Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Автобуси Львів - Краків

Купити квитки на автобус Львів - Краків: де і як замовити автобусні квитки з України в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися з Львів в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:10 – 05:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

00:20 – 13:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:20 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 13:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

13 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

00:20 – 06:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:20 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

00:30 – 05:30 ЛьвівКраків Відправлення в 00:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

01:35 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

01:35 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

01:40 – 10:00 ЛьвівКраків Відправлення в 01:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 10:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

-15 год. -40 хв.

Маршрут

Чт, Нд

02:10 – 10:00 ЛьвівКраків Відправлення в 02:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 10:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

-16 год. -10 хв.

Маршрут

Чт, Нд

02:20 – 07:35 ЛьвівКраків Відправлення в 02:20 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:35 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

02:30 – 08:40 ЛьвівКраків Відправлення в 02:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 08:40 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

03:30 – 11:00 ЛьвівКраків Відправлення в 03:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Ср

04:40 – 10:55 ЛьвівКраків Відправлення в 04:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 10:55 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

06:00 – 13:50 ЛьвівКраків Відправлення в 06:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт, Сб

06:15 – 12:05 ЛьвівКраків Відправлення в 06:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 12:05 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Чт, Пт

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 25 хв.

Маршрут

Вт

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Чт, Сб

06:55 – 13:20 ЛьвівКраків Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 13:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Сб

08:00 – 15:20 ЛьвівКраків Відправлення в 08:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 15:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

08:00 – 17:30 ЛьвівКраків Відправлення в 08:00 від: ул.Кузневича 2 Прибуття в 17:30 до: Парковка Wawel, отель Sheraton

9 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

10:10 – 17:00 ЛьвівКраків Відправлення в 10:10 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 17:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

10:50 – 17:00 ЛьвівКраків Відправлення в 10:50 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 17:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

11:30 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

11:30 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

13:00 – 20:50 ЛьвівКраків Відправлення в 13:00 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 20:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 50 хв.

Маршрут

Сб

13:00 – 20:50 ЛьвівКраків Відправлення в 13:00 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 20:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 13:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

13:10 – 19:30 ЛьвівКраків Відправлення в 13:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 19:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

13:30 – 22:00 ЛьвівКраків Відправлення в 13:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 22:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

8 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Чт

13:40 – 20:15 ЛьвівКраків Відправлення в 13:40 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:15 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 35 хв.

Маршрут

Чт, Сб

13:40 – 20:15 ЛьвівКраків Відправлення в 13:40 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:15 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 35 хв.

Маршрут

Чт

13:45 – 20:40 ЛьвівКраків Відправлення в 13:45 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:40 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 55 хв.

Маршрут

Ср, Сб, Нд

13:45 – 21:00 ЛьвівКраків Відправлення в 13:45 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 15 хв.

Маршрут

Ср, Нд

14:00 – 19:50 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 Прибуття в 19:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт

14:00 – 22:00 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 22:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Чт

14:00 – 20:00 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

14:00 – 19:50 ЛьвівКраків Відправлення в 14:00 від: Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 Прибуття в 19:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Сб, Нд

14:20 – 20:15 ЛьвівКраків Відправлення в 14:20 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:15 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 55 хв.

Маршрут

Чт

14:20 – 20:15 ЛьвівКраків Відправлення в 14:20 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 20:15 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 55 хв.

Маршрут

Чт, Сб

14:25 – 21:45 ЛьвівКраків Відправлення в 14:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 21:45 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:30 – 21:00 ЛьвівКраків Відправлення в 14:30 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

15:30 – 21:30 ЛьвівКраків Відправлення в 15:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 21:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Пт, Сб, Нд

15:30 – 22:10 ЛьвівКраків Відправлення в 15:30 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 22:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Сб

16:25 – 23:30 ЛьвівКраків Відправлення в 16:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 5 хв.

Маршрут

Пт, Сб

16:30 – 23:59 ЛьвівКраків Відправлення в 16:30 від: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 10, площа Двірцева, возле парковки Прибуття в 23:59 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 29 хв.

Маршрут

Вт

16:30 – 00:10 ЛьвівКраків Відправлення в 16:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Чт

16:30 – 23:59 ЛьвівКраків Відправлення в 16:30 від: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1 Прибуття в 23:59 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 29 хв.

Маршрут

Пн

17:15 – 23:50 ЛьвівКраків Відправлення в 17:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:15 – 23:50 ЛьвівКраків Відправлення в 17:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 23:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:45 – 00:30 ЛьвівКраків Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Сб

17:45 – 00:30 ЛьвівКраків Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Сб

18:00 – 00:30 ЛьвівКраків Відправлення в 18:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Пт

18:00 – 00:15 ЛьвівКраків Відправлення в 18:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:15 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 15 хв.

Маршрут

Чт

18:15 – 00:20 ЛьвівКраків Відправлення в 18:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

18:30 – 00:15 ЛьвівКраків Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:15 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 45 хв.

Маршрут

Чт

18:30 – 01:30 ЛьвівКраків Відправлення в 18:30 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 01:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

18:45 – 00:20 ЛьвівКраків Відправлення в 18:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 00:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

19:00 – 02:30 ЛьвівКраків Відправлення в 19:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

19:10 – 01:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:10 від: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1 Прибуття в 01:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:10 – 01:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 01:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:30 – 02:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:30 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 02:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

19:40 – 01:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:40 від: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1 Прибуття в 01:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:40 – 01:10 ЛьвівКраків Відправлення в 19:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 01:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 03:30 ЛьвівКраків Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 03:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Сб, Нд

20:50 – 04:05 ЛьвівКраків Відправлення в 20:50 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:05 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:00 – 03:40 ЛьвівКраків Відправлення в 21:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 03:40 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Пт

21:00 – 04:00 ЛьвівКраків Відправлення в 21:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

21:30 – 04:00 ЛьвівКраків Відправлення в 21:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

21:30 – 04:10 ЛьвівКраків Відправлення в 21:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Вт

21:35 – 03:55 ЛьвівКраків Відправлення в 21:35 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 03:55 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 20 хв.

Маршрут

Ср, Сб

21:40 – 04:20 ЛьвівКраків Відправлення в 21:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт

21:40 – 04:20 ЛьвівКраків Відправлення в 21:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:20 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Сб, Нд

21:45 – 06:00 ЛьвівКраків Відправлення в 21:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

8 год. 15 хв.

Маршрут

Пн

22:00 – 05:00 ЛьвівКраків Відправлення в 22:00 від: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 29, площа Двірцева, возле парковки Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Пт

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

22:10 – 05:50 ЛьвівКраків Відправлення в 22:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:50 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

22:30 – 04:35 ЛьвівКраків Відправлення в 22:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:35 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

22:30 – 04:05 ЛьвівКраків Відправлення в 22:30 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 04:05 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 35 хв.

Маршрут

Ср, Сб

22:30 – 03:55 ЛьвівКраків Відправлення в 22:30 від: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8 Прибуття в 03:55 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 25 хв.

Маршрут

Ср, Сб

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 04:35 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, слева от шлагбаума, троллейбусная остановка Прибуття в 04:35 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 06:30 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 05:10 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:00 – 07:00 ЛьвівКраків Відправлення в 23:00 від: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

23:25 – 05:10 ЛьвівКраків Відправлення в 23:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:10 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

5 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:35 – 06:30 ЛьвівКраків Відправлення в 23:35 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 55 хв.

Маршрут

Кожен день

23:40 – 06:30 ЛьвівКраків Відправлення в 23:40 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

6 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

23:40 – 06:40 ЛьвівКраків Відправлення в 23:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:40 до: Автовокзал, ул. Bosacka 18

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати з України до Польщу, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information