Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Praha

Kup bilet na autobus Lviv – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:00 – 16:15 LvivPraha

15 godz. 15 min.

Pn

01:00 – 15:45 LvivPraha

14 godz. 45 min.

Pn

11:30 – 05:00 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Sb

11:30 – 05:00 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Wt

12:40 – 05:30 LvivPraha

16 godz. 50 min.

Cz, Sb

12:40 – 05:45 LvivPraha

17 godz. 5 min.

Cz, Sb

13:30 – 06:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Pn, Cz

13:40 – 07:10 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Cz, Sb

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 06:30 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Pn, Sb, Nd

14:00 – 05:00 LvivPraha

15 godz. 0 min.

Sb

14:00 – 06:30 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 godz. 0 min.

Wt, Pt

14:00 – 07:40 LvivPraha

17 godz. 40 min.

Śr

14:00 – 06:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:20 – 07:10 LvivPraha

16 godz. 50 min.

Cz, Sb

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha

14 godz. 30 min.

Śr, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha

14 godz. 30 min.

Śr, Nd

15:30 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Wt, Sb

15:30 – 08:25 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Sb

15:50 – 12:20 LvivPraha

20 godz. 30 min.

Śr, Sb

16:00 – 07:45 LvivPraha

15 godz. 45 min.

Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Cz, Pt

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Cz, Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Cz, Pt, Sb

16:25 – 06:45 LvivPraha

14 godz. 20 min.

Pt, Sb

16:30 – 09:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Pn

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Wt

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pn

16:30 – 07:45 LvivPraha

15 godz. 15 min.

Sb

17:15 – 08:50 LvivPraha

15 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 08:50 LvivPraha

15 godz. 20 min.

Codziennie

17:45 – 08:45 LvivPraha

15 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 09:15 LvivPraha

15 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 10:00 LvivPraha

16 godz. 15 min.

Wt, Pt

18:50 – 11:55 LvivPraha

17 godz. 5 min.

Nd

18:50 – 11:55 LvivPraha

17 godz. 5 min.

Pt

19:10 – 10:20 LvivPraha

15 godz. 10 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 10:20 LvivPraha

14 godz. 40 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 10:40 LvivPraha

14 godz. 40 min.

Pt

20:50 – 14:05 LvivPraha

17 godz. 15 min.

Codziennie

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Wt, Cz, Pt

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

21:45 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 25 min.

Pn

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 13:00 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 0 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Yatsiv FOPKalush - Praha

Доїхали швидко і в час. Одне що не було wifi

EAST WEST EUROLINESЕленя-Гура - Львов

Все найс. WiFi есть,разетки на 220 есть

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

Цього разу норм. Вчасно та без лишніх приколів.

Yatsiv FOPWroclaw - Kalush

Great service.

EAST WEST EUROLINESTernopil - Praha

Vše bulo dobře.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Поїздка пройла добре, був Wi-Fi. Приїхали по графіку.

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Спасибо за отличное обслуживание, комфортную поездку. в дальнейшем буду выбирать именно этот экипаж. Рекомендую.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information