Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Praha

Kup bilet na autobus Lviv – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Praha i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
11:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:00 do:

17 godz. 30 min.

Trasa

Wt

11:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:00 do:

17 godz. 30 min.

Trasa

Sb

12:00 – 05:45 LvivPraha Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 05:45 do:

17 godz. 45 min.

Trasa

Cz, Sb

12:00 – 05:30 LvivPraha Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 05:30 do:

17 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb

13:30 – 06:00 LvivPraha Odjazd z 13:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Cz

13:40 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 13:40 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

17 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Sb, Nd

14:00 – 07:40 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:40 do:

17 godz. 40 min.

Trasa

Wt, Pt

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

15 godz. 0 min.

Trasa

Sb

14:00 – 06:00 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz

14:00 – 05:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 05:30 do:

15 godz. 30 min.

Trasa

Cz

14:20 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 14:20 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Sb

14:25 – 07:40 LvivPraha Odjazd z 14:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:40 do:

17 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 07:25 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:25 do:

16 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

14:30 – 07:25 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:25 do:

16 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

15:30 – 08:00 LvivPraha Odjazd z 15:30 od: pl. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

16:00 – 07:45 LvivPraha Odjazd z 16:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:45 do:

15 godz. 45 min.

Trasa

Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha Odjazd z 16:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pt

16:00 – 08:00 LvivPraha Odjazd z 16:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pt

16:25 – 06:45 LvivPraha Odjazd z 16:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:45 do:

14 godz. 20 min.

Trasa

Pt, Sb

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: PKP, miasto przystanek autobusowy 10, w pobliżu parkingu Przyjazd do 08:30 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 08:30 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn

16:30 – 07:45 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:45 do:

15 godz. 15 min.

Trasa

Sb

16:30 – 09:00 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1 Przyjazd do 09:00 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn

17:15 – 08:50 LvivPraha Odjazd z 17:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:50 do:

15 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 08:50 LvivPraha Odjazd z 17:30 od: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec "Roztyly"

15 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:45 – 10:00 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:00 do:

16 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Pt

17:45 – 10:15 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:15 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

17:45 – 09:15 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:15 do:

15 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

17:45 – 10:00 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:00 do:

16 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Pt

17:45 – 09:45 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:45 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

17:45 – 08:45 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:45 do:

15 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

18:50 – 11:55 LvivPraha Odjazd z 18:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 11:55 do:

17 godz. 5 min.

Trasa

Nd

19:00 – 13:20 LvivPraha Odjazd z 19:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:20 do:

18 godz. 20 min.

Trasa

Nd

19:10 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

15 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

14 godz. 40 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 10:40 LvivPraha Odjazd z 20:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:40 do:

14 godz. 40 min.

Trasa

Pt

20:50 – 14:05 LvivPraha Odjazd z 20:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:05 do:

17 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjazd z 21:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:30 do:

14 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Sb, Nd

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjazd z 21:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:30 do:

14 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt

21:45 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 21:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 25 min.

Trasa

Pn

22:10 – 13:00 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 13:00 do:

14 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Pt

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 15:30 LvivPraha Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 15:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Praha. Czas wpodróży: czas podróży do Czechy, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Все добре, тільки часами мало місця для ніг, правда я 195 см.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Часто користуюся послугами фірми. В основному всім задоволений. Але водії економлять на паливі коли стоїмо на кордоні, через це не працює клімат контроль, в салоні автобусу утворюється сауна, люди чахнуть. Дискомфорт від цього нереальний. Ще водій з помічником не звертають уваги що коїться в салоні,…

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

Yatsiv FOPKrakow - Lviv

Our tickets had seat numbers on them but nobody seemed to be in their reserved seats which was frustrating. The bus was fairly cramped, extremely warm and there was no wifi. But the worst bit was the constant loud tv playing music videos until about…

Яцив ФОПЛьвов - Краков

Перевiзник здивував, коли, тримаючи на руках квиток з мiсцем 43, бачиш, що в автобусi 40 мiсць. Wi-fi в автобусi не булo. На кордонi довго не пропускали саме через проблеми з документами на автобус. Потiм пасажири прошли перевiрку швидко.

EAST WEST EUROLINESВроцлав - Тернополь

Часто ним користуюсь. Завжди задоволений. Ввічливість і охайність водіїв, чистота і справність автобусу завжди радують.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Все было отлично, хорошие перевозчики, которые помогали при любом случае. Автобус немного стар, но найдётся всё если спросить: холодильник, розетки, вай-фай, кофе. Если вам нужно, можно также попросить у водителей телефон, чтобы позвонить кому-то в другой стране. Долго стояли на кордоне с Польшой, думала опоздаем…

EAST WEST EUROLINESLviv - Rzeszow

Przejazd z Lwowa dla nas jako ostateczność. Kierowcy prowadzą dobrze. Ale jeśli chodzi o obsługę to kicha, , zostawili pełny autobus w upale. A w dodatku brak klimy. Nie polecam.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information