Увага! Запроваджено нові правила відвідування Чехії

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Краків

Купити квитки на автобус Київ - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 21:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

06:30 – 19:15 КиївКраків

12 год. 45 хв.

Чт, Сб

07:50 – 23:00 КиївКраків

15 год. 10 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

08:00 – 22:30 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Пн, Пт

08:00 – 23:30 КиївКраків

15 год. 30 хв.

Чт, Нд

09:45 – 03:10 КиївКраків

17 год. 25 хв.

Чт, Нд

10:00 – 00:30 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 00:30 КиївКраків

14 год. 30 хв.

Кожен день

10:20 – 03:50 КиївКраків

17 год. 30 хв.

Кожен день

10:50 – 01:55 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

10:50 – 01:55 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 04:20 КиївКраків

16 год. 50 хв.

Кожен день

12:30 – 05:50 КиївКраків

17 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 03:55 КиївКраків

14 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 04:00 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 05:50 КиївКраків

16 год. 20 хв.

Кожен день

13:40 – 05:50 КиївКраків

16 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 05:30 КиївКраків

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 08:00 КиївКраків

18 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 КиївКраків

14 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 08:00 КиївКраків

17 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 05:30 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 05:50 КиївКраків

15 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:30 – 05:30 КиївКраків

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 06:05 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 06:05 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Кожен день

15:00 – 06:05 КиївКраків

15 год. 5 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 03:55 КиївКраків

12 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 08:00 КиївКраків

17 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 05:10 КиївКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 04:00 КиївКраків

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 07:35 КиївКраків

14 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 09:45 КиївКраків

14 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 09:45 КиївКраків

13 год. 45 хв.

Кожен день

20:15 – 13:50 КиївКраків

17 год. 35 хв.

Ср, Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Краків в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Східно-Європейська ПодорожКраків - Київ

Їхали з Кракова до Києва, запізнився на 2.5 год до Кракова, самостійно перетинали пішохідний кордон, як було і написано в квиткові, на українській стороні чекав автобус, все добре всіх пасажирів забрали, але одне зауваження: водії не здвонилися між собою і не перепитали скільки людей всього…

TOPUKRAINE TzOVRivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Киев

Свою поїздку можу оцінити на відмінно! Вчасно відправилися з міста призначення, гарний автобус, працював кондиціонер, туалет, Wi-Fi, а найбільше порадували водії, дуже ввічливі та привітні

Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Киев

Соотношение цена-качество устроило

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Житомир

Поездка прошла неплохо вцелом. Кондиционирование плоховато в автобусе.

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

Vasilkivtransavto/AgatРовно - Краков

Комфортний і чистий автобус, приємні водії, вчасне відправлення. Ну і як завжди,страшенна черга на кордоні і як наслідок затримка приїзду. Але то зауваження не до перевізника.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя