Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Kup bilet na autobus Krakow – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 00:40 KrakowKiev

20 godz. 10 min.

Codziennie

09:30 – 05:30 KrakowKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

12:20 – 06:05 KrakowKiev

17 godz. 45 min.

Pn, Cz, Sb

12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:00 – 08:00 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Nd

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Codziennie

16:50 – 13:00 KrakowKiev

20 godz. 10 min.

Codziennie

16:50 – 13:00 KrakowKiev

20 godz. 10 min.

Codziennie

18:00 – 12:00 KrakowKiev

18 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 11:30 KrakowKiev

17 godz. 10 min.

Sb

18:20 – 11:30 KrakowKiev

17 godz. 10 min.

Pn, Cz

18:20 – 12:10 KrakowKiev

17 godz. 50 min.

Sb

18:20 – 12:10 KrakowKiev

17 godz. 50 min.

Pn, Cz

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 godz. 25 min.

Cz, Nd

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Śr

20:40 – 12:10 KrakowKiev

15 godz. 30 min.

Codziennie

20:40 – 12:10 KrakowKiev

15 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 14:45 KrakowKiev

17 godz. 15 min.

Pt

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 15:00 KrakowKiev

16 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 15:00 KrakowKiev

16 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:40 – 17:00 KrakowKiev

18 godz. 20 min.

Wt, Sb

23:30 – 15:30 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 godz. 55 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Kiev w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation