• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Краків

Купити квитки на автобус Львів - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 06:30 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Кожен день

00:40 – 06:20 ЛьвівКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

02:00 – 07:35 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 10:35 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Кожен день

05:45 – 13:50 ЛьвівКраків

8 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

12:00 – 19:45 ЛьвівКраків

7 год. 45 хв.

Вт

12:20 – 17:45 ЛьвівКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

12:20 – 17:45 ЛьвівКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

12:20 – 17:45 ЛьвівКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

12:20 – 17:45 ЛьвівКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

12:30 – 19:45 ЛьвівКраків

7 год. 15 хв.

Вт

13:00 – 20:45 ЛьвівКраків

7 год. 45 хв.

Сб

13:00 – 20:45 ЛьвівКраків

7 год. 45 хв.

Кожен день

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 20:30 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

13:30 – 22:00 ЛьвівКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Чт

13:40 – 20:15 ЛьвівКраків

6 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

13:40 – 19:40 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Пн

14:00 – 22:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:00 – 21:05 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 21:30 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

14:05 – 19:40 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Пн

14:15 – 19:15 ЛьвівКраків

5 год. 0 хв.

Чт, Нд

14:20 – 20:15 ЛьвівКраків

5 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

14:30 – 21:50 ЛьвівКраків

7 год. 20 хв.

Кожен день

14:30 – 21:30 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

14:30 – 22:10 ЛьвівКраків

7 год. 40 хв.

Вт, Сб

14:55 – 22:35 ЛьвівКраків

7 год. 40 хв.

Сб

15:00 – 23:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

15:00 – 21:50 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 23:45 ЛьвівКраків

8 год. 15 хв.

Ср, Сб

15:30 – 22:30 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Пт

15:30 – 22:35 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Сб

16:00 – 23:10 ЛьвівКраків

7 год. 10 хв.

Сб

16:00 – 23:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Пт

16:30 – 23:40 ЛьвівКраків

7 год. 10 хв.

Вт, Чт

16:30 – 23:10 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Сб

16:30 – 23:40 ЛьвівКраків

7 год. 10 хв.

Пн

17:00 – 23:59 ЛьвівКраків

6 год. 59 хв.

Вт, Пт

17:10 – 23:10 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Ср

17:15 – 23:50 ЛьвівКраків

6 год. 35 хв.

Кожен день

17:40 – 00:10 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

18:00 – 01:20 ЛьвівКраків

7 год. 20 хв.

Кожен день

18:00 – 01:30 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 01:30 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 00:15 ЛьвівКраків

6 год. 15 хв.

Чт, Нд

18:10 – 01:30 ЛьвівКраків

7 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

18:15 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 55 хв.

Кожен день

18:15 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 55 хв.

Кожен день

18:15 – 00:55 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

18:20 – 00:20 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 23:55 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Кожен день

18:20 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 01:30 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 00:15 ЛьвівКраків

5 год. 45 хв.

Чт, Нд

18:40 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Ср, Нд

18:45 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 25 хв.

Кожен день

18:45 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 25 хв.

Кожен день

18:50 – 00:10 ЛьвівКраків

5 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

19:20 – 01:10 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Кожен день

19:30 – 03:30 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Кожен день

19:40 – 01:20 ЛьвівКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 04:15 ЛьвівКраків

8 год. 25 хв.

Ср, Нд

19:50 – 01:10 ЛьвівКраків

5 год. 20 хв.

Кожен день

20:10 – 03:40 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Нд

20:10 – 03:40 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Нд

20:10 – 01:30 ЛьвівКраків

5 год. 20 хв.

Кожен день

20:25 – 03:25 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:30 – 07:00 ЛьвівКраків

10 год. 30 хв.

Пт

20:30 – 03:20 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 03:20 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:40 – 01:30 ЛьвівКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

20:40 – 03:40 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Нд

20:40 – 03:40 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Нд

20:45 – 03:20 ЛьвівКраків

6 год. 35 хв.

Вт, Сб

20:50 – 03:55 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Кожен день

20:50 – 04:05 ЛьвівКраків

7 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:55 – 03:45 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

21:00 – 03:25 ЛьвівКраків

6 год. 25 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:05 – 03:20 ЛьвівКраків

6 год. 15 хв.

Вт, Сб

21:20 – 03:55 ЛьвівКраків

6 год. 35 хв.

Кожен день

21:30 – 03:45 ЛьвівКраків

6 год. 15 хв.

Кожен день

21:30 – 06:00 ЛьвівКраків

8 год. 30 хв.

Пн

21:35 – 04:05 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

21:35 – 04:05 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

21:40 – 05:50 ЛьвівКраків

8 год. 10 хв.

Кожен день

21:40 – 05:50 ЛьвівКраків

8 год. 10 хв.

Кожен день

21:40 – 04:20 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:40 – 05:50 ЛьвівКраків

8 год. 10 хв.

Кожен день

21:40 – 05:50 ЛьвівКраків

8 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 04:20 ЛьвівКраків

6 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

22:00 – 04:00 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Кожен день

22:05 – 04:00 ЛьвівКраків

5 год. 55 хв.

Кожен день

22:05 – 04:00 ЛьвівКраків

5 год. 55 хв.

Кожен день

22:30 – 04:05 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

22:30 – 04:35 ЛьвівКраків

6 год. 5 хв.

Кожен день

22:30 – 04:05 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

22:40 – 05:30 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

22:40 – 05:50 ЛьвівКраків

7 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:40 – 03:35 ЛьвівКраків

4 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

22:40 – 05:30 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:40 – 05:25 ЛьвівКраків

6 год. 45 хв.

Ср, Пт

22:40 – 05:45 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Чт, Сб

22:40 – 05:45 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Чт, Сб

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:10 – 08:40 ЛьвівКраків

9 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:20 – 05:30 ЛьвівКраків

6 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 05:10 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

23:40 – 05:10 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

23:40 – 05:10 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

23:40 – 05:10 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

23:45 – 13:15 ЛьвівКраків

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 13:30 ЛьвівКраків

13 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

23:45 – 13:30 ЛьвівКраків

13 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

23:45 – 13:15 ЛьвівКраків

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:55 – 08:00 ЛьвівКраків

8 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Краків в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Яцив ФОПЛьвов - Нитра

Я останньою поїздкою дуже задоволена. Вже два роки їжджу з цим перевозчиком. Поки що завжди автобус на багато годин запізнювався через ситуацію на кордоні. Особливо мене дратувало, що навіть в такій ситуації пасажири завжди вимагали, щоб водій частіше зупинявся, бо їм хотілося покурити, хоча багато…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Все супер. Одна проблема, кордон. приїхали на 4 години пізніше.

TzOV TOPUKRAINERivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

Vital euro transПрага - Катовице

Автобус прибув вчасно, водії привітні, надають допомогу по всім питанням. В автобусі все зручно та комфортно. Буду й надалі користуватися послугами.

Яцив ФОПБратислава - Львов

Поїздкою в цілому задоволена. Автобус чистий, водії терпеливі. Розетки для зарядки мобільних телефонів були. Вай фай відсутній. Дякую

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Ровно

Все супер.Водії молодці. - Організовані.Дуже супер, що ніде немає зайвих зупинок і подорож не розтягується..#Тільки #NaszBus

Яцив ФОПЛьвов - Нитра

Запізнився у Львові на 20 хв, автобус міг бути кращим, а так норм

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя