Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10

Aut. Nádr., "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:30 – 12:00 KievSumy KievSumy

6 hod. 30 min.

Út

07:25 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 20 min.

Denně

07:25 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 20 min.

Denně

09:40 – 15:15 KievKremenchuk KievCherkasyKremenchuk

5 hod. 35 min.

Denně

09:40 – 15:15 KievKremenchuk KievKremenchuk

5 hod. 35 min.

Denně

09:40 – 15:15 KievKremenchuk KievCherkasyKremenchuk

5 hod. 35 min.

Denně

11:00 – 05:00 KievMoskva KievGlukhiv (Sumska obl.)Zheleznogorsk (Kurskaya obl.)OrelMoskva

18 hod. 0 min.

Út, Pá

12:25 – 05:00 KievMariupol KievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

16 hod. 35 min.

So

12:25 – 05:00 KievMariupol KievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

16 hod. 35 min.

Ne

12:35 – 03:25 KievSievierodonetsk KievBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

14 hod. 50 min.

Po, St, Pá

12:35 – 05:00 KievMariupol KievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

16 hod. 25 min.

Po, St, Pá

12:35 – 00:30 KievMarganets KievBila TserkvaKorsun-ShevchenkivskyiGorodysche (Cherkaska obl.)CherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi RihNikopolMarganets

11 hod. 55 min.

Po, St, Pá

12:40 – 09:00 KievPoznan KievSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznan

20 hod. 20 min.

So

14:00 – 11:05 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecin

21 hod. 5 min.

Denně

17:00 – 14:15 KievPoznan KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzKoninPoznan

21 hod. 15 min.

Denně

18:55 – 06:35 KievZamosc KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamosc

11 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 04:50 KievRatne KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovelRatne

9 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 04:50 KievRatne KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovelRatne

9 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 06:35 KievZamosc KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamosc

11 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 04:50 KievRatne KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovelRatne

9 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 00:45 KievGdynia KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

29 hod. 50 min.

Čt

18:55 – 02:30 KievNovovolynsk KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

7 hod. 35 min.

Čt

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10 in the city of Kiev contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací