За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Краків

Купити квитки на автобус Київ - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 21:05 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Вт, Ср, Пт

07:00 – 21:30 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Ср, Чт, Нд

07:50 – 23:00 КиївКраків

15 год. 10 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

08:30 – 00:30 КиївКраків

16 год. 0 хв.

Вт, Пт

09:30 – 05:00 КиївКраків

19 год. 30 хв.

Пт

09:30 – 05:00 КиївКраків

19 год. 30 хв.

Пн

09:30 – 01:00 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Нд

10:00 – 01:15 КиївКраків

15 год. 15 хв.

Сб

10:00 – 01:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Нд

10:00 – 23:00 КиївКраків

13 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:20 – 01:20 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 01:00 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Нд

10:30 – 01:20 КиївКраків

14 год. 50 хв.

Пн, Пт

10:30 – 01:15 КиївКраків

14 год. 45 хв.

Сб

10:40 – 04:20 КиївКраків

17 год. 40 хв.

Кожен день

10:40 – 04:20 КиївКраків

17 год. 40 хв.

Кожен день

10:50 – 07:00 КиївКраків

20 год. 10 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:50 – 08:00 КиївКраків

20 год. 10 хв.

Кожен день

12:20 – 07:00 КиївКраків

18 год. 40 хв.

Кожен день

12:50 – 05:50 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 07:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 07:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 07:00 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 КиївКраків

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Ср, Сб

16:45 – 07:35 КиївКраків

14 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 08:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Пн

17:00 – 11:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Нд

17:30 – 07:35 КиївКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:10 – 13:30 КиївКраків

18 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:15 – 13:50 КиївКраків

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:00 – 15:30 КиївКраків

17 год. 30 хв.

Вт, Ср

22:40 – 14:50 КиївКраків

16 год. 10 хв.

Вт

23:15 – 15:20 КиївКраків

16 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

23:30 – 17:30 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

VilartransЛегница - Житомир

Швидко, супер!!!

VilartransРовно - Вроцлав

Комфортно і швидко

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Автобус приехал четко по времени без опозданий . Вайфой работал на территории Польши, в Украине ловил плохо.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Все ок. Окрім того, що на кордоні стояли 10 годин. І все змазалось. Нажаль..

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Очень-очень-очень комфортная поездка. Спасибо водителям и стюардессе!!! Рекомендую NASZBUS!

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Гарна подорож. Бус прибув до Києва своєчасно. В подорожі працював туалет, що не мало важливо. Також пригощали кавою. Водії приємні. Дуже дякую за гарного перевізника. Хай вам щастить. Наступного разу теж планую скористатися послугами Тульчинського АТП.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information