• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ужгород - Прага

Купити квитки на автобус Ужгород - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ужгород в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:50 – 05:40 УжгородПрага

15 год. 50 хв.

Нд

14:20 – 05:40 УжгородПрага

15 год. 20 хв.

Нд

15:00 – 05:40 УжгородПрага

14 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

16:30 – 06:00 УжгородПрага

13 год. 30 хв.

Кожен день

18:35 – 08:00 УжгородПрага

13 год. 25 хв.

Сб

19:00 – 08:00 УжгородПрага

13 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

20:00 – 07:45 УжгородПрага

11 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

20:30 – 10:00 УжгородПрага

13 год. 30 хв.

Вт, Пт

20:30 – 10:00 УжгородПрага

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

21:10 – 08:30 УжгородПрага

11 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:25 – 12:20 УжгородПрага

14 год. 55 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 12:00 УжгородПрага

14 год. 0 хв.

Сб

22:00 – 11:00 УжгородПрага

13 год. 0 хв.

Ср

Маршрут на карті

Як з Ужгород швидко доїхати до центру Прага в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ужгород і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРУжгород - Братислава

Маршрут: Ужгород - Братіслава. Дуже приємна поїздка. Швидко та безпроблемно пройшли кордон. Шофери ввічливі та уважні. Автобус трохи спізнився в Братіславу. Мої зустрічаючі запанікували та подзвонили в службу підтримки infobus. 2:40 ночі, але служба підтримки відповіла і почала зв'язуватись з перевізником. Всі були на зв'язку.…

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРЛьвов - Нитра

Автобус прибув вчасно, привітні водії, комфортний автобус.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя