Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.): bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:00 – 05:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

00:30 – 01:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

01:00 – 06:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 03:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

03:00 – 08:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 10:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

04:30 – 05:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

04:30 – 05:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

05:00 – 10:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 11:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 06:30 KievPlzeň KievZhytomyrRivneBrodyLvivKrakowOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

24 hod. 30 min.

St, Ne

06:15 – 15:00 KievHeilbronn KievZhytomyrRivneLvivChemnitzGeraHofNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airportHeilbronn

32 hod. 45 min.

Po, Pá

06:20 – 17:15 KievFrankfurt am Main KievZhytomyrRivneLvivDresdenChemnitzNurnbergRegensburgMünchenUlmStuttgart airportFrankfurt am Main

34 hod. 55 min.

St, So

06:20 – 07:00 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

24 hod. 40 min.

Út, Pá

06:30 – 07:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

06:45 – 10:25 KievCherkasy KievCherkasyCherkasy

3 hod. 40 min.

Denně

06:45 – 10:25 KievCherkasy KievCherkasy

3 hod. 40 min.

Denně

07:00 – 13:30 KievDüsseldorf KievZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

30 hod. 30 min.

Po, St, Pá

07:00 – 12:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 11:55 KievVinnytsia KievZhytomyrBerdychivVinnytsia

4 hod. 55 min.

Denně

07:00 – 18:20 KievSochi KievBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuKrasnodarDzhubgaTuapseLazarevskoyeSochi

35 hod. 20 min.

Út, Pá

07:00 – 17:50 KievSochi KievBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuKrasnodarDzhubgaTuapseLazarevskoyeSochi

34 hod. 50 min.

Út, Pá

07:00 – 12:30 KievKrasnodar KievBoryspilPyriatynPoltavaKharkivRostov-na-DonuKrasnodar

29 hod. 30 min.

Út

07:00 – 15:30 KievKöln KievZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigErfurtKasselDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

32 hod. 30 min.

07:00 – 14:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 14:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

07:20 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 25 min.

Denně

07:20 – 15:00 KievKharkiv KievPoltavaKharkivKharkiv

7 hod. 40 min.

Denně

07:20 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 hod. 25 min.

Denně

07:30 – 08:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

07:50 – 14:30 KievKöln airport KievZhytomyrRivneLvivBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldHammDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

30 hod. 40 min.

St, So

07:50 – 16:20 KievStuttgart airport KievZhytomyrRivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmStuttgart airport

32 hod. 30 min.

St, Pá, So, Ne

07:50 – 21:30 KievKrakow KievZhytomyrRivneLvivKrakow

13 hod. 40 min.

St, Pá, So, Ne

07:50 – 17:30 KievRostock KievZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigHalleDessauBerlinRostock

33 hod. 40 min.

Pá, Ne

07:50 – 06:30 KievBydgoszcz KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

22 hod. 40 min.

Denně

07:50 – 06:30 KievBydgoszcz KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

22 hod. 40 min.

Denně

07:50 – 06:30 KievBydgoszcz KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

22 hod. 40 min.

Denně

07:50 – 06:30 KievBydgoszcz KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

22 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 13:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 15:30 KievLviv KievLviv

7 hod. 30 min.

So

08:00 – 07:00 KievGdynia KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 07:00 KievGdynia KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 09:00 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

25 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 07:00 KievGdynia KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 07:00 KievGdynia KievZhytomyrRivneLutskLublinPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 15:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 18:00 KievNikopol KievKiev airport ZhulyanyNikopol

10 hod. 0 min.

Denně

08:20 – 13:10 KievZlocieniec KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

28 hod. 50 min.

Ne

08:30 – 10:00 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivJaroslawRzeszowKrakowFrydek-MistekBrnoPraha

25 hod. 30 min.

Út, Pá

08:30 – 09:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

08:45 – 20:00 KievStuttgart airport KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelDresdenLeipzigJenaErfurtEisenachGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart airport

35 hod. 15 min.

Čt, So

08:45 – 20:00 KievKöln airport KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

35 hod. 15 min.

Út, Pá

09:00 – 14:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 16:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 16:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

09:45 – 16:15 KievVolodymyrets (Rivnenska obl.) KievSarny (Rivnenska obl.)KuznetsovskVolodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 30 min.

Denně

09:55 – 06:30 KievSankt-Peterburg KievBrovaryChernihivOstrovPskovLugaSankt-Peterburg

20 hod. 35 min.

10:00 – 15:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 13:00 KievPoznan KievZhytomyrVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivTarnowKrakowKatowiceCzestochowaLodzPoznan

27 hod. 0 min.

Po, Pá

10:00 – 12:00 KievKarlovy Vary KievZhytomyrRivneLvivKrakowBrnoHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

26 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 17:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 07:00 KievGdansk KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

21 hod. 0 min.

Ne

10:00 – 07:00 KievGdansk KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

21 hod. 0 min.

Ne

10:10 – 22:35 KievSzczecin KievBila TserkvaSkvyraKoziatynBerdychivKalinivka (Vinnitska obl.)VinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochiskTernopilLvivLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanPilaWalczStargard SzczecinskiSzczecin

36 hod. 25 min.

St, Pá, Ne

10:20 – 11:55 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

25 hod. 35 min.

Ne

10:20 – 13:20 KievPlzeň KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPrahaPlzeň

27 hod. 0 min.

10:45 – 17:30 KievKhmilnyk KievZhytomyrBerdychivKalinivka (Vinnitska obl.)VinnytsiaVinnytsiaLitynKhmilnyk

6 hod. 45 min.

Út, Pá

11:00 – 21:00 KievLecce KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynMariborCeljeLjubljanaGoriziaPadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraTermoliFoggiaBariTarantoBrindisiLecce

58 hod. 0 min.

Út, Pá

11:00 – 23:00 KievAtheny KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynThessalonikiKateriniLarissaLamiaAtheny

60 hod. 0 min.

Út

11:00 – 17:05 KievSouthampton KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaZaryAntwerpenMaidstoneLondonGuildfordPortsmouthSouthampton

54 hod. 5 min.

Út, So

11:00 – 14:45 KievTorino KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceNurnbergMünchenInnsbruckBolzanoTrentoVeronaBresciaBergamoMilanoTorino

51 hod. 45 min.

Út, Pá

11:00 – 00:45 KievCatania KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoWienVillachUdinePadovaFerraraBolognaFirenzeArezzoRomaCasertaNapoliSalernoCosenzaLamezia TermeVibo ValentiaReggio di CalabriaVilla San GiovanniMessinaCatania

61 hod. 45 min.

Út, Pá

11:00 – 16:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 07:40 KievWroclaw KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

20 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 21:00 KievLecce KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynMariborCeljeLjubljanaGoriziaPadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraTermoliFoggiaBariTarantoBrindisiLecce

58 hod. 0 min.

Út, Pá

11:00 – 14:45 KievTorino KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceNurnbergMünchenInnsbruckBolzanoTrentoVeronaBresciaBergamoMilanoTorino

51 hod. 45 min.

Út, Pá

11:00 – 23:00 KievAtheny KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaThessalonikiKateriniLarissaLamiaAtheny

60 hod. 0 min.

Út

11:00 – 00:45 KievCatania KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoWienVillachUdinePadovaFerraraBolognaFirenzeArezzoRomaCasertaNapoliSalernoCosenzaLamezia TermeVibo ValentiaReggio di CalabriaVilla San GiovanniMessinaCatania

61 hod. 45 min.

Út, Pá

11:00 – 17:05 KievSouthampton KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaZaryAntwerpenMaidstoneLondonGuildfordPortsmouthSouthampton

54 hod. 5 min.

Út, So

11:00 – 07:40 KievWroclaw KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

20 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 14:30 KievGenéve KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheFreiburg im BreisgauBaselZürichBernFribourgLausanneGenéve

51 hod. 30 min.

Út, So

11:00 – 14:30 KievGenéve KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheFreiburg im BreisgauBaselZürichBernFribourgLausanneGenéve

51 hod. 30 min.

Út, So

11:00 – 15:15 KievMilano KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoSankt PöltenLinzSalzburgMünchenMemmingenLindauBregenzSankt GallenWinterthurZürichLuzernBellinzonaLuganoComoMilano

52 hod. 15 min.

11:00 – 15:15 KievMilano KievZhytomyrRivneLutskLublinPulawyRadomSkarzysko-KamiennaKielceJedrzejowKatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoSankt PöltenLinzSalzburgMünchenMemmingenLindauBregenzSankt GallenWinterthurZürichLuzernBellinzonaLuganoComoMilano

52 hod. 15 min.

11:00 – 15:00 KievCherkasy KievCherkasy

4 hod. 0 min.

Ne

11:00 – 11:50 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 18:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 18:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 00:20 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiKovelChelmLublinWarszawa

13 hod. 20 min.

Denně

11:05 – 14:55 KievCherkasy KievCherkasy

3 hod. 50 min.

Út, Pá

11:30 – 13:05 KievPoznan KievZhytomyrRivneDubnoKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

25 hod. 35 min.

Denně

11:30 – 13:05 KievPoznan KievZhytomyrRivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

25 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 17:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

25 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

12:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

25 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

12:00 – 15:30 KievCherkasy KievCherkasy

3 hod. 30 min.

Po, St, Pá, Ne

12:00 – 19:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

12:20 – 07:00 KievKrakow KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelLiubomlChelmLublinPulawyRadomKielceKrakow

18 hod. 40 min.

Denně

12:25 – 17:25 KievZielona Gora KievZhytomyrRivneLvivLublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona GoraZielona Gora

29 hod. 0 min.

Denně

12:45 – 20:00 KievKropyvnytskyi KievBoryspilCherkasyKropyvnytskyi

7 hod. 15 min.

Denně

12:45 – 20:00 KievKropyvnytskyi KievCherkasyKropyvnytskyi

7 hod. 15 min.

Denně

12:55 – 20:00 KievKropyvnytskyi KievBoryspilCherkasyKamianka (Cherkaska obl.)Kropyvnytskyi

7 hod. 5 min.

Denně

12:55 – 20:00 KievKropyvnytskyi KievCherkasyKamianka (Cherkaska obl.)Kropyvnytskyi

7 hod. 5 min.

Denně

13:00 – 12:00 KievWroclaw KievZhytomyrRivneLvivPrzemyslJaroslawPrzeworskLancutRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

23 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 18:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 09:50 KievPoznan KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiChelmLublinWarszawaLodzPoznan

20 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 09:50 KievPoznan KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiChelmLublinWarszawaLodzPoznan

20 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 20:30 KievLviv KievLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So

13:00 – 19:15 KievVolodymyrets (Rivnenska obl.) KievSarny (Rivnenska obl.)KuznetsovskVolodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 13:50 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 20:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 20:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

13:15 – 08:10 KievMoskva KievChernihivBryanskMoskva

18 hod. 55 min.

Po, Čt

13:30 – 01:30 KievZaporizhia KievLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 0 min.

Út, Čt, So

13:30 – 01:30 KievZaporizhia KievLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 0 min.

Út, So

13:30 – 16:10 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 16:10 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

26 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 22:10 KievLviv KievLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 19:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 04:00 KievWarszawa KievZhytomyrRivneLutskKovelLublinWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 21:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

14:20 – 07:30 KievMoskva KievMoskva

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

14:30 – 11:40 KievWroclaw KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

21 hod. 10 min.

St, Čt, Ne

14:30 – 20:00 KievLutsk KievLutsk

5 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 21:30 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 20:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 15:50 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 15:50 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 04:10 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiKovelChelmLublinWarszawa

13 hod. 10 min.

Denně

15:59 – 12:55 KievGdansk KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelLublinWarszawaGdansk

20 hod. 56 min.

Čt, So

16:00 – 09:30 KievLodz KievZhytomyrRivneLutskLublinRadomWarszawaLodz

17 hod. 30 min.

St, Pá, So

16:00 – 08:00 KievWarszawa KievZhytomyrRivneLutskLublinRadomWarszawa

16 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, Ne

16:00 – 21:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 15:45 KievPoznan KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawPoznan

23 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

16:00 – 23:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 23:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

16:25 – 04:00 KievDnipro KievDnipro

11 hod. 35 min.

Út, So

16:30 – 22:45 KievVolodymyrets (Rivnenska obl.) KievSarny (Rivnenska obl.)KuznetsovskVolodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 12:40 KievPoznan KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiLublinWarszawaSochaczewLowiczKutnoKoninWrzesniaPoznan

20 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

16:30 – 12:40 KievPoznan KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)ManevychiLublinWarszawaSochaczewLowiczKutnoKoninWrzesniaPoznan

20 hod. 10 min.

Út, St, So, Ne

16:30 – 04:30 KievUzhgorod KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

12 hod. 0 min.

Denně

16:59 – 18:15 KievPoznan KievZhytomyrVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceWroclawLesznoPoznan

25 hod. 16 min.

St, Ne

17:00 – 22:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 07:40 KievWarszawa KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

14 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 07:00 KievKurakhove KievBoryspilPoltavaDniproPavlohradPokrovsk, (Donetska obl)Kurakhove

14 hod. 0 min.

Út, Pá

17:00 – 15:45 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowOlomoucBrnoPraha

22 hod. 45 min.

Po

17:00 – 17:50 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

17:00 – 00:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 03:00 KievNikopol KievKiev airport ZhulyanyNikopol

10 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 14:00 KievWalbrzych KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

20 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 07:20 KievWarszawa KievLublinWarszawa

13 hod. 50 min.

17:30 – 10:30 KievWarszawa KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawa

17 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

17:30 – 07:30 KievWarszawa KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaWarszawa

14 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

18:00 – 23:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 01:30 KievLviv KievLviv

7 hod. 30 min.

Čt

18:00 – 01:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 01:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 09:30 KievToretsk (Donetska obl.) KievPoltavaKharkivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Toretsk (Donetska obl.)

15 hod. 0 min.

Čt

19:00 – 23:59 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

4 hod. 59 min.

Denně

19:00 – 19:50 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 08:25 KievMinsk KievBoryspilChernihivGomelBabruyskMinskMinsk

12 hod. 55 min.

Denně

20:00 – 01:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 03:30 KievLviv KievLviv

7 hod. 30 min.

20:00 – 17:00 KievPoznan KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 17:00 KievPoznan KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 03:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 03:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 17:00 KievPoznan KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

21 hod. 0 min.

Denně

20:25 – 13:30 KievMoskva KievMoskvaMoskva

17 hod. 5 min.

Denně

21:00 – 02:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 03:15 KievVolodymyrets (Rivnenska obl.) KievSarny (Rivnenska obl.)KuznetsovskVolodymyrets (Rivnenska obl.)

6 hod. 15 min.

Denně

21:00 – 21:50 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

21:30 – 09:25 KievMinsk KievChernihivGomelBabruyskMinskMinsk

11 hod. 55 min.

Denně

22:00 – 03:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 05:30 KievKryvyi Rih KievKiev airport ZhulyanyKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 05:00 KievKovel KievLutskKovel

7 hod. 0 min.

Denně

22:30 – 23:20 KievKiev airport Boryspil KievKiev airport ZhulyanyKiev airport Boryspil

0 hod. 50 min.

Denně

22:40 – 19:30 KievWroclaw KievRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

20 hod. 50 min.

Út

23:00 – 04:00 KievSumy KievKiev airport BoryspilSumy

5 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:00 KievKovel KievKovel

7 hod. 0 min.

Denně

23:10 – 07:00 KievGomel KievChernihivGomel

7 hod. 50 min.

Čt, Ne

23:30 – 11:40 KievKherson KievUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

12 hod. 10 min.

Po, Pá

23:30 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKiev airport BoryspilKryvyi Rih

7 hod. 30 min.

Denně

23:30 – 05:00 KievLutsk KievLutsk

5 hod. 30 min.

Denně

23:45 – 07:50 KievKharkiv KievKharkiv

8 hod. 5 min.

Denně

23:45 – 08:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkivKharkiv

8 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 08:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkivKharkiv

8 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 08:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkivKharkiv

8 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 07:50 KievKharkiv KievKharkiv

8 hod. 5 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) in the city of Kiev contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací