Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 21:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

St, Ne

06:15 – 21:00 KievKrakow

14 hod. 45 min.

St, Ne

07:50 – 21:30 KievKrakow

13 hod. 40 min.

St, Pá, So, Ne

07:50 – 21:30 KievKrakow

13 hod. 40 min.

Pá, Ne

08:30 – 00:30 KievKrakow

16 hod. 0 min.

Út, Pá

09:30 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 30 min.

Ne

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 0 min.

Po

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 0 min.

10:00 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Ne

10:00 – 23:00 KievKrakow

13 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 hod. 0 min.

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Ne

10:30 – 01:00 KievKrakow

14 hod. 30 min.

Ne

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 hod. 40 min.

Denně

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 hod. 40 min.

Denně

10:50 – 07:00 KievKrakow

20 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:50 – 08:00 KievKrakow

20 hod. 10 min.

Denně

12:20 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 40 min.

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 04:00 KievKrakow

14 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:00 – 07:00 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Út, Čt, So

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 07:30 KievKrakow

15 hod. 30 min.

St, So

16:00 – 07:30 KievKrakow

15 hod. 30 min.

St, So

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 50 min.

Denně

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 50 min.

Denně

16:59 – 11:00 KievKrakow

18 hod. 1 min.

St, Ne

17:00 – 08:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Po

17:00 – 11:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

St, Ne

17:00 – 11:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

St, Ne

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

18:00 – 08:40 KievKrakow

14 hod. 40 min.

Denně

18:00 – 08:40 KievKrakow

14 hod. 40 min.

Denně

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:15 – 13:50 KievKrakow

17 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

22:00 – 15:30 KievKrakow

17 hod. 30 min.

Út, St

22:40 – 14:50 KievKrakow

16 hod. 10 min.

Út

23:15 – 15:20 KievKrakow

16 hod. 5 min.

Út, Čt, So

23:30 – 17:30 KievKrakow

18 hod. 0 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

Все было замечательно !

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Вроцлав - Житомир

Один з кращих перевізників!!! Їду вже другий раз рейсом Житомир-Вроцлав і назад) Привітливий персонал, стюардеса, безкоштовно чай, кава, почастували цукерками, дрібниця, але приємно))))) В кінці подорожі приємним подарунком була фірмова ручка!) Може мені здалось, але два рази повторювалось те саме, що приїзджаємо з великим запізненням,…

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЖитомир - Варшава

Я дуже задоволена поїздкою. Ввічливі водії, комфортабельні автобуси. Є wi-fi, туалет замкнений (хоча це і добре, бо деякі люди просто не вміють ними користуватись), але зупинки були кожні 2 години. Пересадка не є проблемою, бо усі автобуси стоять поруч, не треба чекати чи далеко йти…

Всё понравилось

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Валбжих - Киев

Комфорт на рівні. Але чомусь всі автобуси пролітають кордон а наш бус стоіть по 5-6 годин. Це дуже втомлюе. А так все добре.

VilartransLiberec - Lviv

Добрий день, мені сподобалось подорожування з даним перевізником.Весь багаж під номерами, гарно поскладаний.Достатня кількість зупинок, стоянки максимально 10-15хв. і не більше.На дитину до 4 років книжка 80%.Рекомендую.

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací