Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:40 – 21:05 KievKrakow

15 hod. 25 min.

Út, St, Pá

06:00 – 21:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

St, Ne

06:00 – 21:05 KievKrakow

15 hod. 5 min.

Út, St, Pá

06:15 – 21:00 KievKrakow

14 hod. 45 min.

St, Ne

07:50 – 21:30 KievKrakow

13 hod. 40 min.

Pá, Ne

07:50 – 21:30 KievKrakow

13 hod. 40 min.

St, Pá, So, Ne

08:30 – 22:30 KievKrakow

14 hod. 0 min.

Čt

08:30 – 00:30 KievKrakow

16 hod. 0 min.

Út, Pá

09:30 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 30 min.

Ne

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 0 min.

Po

10:00 – 23:00 KievKrakow

13 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 0 min.

10:00 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Ne

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Ne

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 hod. 0 min.

10:30 – 01:00 KievKrakow

14 hod. 30 min.

Ne

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 hod. 40 min.

Denně

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 hod. 40 min.

Denně

10:50 – 07:00 KievKrakow

20 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:50 – 08:00 KievKrakow

20 hod. 10 min.

Denně

12:20 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 40 min.

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 04:00 KievKrakow

14 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:00 – 07:00 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Út, Čt, So

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 07:30 KievKrakow

15 hod. 30 min.

St, So

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 50 min.

Denně

17:00 – 08:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Po

17:00 – 11:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

St, Ne

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:15 – 13:50 KievKrakow

17 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

21:35 – 13:30 KievKrakow

15 hod. 55 min.

Denně

22:00 – 13:30 KievKrakow

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 15:30 KievKrakow

17 hod. 30 min.

Út, St

22:40 – 14:50 KievKrakow

16 hod. 10 min.

Út

23:15 – 15:20 KievKrakow

16 hod. 5 min.

Út, Čt, So

23:30 – 17:30 KievKrakow

18 hod. 0 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФЛП Мельник О.Т.Варшава - Киев

Вцілому враження від поїздки добре. Водії ввічливі, доїхали вчасно. Єдининий момент це те що з Варшави перевізник має два рейси в день і виїхав після того, як зібрав всих пасажирів з двох рейсів, тобто по часу пізніше.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПХарьков - Полтава

С Харькова в Полтаву поездка просто прекрасная! Во время выехали (в 11 часов дня) и вовремя приехали. Мы довольны всем!

Apohei-EvroliniiЛьвов - Познань

Ехали из Львова в Познань на этом автобусе. Автобус удобный, чистый, водители вежливые. Останавливались в удобных местах, на станках можно было и в дорогу что-то купить и перекусить, что было важно так категорично с ребенком. Зарядка у водителя, можно было зарядить телефон. Если не считать…

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКременчуг - Житомир

Автобус хороший. Водители молодцы.Не все в их силах, есть пробки, в Борисполе просто жах ,да еще в Киеве на вьезде.

ФЛП Мельник О.Т.Ковель - Киев

Їхали Ковель -Київ. Автобус нормальний. Місця для ніг вистачає. Приїхав на 1,5 год раніше. Я задоволений поїздкою, хоч і дорожче ніж в інших перевізників.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Хороший двохповерховий автобус. Вайфай працював не дуже добре. Туалет працював протягом усієї дороги. Була зупинка на кордоні, щоб поміняти гроші. Була стюардеса. Чай/кава. Однак, попри вибір місця при купівлі, сісти на нього так і не вдалося, на жаль, через наглість окремих пасажирів, які чомусь вирішили…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

Ехала Киев-Валжбих до Кракова 06.04.18 и обратно этим же рейсом 08.04.2018. По дороге туда автобуса ждали почти два часа из-за поломки. К сожалению не работал туалет, нет Wi-fi. Все остальное чудесно. Обратно вообще никаких проблем не было. Приветливые водители, замечательная девушка стюардесса. Приехали в Киев…

Дуже задоволена поїздкою. Була пересадка, але пройшло все добре і швидко. Рекомендую

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací