• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.): bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:01 – 05:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

4 hod. 59 min.

Denně

00:45 – 12:30 KyivSievierodonetsk KyivPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

11 hod. 45 min.

Denně

01:00 – 06:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

01:00 – 06:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

01:00 – 13:15 KyivZaporizhia KyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 15 min.

Po

02:30 – 15:15 KyivZaporizhia KyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 45 min.

Ne

03:00 – 08:00 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 15:30 KyivWarszawa KyivKovelWarszawa

12 hod. 30 min.

04:00 – 06:30 KyivChernihiv KyivChernihiv

2 hod. 30 min.

Po, St, Pá

04:10 – 14:40 KyivZaporizhia KyivKyiv airport BoryspilLubnyPoltavaDniproZaporizhia

10 hod. 30 min.

Út, Pá

04:30 – 13:00 KyivMadrid KyivZhytomyrRivneLvivStryiMukachevoUzhgorodGeronaBarcelonaValenciaCuencaMadrid

56 hod. 30 min.

Čt

05:00 – 10:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

05:00 – 10:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

05:00 – 07:30 KyivChernihiv KyivChernihiv

2 hod. 30 min.

Po

05:40 – 09:40 KyivSwinoujscie KyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

28 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 11:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 17:15 KyivKöln airport KyivZhytomyrRivneLvivDresdenMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

35 hod. 15 min.

06:15 – 14:00 KyivHeilbronn KyivZhytomyrRivneLvivDresdenChemnitzHofNurnbergCrailsheimOhringenHeilbronn

31 hod. 45 min.

Út, So

06:15 – 14:00 KyivHeilbronn KyivZhytomyrRivneLvivDresdenChemnitzHofNurnbergCrailsheimOhringenHeilbronn

31 hod. 45 min.

Út, So

06:30 – 13:30 KyivDüsseldorf KyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

31 hod. 0 min.

Po, St, Pá

06:30 – 14:00 KyivKarlsruhe KyivZhytomyrRivneLvivLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airportKarlsruhe

31 hod. 30 min.

Po, Pá

06:30 – 15:30 KyivDüsseldorf KyivZhytomyrRivneLvivBerlinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmundEssenDüsseldorf

33 hod. 0 min.

Ne

06:30 – 05:30 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraGorzow WielkopolskiSzczecin

23 hod. 0 min.

Čt, Ne

06:30 – 05:30 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraGorzow WielkopolskiSzczecin

23 hod. 0 min.

Čt, Ne

06:30 – 14:15 KyivLviv KyivZhytomyrRivneLviv

7 hod. 45 min.

St, So

06:40 – 14:30 KyivDortmund KyivZhytomyrRivneLvivBerlinSchwerinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmund

31 hod. 50 min.

Út, So

06:45 – 10:25 KyivCherkasy KyivCherkasyCherkasy

3 hod. 40 min.

Denně

06:50 – 18:30 KyivZaporizhia KyivKremenchukDniproZaporizhia

11 hod. 40 min.

Denně

07:00 – 12:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 18:50 KyivAdler KyivBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuRostov-na-DonuKushchevskayaKrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseLazarevskoyeSochiAdler

35 hod. 50 min.

Út, Pá

07:00 – 18:50 KyivAdler KyivBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuKrasnodarDzhubgaTuapseLazarevskoyeSochiAdler

35 hod. 50 min.

Út, Pá

07:00 – 12:30 KyivKrasnodar KyivBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuKrasnodar

29 hod. 30 min.

Út, Pá

07:00 – 14:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 14:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 18:00 KyivStavropol KyivBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuKrasnodarArmavirNevinnomysskStavropol

35 hod. 0 min.

Út, Pá

07:00 – 18:00 KyivStavropol KyivBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuRostov-na-DonuKrasnodarAdygeyskBelorechenskMaykopLabinskArmavirStavropol

35 hod. 0 min.

Út, Pá

07:00 – 12:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

07:20 – 14:45 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 25 min.

Denně

07:20 – 14:45 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 25 min.

Denně

07:20 – 15:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 40 min.

Denně

07:20 – 18:50 KyivZaporizhia KyivKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

11 hod. 30 min.

Denně

07:20 – 18:50 KyivZaporizhia KyivKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

11 hod. 30 min.

Denně

07:20 – 15:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 40 min.

Denně

07:20 – 15:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 40 min.

Denně

07:20 – 15:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 40 min.

Denně

07:30 – 07:20 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceStrzelce OpolskieOpoleWroclaw

23 hod. 50 min.

Út, Čt, Ne

07:40 – 16:30 KyivPavlohrad KyivKremenchukDniprodzerzhynskDniproPavlohrad

8 hod. 50 min.

Denně

07:50 – 14:30 KyivKöln airport KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

30 hod. 40 min.

St, So, Ne

07:50 – 16:20 KyivStuttgart airport KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmStuttgart airport

32 hod. 30 min.

St, Pá, So, Ne

07:50 – 23:00 KyivKrakow KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivKrakow

15 hod. 10 min.

St, Pá, So, Ne

07:50 – 17:30 KyivRostock KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivDresdenLeipzigHalleDessauBerlinRostock

33 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

07:50 – 22:05 KyivZagreb KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivUzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

38 hod. 15 min.

So

07:50 – 15:00 KyivLviv KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLviv

7 hod. 10 min.

St, Pá, So, Ne

07:50 – 16:00 KyivKarlsruhe KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergWurzburgAschaffenburgFrankfurt am MainDarmstadtHeidelbergMannheimKarlsruhe

32 hod. 10 min.

St, Pá, So, Ne

07:50 – 15:00 KyivLviv KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLviv

7 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:50 – 22:05 KyivZagreb KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivUzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

38 hod. 15 min.

St, So

07:50 – 21:00 KyivUzhgorod KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivUzhgorod

13 hod. 10 min.

St, So

08:00 – 13:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 15:30 KyivLviv KyivLviv

7 hod. 30 min.

So

08:00 – 07:00 KyivGdynia KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 07:00 KyivGdynia KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 07:00 KyivGdynia KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 07:00 KyivGdynia KyivZhytomyrRivneLutskLublinLodzWloclawekBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 13:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

08:00 – 07:00 KyivGdynia KyivZhytomyrRivneLutskLublinLodzWloclawekBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 08:30 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivStryiMukachevoUzhgorodBratislavaBrnoPraha

24 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

08:20 – 16:10 KyivKryvyi Rih KyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 50 min.

Denně

08:20 – 16:10 KyivKryvyi Rih KyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 50 min.

Denně

08:20 – 16:10 KyivKryvyi Rih KyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 50 min.

Denně

08:20 – 16:10 KyivKryvyi Rih KyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 hod. 50 min.

Denně

08:30 – 09:10 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceBrnoPraha

24 hod. 40 min.

Út, Pá

08:30 – 07:40 KyivBoleslawiec KyivKorostenOlevskRokytneSarny (Rivnenska obl.)ManevychiLublinWarszawaLodzSieradzWroclawBoleslawiec

23 hod. 10 min.

Ne

08:30 – 15:35 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 5 min.

Denně

08:30 – 15:35 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 5 min.

Denně

08:30 – 08:00 KyivZielona Gora KyivKorostenOlevskRokytneSarny (Rivnenska obl.)ManevychiLublinWarszawaLodzPoznanWolsztynZielona Gora

23 hod. 30 min.

St

08:30 – 15:35 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 5 min.

Denně

08:45 – 20:00 KyivStuttgart KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelDresdenLeipzigJenaErfurtEisenachGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart

35 hod. 15 min.

Čt, So

08:45 – 20:00 KyivKöln KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

35 hod. 15 min.

Út, Pá

09:00 – 14:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 16:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 16:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 14:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 13:25 KyivKoszalin KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalin

28 hod. 25 min.

Út, So

09:00 – 10:05 KyivSlubice KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoRadyvylivBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleBrzegOlawaLegnicaLubinNowa SolZielona GoraSlubice

25 hod. 5 min.

Denně

09:00 – 13:30 KyivSlupsk KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoRadyvylivBrodyLvivWarszawaKutnoWloclawekTorunGrudziadzTczewGdanskGdyniaLeborkSlupsk

28 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 13:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoRadyvylivBrodyLvivWroclawLesznoPoznanSwiebodzinMiędzyrzeczGorzow WielkopolskiSzczecin

28 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 13:55 KyivKolobrzeg KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoRadyvylivBrodyLvivCzestochowaLodzZghezhKoloKoninInowroclawBydgoszczSempulno-KraienskeChojniceKoszalinKolobrzeg

28 hod. 55 min.

Denně

09:45 – 16:15 KyivVolodymyrets (Rivnenska obl.) KyivSarny (Rivnenska obl.)Varash (Kuznetsovsk)Volodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 30 min.

Denně

09:45 – 14:35 KyivPoltava KyivLubnyPoltava

4 hod. 50 min.

Denně

10:00 – 15:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 17:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 07:00 KyivGdansk KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

21 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 07:00 KyivGdansk KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

21 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

10:00 – 15:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

10:00 – 18:10 KyivKelmentsi KyivNovodnistrovskSokyrianyKelmentsi

8 hod. 10 min.

Denně

10:00 – 11:00 KyivGoleniow KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinRadomWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniow

25 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 11:30 KyivBoryspil KyivBoryspil

1 hod. 30 min.

Denně

10:10 – 21:35 KyivZaporizhia KyivPoltavaDniproZaporizhia

11 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

10:10 – 21:35 KyivZaporizhia KyivPoltavaDniproZaporizhia

11 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

10:15 – 01:25 KyivSievierodonetsk KyivPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

15 hod. 10 min.

Út, So

10:20 – 11:55 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivKatowiceWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

25 hod. 35 min.

Pá, Ne

10:20 – 08:50 KyivWroclaw KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinRadomKielceKrakowKatowiceOpoleWroclaw

22 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 07:50 KyivPiotrkow Trybunalski KyivZhytomyrRivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow Trybunalski

21 hod. 20 min.

Denně

10:30 – 07:50 KyivPiotrkow Trybunalski KyivZhytomyrRivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow Trybunalski

21 hod. 20 min.

Denně

10:35 – 01:45 KyivSievierodonetsk KyivPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

15 hod. 10 min.

St, Pá, Ne

10:35 – 01:45 KyivSievierodonetsk KyivPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

15 hod. 10 min.

Út, So

10:40 – 11:30 KyivBoryspil KyivBoryspil

0 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

10:45 – 15:35 KyivPoltava KyivLubnyPoltava

4 hod. 50 min.

Denně

10:45 – 20:00 KyivDnipro KyivLubnyPoltavaDnipro

9 hod. 15 min.

Denně

10:45 – 22:20 KyivZaporizhia KyivPyriatynKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

11 hod. 35 min.

Denně

10:45 – 22:20 KyivZaporizhia KyivPyriatynKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

11 hod. 35 min.

Denně

10:45 – 20:20 KyivDnipro KyivLubnyPoltavaDnipro

9 hod. 35 min.

Denně

10:45 – 20:00 KyivDnipro KyivLubnyPoltavaDnipro

9 hod. 15 min.

Denně

10:45 – 22:20 KyivZaporizhia KyivPyriatynKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

11 hod. 35 min.

Denně

10:50 – 19:00 KyivKovel KyivKovel

8 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 06:30 KyivZywiec KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscRzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

19 hod. 40 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

11:00 – 16:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 18:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 00:20 KyivWarszawa KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiKovelWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 07:40 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

20 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 16:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 18:10 KyivBerestechko KyivMlynivDemydivka (Rivnenska obl.)Berestechko

7 hod. 10 min.

Denně

11:05 – 14:55 KyivCherkasy KyivCherkasy

3 hod. 50 min.

Út, Ne

11:10 – 14:15 KyivChernihiv KyivChernihiv

3 hod. 5 min.

Po, St, Pá

11:20 – 14:20 KyivKoszalin KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

27 hod. 0 min.

Denně

11:20 – 14:20 KyivKoszalin KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

27 hod. 0 min.

Denně

11:20 – 18:30 KyivLutsk KyivZhytomyrRivneLutsk

7 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 16:40 KyivKropyvnytskyi KyivCherkasyKropyvnytskyi

5 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, So

11:30 – 13:00 KyivSwiebodzin KyivZhytomyrRivneLutskRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

25 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 13:00 KyivSwiebodzin KyivZhytomyrRivneLutskKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

25 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 18:40 KyivLutsk KyivZhytomyrRivneLutsk

7 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 21:00 KyivGusiatyn (Ternopilska obl.) KyivZhytomyrChudnivLyubarStarokostiantynivKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)Gorodok (Khmelnytska obl.)ChemerivtsiGusiatyn (Ternopilska obl.)

9 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 17:00 KyivKropyvnytskyi KyivCherkasySmilaKropyvnytskyi

5 hod. 10 min.

Út, So

11:50 – 17:00 KyivKropyvnytskyi KyivCherkasySmilaKropyvnytskyi

5 hod. 10 min.

Út, So

11:50 – 18:00 KyivSumy KyivRomnySumy

6 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, So

11:50 – 18:00 KyivSumy KyivRomnySumy

6 hod. 10 min.

Út, So

11:50 – 18:00 KyivSumy KyivRomnySumy

6 hod. 10 min.

Út, So

12:00 – 17:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 08:00 KyivCzestochowa KyivZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowa

20 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 08:00 KyivCzestochowa KyivZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowa

20 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 19:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 17:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

12:00 – 08:00 KyivCzestochowa KyivZhytomyrRivneLvivKielceCzestochowa

20 hod. 0 min.

Denně

12:20 – 14:00 KyivGdynia KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

25 hod. 40 min.

Denně

12:20 – 14:00 KyivGdynia KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

25 hod. 40 min.

Denně

12:20 – 21:00 KyivKharkiv KyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyKhorolReshetylivkaPoltavaKharkivKharkiv

8 hod. 40 min.

Denně

12:20 – 21:00 KyivKharkiv KyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyKhorolReshetylivkaPoltavaKharkivKharkiv

8 hod. 40 min.

Denně

12:20 – 21:00 KyivKharkiv KyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyKhorolReshetylivkaPoltavaKharkivKharkiv

8 hod. 40 min.

Denně

12:20 – 21:00 KyivKharkiv KyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyKhorolReshetylivkaPoltavaKharkivKharkiv

8 hod. 40 min.

Denně

12:55 – 18:30 KyivKropyvnytskyi KyivCherkasyKropyvnytskyi

5 hod. 35 min.

Denně

12:55 – 18:30 KyivKropyvnytskyi KyivCherkasyKropyvnytskyi

5 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 18:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 09:50 KyivPoznan KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiChelmLublinWarszawaLodzPoznan

20 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 20:30 KyivLviv KyivLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So

13:00 – 19:15 KyivVolodymyrets (Rivnenska obl.) KyivSarny (Rivnenska obl.)Varash (Kuznetsovsk)Volodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 20:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 20:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 18:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 18:20 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 20 min.

So

13:00 – 21:30 KyivPochaiv KyivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogShumskKremenetsPochaiv

8 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 20:30 KyivLviv KyivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 20:30 KyivLviv KyivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 08:30 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzPoznan

19 hod. 30 min.

Po

13:30 – 01:30 KyivZaporizhia KyivLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 0 min.

Út, Čt, So

13:30 – 01:30 KyivZaporizhia KyivLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 0 min.

Út, So

13:30 – 13:30 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

24 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 15:30 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

26 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 13:30 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

24 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 15:30 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

26 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 21:40 KyivLviv KyivZhytomyrRivneLviv

8 hod. 10 min.

Denně

13:40 – 08:00 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclaw

18 hod. 20 min.

Po, St, So

13:50 – 15:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

25 hod. 10 min.

Denně

13:50 – 20:40 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

6 hod. 50 min.

Denně

13:50 – 20:40 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

6 hod. 50 min.

Denně

13:50 – 20:40 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

6 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 12:00 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLvivRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 19:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 17:05 KyivZielona Gora KyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

27 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 21:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

14:00 – 12:00 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLvivRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 17:05 KyivZielona Gora KyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

27 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 19:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

14:00 – 12:00 KyivSlupsk KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 12:00 KyivSlupsk KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 16:30 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

26 hod. 30 min.

St, Ne

14:10 – 12:30 KyivPoznan KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznan

22 hod. 20 min.

Denně

14:20 – 07:00 KyivMoskva KyivTulaMoskva

16 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, Ne

14:30 – 07:30 KyivWarszawa KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawa

17 hod. 0 min.

Čt

14:30 – 07:30 KyivWarszawa KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaWarszawa

17 hod. 0 min.

Čt

14:30 – 21:30 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 08:00 KyivWarszawa KyivZhytomyrRivneLutskChelmLublinWarszawa

17 hod. 30 min.

Ne

14:30 – 09:30 KyivWarszawa KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawa

19 hod. 0 min.

Ne

14:30 – 10:10 KyivWroclaw KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

19 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 10:10 KyivWroclaw KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

19 hod. 40 min.

Po, St, Pá

14:30 – 15:15 KyivGdynia KyivZhytomyrRivneBrodyLvivKrakowCzestochowaBydgoszczGdanskGdynia

24 hod. 45 min.

St, Pá

14:30 – 22:40 KyivLviv KyivZhytomyrRivneBrodyLviv

8 hod. 10 min.

Po, St, Pá

14:30 – 14:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLvivWarszawaPoznanSzczecin

23 hod. 30 min.

St, Pá

14:30 – 14:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivWarszawaPoznanSzczecin

23 hod. 30 min.

Čt, So

14:30 – 15:35 KyivGdynia KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivKrakowCzestochowaBydgoszczGdanskGdynia

25 hod. 5 min.

Čt, So

14:30 – 10:30 KyivWroclaw KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

20 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 15:35 KyivGdynia KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivKrakowCzestochowaBydgoszczGdanskGdynia

25 hod. 5 min.

Čt, So

14:30 – 14:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivWarszawaPoznanSzczecin

23 hod. 30 min.

Čt, So

14:40 – 15:00 KyivSzczecin KyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

24 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 20:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 07:00 KyivMoskva KyivOrelTulaMoskva

16 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 04:10 KyivWarszawa KyivWarszawa

13 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 12:30 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

21 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 12:30 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

21 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 12:30 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

21 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 12:50 KyivSzczecin KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

21 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 12:50 KyivSzczecin KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

21 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 12:50 KyivSzczecin KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

21 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 12:50 KyivSzczecin KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

21 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 20:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

15:00 – 12:30 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

21 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 21:05 KyivKovel KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)Kovel

6 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 04:00 KyivZaporizhia KyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

13 hod. 0 min.

Út, So

15:00 – 04:00 KyivZaporizhia KyivLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

13 hod. 0 min.

Út, So

15:00 – 03:30 KyivWarszawa KyivKovelWarszawa

12 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 22:30 KyivPochaiv KyivDubnoKremenetsPochaiv

7 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 04:00 KyivZaporizhia KyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

13 hod. 0 min.

Út, So

15:05 – 17:00 KyivSwinoujscie KyivZhytomyrRivneLutskChelmLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

25 hod. 55 min.

Denně

15:05 – 17:00 KyivSwinoujscie KyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

25 hod. 55 min.

Denně

15:05 – 17:00 KyivSwinoujscie KyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

25 hod. 55 min.

Denně

15:05 – 17:00 KyivSwinoujscie KyivZhytomyrRivneLutskChelmLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

25 hod. 55 min.

Denně

15:40 – 23:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 20 min.

Denně

15:40 – 23:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 20 min.

Denně

15:40 – 23:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 20 min.

Denně

15:40 – 23:00 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 20 min.

Denně

16:00 – 21:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 23:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 23:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 21:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

16:00 – 02:40 KyivChernivtsi KyivZhytomyrVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

10 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

16:20 – 00:30 KyivKovel KyivKovel

8 hod. 10 min.

Denně

16:20 – 13:30 KyivPoznan KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawaKoninPoznan

21 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 22:45 KyivVolodymyrets (Rivnenska obl.) KyivSarny (Rivnenska obl.)Varash (Kuznetsovsk)Volodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 12:00 KyivPoznan KyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

19 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:30 – 04:30 KyivUzhgorod KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

12 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 00:30 KyivKelmentsi KyivNovodnistrovskSokyrianyKelmentsi

8 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 04:30 KyivUzhgorod KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

12 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 04:30 KyivUzhgorod KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

12 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 22:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 14:40 KyivGdynia KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 14:35 KyivZielona Gora KyivZhytomyrPoznanZielona Gora

21 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 12:15 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneWarszawaLodzPoznan

19 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 22:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 20:45 KyivZvenyhorodka KyivBila TserkvaZvenyhorodka

3 hod. 45 min.

Út, Pá

17:30 – 07:00 KyivMinsk KyivChernihivGomelBabruyskMinsk

13 hod. 30 min.

17:30 – 14:00 KyivWalbrzych KyivZhytomyrRivneKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

20 hod. 30 min.

Denně

17:45 – 00:45 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

7 hod. 0 min.

So

18:00 – 23:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 01:30 KyivLviv KyivLviv

7 hod. 30 min.

Čt

18:00 – 01:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 01:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 23:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

18:00 – 05:00 KyivIvano-Frankivsk KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneIvano-Frankivsk

11 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 00:30 KyivPochaiv KyivDubnoKremenetsPochaiv

6 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 05:00 KyivIvano-Frankivsk KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneIvano-Frankivsk

11 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 05:00 KyivIvano-Frankivsk KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneIvano-Frankivsk

11 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 11:30 KyivKlaipeda KyivVilniusKaunasKlaipeda

16 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 23:59 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

4 hod. 59 min.

Denně

19:00 – 00:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

19:00 – 19:00 KyivKrasnodar KyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

24 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

20:00 – 01:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 03:30 KyivLviv KyivLviv

7 hod. 30 min.

20:00 – 17:00 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 17:00 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 03:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 17:00 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 01:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

20:00 – 17:00 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 17:00 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 17:00 KyivPoznan KyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 04:15 KyivLviv KyivZhytomyrRivneLviv

8 hod. 15 min.

Denně

20:00 – 08:00 KyivUzhgorod KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

12 hod. 0 min.

20:00 – 08:00 KyivUzhgorod KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

12 hod. 0 min.

20:30 – 13:30 KyivKalisz KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinRadomWarszawaTurekKalisz

17 hod. 0 min.

Po, Čt, Pá, Ne

20:30 – 17:40 KyivPraha KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivKatowiceWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

21 hod. 10 min.

Čt

20:30 – 17:40 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivKatowiceWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

21 hod. 10 min.

Čt

20:30 – 05:30 KyivBerestechko KyivMlynivDemydivka (Rivnenska obl.)Berestechko

9 hod. 0 min.

Denně

20:50 – 04:00 KyivOdessa KyivUmanOdessaOdessa

7 hod. 10 min.

Ne

21:00 – 02:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 03:15 KyivVolodymyrets (Rivnenska obl.) KyivSarny (Rivnenska obl.)Varash (Kuznetsovsk)Volodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 15 min.

Denně

21:00 – 04:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 02:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

21:00 – 08:05 KyivMelitopol KyivBoryspilDniproZaporizhiaMelitopol

11 hod. 5 min.

21:00 – 05:00 KyivPochaiv KyivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogShumskKremenetsPochaiv

8 hod. 0 min.

Denně

21:35 – 23:30 KyivPraha KyivZhytomyrRivneLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-BialaCieszynOstravaOlomoucBrnoPraha

25 hod. 55 min.

St

21:45 – 23:30 KyivBila Tserkva KyivBila Tserkva

1 hod. 45 min.

Denně

21:45 – 08:05 KyivTruskavec KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoLvivStryiDrohobychTruskavec

10 hod. 20 min.

Denně

21:45 – 08:05 KyivTruskavec KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoLvivStryiDrohobychTruskavec

10 hod. 20 min.

Denně

21:50 – 09:40 KyivWarszawa KyivLublinWarszawa

11 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 09:40 KyivWarszawa KyivLublinWarszawa

11 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 09:40 KyivWarszawa KyivLublinWarszawa

11 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 03:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 05:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 03:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

22:30 – 13:00 KyivSalerno KyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

38 hod. 30 min.

Čt

22:30 – 06:45 KyivLviv KyivZhytomyrRivneLutskLviv

8 hod. 15 min.

Čt

23:00 – 04:00 KyivSumy KyivKyiv airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:30 KyivKryvyi Rih KyivKyiv airport ZhulyanyKyiv airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 04:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 15 min.

Denně

23:00 – 10:00 KyivIvano-Frankivsk KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivIvano-Frankivsk

11 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 10:00 KyivIvano-Frankivsk KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivIvano-Frankivsk

11 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:00 KyivKovel KyivLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

23:15 – 12:00 KyivRoma KyivZhytomyrRivneDubnoBrodyLvivStryiMukachevoUdineVeneziaPadovaRovigoFerraraBolognaFirenzeRoma

36 hod. 45 min.

Čt

23:15 – 07:20 KyivLviv KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLviv

8 hod. 5 min.

Čt

23:20 – 17:50 KyivGliwice KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

18 hod. 30 min.

Denně

23:20 – 07:50 KyivVolodymyr-Volynskyi KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

8 hod. 30 min.

Denně

23:30 – 17:00 KyivParis KyivZhytomyrRivneLutskParis

41 hod. 30 min.

St

23:40 – 22:30 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

22 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

23:40 – 22:30 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

22 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

23:45 – 07:50 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

8 hod. 5 min.

Denně

23:45 – 07:50 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

8 hod. 5 min.

Denně

23:45 – 08:10 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

8 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 07:50 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

8 hod. 5 min.

Denně

23:45 – 07:50 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

8 hod. 5 min.

Denně

23:55 – 12:30 KyivSievierodonetsk KyivPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

12 hod. 35 min.

Denně

23:55 – 12:30 KyivSievierodonetsk KyivPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

12 hod. 35 min.

Denně

23:59 – 05:15 KyivSumy KyivSumy

5 hod. 16 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) in the city of Kyiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací