Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Praha

Kup bilet na autobus Lviv – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Praha i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:00 – 15:45 LvivPraha

14 godz. 45 min.

Pn

01:00 – 16:15 LvivPraha

15 godz. 15 min.

Pn

11:30 – 05:00 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Sb

11:30 – 05:00 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Wt

12:40 – 05:30 LvivPraha

16 godz. 50 min.

Cz, Sb

12:40 – 05:45 LvivPraha

17 godz. 5 min.

Cz, Sb

13:30 – 06:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Pn, Cz

13:40 – 07:10 LvivPraha

17 godz. 30 min.

Cz, Sb

14:00 – 06:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:00 – 05:30 LvivPraha

15 godz. 30 min.

Cz

14:00 – 06:30 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Pn, Sb, Nd

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:00 – 07:00 LvivPraha

17 godz. 0 min.

Wt, Pt

14:00 – 06:30 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 05:00 LvivPraha

15 godz. 0 min.

Sb

14:20 – 07:10 LvivPraha

16 godz. 50 min.

Cz, Sb

14:25 – 07:40 LvivPraha

17 godz. 15 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 07:25 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha

14 godz. 30 min.

Śr, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha

14 godz. 30 min.

Śr, Nd

15:30 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Wt, Sb

15:30 – 08:25 LvivPraha

16 godz. 55 min.

Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pt

16:00 – 07:45 LvivPraha

15 godz. 45 min.

Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pt

16:25 – 06:45 LvivPraha

14 godz. 20 min.

Pt, Sb

16:30 – 07:45 LvivPraha

15 godz. 15 min.

Sb

16:30 – 09:00 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Pn

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Wt

16:30 – 08:30 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Pn

17:15 – 08:50 LvivPraha

15 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 08:50 LvivPraha

15 godz. 20 min.

Codziennie

17:45 – 09:15 LvivPraha

15 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 10:15 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

17:45 – 08:45 LvivPraha

15 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 09:45 LvivPraha

16 godz. 0 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

17:45 – 10:00 LvivPraha

16 godz. 15 min.

Wt, Pt

18:50 – 11:55 LvivPraha

17 godz. 5 min.

Nd

18:50 – 11:55 LvivPraha

17 godz. 5 min.

Pt

19:00 – 13:20 LvivPraha

18 godz. 20 min.

Nd

19:10 – 10:20 LvivPraha

15 godz. 10 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 10:20 LvivPraha

14 godz. 40 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 10:40 LvivPraha

14 godz. 40 min.

Pt

20:50 – 14:05 LvivPraha

17 godz. 15 min.

Codziennie

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Wt, Cz, Pt

21:40 – 12:30 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

21:45 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 25 min.

Pn

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha

18 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 13:00 LvivPraha

14 godz. 50 min.

Pn, Pt

23:00 – 15:30 LvivPraha

16 godz. 30 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Praha. Czas wpodróży: czas podróży do Czechy, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

Їхала з сім"єю з Тернополя в Прагу і назад з перевізником EAST WEST EUROLINES , рейсом Кам"янець-Подільський - Прага. Сервіс не сподобався з самого початку поїздки - було заявлено прямий рейс, а у Львові з двох автобусів усіх пересадили в один, наші місця звичайно що…

EAST WEST EUROLINESLviv - Stuttgart airport

Все було досить непогано, водії прекрасні

Яцив ФОПЛьвов - Прага

На границе стояли 10 часов, в результате поездка со Львова в Прагу длилась 25 часов. Водители даже не пытались нагнать потеряное время. Wi-fi не было.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Ехала 11 августа Львов -Варшава , в целом поездка нормальная, водители адекватные и вежливые, но диспетчера не владеют правдивой информацией, за час до отъезда я позвонила на всякий случай уточнить информацию о рейсе, автобус должен был заезжать на ЖД вокзал, для меня это было принципиально,…

Яцив ФОПКраков - Львов

Водію абсолютно байдуже на пасажирів - отримати відповідь на питання неможливо. Відправились з Кракова майже на 10 хв раніше зазначеного в квитку часу, пізніше чув суперечку водія по телефону щодо того, що залишились пасажири з квитками. Я радий, що сам хоч встиг. Кондиціонерів чи вентиляції…

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

ДУЖЕ РАДЖУ ПЕРЕДЗВОНЮВАТИ навіть за 5 годин до відправлення!!!!! Так склалося, що і туди і назад по мене поверталися, або чекали на виїзді з міста. Через це поїздка виявилася екстремальною. Це по-вині перевізника( Хто їде через ТЕРНОПІЛЬ майте на увазі, що він на автовокзал не…

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала на автобусе данной фирмы по маршруту К.Подольский-Прага. Автобус, в принципе, в нормальном состоянии. Ехала в первых числах августа, поэтому очень спасало , что всю дорогу работал кондиционер. Места мне хватало, правда, я не очень "габаритная"))Туалета в автобусе нет, но водители довольно часто делали остановки…

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatWroclaw - Praha

The bus never came , I wait for it 8 hours I had to buy another ticket with another company ... Worst rip off !!!!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information