Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Kup bilet na autobus Krakow – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:25 – 04:20 KrakowKiev Odjazd z 10:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:20 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

12:30 – 06:00 KrakowKiev Odjazd z 12:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:30 – 06:00 KrakowKiev Odjazd z 12:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 06:00 KrakowKiev Odjazd z 12:45 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 15 min.

Trasa

Cz

13:20 – 06:20 KrakowKiev Odjazd z 13:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:20 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:20 – 06:20 KrakowKiev Odjazd z 13:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Przyjazd do 06:20 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

15:00 – 11:25 KrakowKiev Odjazd z 15:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 11:25 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

20 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:40 – 13:30 KrakowKiev Odjazd z 16:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 13:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

20 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 12:30 KrakowKiev Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

18 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 11:30 KrakowKiev Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 11:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 10:45 KrakowKiev Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 45 min.

Trasa

Wt

19:00 – 10:45 KrakowKiev Odjazd z 19:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:45 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

19:30 – 12:55 KrakowKiev Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:55 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

17 godz. 25 min.

Trasa

Cz, Nd

19:45 – 12:45 KrakowKiev Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

17 godz. 0 min.

Trasa

Wt

20:40 – 15:10 KrakowKiev Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:10 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

18 godz. 30 min.

Trasa

Pt

20:40 – 17:30 KrakowKiev Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 17:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

20 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Sb

20:40 – 14:40 KrakowKiev Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 14:40 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

18 godz. 0 min.

Trasa

Pt

21:00 – 12:30 KrakowKiev Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:30 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

15 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

21:30 – 13:45 KrakowKiev Odjazd z 21:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 13:45 do: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32

16 godz. 15 min.

Trasa

Sb

23:00 – 16:50 KrakowKiev Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:50 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 16:50 KrakowKiev Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:50 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:30 do: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

17 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

23:15 – 16:25 KrakowKiev Odjazd z 23:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:25 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

17 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Sb

23:15 – 15:40 KrakowKiev Odjazd z 23:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:40 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

16 godz. 25 min.

Trasa

Wt, Sb

23:55 – 15:00 KrakowKiev Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:00 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

15 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 15:00 KrakowKiev Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:00 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

15 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 15:30 KrakowKiev Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

15 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 15:30 KrakowKiev Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:30 do: Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142

15 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Kiev. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

В автобусі було тепло. Оскільки не всі місця були зайняті можна спати на двох місцях)

КийПасТранс, ATП-5Краков - Житомир

Чудова поїздка, швидко, комфортно! Дякую компанії!

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

Все було супер, бо я мав можливість спати в останньому ряді)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information