Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 06:20 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Denně

13:20 – 06:20 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 11:25 KrakowKiev

20 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 10:45 KrakowKiev

19 hod. 45 min.

Po, Pá

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 hod. 0 min.

St, Ne

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 10:30 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 14:25 KrakowKiev

20 hod. 25 min.

Denně

18:00 – 11:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 10:45 KrakowKiev

16 hod. 45 min.

Út

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

19:45 – 11:00 KrakowKiev

15 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 11:05 KrakowKiev

15 hod. 20 min.

Út

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

St, So

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

21:00 – 12:30 KrakowKiev

15 hod. 30 min.

Po, Pá

21:30 – 13:45 KrakowKiev

16 hod. 15 min.

So

22:30 – 15:10 KrakowKiev

16 hod. 40 min.

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 hod. 50 min.

Denně

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 hod. 50 min.

Denně

23:15 – 16:25 KrakowKiev

17 hod. 10 min.

Út, So

23:15 – 15:40 KrakowKiev

16 hod. 25 min.

Út, So

23:50 – 17:30 KrakowKiev

17 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 15:00 KrakowKiev

15 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

23:55 – 15:30 KrakowKiev

15 hod. 35 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

В автобусі було тепло. Оскільки не всі місця були зайняті можна спати на двох місцях)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací