Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Kup bilet na autobus Krakow – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 00:40 KrakowKiev

20 godz. 10 min.

Codziennie

09:00 – 05:30 KrakowKiev

20 godz. 30 min.

Śr, Cz

12:20 – 06:05 KrakowKiev

17 godz. 45 min.

Pn, Cz, Sb

12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 06:00 KrakowKiev

17 godz. 15 min.

Cz

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKiev

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:00 – 08:00 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Nd

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 10:30 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 12:00 KrakowKiev

18 godz. 0 min.

Codziennie

18:20 – 11:30 KrakowKiev

17 godz. 10 min.

Pn, Cz, Sb

18:20 – 12:10 KrakowKiev

17 godz. 50 min.

Pn, Cz, Sb

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 godz. 25 min.

Cz, Nd

19:45 – 11:00 KrakowKiev

15 godz. 15 min.

Sb, Nd

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Pt

20:30 – 12:30 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:40 – 12:10 KrakowKiev

15 godz. 30 min.

Codziennie

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Codziennie

20:40 – 12:10 KrakowKiev

15 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 14:45 KrakowKiev

17 godz. 15 min.

Pt

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 15:00 KrakowKiev

16 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 15:00 KrakowKiev

16 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:40 – 17:00 KrakowKiev

18 godz. 20 min.

Wt, Sb, Nd

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Pn, Cz

23:00 – 16:00 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Cz

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 15:40 KrakowKiev

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:50 – 17:30 KrakowKiev

17 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 15:30 KrakowKiev

15 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Kiev w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information