Podle času
Podle ceny

Autobusy Warszawa - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Warszawa – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Warszawa do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 21:25 WarszawaKiev

20 hod. 55 min.

Po, Pá

02:00 – 21:45 WarszawaKiev

19 hod. 45 min.

Denně

07:55 – 23:45 WarszawaKiev

15 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

11:40 – 03:00 WarszawaKiev

15 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 04:20 WarszawaKiev

14 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 06:45 WarszawaKiev

16 hod. 45 min.

Denně

14:10 – 07:40 WarszawaKiev

17 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 06:30 WarszawaKiev

16 hod. 0 min.

Denně

14:40 – 10:10 WarszawaKiev

19 hod. 30 min.

Čt, Pá, Ne

14:40 – 10:10 WarszawaKiev

19 hod. 30 min.

Čt, Pá, Ne

15:00 – 06:20 WarszawaKiev

15 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

15:00 – 06:20 WarszawaKiev

15 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

15:40 – 09:40 WarszawaKiev

18 hod. 0 min.

Denně

15:40 – 09:40 WarszawaKiev

18 hod. 0 min.

Denně

15:40 – 09:40 WarszawaKiev

18 hod. 0 min.

Denně

15:40 – 08:35 WarszawaKiev

16 hod. 55 min.

Po, Út, Pá, So

16:00 – 07:35 WarszawaKiev

15 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 07:35 WarszawaKiev

15 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 07:45 WarszawaKiev

14 hod. 55 min.

Denně

16:50 – 07:45 WarszawaKiev

14 hod. 55 min.

Denně

16:50 – 07:25 WarszawaKiev

14 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 07:25 WarszawaKiev

14 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 08:30 WarszawaKiev

15 hod. 30 min.

Po

17:00 – 08:30 WarszawaKiev

15 hod. 30 min.

Pá, Ne

17:20 – 09:05 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKiev

15 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 09:05 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKiev

15 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKiev

15 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 09:05 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

17:20 – 09:05 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKiev

15 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 11:50 WarszawaKiev

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 12:30 WarszawaKiev

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 11:50 WarszawaKiev

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 12:30 WarszawaKiev

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 11:50 WarszawaKiev

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 11:25 WarszawaKiev

17 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 12:30 WarszawaKiev

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 11:50 WarszawaKiev

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 12:30 WarszawaKiev

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 11:25 WarszawaKiev

17 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:45 – 10:20 WarszawaKiev

16 hod. 35 min.

St, Pá, Ne

17:55 – 11:30 WarszawaKiev

17 hod. 35 min.

Denně

18:30 – 10:40 WarszawaKiev

16 hod. 10 min.

Út, Pá

18:30 – 09:00 WarszawaKiev

14 hod. 30 min.

Denně

18:45 – 10:50 WarszawaKiev

16 hod. 5 min.

Ne

18:45 – 10:20 WarszawaKiev

15 hod. 35 min.

Ne

18:45 – 10:20 WarszawaKiev

15 hod. 35 min.

Ne

18:45 – 10:50 WarszawaKiev

16 hod. 5 min.

Ne

18:50 – 10:45 WarszawaKiev

15 hod. 55 min.

Denně

18:50 – 10:45 WarszawaKiev

15 hod. 55 min.

Denně

18:50 – 10:45 WarszawaKiev

15 hod. 55 min.

Denně

19:00 – 17:00 WarszawaKiev

22 hod. 0 min.

St, So

19:15 – 14:25 WarszawaKiev

19 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 10:45 WarszawaKiev

15 hod. 25 min.

Denně

20:00 – 09:30 WarszawaKiev

13 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 13:00 WarszawaKiev

16 hod. 30 min.

Po, St, Pá, Ne

20:30 – 11:40 WarszawaKiev

15 hod. 10 min.

So

20:30 – 12:00 WarszawaKiev

15 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So, Ne

20:30 – 12:30 WarszawaKiev

16 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So, Ne

21:00 – 12:45 WarszawaKiev

15 hod. 45 min.

Denně

21:00 – 12:55 WarszawaKiev

15 hod. 55 min.

Denně

21:00 – 13:15 WarszawaKiev

16 hod. 15 min.

Denně

21:00 – 13:25 WarszawaKiev

16 hod. 25 min.

Denně

21:10 – 14:25 WarszawaKiev

17 hod. 15 min.

Po, So

21:10 – 12:00 WarszawaKiev

14 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So, Ne

21:10 – 12:30 WarszawaKiev

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So, Ne

21:15 – 13:50 WarszawaKiev

16 hod. 35 min.

Denně

21:15 – 13:50 WarszawaKiev

16 hod. 35 min.

Denně

22:10 – 12:25 WarszawaKiev

14 hod. 15 min.

Ne

22:10 – 11:40 WarszawaKiev

13 hod. 30 min.

Ne

22:10 – 12:50 WarszawaKiev

14 hod. 40 min.

Ne

22:15 – 16:05 WarszawaKiev

17 hod. 50 min.

Čt, Ne

22:15 – 16:05 WarszawaKiev

17 hod. 50 min.

Čt, Ne

22:25 – 15:20 WarszawaKiev

16 hod. 55 min.

Út, Pá, So

22:25 – 14:55 WarszawaKiev

16 hod. 30 min.

Út, Pá, So

23:00 – 14:35 WarszawaKiev

15 hod. 35 min.

Denně

23:00 – 14:35 WarszawaKiev

15 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Warszawa do centra Kiev v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Warszawa a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

VolodymyretstransservisПознань - Киев

Нормальный автобус,доехали хорошо

Автотранзит/Бринцов/АгатХарьков - Варшава

Хороший автобус. Вежливые водители. Туалет был закрыт это единственный минус.

VolodymyretstransservisКиев - Кузнецовск

Мені все сподобалось,швидко,вчасно,безпечно...і я обов'язково скористуюсь вашим транспортом ще раз

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Червоноград

Все пристойно, і комфорт, і водії, і взазалі нормально

Автотранзит/Бринцов/АгатКраков аэропорт - Львов

Рекомендую компанію. Все пройшло добре, відмінна комунікація зі сторони операторів.

TernvoyageKhmelnytskyi - Krakow

Дуже класна

VolodymyretstransservisKiev - Warszawa

Znalezienie miejsca odjazdu było proste dzięki czatowi online na stronie, gdzie dyspozytorka dobrze mówiła po angielsku. Kierowca mówił po ukraińsku, nie stanowiło to jednak żadnego problemu. Istniała możliwość opuszczenia autokaru w dowolnym miejscu. Podróż zdecydowanie na plus. Thanks to chat online finding the place for…

Avtotranzit/AgatSarny (Rivnenska obl.) - Warszawa

Kierowcy OK, autobus czysty. Polecam.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací