Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ужгород - Прага

Купити квитки на автобус Ужгород - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ужгород в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 16:50 УжгородПрага

12 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 06:30 УжгородПрага

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

18:40 – 06:20 УжгородПрага

11 год. 40 хв.

Вт, Сб

18:40 – 06:20 УжгородПрага

11 год. 40 хв.

Ср

19:00 – 08:00 УжгородПрага

13 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

20:00 – 07:45 УжгородПрага

11 год. 45 хв.

Ср, Нд

20:00 – 12:00 УжгородПрага

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

20:00 – 07:45 УжгородПрага

11 год. 45 хв.

Вт, Сб

21:10 – 08:30 УжгородПрага

11 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

21:40 – 10:40 УжгородПрага

13 год. 0 хв.

Чт

22:30 – 16:45 УжгородПрага

18 год. 15 хв.

Вт, Пт

23:00 – 11:30 УжгородПрага

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

Маршрут на карті

Як з Ужгород швидко доїхати до центру Прага в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ужгород і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВУжгород - Братислава

Маршрут: Ужгород - Братіслава. Дуже приємна поїздка. Швидко та безпроблемно пройшли кордон. Шофери ввічливі та уважні. Автобус трохи спізнився в Братіславу. Мої зустрічаючі запанікували та подзвонили в службу підтримки infobus. 2:40 ночі, але служба підтримки відповіла і почала зв'язуватись з перевізником. Всі були на зв'язку.…

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВЛьвов - Нитра

Автобус прибув вчасно, привітні водії, комфортний автобус.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя