• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Krakow - Kyiv

Kup bilet na autobus Krakow – Kyiv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kyiv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Kyiv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kyiv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 00:40 KrakowKyiv

20 godz. 10 min.

Codziennie

05:00 – 00:40 KrakowKyiv

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

05:00 – 00:40 KrakowKyiv

19 godz. 40 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

12:05 – 04:00 KrakowKyiv

15 godz. 55 min.

Pn

12:05 – 04:30 KrakowKyiv

16 godz. 25 min.

Pn

12:30 – 07:15 KrakowKyiv

18 godz. 45 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

14:40 – 07:20 KrakowKyiv

16 godz. 40 min.

Codziennie

14:50 – 12:25 KrakowKyiv

21 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

14:50 – 12:25 KrakowKyiv

21 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

14:50 – 12:35 KrakowKyiv

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKyiv

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKyiv

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 12:35 KrakowKyiv

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:30 – 07:20 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 07:20 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:00 – 08:00 KrakowKyiv

16 godz. 0 min.

Nd

16:40 – 13:30 KrakowKyiv

20 godz. 50 min.

Codziennie

16:50 – 13:00 KrakowKyiv

20 godz. 10 min.

Codziennie

16:50 – 13:00 KrakowKyiv

20 godz. 10 min.

Codziennie

18:00 – 12:30 KrakowKyiv

18 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 12:00 KrakowKyiv

18 godz. 0 min.

Codziennie

18:20 – 12:10 KrakowKyiv

17 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

18:20 – 11:30 KrakowKyiv

17 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

18:45 – 12:30 KrakowKyiv

17 godz. 45 min.

Cz, Nd

19:00 – 10:45 KrakowKyiv

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:35 – 12:20 KrakowKyiv

16 godz. 45 min.

Codziennie

19:35 – 12:50 KrakowKyiv

17 godz. 15 min.

Codziennie

19:45 – 11:05 KrakowKyiv

15 godz. 20 min.

Wt, Nd

19:45 – 12:45 KrakowKyiv

17 godz. 0 min.

Pn, Pt

20:00 – 11:50 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

20:00 – 11:50 KrakowKyiv

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

20:10 – 12:15 KrakowKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:10 – 12:15 KrakowKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:35 – 15:50 KrakowKyiv

19 godz. 15 min.

Codziennie

20:35 – 15:50 KrakowKyiv

19 godz. 15 min.

Codziennie

20:35 – 15:50 KrakowKyiv

19 godz. 15 min.

Codziennie

20:40 – 17:00 KrakowKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

20:40 – 17:00 KrakowKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

21:35 – 12:25 KrakowKyiv

14 godz. 50 min.

Sb

22:00 – 17:00 KrakowKyiv

19 godz. 0 min.

Sb

22:30 – 14:35 KrakowKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 15:00 KrakowKyiv

16 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 15:00 KrakowKyiv

16 godz. 30 min.

Codziennie

23:15 – 16:10 KrakowKyiv

16 godz. 55 min.

Codziennie

23:30 – 15:30 KrakowKyiv

16 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Sb, Nd

23:45 – 15:40 KrakowKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 15:40 KrakowKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 15:40 KrakowKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 15:40 KrakowKyiv

15 godz. 55 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Kyiv w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kyiv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation