

Denně

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 0 min.

Denně

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 0 min.

Denně

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 0 min.

Denně

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 0 min.

Denně

09:15 – 16:00 KievOdessa KievUmanOdessa

6 hod. 45 min.

Denně

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

09:30 – 14:40 KievZlocieniec KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLesznoZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

29 hod. 10 min.

Ne

09:45 – 19:50 KievKherson KievMykolaivKherson

10 hod. 5 min.

Denně

10:00 – 05:00 KievMoskva KievGlukhiv (Sumska obl.)Zheleznogorsk (Kurskaya obl.)OrelMoskva

19 hod. 0 min.

Út, Pá

10:00 – 10:00 KievRiga KievZhytomyrRivneLutskKovelMarijampolėKaunasŠiauliaiJelgavaRiga

24 hod. 0 min.

Ne

10:15 – 17:40 KievOdessa KievOdessa

7 hod. 25 min.

Denně

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

10:30 – 20:05 KievNovovolynsk KievKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

9 hod. 35 min.

Denně

10:40 – 22:00 KievIzmail KievOdessaIzmail

11 hod. 20 min.

Čt

10:45 – 15:35 KievPoltava KievLubnyPoltava

4 hod. 50 min.

Denně

10:45 – 15:35 KievPoltava KievLubnyPoltava

4 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 19:15 KievDnipro KievDnipro

8 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

26 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

26 hod. 30 min.

Denně

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

12:10 – 16:40 KievKropyvnytskyi KievCherkasyKropyvnytskyi

4 hod. 30 min.

Po, Čt, So

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

12:30 – 15:30 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

27 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:41 KievMykolaiv KievMykolaiv

8 hod. 41 min.

Denně

13:10 – 15:35 KievChernihiv KievBrovaryChernihiv

2 hod. 25 min.

Denně

13:10 – 09:00 KievPoznan KievSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznan

19 hod. 50 min.

So

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

13:25 – 20:00 KievKropyvnytskyi KievCherkasyKropyvnytskyi

6 hod. 35 min.

Denně

13:40 – 19:50 KievOdessa KievOdessa

6 hod. 10 min.

Denně

13:40 – 10:10 KievWroclaw KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

20 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:45 – 11:05 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecin

21 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 13:00 KievPraha KievRivneLvivKrakowKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

23 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 hod. 50 min.

Denně

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

14:25 – 21:35 KievKharkiv KievKharkiv

7 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 16:25 KievVolgograd KievPoltavaKharkivBelgorodStary OskolVoronezhVolgograd

25 hod. 55 min.

Út, Pá

14:40 – 15:00 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

24 hod. 20 min.

Denně

14:40 – 15:00 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaPoznanSzczecin

24 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 07:00 KievMoskva KievTulaMoskva

16 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 12:15 KievPoznan KievZhytomyrRivneWarszawaLodzPoznan

20 hod. 15 min.

Denně

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt, So

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

16:45 – 14:00 KievWalbrzych KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

21 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 14:40 KievGdynia KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 14:35 KievZielona Gora KievZhytomyrLublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

21 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 09:15 KievMoskva KievMoskva

16 hod. 15 min.

Denně

17:20 – 00:01 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 41 min.

Po, Út

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 39 min.

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 39 min.

St, Čt, So

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 39 min.

Ne

17:30 – 06:00 KievMinsk KievChernihivGomelBabruyskMinsk

12 hod. 30 min.

Čt, Ne

17:30 – 16:00 KievSankt-Peterburg KievSankt-Peterburg

22 hod. 30 min.

Út, Čt, So

17:30 – 17:30 KievSankt-Peterburg KievSankt-Peterburg

24 hod. 0 min.

Út, Čt, So

18:00 – 02:25 KievYampil (Vinnytska obl.) KievUmanGaisynLadyzhynTulchynVapnyarka (Vinnitska obl.)TomashpilYampil (Vinnytska obl.)

8 hod. 25 min.

Denně

18:00 – 09:00 KievMoskva KievGlukhiv (Sumska obl.)Moskva

15 hod. 0 min.

Denně

18:15 – 04:25 KievMogilev KievGomelMogilev

10 hod. 10 min.

So, Ne

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

18:20 – 10:00 KievMoskva KievMoskva

15 hod. 40 min.

18:40 – 14:20 KievRiga KievMinskVilniusPanevėžysRiga

19 hod. 40 min.

Út

19:10 – 07:45 KievKiliya KievOdessaZatokaBilhorod-DnistrovskyiSarataTatarbunaryKiliya

12 hod. 35 min.

Po, St, Pá

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

19:25 – 11:30 KievMoskva KievMoskva

16 hod. 5 min.

Denně

19:25 – 11:30 KievMoskva KievMoskva

16 hod. 5 min.

Denně

19:40 – 07:40 KievVilnius KievVilnius

12 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

20:35 – 12:40 KievMoskva KievMoskva

16 hod. 5 min.

Denně

20:45 – 05:30 KievMykolaiv KievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

8 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 07:20 KievKobleve KievMykolaivKobleve

10 hod. 35 min.

Út, Čt

21:00 – 10:25 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 10:25 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawa

13 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 06:40 KievNovovolynsk KievKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

9 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 13:30 KievMoskva KievMoskvaMoskva

16 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 10:15 KievLviv KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChervonohradVelyki MostyLviv

13 hod. 15 min.

Denně

21:00 – 09:00 KievUstyluh KievKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskUstyluh

12 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 09:00 KievVilnius KievVilnius

12 hod. 0 min.

Denně

21:20 – 08:05 KievTruskavec KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoLvivStryiDrohobychTruskavec

10 hod. 45 min.

Denně

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

21:25 – 07:00 KievZaporizhia KievPoltavaDniproZaporizhia

9 hod. 35 min.

Po, Čt, Pá, Ne

21:30 – 09:00 KievWarszawa KievLublinWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

21:45 – 23:30 KievBila Tserkva KievBila Tserkva

1 hod. 45 min.

Denně

21:45 – 07:45 KievChisinau KievChisinau

10 hod. 0 min.

Denně

21:55 – 05:35 KievDnipro KievDnipro

7 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 11:30 KievMoskva KievMoskva

13 hod. 30 min.

Út, Čt, So

22:00 – 09:40 KievWarszawa KievLublinWarszawa

11 hod. 40 min.

Denně

22:05 – 08:40 KievKobleve KievMykolaivKobleve

10 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

22:10 – 07:25 KievKherson KievUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

9 hod. 15 min.

Denně

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

22:45 – 06:10 KievKharkiv KievKharkiv

7 hod. 25 min.

Denně

22:45 – 08:25 KievKherson KievMykolaivKherson

9 hod. 40 min.

Denně

22:50 – 06:15 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 25 min.

Út, Pá

23:00 – 05:20 KievOdessa KievOdessa

6 hod. 20 min.

Denně

23:10 – 06:45 KievGomel KievChernihivGomel

7 hod. 35 min.

Čt, Ne

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Po, Út

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

St, Čt

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

So

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 hod. 40 min.

Ne

23:35 – 03:40 KievPoltava KievPoltava

4 hod. 5 min.

Út

23:55 – 12:30 KievSievierodonetsk KievPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

12 hod. 35 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 in the city of Kiev contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací