• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Warszawa - Kyiv

Koupit jízdenky na autobus Warszawa – Kyiv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kyiv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Warszawa do Kyiv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kyiv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 21:45 WarszawaKyiv

19 hod. 45 min.

Denně

02:20 – 23:00 WarszawaKyiv

20 hod. 40 min.

Po, Čt, Pá, So

03:00 – 18:40 WarszawaKyiv

15 hod. 40 min.

07:55 – 23:45 WarszawaKyiv

15 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 23:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

11:30 – 03:00 WarszawaKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

11:40 – 03:00 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 23:55 WarszawaKyiv

11 hod. 55 min.

Denně

12:00 – 00:45 WarszawaKyiv

12 hod. 45 min.

Denně

12:00 – 04:10 WarszawaKyiv

16 hod. 10 min.

Út, Pá

12:00 – 23:55 WarszawaKyiv

11 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 04:20 WarszawaKyiv

14 hod. 50 min.

Denně

13:45 – 06:50 WarszawaKyiv

17 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 06:45 WarszawaKyiv

16 hod. 45 min.

Denně

14:10 – 07:40 WarszawaKyiv

17 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 10:10 WarszawaKyiv

19 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

14:40 – 10:10 WarszawaKyiv

19 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Ne

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:30 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKyiv

15 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 08:20 WarszawaKyiv

15 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 08:15 WarszawaKyiv

14 hod. 55 min.

Denně

17:20 – 09:05 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

17:20 – 08:15 WarszawaKyiv

14 hod. 55 min.

Denně

17:20 – 09:05 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

17:20 – 07:10 WarszawaKyiv

13 hod. 50 min.

St, Čt, So, Ne

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 hod. 5 min.

Út, Čt, Ne

17:30 – 12:00 WarszawaKyiv

18 hod. 30 min.

Út, So

17:30 – 12:25 WarszawaKyiv

18 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 hod. 5 min.

Út, Čt, Ne

17:30 – 11:50 WarszawaKyiv

18 hod. 20 min.

Út, So

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 hod. 5 min.

Út, Čt, Ne

17:30 – 12:35 WarszawaKyiv

19 hod. 5 min.

Út, Čt, Ne

17:40 – 10:00 WarszawaKyiv

16 hod. 20 min.

Denně

17:45 – 10:35 WarszawaKyiv

16 hod. 50 min.

Út, So

17:45 – 11:15 WarszawaKyiv

17 hod. 30 min.

Út, So

17:45 – 12:00 WarszawaKyiv

18 hod. 15 min.

Út, So

17:45 – 11:50 WarszawaKyiv

18 hod. 5 min.

Út, So

17:50 – 11:30 WarszawaKyiv

17 hod. 40 min.

Denně

18:15 – 09:45 WarszawaKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

18:30 – 10:40 WarszawaKyiv

16 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

18:30 – 10:40 WarszawaKyiv

16 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 09:00 WarszawaKyiv

14 hod. 30 min.

Denně

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

18:50 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

19:00 – 12:50 WarszawaKyiv

17 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 12:20 WarszawaKyiv

17 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 10:45 WarszawaKyiv

15 hod. 45 min.

Denně

19:10 – 11:10 WarszawaKyiv

16 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv

19 hod. 10 min.

Denně

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv

19 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 08:30 WarszawaKyiv

13 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 08:30 WarszawaKyiv

13 hod. 0 min.

Denně

19:45 – 11:15 WarszawaKyiv

15 hod. 30 min.

Út

20:30 – 12:30 WarszawaKyiv

16 hod. 0 min.

Po, Pá

20:30 – 13:00 WarszawaKyiv

16 hod. 30 min.

Po, Pá

20:30 – 12:00 WarszawaKyiv

15 hod. 30 min.

Po, Pá

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 13:25 WarszawaKyiv

16 hod. 25 min.

Denně

21:00 – 12:55 WarszawaKyiv

15 hod. 55 min.

Denně

21:10 – 12:00 WarszawaKyiv

14 hod. 50 min.

Po, Pá

21:10 – 12:30 WarszawaKyiv

15 hod. 20 min.

Po, Pá

21:15 – 13:50 WarszawaKyiv

16 hod. 35 min.

Denně

21:15 – 13:50 WarszawaKyiv

16 hod. 35 min.

Denně

21:30 – 13:00 WarszawaKyiv

15 hod. 30 min.

So

22:00 – 17:30 WarszawaKyiv

19 hod. 30 min.

Út, Pá

22:00 – 17:00 WarszawaKyiv

19 hod. 0 min.

Út, Pá

22:10 – 12:25 WarszawaKyiv

14 hod. 15 min.

Ne

22:10 – 12:50 WarszawaKyiv

14 hod. 40 min.

Ne

22:15 – 16:05 WarszawaKyiv

17 hod. 50 min.

Ne

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv

15 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Warszawa do centra Kyiv v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Warszawa a příjezdu v Kyiv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací