За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Краків

Купити квитки на автобус Київ - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 21:05 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Вт, Ср, Пт

07:00 – 21:30 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

07:50 – 23:00 КиївКраків

15 год. 10 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

08:30 – 00:30 КиївКраків

16 год. 0 хв.

Вт, Пт

09:30 – 05:00 КиївКраків

19 год. 30 хв.

Пт

09:30 – 05:00 КиївКраків

19 год. 30 хв.

Пн

09:30 – 01:00 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Нд

10:00 – 01:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Нд

10:00 – 23:00 КиївКраків

13 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:30 – 01:20 КиївКраків

14 год. 50 хв.

Пн, Пт

10:30 – 01:00 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Нд

10:40 – 04:20 КиївКраків

17 год. 40 хв.

Кожен день

10:40 – 04:20 КиївКраків

17 год. 40 хв.

Кожен день

10:50 – 07:00 КиївКраків

20 год. 10 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:50 – 08:00 КиївКраків

20 год. 10 хв.

Кожен день

12:20 – 07:00 КиївКраків

18 год. 40 хв.

Кожен день

12:30 – 05:50 КиївКраків

17 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 05:50 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Пт

13:00 – 07:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Пт

13:40 – 05:30 КиївКраків

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 07:00 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 КиївКраків

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 05:30 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

14:30 – 07:00 КиївКраків

16 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Ср, Сб

16:45 – 07:35 КиївКраків

14 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 08:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Пн

17:30 – 07:35 КиївКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:15 – 13:50 КиївКраків

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:00 – 15:30 КиївКраків

17 год. 30 хв.

Ср

23:15 – 15:00 КиївКраків

15 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

23:30 – 17:30 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусСвидница - Киев

Все хорошо, рекомендую.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусВроцлав - Житомир

Все било отлично!!

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Житомир

Поездка прошла неплохо вцелом. Кондиционирование плоховато в автобусе.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Все сложилось удачно: автобус чистьій, обслуживание хорошее,легкие фильмьі,достаточно оперативное прохождение границьі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Автобус приехал четко по времени без опозданий . Вайфой работал на территории Польши, в Украине ловил плохо.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Все ок. Окрім того, що на кордоні стояли 10 годин. І все змазалось. Нажаль..

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information