Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 18:30 KrakowKiev

17 hod. 40 min.

Čt

04:30 – 00:40 KrakowKiev

20 hod. 10 min.

Denně

09:00 – 05:30 KrakowKiev

20 hod. 30 min.

St, Čt, Ne

12:20 – 06:05 KrakowKiev

17 hod. 45 min.

Po, Čt, So

12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 15 min.

Čt

13:45 – 07:00 KrakowKiev

17 hod. 15 min.

Po

13:45 – 06:30 KrakowKiev

16 hod. 45 min.

Po

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

16:00 – 08:00 KrakowKiev

16 hod. 0 min.

Ne

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 10:30 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 12:00 KrakowKiev

18 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

19:45 – 11:00 KrakowKiev

15 hod. 15 min.

So, Ne

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Pá

20:30 – 12:30 KrakowKiev

16 hod. 0 min.

Po, St, Pá

20:40 – 12:10 KrakowKiev

15 hod. 30 min.

Denně

20:40 – 12:10 KrakowKiev

15 hod. 30 min.

Denně

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Denně

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

St, So

21:30 – 14:45 KrakowKiev

17 hod. 15 min.

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 15:00 KrakowKiev

16 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 15:00 KrakowKiev

16 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 hod. 5 min.

Denně

22:40 – 17:00 KrakowKiev

18 hod. 20 min.

Út, So, Ne

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

23:00 – 16:00 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 hod. 55 min.

Denně

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 hod. 55 min.

Denně

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 hod. 55 min.

Denně

23:50 – 17:30 KrakowKiev

17 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 15:30 KrakowKiev

15 hod. 35 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Kiev v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací