Pozor! Cestování do ČR - aktuální informace ZDE.

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 21:00 KyivKrakow

15 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

06:30 – 19:15 KyivKrakow

12 hod. 45 min.

Čt, So

07:50 – 23:00 KyivKrakow

15 hod. 10 min.

St, Pá, So, Ne

08:00 – 22:30 KyivKrakow

14 hod. 30 min.

Po, Pá

08:00 – 23:30 KyivKrakow

15 hod. 30 min.

Čt, Ne

09:45 – 03:10 KyivKrakow

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

10:00 – 00:30 KyivKrakow

14 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 00:30 KyivKrakow

14 hod. 30 min.

Denně

10:20 – 03:50 KyivKrakow

17 hod. 30 min.

Denně

10:50 – 01:55 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Út, Čt, So

10:50 – 01:55 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Út, Čt, So

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 05:50 KyivKrakow

17 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 03:55 KyivKrakow

14 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 04:00 KyivKrakow

15 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 05:50 KyivKrakow

16 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 05:30 KyivKrakow

15 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 08:00 KyivKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 04:00 KyivKrakow

14 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 05:30 KyivKrakow

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 05:30 KyivKrakow

15 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

14:30 – 08:00 KyivKrakow

17 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 05:50 KyivKrakow

15 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 06:05 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 06:05 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 06:05 KyivKrakow

15 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 08:00 KyivKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 03:55 KyivKrakow

12 hod. 55 min.

Denně

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 04:00 KyivKrakow

13 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 07:35 KyivKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 09:45 KyivKrakow

14 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:15 – 13:50 KyivKrakow

17 hod. 35 min.

St, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Krakow v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací