Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:00 – 20:00 KievKrakow Odjezd v 05:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 20:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

15 hod. 0 min.

Linka

Čt

06:00 – 21:00 KievKrakow Odjezd v 06:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

15 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

06:00 – 21:00 KievKrakow Odjezd v 06:00 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

15 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

06:10 – 20:00 KievKrakow Odjezd v 06:10 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 20:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

13 hod. 50 min.

Linka

Čt

06:15 – 21:00 KievKrakow Odjezd v 06:15 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

14 hod. 45 min.

Linka

St, Ne

06:15 – 21:00 KievKrakow Odjezd v 06:15 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

14 hod. 45 min.

Linka

St, Ne

08:15 – 21:30 KievKrakow Odjezd v 08:15 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

13 hod. 15 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

08:30 – 21:30 KievKrakow Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

13 hod. 0 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

08:30 – 00:30 KievKrakow Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 00:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

16 hod. 0 min.

Linka

Út, Pá

10:00 – 05:00 KievKrakow Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 05:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

19 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

10:50 – 02:30 KievKrakow Odjezd v 10:50 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 02:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

15 hod. 40 min.

Linka

Ne

10:50 – 07:00 KievKrakow Odjezd v 10:50 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

20 hod. 10 min.

Linka

Denně

12:20 – 07:00 KievKrakow Odjezd v 12:20 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

18 hod. 40 min.

Linka

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow Odjezd v 12:50 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

17 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow Odjezd v 12:50 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

17 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

18 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

16 hod. 20 min.

Linka

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

16 hod. 20 min.

Linka

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

16 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:00 – 07:00 KievKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

17 hod. 0 min.

Linka

Denně

16:45 – 07:35 KievKrakow Odjezd v 16:45 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:35 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

14 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 07:35 KievKrakow Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:35 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

14 hod. 5 min.

Linka

Denně

18:00 – 08:40 KievKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 08:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

14 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:55 – 13:30 KievKrakow Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 13:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

18 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:15 – 13:50 KievKrakow Odjezd v 20:15 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 13:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

17 hod. 35 min.

Linka

Po, St, Pá, So

23:15 – 15:20 KievKrakow Odjezd v 23:15 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 15:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

16 hod. 5 min.

Linka

Út, Čt, So

23:30 – 17:30 KievKrakow Odjezd v 23:30 z: Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142 Příjezd v 17:30 do: Parking Wawel, hotel Sheraton

18 hod. 0 min.

Linka

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Ополе

Добрий вечір!в автобусі мало місця між сидіннями!в Мерседес була краща подорож!

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

Не рекомендую этого перевозчика! Крайне дамские отношение к клиенту, опоздание более чем на 10 часов, лысая резина на колесах(!)

FLP Melnik O.T.Kovel - Krakow

Нормально. Быстро. Довольно удобно. Но автобус не соответствует заявленному. На практике он меньше.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Все було дуже добре, дякую за комфортну поїздку :)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусСвидница - Киев

Поездка достойна 5 балов все на своем месте

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Телевизор перекрикивал аудиокнигу в моих наушниках. После просьбы сделать тише ничего существенно не поменялось. Вообще не понимаю, зачем нужен орущий телевизор в салоне автобуса, половина пассажиров либо пыталась спать, либо занималась своими делами. Кстати, кроме как в "наших" автобусах нигде такого архаизма как обязательный просмотр…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Комфортний автобус.. Приємна дівчинка, яка пропонує чай або каву.

ФЛП Мельник О.Т.Киев - Радом

Ужассссс но за 700грн,за 1000грн получше............Но я не могу выделить 1000грн.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací