Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 21:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

St, Ne

06:15 – 21:00 KievKrakow

14 hod. 45 min.

St, Ne

06:20 – 21:05 KievKrakow

14 hod. 45 min.

Út, Pá

06:40 – 21:05 KievKrakow

14 hod. 25 min.

Út, Pá

07:50 – 21:30 KievKrakow

13 hod. 40 min.

Pá, Ne

07:50 – 21:30 KievKrakow

13 hod. 40 min.

St, Pá, So, Ne

08:30 – 00:30 KievKrakow

16 hod. 0 min.

Út, Pá

09:30 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 30 min.

Ne

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 0 min.

Po, Pá

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 0 min.

Po, Pá

10:00 – 23:00 KievKrakow

13 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 hod. 0 min.

Po, Pá

10:00 – 01:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Ne

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 hod. 0 min.

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Ne

10:30 – 01:00 KievKrakow

14 hod. 30 min.

Ne

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 hod. 40 min.

Denně

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 hod. 40 min.

Denně

10:50 – 07:00 KievKrakow

20 hod. 10 min.

Denně

11:10 – 08:00 KievKrakow

20 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 hod. 50 min.

Denně

12:20 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 40 min.

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 07:00 KievKrakow

17 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 04:00 KievKrakow

14 hod. 0 min.

Po, St, Pá

16:00 – 07:30 KievKrakow

15 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 50 min.

Denně

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 50 min.

Denně

16:59 – 11:00 KievKrakow

18 hod. 1 min.

St, Ne

17:00 – 08:00 KievKrakow

15 hod. 0 min.

Po

17:00 – 11:00 KievKrakow

18 hod. 0 min.

St, Ne

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 hod. 5 min.

Denně

18:00 – 08:40 KievKrakow

14 hod. 40 min.

Denně

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 13:30 KievKrakow

18 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 hod. 45 min.

Denně

20:15 – 13:50 KievKrakow

17 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

22:00 – 15:30 KievKrakow

17 hod. 30 min.

St

22:40 – 14:50 KievKrakow

16 hod. 10 min.

Út

23:30 – 17:30 KievKrakow

18 hod. 0 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Noretusi geresniu keliu Ukrainoje o vezejas OK pagarba!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛодзь - Днепродзержинск

Очень бодьшая благодарнось √ 607 рейсу, 12.12.2017 /13 12 17 ПРОСТО СУПЕР ДОЕХАЛИ. ВЫ СУПЕР.

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

ФЛП Мельник О.Т.Варшава - Киев

Проспал всю дорогу. Было тепло. Быстро проехали таможню.

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Рома-бус/ЕВХДЗелёна-Гура - Киев

Перевозчик OK! Їхав за маршрутом Зелена Гура - Київ 29.09.2017 дружина 20.10.2017. Кава, холодна водичка, хороше обслуговання. Недолік один - заїзд на кордон від 4 до 5 годин (НА САМОМУ КОРДОНІ ВСЕ ШВИДКО, ЯК НА ПОЛЬСЬКІЙ СТОРОНІ ТАК І НА УКРАЇНСЬКІЙ)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací