За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Краків

Купити квитки на автобус Львів - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:10 – 05:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

00:20 – 13:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:20 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 13:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

13 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 05:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

00:30 – 07:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 07:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Нд

00:40 – 06:20 ЛьвівКраків Відправлення в 00:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

01:10 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

01:35 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

01:35 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

02:00 – 07:35 ЛьвівКраків Відправлення в 02:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:35 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

02:30 – 08:40 ЛьвівКраків Відправлення в 02:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 08:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

06:00 – 13:50 ЛьвівКраків Відправлення в 06:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт, Сб

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Сб

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 25 хв.

Маршрут

Вт

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Вт

08:00 – 15:20 ЛьвівКраків Відправлення в 08:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 15:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

08:00 – 17:30 ЛьвівКраків Відправлення в 08:00 від: ул.Кузневича 2 Прибуття в 17:30 до: Парковка Wawel, отель Sheraton

9 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

10:10 – 17:00 ЛьвівКраків Відправлення в 10:10 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 17:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

10:50 – 17:00 ЛьвівКраків Відправлення в 10:50 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 17:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

11:30 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

11:30 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

12:00 – 19:20 ЛьвівКраків Відправлення в 12:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 19:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 20 хв.

Маршрут

Чт, Сб

12:10 – 20:45 ЛьвівКраків Відправлення в 12:10 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 20:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 20:30 ЛьвівКраків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: Парковка Wawel, отель Sheraton

7 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Пт

13:00 – 20:45 ЛьвівКраків Відправлення в 13:00 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 20:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 20:45 ЛьвівКраків Відправлення в 13:00 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 20:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 13:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 13:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

13:30 – 22:00 ЛьвівКраків Відправлення в 13:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 22:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Чт

13:40 – 20:15 ЛьвівКраків Відправлення в 13:40 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:15 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 35 хв.

Маршрут

Чт, Сб

14:00 – 22:00 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 22:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Чт

14:00 – 21:45 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 21:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Пт

14:00 – 21:00 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 21:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

14:00 – 19:50 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 Прибуття в 19:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Сб, Нд

14:00 – 20:00 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

14:00 – 19:50 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 Прибуття в 19:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт

14:00 – 20:30 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: Парковка Wawel, отель Sheraton

6 год. 30 хв.

Маршрут

Вт

14:20 – 20:15 ЛьвівКраків Відправлення в 14:20 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:15 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 55 хв.

Маршрут

Чт, Сб

14:25 – 21:45 ЛьвівКраків Відправлення в 14:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 21:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:30 – 21:00 ЛьвівКраків Відправлення в 14:30 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 21:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

14:30 – 21:50 ЛьвівКраків Відправлення в 14:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 21:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

15:30 – 22:10 ЛьвівКраків Відправлення в 15:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 22:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Сб

15:30 – 21:30 ЛьвівКраків Відправлення в 15:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 21:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Пт, Сб, Нд

16:00 – 23:10 ЛьвівКраків Відправлення в 16:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 10 хв.

Маршрут

Сб

16:25 – 23:30 ЛьвівКраків Відправлення в 16:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 5 хв.

Маршрут

Пт, Сб

16:30 – 23:59 ЛьвівКраків Відправлення в 16:30 від: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1 Прибуття в 23:59 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 29 хв.

Маршрут

Пн

16:30 – 23:10 ЛьвівКраків Відправлення в 16:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Сб

16:30 – 00:10 ЛьвівКраків Відправлення в 16:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Чт

16:30 – 23:59 ЛьвівКраків Відправлення в 16:30 від: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 10, площа Двірцева, возле парковки Прибуття в 23:59 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 29 хв.

Маршрут

Вт

17:15 – 23:50 ЛьвівКраків Відправлення в 17:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:45 – 00:30 ЛьвівКраків Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Пт

18:00 – 00:30 ЛьвівКраків Відправлення в 18:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 30 хв.

Маршрут

Ср

18:00 – 00:15 ЛьвівКраків Відправлення в 18:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:15 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 15 хв.

Маршрут

Чт

18:15 – 00:20 ЛьвівКраків Відправлення в 18:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

18:20 – 23:00 ЛьвівКраків Відправлення в 18:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

4 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

18:30 – 00:15 ЛьвівКраків Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:15 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 45 хв.

Маршрут

Чт

18:30 – 01:30 ЛьвівКраків Відправлення в 18:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 01:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

18:35 – 01:40 ЛьвівКраків Відправлення в 18:35 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 01:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Нд

18:45 – 00:20 ЛьвівКраків Відправлення в 18:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

19:00 – 05:30 ЛьвівКраків Відправлення в 19:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 год. 30 хв.

Маршрут

Нд

19:10 – 01:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 01:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:30 – 02:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 02:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

19:40 – 01:20 ЛьвівКраків Відправлення в 19:40 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 01:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:40 – 01:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 01:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 02:40 ЛьвівКраків Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Пт

20:00 – 03:30 ЛьвівКраків Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 03:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

20:50 – 04:05 ЛьвівКраків Відправлення в 20:50 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:05 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:00 – 04:00 ЛьвівКраків Відправлення в 21:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

21:20 – 03:20 ЛьвівКраків Відправлення в 21:20 від: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1 Прибуття в 03:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

21:20 – 03:20 ЛьвівКраків Відправлення в 21:20 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 03:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

21:30 – 04:20 ЛьвівКраків Відправлення в 21:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 50 хв.

Маршрут

Ср

21:30 – 04:00 ЛьвівКраків Відправлення в 21:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

21:35 – 03:55 ЛьвівКраків Відправлення в 21:35 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 03:55 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 20 хв.

Маршрут

Ср, Сб

21:40 – 04:20 ЛьвівКраків Відправлення в 21:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Сб, Нд

21:40 – 04:20 ЛьвівКраків Відправлення в 21:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт

21:45 – 06:00 ЛьвівКраків Відправлення в 21:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 15 хв.

Маршрут

Пн

22:00 – 05:00 ЛьвівКраків Відправлення в 22:00 від: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 29, площа Двірцева, возле парковки Прибуття в 05:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Пт

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:50 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

22:30 – 03:55 ЛьвівКраків Відправлення в 22:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 03:55 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 25 хв.

Маршрут

Ср, Сб

22:30 – 04:05 ЛьвівКраків Відправлення в 22:30 від: пл.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 04:05 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 35 хв.

Маршрут

Ср, Сб

22:30 – 04:35 ЛьвівКраків Відправлення в 22:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:35 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 04:35 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:35 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 06:30 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 06:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 07:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 06:30 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Чт, Сб

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 07:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 05:10 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:25 – 05:10 ЛьвівКраків Відправлення в 23:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:35 – 06:30 ЛьвівКраків Відправлення в 23:35 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 06:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 год. 55 хв.

Маршрут

Кожен день

23:40 – 06:40 ЛьвівКраків Відправлення в 23:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Вацак/ShevabusВаршава - Львов

04.06.2017. Поїздка була непогана, водіїї старались, єдине побажання- включати кондиціонери в автобусі під час поїздки.

ФОП Вацак/ShevabusВроцлав - Львов

Не рекомендую, автобус не найкращий. За 100zl можна доїхати до Тернополя і кращим автобусом. Рекомендую перевізника Вієв.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

Старый автобус, разваливается по пути, климат контроль практически не работает, польский пограничника сказал: darmowa sauna.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEЖитомир - Варшава

Усе сподобалось. Комфортна і приємна поїздка

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

На вопрос "а где новый белый Мерседес?" водители ответили - "если Вы на него попадали, Вам сильно повезло - их всего два на линии. Остальные такие же старые как этот". Пришлось ехать древним Неопланом. Не могу сказать, что поездка была плохой, несмотря на возраст, Неопланы…

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Люди порозсідалися як завжди по-одному і всім байдуже ,що ви з жінкою або дитиною.... водіям теж байдуже.....

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information