Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:25 – 04:20 KrakowKiev Odjezd v 10:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:20 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 55 min.

Linka

Po, St, Čt, So

12:30 – 06:00 KrakowKiev Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:30 – 06:00 KrakowKiev Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 06:00 KrakowKiev Odjezd v 12:45 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 06:00 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 hod. 15 min.

Linka

Čt

13:20 – 06:20 KrakowKiev Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Příjezd v 06:20 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:20 – 06:20 KrakowKiev Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:20 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 0 min.

Linka

Denně

15:00 – 11:25 KrakowKiev Odjezd v 15:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:25 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

20 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:30 – 08:30 KrakowKiev Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

16 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

16:40 – 13:30 KrakowKiev Odjezd v 16:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 13:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

20 hod. 50 min.

Linka

Denně

18:00 – 12:30 KrakowKiev Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

18 hod. 30 min.

Linka

Denně

18:00 – 11:30 KrakowKiev Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:30 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 hod. 30 min.

Linka

Denně

18:00 – 10:45 KrakowKiev Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:45 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

16 hod. 45 min.

Linka

Út

19:00 – 10:45 KrakowKiev Odjezd v 19:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:45 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

15 hod. 45 min.

Linka

Denně

19:30 – 12:55 KrakowKiev Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:55 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

17 hod. 25 min.

Linka

Čt, Ne

19:30 – 12:55 KrakowKiev Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:55 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

17 hod. 25 min.

Linka

Čt, Ne

19:45 – 11:05 KrakowKiev Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:05 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

15 hod. 20 min.

Linka

Út

19:45 – 12:45 KrakowKiev Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:45 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

17 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Pá

20:40 – 17:30 KrakowKiev Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 17:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

20 hod. 50 min.

Linka

St, So

20:40 – 14:40 KrakowKiev Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 14:40 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

18 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Pá

20:40 – 15:10 KrakowKiev Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:10 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

18 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Pá

20:40 – 15:10 KrakowKiev Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:10 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

18 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Pá

20:40 – 14:40 KrakowKiev Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 14:40 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

18 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Pá

21:00 – 12:30 KrakowKiev Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

15 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

21:30 – 13:45 KrakowKiev Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 13:45 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

16 hod. 15 min.

Linka

So

22:30 – 15:10 KrakowKiev Odjezd v 22:30 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 15:10 do: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)

16 hod. 40 min.

Linka

23:00 – 16:50 KrakowKiev Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:50 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 50 min.

Linka

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 30 min.

Linka

Denně

23:00 – 16:50 KrakowKiev Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:50 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 50 min.

Linka

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 30 min.

Linka

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3

17 hod. 30 min.

Linka

Denně

23:15 – 15:40 KrakowKiev Odjezd v 23:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:40 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

16 hod. 25 min.

Linka

Út, So

23:15 – 16:25 KrakowKiev Odjezd v 23:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:25 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 hod. 10 min.

Linka

Út, So

23:55 – 15:30 KrakowKiev Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:30 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

15 hod. 35 min.

Linka

Út, St, So, Ne

23:55 – 15:30 KrakowKiev Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:30 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

15 hod. 35 min.

Linka

Út, St, So, Ne

23:55 – 15:00 KrakowKiev Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:00 do: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142

15 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

В автобусі було тепло. Оскільки не всі місця були зайняті можна спати на двох місцях)

КийПасТранс, ATП-5Краков - Житомир

Чудова поїздка, швидко, комфортно! Дякую компанії!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací