Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Praha

Kup bilet na autobus Lviv – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 06:00 LvivPraha

20 godz. 0 min.

Pn, Śr, Sb

12:00 – 06:00 LvivPraha

18 godz. 0 min.

Wt

12:30 – 06:00 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Wt

13:30 – 06:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Pn, Cz

13:40 – 07:10 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 04:20 LvivPraha

14 godz. 20 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:00 – 04:20 LvivPraha

14 godz. 20 min.

Wt, Pt

14:00 – 04:20 LvivPraha

14 godz. 20 min.

Śr, Cz, Nd

14:00 – 06:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:20 – 07:10 LvivPraha

16 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

14:20 – 08:00 LvivPraha

17 godz. 40 min.

Wt, Sb

14:30 – 04:20 LvivPraha

13 godz. 50 min.

Wt, Pt

14:30 – 11:25 LvivPraha

20 godz. 55 min.

Sb

14:30 – 04:20 LvivPraha

13 godz. 50 min.

Śr, Cz, Nd

14:30 – 04:20 LvivPraha

13 godz. 50 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Codziennie

14:55 – 08:30 LvivPraha

17 godz. 35 min.

Sb

15:00 – 07:25 LvivPraha

16 godz. 25 min.

Codziennie

15:30 – 08:30 LvivPraha

17 godz. 0 min.

Sb

15:30 – 08:25 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Śr, Sb

15:45 – 08:30 LvivPraha

16 godz. 45 min.

Wt, Cz

15:50 – 12:20 LvivPraha

20 godz. 30 min.

Śr, Sb

16:00 – 07:45 LvivPraha

15 godz. 45 min.

Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pt

16:15 – 09:00 LvivPraha

16 godz. 45 min.

Cz

16:15 – 08:30 LvivPraha

16 godz. 15 min.

Wt, Cz

16:15 – 09:00 LvivPraha

16 godz. 45 min.

Cz

16:25 – 06:45 LvivPraha

14 godz. 20 min.

Pt, Sb

16:30 – 08:15 LvivPraha

15 godz. 45 min.

Pn

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Wt

16:30 – 07:45 LvivPraha

15 godz. 15 min.

Sb

16:30 – 09:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Sb

16:30 – 05:00 LvivPraha

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 08:40 LvivPraha

16 godz. 10 min.

Pn

16:45 – 09:00 LvivPraha

16 godz. 15 min.

Cz

16:45 – 09:00 LvivPraha

16 godz. 15 min.

Cz

17:00 – 08:50 LvivPraha

15 godz. 50 min.

Codziennie

17:10 – 09:00 LvivPraha

15 godz. 50 min.

Pt

17:10 – 09:00 LvivPraha

15 godz. 50 min.

Sb

17:45 – 10:00 LvivPraha

16 godz. 15 min.

Wt, Pt

18:00 – 11:55 LvivPraha

17 godz. 55 min.

Nd

20:00 – 10:40 LvivPraha

14 godz. 40 min.

Pt

20:25 – 11:40 LvivPraha

15 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:50 – 14:05 LvivPraha

17 godz. 15 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:00 – 11:40 LvivPraha

14 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

21:40 – 14:35 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Śr, Sb, Nd

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Pn

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 15:30 LvivPraha

17 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 14:30 LvivPraha

16 godz. 50 min.

Śr, Sb, Nd

21:45 – 16:00 LvivPraha

18 godz. 15 min.

Pn

22:10 – 13:00 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Praha w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Vital euro transKrakow - Nadvirna

Polecam. Miałem duże obawy po koszmarnym doświadczeniu z innym przewodnikiem i przeczytaniu niektórych komentarzy jednak wszystko poszło sprawnie. Wygodny autobus, mili kierowcy i nieduże opóźnienie z powodu postoju na granicy.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation