Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Kiev

Kup bilet na autobus Krakow – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
12:30 – 06:00 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 06:00 KrakowKiev

17 godz. 15 min.

Cz

13:20 – 06:20 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 11:25 KrakowKiev

20 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 10:45 KrakowKiev

19 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKiev

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 08:30 KrakowKiev

16 godz. 0 min.

Śr, Nd

16:40 – 13:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 10:30 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 12:30 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 10:45 KrakowKiev

16 godz. 45 min.

Wt

18:00 – 14:25 KrakowKiev

20 godz. 25 min.

Codziennie

18:00 – 11:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 10:45 KrakowKiev

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:30 – 12:55 KrakowKiev

17 godz. 25 min.

Cz, Nd

19:45 – 11:00 KrakowKiev

15 godz. 15 min.

Nd

19:45 – 11:05 KrakowKiev

15 godz. 20 min.

Wt

19:45 – 12:45 KrakowKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

20:40 – 17:30 KrakowKiev

20 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

20:40 – 14:40 KrakowKiev

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

20:40 – 15:10 KrakowKiev

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

21:00 – 12:30 KrakowKiev

15 godz. 30 min.

Pn, Pt

21:30 – 13:45 KrakowKiev

16 godz. 15 min.

Sb

22:30 – 15:10 KrakowKiev

16 godz. 40 min.

Pt

23:00 – 16:50 KrakowKiev

17 godz. 50 min.

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 16:30 KrakowKiev

17 godz. 30 min.

Codziennie

23:15 – 16:25 KrakowKiev

17 godz. 10 min.

Wt, Sb

23:15 – 15:40 KrakowKiev

16 godz. 25 min.

Wt, Sb

23:50 – 17:30 KrakowKiev

17 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 15:00 KrakowKiev

15 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 15:30 KrakowKiev

15 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information