За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Краків

Купити квитки на автобус Львів - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 13:30 ЛьвівКраків

13 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 07:30 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

00:30 – 05:30 ЛьвівКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

00:40 – 06:20 ЛьвівКраків

5 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

01:00 – 08:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Пн

01:10 – 07:00 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Кожен день

01:35 – 07:00 ЛьвівКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

02:00 – 07:35 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Кожен день

02:00 – 07:35 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Кожен день

02:30 – 08:40 ЛьвівКраків

6 год. 10 хв.

Кожен день

03:30 – 11:00 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Ср, Нд

03:30 – 11:00 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Пт

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:15 – 09:45 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Кожен день

06:00 – 13:50 ЛьвівКраків

7 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:05 – 13:20 ЛьвівКраків

7 год. 15 хв.

Кожен день

06:40 – 13:20 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Кожен день

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків

6 год. 25 хв.

Вт

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків

6 год. 25 хв.

Вт

07:00 – 12:10 ЛьвівКраків

5 год. 10 хв.

Кожен день

07:30 – 14:50 ЛьвівКраків

7 год. 20 хв.

Вт

08:00 – 15:30 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Ср

08:00 – 17:30 ЛьвівКраків

9 год. 30 хв.

Сб

11:30 – 19:30 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Вт

11:30 – 19:30 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Сб

12:40 – 19:20 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Чт, Сб

13:00 – 20:45 ЛьвівКраків

7 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 20:30 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Пт

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 21:15 ЛьвівКраків

7 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:30 – 22:00 ЛьвівКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Чт

13:40 – 20:15 ЛьвівКраків

6 год. 35 хв.

Чт, Сб

14:00 – 22:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:00 – 21:05 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 21:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Сб

14:00 – 19:50 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Пн, Сб, Нд

14:00 – 21:05 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Вт, Пт

14:00 – 21:05 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Ср

14:00 – 19:50 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

14:00 – 20:30 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Вт

14:20 – 21:50 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Ср, Сб

14:20 – 20:15 ЛьвівКраків

5 год. 55 хв.

Чт, Сб

14:20 – 21:50 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Сб

14:30 – 21:00 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Ср, Нд

14:30 – 21:50 ЛьвівКраків

7 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

15:00 – 21:30 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

15:30 – 23:45 ЛьвівКраків

8 год. 15 хв.

Сб

15:30 – 22:10 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Вт, Сб

16:00 – 23:10 ЛьвівКраків

7 год. 10 хв.

Сб

16:00 – 23:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Чт, Пт, Сб

16:00 – 23:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Чт, Пт

16:00 – 23:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Чт, Сб

16:25 – 23:30 ЛьвівКраків

7 год. 5 хв.

Пт, Сб

16:30 – 23:59 ЛьвівКраків

7 год. 29 хв.

Вт

16:30 – 23:59 ЛьвівКраків

7 год. 29 хв.

Пн

16:30 – 00:10 ЛьвівКраків

7 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

16:30 – 23:10 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Сб

17:15 – 23:50 ЛьвівКраків

6 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:30 – 01:00 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Нд

17:45 – 00:30 ЛьвівКраків

6 год. 45 хв.

Вт, Пт

17:45 – 23:00 ЛьвівКраків

5 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:15 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 55 хв.

Кожен день

18:20 – 23:00 ЛьвівКраків

4 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 23:55 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Кожен день

18:30 – 01:30 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Кожен день

18:40 – 00:30 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Ср

18:45 – 00:40 ЛьвівКраків

5 год. 55 хв.

Сб

18:45 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 25 хв.

Кожен день

18:50 – 01:20 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Нд

18:50 – 01:20 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Пт

19:00 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 01:00 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:10 – 01:10 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:30 – 01:10 ЛьвівКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 01:10 ЛьвівКраків

5 год. 30 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:40 – 01:20 ЛьвівКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 04:15 ЛьвівКраків

8 год. 25 хв.

Ср, Нд

20:00 – 02:40 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Пт

20:00 – 03:30 ЛьвівКраків

7 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:50 – 04:05 ЛьвівКраків

7 год. 15 хв.

Кожен день

21:00 – 04:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Кожен день

21:20 – 03:20 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Вт, Сб

21:20 – 03:20 ЛьвівКраків

6 год. 0 хв.

Вт, Сб

21:30 – 04:20 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 04:20 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 04:20 ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 04:00 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 04:00 ЛьвівКраків

6 год. 30 хв.

Кожен день

21:35 – 03:55 ЛьвівКраків

6 год. 20 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:40 – 04:20 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

21:40 – 04:20 ЛьвівКраків

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт

21:45 – 06:00 ЛьвівКраків

8 год. 15 хв.

Пн

21:55 – 06:50 ЛьвівКраків

8 год. 55 хв.

Кожен день

22:00 – 05:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:00 – 05:00 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:05 – 04:00 ЛьвівКраків

5 год. 55 хв.

Кожен день

22:10 – 04:00 ЛьвівКраків

5 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 03:55 ЛьвівКраків

5 год. 25 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 04:35 ЛьвівКраків

6 год. 5 хв.

Кожен день

22:30 – 06:50 ЛьвівКраків

8 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 04:05 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 04:35 ЛьвівКраків

5 год. 35 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:35 – 08:00 ЛьвівКраків

8 год. 25 хв.

Кожен день

23:40 – 06:40 ЛьвівКраків

7 год. 0 хв.

Кожен день

23:50 – 05:30 ЛьвівКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

23:55 – 08:00 ЛьвівКраків

8 год. 5 хв.

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ModultransЛьвов - Гданьск

Все понравилось

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛодзь - Днепродзержинск

Очень бодьшая благодарнось √ 607 рейсу, 12.12.2017 /13 12 17 ПРОСТО СУПЕР ДОЕХАЛИ. ВЫ СУПЕР.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

ФОП ПолянскийВроцлав - Львов

Єдиний мінус - тісні місця для сидіння пасажирів. Все решта було добре

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information