Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 21:05 KievKrakow

15 hod. 5 min.

Út, Pá

07:00 – 21:30 KievKrakow

14 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

07:50 – 23:00 KievKrakow

15 hod. 10 min.

St, Pá, So, Ne

08:30 – 00:30 KievKrakow

16 hod. 0 min.

Út, Pá

09:30 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 30 min.

09:30 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 30 min.

Po

09:30 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 30 min.

Ne

10:00 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Ne

10:00 – 23:00 KievKrakow

13 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:30 – 01:20 KievKrakow

14 hod. 50 min.

Po, Pá

10:30 – 01:00 KievKrakow

14 hod. 30 min.

Ne

10:50 – 07:00 KievKrakow

20 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:50 – 08:00 KievKrakow

20 hod. 10 min.

Denně

12:20 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 40 min.

Denně

12:30 – 05:50 KievKrakow

17 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 05:30 KievKrakow

15 hod. 50 min.

Út, Čt, So

14:00 – 04:00 KievKrakow

14 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:00 – 07:00 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 05:30 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So

14:30 – 07:00 KievKrakow

16 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 07:30 KievKrakow

15 hod. 30 min.

St, So

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 50 min.

Denně

17:00 – 08:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Po

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:15 – 13:50 KievKrakow

17 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

22:00 – 15:30 KievKrakow

17 hod. 30 min.

St

23:15 – 15:00 KievKrakow

15 hod. 45 min.

Út, Čt, So

23:30 – 17:30 KievKrakow

18 hod. 0 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací