За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Краків

Купити квитки на автобус Київ - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 21:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Ср, Нд

06:15 – 21:00 КиївКраків

14 год. 45 хв.

Ср, Нд

06:20 – 21:05 КиївКраків

14 год. 45 хв.

Вт, Пт

06:40 – 21:05 КиївКраків

14 год. 25 хв.

Вт, Пт

07:50 – 21:30 КиївКраків

13 год. 40 хв.

Пт, Нд

07:50 – 21:30 КиївКраків

13 год. 40 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

08:30 – 00:30 КиївКраків

16 год. 0 хв.

Вт, Пт

09:30 – 01:00 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Нд

10:00 – 05:00 КиївКраків

19 год. 0 хв.

Пн, Пт

10:00 – 23:00 КиївКраків

13 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:00 – 05:00 КиївКраків

19 год. 0 хв.

Пн, Пт

10:00 – 01:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Нд

10:00 – 05:00 КиївКраків

19 год. 0 хв.

Пн, Пт

10:20 – 01:20 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Пт

10:20 – 01:20 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 01:00 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Нд

10:40 – 04:20 КиївКраків

17 год. 40 хв.

Кожен день

10:40 – 04:20 КиївКраків

17 год. 40 хв.

Кожен день

10:50 – 07:00 КиївКраків

20 год. 10 хв.

Кожен день

11:10 – 08:00 КиївКраків

20 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

12:20 – 07:00 КиївКраків

18 год. 40 хв.

Кожен день

12:50 – 05:50 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 05:50 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 05:50 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 07:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 07:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 КиївКраків

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

14:00 – 07:00 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:45 – 07:35 КиївКраків

14 год. 50 хв.

Кожен день

16:45 – 07:35 КиївКраків

14 год. 50 хв.

Кожен день

16:59 – 11:00 КиївКраків

18 год. 1 хв.

Ср, Нд

17:00 – 08:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Пн

17:00 – 11:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Ср, Нд

17:30 – 07:35 КиївКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

17:30 – 07:35 КиївКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

18:00 – 08:40 КиївКраків

14 год. 40 хв.

Кожен день

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:10 – 13:30 КиївКраків

18 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:10 – 13:30 КиївКраків

18 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:15 – 13:50 КиївКраків

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:00 – 15:30 КиївКраків

17 год. 30 хв.

Ср

22:40 – 14:50 КиївКраків

16 год. 10 хв.

Вт

23:30 – 17:30 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Сб

Як з Київ швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Noretusi geresniu keliu Ukrainoje o vezejas OK pagarba!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛодзь - Днепродзержинск

Очень бодьшая благодарнось √ 607 рейсу, 12.12.2017 /13 12 17 ПРОСТО СУПЕР ДОЕХАЛИ. ВЫ СУПЕР.

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

ФЛП Мельник О.Т.Варшава - Киев

Проспал всю дорогу. Было тепло. Быстро проехали таможню.

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Рома-бус/ЕВХДЗелёна-Гура - Киев

Перевозчик OK! Їхав за маршрутом Зелена Гура - Київ 29.09.2017 дружина 20.10.2017. Кава, холодна водичка, хороше обслуговання. Недолік один - заїзд на кордон від 4 до 5 годин (НА САМОМУ КОРДОНІ ВСЕ ШВИДКО, ЯК НА ПОЛЬСЬКІЙ СТОРОНІ ТАК І НА УКРАЇНСЬКІЙ)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information