Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Kup bilet na autobus Krakow – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 06:00 KrakowKiev

17 godz. 15 min.

Cz

13:20 – 06:20 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Codziennie

13:20 – 06:20 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 11:25 KrakowKiev

20 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 10:45 KrakowKiev

19 godz. 45 min.

Pn, Pt

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Śr, Nd

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 10:30 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 10:45 KrakowKiev

16 godz. 45 min.

Wt

18:00 – 14:25 KrakowKiev

20 godz. 25 min.

Codziennie

18:00 – 11:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 godz. 25 min.

Cz, Nd

19:45 – 11:05 KrakowKiev

15 godz. 20 min.

Wt

19:45 – 11:00 KrakowKiev

15 godz. 15 min.

Nd

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 godz. 0 min.

Pt

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Pt

21:00 – 12:30 KrakowKiev

15 godz. 30 min.

Pn, Pt

21:30 – 13:45 KrakowKiev

16 godz. 15 min.

Sb

22:30 – 15:10 KrakowKiev

16 godz. 40 min.

Pt

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 godz. 50 min.

Codziennie

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 godz. 50 min.

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Codziennie

23:15 – 15:40 KrakowKiev

16 godz. 25 min.

Wt, Sb

23:15 – 16:25 KrakowKiev

17 godz. 10 min.

Wt, Sb

23:50 – 17:30 KrakowKiev

17 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 15:30 KrakowKiev

15 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 15:00 KrakowKiev

15 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Kiev. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information