Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 06:20 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 10:45 KrakowKiev

19 hod. 45 min.

Po, Út, Pá

15:00 – 11:25 KrakowKiev

20 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 hod. 0 min.

St, Ne

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 10:30 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 10:45 KrakowKiev

16 hod. 45 min.

Út

18:00 – 14:25 KrakowKiev

20 hod. 25 min.

Denně

18:00 – 11:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

19:45 – 11:00 KrakowKiev

15 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 11:05 KrakowKiev

15 hod. 20 min.

Út

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

St, So

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

21:00 – 12:30 KrakowKiev

15 hod. 30 min.

Po, Pá

21:30 – 13:45 KrakowKiev

16 hod. 15 min.

So

22:30 – 15:10 KrakowKiev

16 hod. 40 min.

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 hod. 50 min.

Denně

23:15 – 16:25 KrakowKiev

17 hod. 10 min.

Út, So

23:15 – 15:40 KrakowKiev

16 hod. 25 min.

Út, So

23:50 – 17:30 KrakowKiev

17 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 15:00 KrakowKiev

15 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

23:55 – 15:30 KrakowKiev

15 hod. 35 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací