Pozor! Cestování do ČR - aktuální informace ZDE.

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Warszawa - Kyiv

Koupit jízdenky na autobus Warszawa – Kyiv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kyiv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Warszawa do Kyiv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kyiv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 20:15 WarszawaKyiv

18 hod. 15 min.

Denně

02:20 – 20:55 WarszawaKyiv

18 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 18:40 WarszawaKyiv

15 hod. 40 min.

Út

05:50 – 18:30 WarszawaKyiv

12 hod. 40 min.

Ne

07:00 – 22:20 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Út, So

07:00 – 22:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Út, So

11:00 – 03:40 WarszawaKyiv

16 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

11:30 – 03:00 WarszawaKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

11:40 – 03:00 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 23:55 WarszawaKyiv

11 hod. 55 min.

St

12:00 – 23:55 WarszawaKyiv

11 hod. 55 min.

Po, Út, St, So, Ne

13:30 – 04:20 WarszawaKyiv

14 hod. 50 min.

Denně

13:45 – 06:50 WarszawaKyiv

17 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 06:45 WarszawaKyiv

16 hod. 45 min.

Denně

14:10 – 07:40 WarszawaKyiv

17 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:00 WarszawaKyiv

14 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 10:50 WarszawaKyiv

18 hod. 20 min.

Út, St, Pá

16:30 – 10:20 WarszawaKyiv

17 hod. 50 min.

Út, St, Pá

17:00 – 07:00 WarszawaKyiv

14 hod. 0 min.

Pá, Ne

17:20 – 08:15 WarszawaKyiv

14 hod. 55 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKyiv

15 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKyiv

15 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 07:10 WarszawaKyiv

13 hod. 50 min.

Po

17:20 – 08:20 WarszawaKyiv

15 hod. 0 min.

Denně

17:45 – 11:50 WarszawaKyiv

18 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, So

17:45 – 11:50 WarszawaKyiv

18 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, So

17:45 – 10:35 WarszawaKyiv

16 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, So

17:45 – 12:00 WarszawaKyiv

18 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

17:45 – 12:00 WarszawaKyiv

18 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

17:45 – 11:15 WarszawaKyiv

17 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So

18:30 – 09:00 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

18:30 – 10:40 WarszawaKyiv

16 hod. 10 min.

Denně

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

18:55 – 11:00 WarszawaKyiv

16 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

19:00 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 08:30 WarszawaKyiv

13 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 14:45 WarszawaKyiv

18 hod. 25 min.

Po, Pá

20:20 – 14:45 WarszawaKyiv

18 hod. 25 min.

Denně

20:20 – 14:00 WarszawaKyiv

17 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 14:45 WarszawaKyiv

18 hod. 25 min.

Po, Pá

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 hod. 25 min.

Denně

21:15 – 13:50 WarszawaKyiv

16 hod. 35 min.

Denně

21:15 – 13:50 WarszawaKyiv

16 hod. 35 min.

Denně

21:40 – 19:00 WarszawaKyiv

21 hod. 20 min.

Denně

21:40 – 17:40 WarszawaKyiv

20 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 12:25 WarszawaKyiv

14 hod. 15 min.

Ne

22:10 – 12:50 WarszawaKyiv

14 hod. 40 min.

Ne

22:40 – 14:00 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv

15 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Warszawa do centra Kyiv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Warszawa a příjezdu v Kyiv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací