• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140

Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:00 – 23:30 DüsseldorfKharkiv DüsseldorfEssenDortmundBielefeldHannoverBraunschweigMagdeburgDresdenLvivRivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkiv

42 hod. 30 min.

So

05:00 – 15:00 DüsseldorfKyiv DüsseldorfEssenDortmundBielefeldHannoverBraunschweigMagdeburgDresdenLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

34 hod. 0 min.

So

05:00 – 23:30 DüsseldorfKharkiv DüsseldorfEssenDortmundBielefeldHannoverBraunschweigMagdeburgDresdenLvivRivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkiv

42 hod. 30 min.

So

05:45 – 13:30 DüsseldorfKyiv DüsseldorfDuisburgEssenDortmundKasselErfurtDresdenLvivRivneZhytomyrKyiv

31 hod. 45 min.

Ne

06:40 – 01:15 DüsseldorfKherson DüsseldorfEssenBielefeldHannoverBraunschweigLeipzigLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

42 hod. 35 min.

Út, So

07:30 – 03:30 DüsseldorfKherson DüsseldorfEssenDortmundBielefeldHannoverBraunschweigMagdeburgBerlinCottbusLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

44 hod. 0 min.

Út, So

07:50 – 15:30 DüsseldorfKyiv DüsseldorfDuisburgEssenDortmundBielefeldHannoverBraunschweigMagdeburgBerlinLvivRivneZhytomyrKyiv

31 hod. 40 min.

Út, So

08:45 – 18:00 DüsseldorfKyiv DüsseldorfDuisburgEssenDortmundUnnaBielefeldHannoverBraunschweigMagdeburgBerlinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

33 hod. 15 min.

Čt, Ne

13:45 – 14:30 DüsseldorfKöln airport DüsseldorfKöln airport

0 hod. 45 min.

St, So

13:45 – 15:30 DüsseldorfSwisttal DüsseldorfKöln airportSwisttal

1 hod. 45 min.

St, So

14:45 – 15:30 DüsseldorfKöln airport DüsseldorfKöln airport

0 hod. 45 min.

15:30 – 17:00 DüsseldorfKöln airport DüsseldorfKöln airport

1 hod. 30 min.

Po, Pá

17:30 – 18:15 DüsseldorfKöln airport DüsseldorfKöln airport

0 hod. 45 min.

17:30 – 18:15 DüsseldorfKöln airport DüsseldorfKöln airport

0 hod. 45 min.

So

17:30 – 18:15 DüsseldorfKöln airport DüsseldorfKöln airport

0 hod. 45 min.

19:15 – 20:00 DüsseldorfKöln airport DüsseldorfKöln airport

0 hod. 45 min.

Út, Pá

Attention! The bus timetable for Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140 in the city of Düsseldorf contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací