• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 21:00 KyivKrakow

15 hod. 0 min.

Út, Pá

06:30 – 19:15 KyivKrakow

12 hod. 45 min.

Čt, So

06:45 – 22:05 KyivKrakow

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá

07:25 – 22:05 KyivKrakow

14 hod. 40 min.

Po, St, Pá

07:50 – 23:00 KyivKrakow

15 hod. 10 min.

St, So

09:00 – 03:10 KyivKrakow

18 hod. 10 min.

Čt, Ne

09:45 – 03:10 KyivKrakow

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

09:45 – 03:10 KyivKrakow

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

10:00 – 01:20 KyivKrakow

15 hod. 20 min.

Denně

10:00 – 00:30 KyivKrakow

14 hod. 30 min.

Denně

10:50 – 01:55 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Út, St, Čt, So, Ne

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 05:50 KyivKrakow

17 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 04:00 KyivKrakow

15 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 03:55 KyivKrakow

14 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 05:30 KyivKrakow

15 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 07:00 KyivKrakow

17 hod. 0 min.

Út, Čt, So

14:00 – 04:00 KyivKrakow

14 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 08:00 KyivKrakow

17 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 05:30 KyivKrakow

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:40 – 04:30 KyivKrakow

13 hod. 50 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:00 – 04:00 KyivKrakow

13 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 03:55 KyivKrakow

12 hod. 55 min.

Denně

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 06:05 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 06:05 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 06:05 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 07:35 KyivKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

19:30 – 09:45 KyivKrakow

14 hod. 15 min.

Denně

19:30 – 09:45 KyivKrakow

14 hod. 15 min.

Denně

20:15 – 13:50 KyivKrakow

17 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Krakow v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Eastern European TravelLviv - Krakow

Jela jsem dne 7. 10. 2018 ze Lvova do Krakova. Autobus měl na sobě úplně jiné značení, proto nešel mezi ostatníma najít, ale naštěstí mě odchytl řidič. Takže jsem nastoupila a jela. Řidič byl moc milý. Cesta probíhala v pohodě, bus bych řekla trošku starší,…

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací