Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 06:00 KrakowKiev

17 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 06:20 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 11:25 KrakowKiev

20 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 10:45 KrakowKiev

19 hod. 45 min.

Po, Út, Pá

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 hod. 50 min.

Denně

16:00 – 08:00 KrakowKiev

16 hod. 0 min.

Ne

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 hod. 0 min.

St, Ne

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 10:30 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 11:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 14:25 KrakowKiev

20 hod. 25 min.

Denně

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

19:45 – 11:05 KrakowKiev

15 hod. 20 min.

Út, Pá

19:45 – 11:00 KrakowKiev

15 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 hod. 50 min.

St, So

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

21:00 – 12:30 KrakowKiev

15 hod. 30 min.

Po, Pá

21:30 – 13:45 KrakowKiev

16 hod. 15 min.

So

22:30 – 15:10 KrakowKiev

16 hod. 40 min.

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 hod. 50 min.

Denně

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 hod. 50 min.

Denně

23:15 – 16:25 KrakowKiev

17 hod. 10 min.

Út, So

23:15 – 15:40 KrakowKiev

16 hod. 25 min.

Út, So

23:50 – 17:30 KrakowKiev

17 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 15:00 KrakowKiev

15 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

23:55 – 15:30 KrakowKiev

15 hod. 35 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Це було жахливо! Було вибране місце, але нажаль, місце заливало водою, бо йшов дощ і тому прийшлось пересісти в самий кінець. До Рівного приїхали раніше, а так як пасажир не місцевий і не знає як має виглядати Рівне, їхав далі. Водії, знаючи що мають два…

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací