Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Praha

Kup bilet na autobus Lviv – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Ukraina do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Praha i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Lviv do Praha najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:15 – 22:05 LvivPraha Odjazd z 06:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 22:05 do:

15 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Pt

11:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:00 do:

17 godz. 30 min.

Trasa

Wt

11:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:00 do:

17 godz. 30 min.

Trasa

Sb

13:30 – 06:00 LvivPraha Odjazd z 13:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Cz

13:40 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 13:40 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

17 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb

13:40 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 13:40 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

17 godz. 30 min.

Trasa

Cz

13:45 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 05:00 do:

15 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Nd

13:45 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

15 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Sb, Nd

14:00 – 05:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 05:30 do:

15 godz. 30 min.

Trasa

Cz

14:00 – 06:30 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 06:00 LvivPraha Odjazd z 14:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz

14:20 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 14:20 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 50 min.

Trasa

Cz, Sb

14:20 – 07:10 LvivPraha Odjazd z 14:20 od: Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 50 min.

Trasa

Cz

14:25 – 07:40 LvivPraha Odjazd z 14:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:40 do:

17 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

14:30 – 05:00 LvivPraha Odjazd z 14:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

15:30 – 08:00 LvivPraha Odjazd z 15:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 08:00 do: Dworzec "Roztyly"

16 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

16:00 – 08:00 LvivPraha Odjazd z 16:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:00 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pt

16:25 – 06:45 LvivPraha Odjazd z 16:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:45 do:

14 godz. 20 min.

Trasa

Pt, Sb

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1 Przyjazd do 08:30 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn

16:30 – 08:30 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: PKP, miasto przystanek autobusowy 10, w pobliżu parkingu Przyjazd do 08:30 do:

16 godz. 0 min.

Trasa

Wt

16:30 – 09:00 LvivPraha Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1 Przyjazd do 09:00 do:

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn

17:15 – 08:50 LvivPraha Odjazd z 17:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:50 do:

15 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:15 – 08:50 LvivPraha Odjazd z 17:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:50 do:

15 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 08:50 LvivPraha Odjazd z 17:30 od: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec "Roztyly"

15 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:45 – 10:00 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:00 do:

16 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Pt, Sb

17:45 – 09:15 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:15 do:

15 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

17:45 – 10:00 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:00 do:

16 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Pt, Sb

17:45 – 08:45 LvivPraha Odjazd z 17:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:45 do:

15 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

19:00 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

15 godz. 20 min.

Trasa

Śr, Nd

19:10 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

15 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:10 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:10 od: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1 Przyjazd do 10:20 do:

15 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:40 od: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1 Przyjazd do 10:20 do:

14 godz. 40 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 10:20 LvivPraha Odjazd z 19:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:20 do:

14 godz. 40 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:50 – 14:05 LvivPraha Odjazd z 20:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:05 do:

17 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb, Nd

21:00 – 12:20 LvivPraha Odjazd z 21:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:20 do:

15 godz. 20 min.

Trasa

Pt

21:30 – 12:00 LvivPraha Odjazd z 21:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:00 do:

14 godz. 30 min.

Trasa

Wt

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjazd z 21:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:30 do:

14 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Sb, Nd

21:40 – 12:30 LvivPraha Odjazd z 21:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:30 do:

14 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt

21:45 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 21:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 25 min.

Trasa

Pn

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 16:10 LvivPraha Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:10 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Praha. Czas wpodróży: czas podróży z Ukraina do Czechy, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information