ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Краків

Купити квитки на автобус Київ - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:50 – 23:00 КиївКраків

15 год. 10 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

08:00 – 22:30 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб

08:00 – 23:30 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Нд

08:00 – 21:30 КиївКраків

13 год. 30 хв.

Вт

08:30 – 23:59 КиївКраків

15 год. 29 хв.

Вт, Пт

09:30 – 01:10 КиївКраків

15 год. 40 хв.

Чт

10:20 – 03:50 КиївКраків

17 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 03:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

10:30 – 03:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

10:50 – 01:55 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Кожен день

10:50 – 01:55 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:50 – 08:00 КиївКраків

20 год. 10 хв.

Кожен день

11:50 – 08:00 КиївКраків

20 год. 10 хв.

Кожен день

11:50 – 06:40 КиївКраків

18 год. 50 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

11:50 – 08:40 КиївКраків

20 год. 50 хв.

Пт

12:30 – 05:50 КиївКраків

17 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 07:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:40 – 05:50 КиївКраків

16 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 05:30 КиївКраків

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 07:00 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 05:30 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 05:50 КиївКраків

15 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 05:30 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 07:00 КиївКраків

16 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 07:35 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Кожен день

17:30 – 07:35 КиївКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

18:55 – 13:15 КиївКраків

18 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 13:15 КиївКраків

18 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:55 – 13:30 КиївКраків

18 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:15 – 13:50 КиївКраків

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

23:20 – 14:30 КиївКраків

15 год. 10 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Краків в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPПирятин - Житомир

Поїздка вдалася. Вчасно,зручно,швидко

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

TzOV TOPUKRAINERivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Киев

Свою поїздку можу оцінити на відмінно! Вчасно відправилися з міста призначення, гарний автобус, працював кондиціонер, туалет, Wi-Fi, а найбільше порадували водії, дуже ввічливі та привітні

АвтоекспрессЛьвов - Вроцлав

Автобус чудовий. Колектив водіїв хороший, професійний. Але наша митниця.... 6 годин в плюсі!!! І що тепер сварити водіїв, що "поволі" їдуть? Ні. Їхали як могли швидко. ДЯКУЮ.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя