• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Uzhgorod - Praha

Kup bilet na autobus Uzhgorod – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Uzhgorod do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
13:50 – 05:40 UzhgorodPraha

15 godz. 50 min.

Cz, Nd

14:20 – 05:40 UzhgorodPraha

15 godz. 20 min.

Cz, Nd

14:50 – 02:45 UzhgorodPraha

11 godz. 55 min.

Sb

16:30 – 06:00 UzhgorodPraha

13 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 06:00 UzhgorodPraha

12 godz. 0 min.

Pn, Śr, Sb

18:35 – 11:25 UzhgorodPraha

16 godz. 50 min.

Sb

20:00 – 07:45 UzhgorodPraha

11 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

20:30 – 09:50 UzhgorodPraha

13 godz. 20 min.

Śr

21:25 – 12:20 UzhgorodPraha

14 godz. 55 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

22:00 – 12:00 UzhgorodPraha

14 godz. 0 min.

Śr, Sb, Nd

22:00 – 12:00 UzhgorodPraha

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

Trasa na mapie

Jak z Uzhgorod szybko dojechać do centrum Praha w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Uzhgorod oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation