Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Praha

Kup bilet na autobus Lviv – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Praha i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
11:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:00 do:

17 godz. 30 min.

Trasa

Wt

11:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:00 do:

17 godz. 30 min.

Trasa

Sb

13:30 – 06:00 LvivPraha Odjazd z 13:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Cz

13:40 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 13:40 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

17 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb

13:45 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 05:00 do:

15 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Nd

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 06:00 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Sb, Nd

14:00 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

15 godz. 0 min.

Trasa

Sb

14:00 – 05:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 05:30 do:

15 godz. 30 min.

Trasa

Cz

14:20 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 14:20 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Sb

14:25 – 07:40 LvivPraha Odjazd z 14:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:40 do:

17 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

14:30 – 07:25 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:25 do:

16 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

15:30 – 08:00 LvivPraha Odjazd z 15:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha Odjazd z 16:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pt

16:00 – 07:45 LvivPraha Odjazd z 16:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:45 do:

15 godz. 45 min.

Trasa

Sb

16:25 – 06:45 LvivPraha Odjazd z 16:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:45 do:

14 godz. 20 min.

Trasa

Pt, Sb

16:30 – 09:00 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 09:00 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn

16:30 – 07:45 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:45 do:

15 godz. 15 min.

Trasa

Sb

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 08:30 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: PKP, miasto przystanek autobusowy 10, w pobliżu parkingu Przyjazd do 08:30 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt

17:15 – 08:50 LvivPraha Odjazd z 17:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:50 do:

15 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 08:50 LvivPraha Odjazd z 17:30 od: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec "Roztyly"

15 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:45 – 09:15 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:15 do:

15 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

17:45 – 10:00 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:00 do:

16 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Pt

17:45 – 08:45 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:45 do:

15 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

19:00 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

15 godz. 20 min.

Trasa

Nd

19:10 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

15 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

14 godz. 40 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 10:40 LvivPraha Odjazd z 20:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:40 do:

14 godz. 40 min.

Trasa

Pt

20:50 – 14:05 LvivPraha Odjazd z 20:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:05 do:

17 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:30 – 12:00 LvivPraha Odjazd z 21:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:00 do:

14 godz. 30 min.

Trasa

Wt

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjazd z 21:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:30 do:

14 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjazd z 21:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:30 do:

14 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Sb, Nd

21:45 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 21:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 25 min.

Trasa

Pn

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 15:30 LvivPraha Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 15:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Cz, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Praha. Czas wpodróży: czas podróży do Czechy, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESJelenia Gora - Lviv

Рейс Прага-Кам.Подольский. Ехала автобусом √2. Быстро, удобно. Доброжелательные, приветливые водители.

Яцив ФОПКраков - Калуш

Vodili molodci,svoju rabotu znajut,a vot poljskie pogranci mu...ki

EAST WEST EUROLINESХерсон - Лейпциг

Водії хороші, спокійні, не суєтливі, автобус комфортабельний, буду рекомендувати своїм знайомим. У Львові обслуговуючий персонал спрацював теж на відмінно. Поїздкою задоволений.

EAST WEST EUROLINESWroclaw - Praha

utter garbage, bus had 4 hours delay, was supposed to come by 2am, so you basically had to spent night on freezing bus stop. And they will not return any money to you

EAST WEST EUROLINESКраков - Тернополь

Краків -Тернопіль. Поїздка пройшла нормально. Водії хороші. Автобуси трохи постаршіб тому - 4.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Краков - Прага

автобус прибув з більше ніж двогодинним запізненням

EAST WEST EUROLINESЖешув - Тернополь

Автобус не дуже комфортий. але радує те,що білет найдешевший з усіх перевізників+знижка для студента.. Додому приїхав вчасно.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Мюнхен

Два зауваження: Таке враження що водії німі і про зупинки або прибуття оголошувати не вміють. І цілу дорогу крутили руські сєпарські фільми про бравих руских солдатів.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information