• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18

Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 05:15 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

5 hod. 0 min.

Čt

00:15 – 07:00 KrakowMelitopol KrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

30 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

00:55 – 09:05 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

8 hod. 10 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

01:00 – 08:30 KrakowWien KrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoWien

7 hod. 30 min.

Út

01:10 – 09:15 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLesznoPoznan

8 hod. 5 min.

Denně

01:20 – 12:20 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

11 hod. 0 min.

Denně

02:10 – 06:40 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

02:10 – 05:40 KrakowZywiec KrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

3 hod. 30 min.

Út, St, Čt, So, Ne

02:20 – 10:10 KrakowLeszno KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLeszno

7 hod. 50 min.

Denně

02:20 – 09:15 KrakowLeszno KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

6 hod. 55 min.

Denně

02:30 – 04:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

02:50 – 10:25 KrakowWalbrzych KrakowKatowiceWroclawLegnicaJaworSwidnicaWalbrzych

7 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Góra

9 hod. 0 min.

St, Čt, Pá, Ne

03:10 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceGliwiceOlawaOpoleWroclawLegnicaPolkowiceNowe MiasteczkoNowa SolLubinZielona Góra

8 hod. 50 min.

St, Čt, Pá, Ne

03:30 – 11:00 KrakowJelenia Gora KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

7 hod. 30 min.

Denně

03:50 – 13:35 KrakowKostrzyn nad Odrą KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad Odrą

9 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

03:55 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceWroclawZielona Góra

8 hod. 5 min.

Denně

03:55 – 09:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

5 hod. 35 min.

Denně

04:00 – 17:30 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 30 min.

Denně

04:00 – 17:00 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 17:00 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 17:00 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceWroclawZielona Góra

8 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 09:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

5 hod. 30 min.

Denně

04:05 – 14:05 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawHradec KralovePraha

10 hod. 0 min.

St, So

04:20 – 13:00 KrakowSwiebodzin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

8 hod. 40 min.

Denně

04:20 – 13:00 KrakowSwiebodzin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

8 hod. 40 min.

Denně

04:30 – 11:30 KrakowJelenia Gora KrakowKatowiceWroclawJelenia Gora

7 hod. 0 min.

Út

04:35 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 hod. 25 min.

Denně

04:35 – 07:00 KrakowOstrava KrakowKatowiceOstrava

2 hod. 25 min.

Čt, So

05:00 – 22:10 KrakowKhmelnytskyi KrakowLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

17 hod. 10 min.

Denně

05:00 – 12:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawPoznan

7 hod. 0 min.

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 15:30 KrakowPraha KrakowKatowiceOpoleWroclawHradec KralovePraha

10 hod. 20 min.

Denně

05:30 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

05:30 – 10:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

05:30 – 10:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

4 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

05:30 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

05:50 – 10:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

4 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

05:50 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

9 hod. 40 min.

Denně

06:05 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

9 hod. 25 min.

Denně

06:05 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

9 hod. 25 min.

Denně

06:05 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

9 hod. 25 min.

Denně

06:20 – 11:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 hod. 50 min.

Denně

06:30 – 11:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 hod. 40 min.

Denně

06:30 – 08:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, St, Pá

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 hod. 0 min.

Út, Čt, So

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 hod. 0 min.

Út, Čt, So

07:00 – 15:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceGliwiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

8 hod. 30 min.

St, Čt, Pá, So

07:35 – 14:00 KrakowWalbrzych KrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

6 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 12:00 KrakowCzestochowa KrakowKatowiceGliwiceCzestochowa

4 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 19:45 KrakowPila KrakowOlkuszKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninWrzesniaPoznanObornikiChodzieżPila

11 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 19:45 KrakowPila KrakowOlkuszKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninWrzesniaPoznanObornikiChodzieżPila

11 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 19:45 KrakowPila KrakowOlkuszKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninWrzesniaPoznanChodzieżPila

11 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 19:45 KrakowPila KrakowOlkuszKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninWrzesniaPoznanChodzieżPila

11 hod. 45 min.

Denně

08:30 – 10:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

St, So, Ne

09:45 – 14:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 hod. 15 min.

Denně

10:35 – 18:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 hod. 25 min.

Denně

11:00 – 13:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Čt, Pá, Ne

11:30 – 13:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, Út, So

11:30 – 03:30 KrakowKyiv KrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

16 hod. 0 min.

12:30 – 07:15 KrakowKyiv KrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

18 hod. 45 min.

Út, Pá

13:30 – 15:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Ne

13:30 – 23:30 KrakowPraha KrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-BialaCieszynOstravaOlomoucBrnoPraha

10 hod. 0 min.

St

14:00 – 19:15 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 hod. 15 min.

St, So

14:00 – 01:45 KrakowIvano-Frankivsk KrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

11 hod. 45 min.

Denně

14:40 – 17:00 KrakowZaporizhia KrakowRzeszowZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

26 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 17:20 KrakowKherson KrakowRzeszowLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaKobleveMykolaivKherson

26 hod. 20 min.

So, Ne

15:30 – 14:45 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 15 min.

Denně

16:00 – 08:40 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 07:30 KrakowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KrakowRzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

15 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 16:00 KrakowKharkiv KrakowRzeszowLvivBuskBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

24 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 12:00 KrakowKryvyi Rih KrakowKropyvnytskyiKryvyi Rih

20 hod. 0 min.

Ne

16:10 – 23:20 KrakowZaporizhia KrakowKielceRadomLublinChelmKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniproZaporizhia

31 hod. 10 min.

Denně

16:15 – 08:00 KrakowKyiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

15 hod. 45 min.

Ne

16:20 – 20:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

13 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 08:50 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowLvivZolochivTernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

15 hod. 50 min.

Po, Út, So, Ne

17:10 – 22:20 KrakowZaporizhia KrakowRzeszowLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

29 hod. 10 min.

Denně

17:10 – 21:20 KrakowZaporizhia KrakowRzeszowLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

28 hod. 10 min.

Denně

17:10 – 20:35 KrakowKherson KrakowTarnowRzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

27 hod. 25 min.

Denně

17:20 – 16:00 KrakowKharkiv KrakowRzeszowLvivBuskBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

22 hod. 40 min.

Denně

17:25 – 09:40 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

16 hod. 15 min.

Denně

17:40 – 17:10 KrakowKherson KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

23 hod. 30 min.

Denně

17:45 – 01:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawPrusiceLesznoKościanPoznan

7 hod. 15 min.

St, Čt

18:00 – 12:30 KrakowKyiv KrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivRivneZhytomyrKyiv

18 hod. 30 min.

Út, Čt, So

18:00 – 22:10 KrakowZaporizhia KrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

28 hod. 10 min.

Út, Čt, So

18:00 – 17:30 KrakowKryvyi Rih KrakowKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 hod. 30 min.

Po, Pá, So, Ne

18:20 – 09:30 KrakowSniatyn KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatyn

15 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 20:00 KrakowKryvyi Rih KrakowRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

25 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

18:20 – 02:30 KrakowKreminna (Luhanska obl.) KrakowRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

32 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, So

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

16 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 05:00 KrakowLviv KrakowLvivLviv

10 hod. 0 min.

Čt

19:00 – 05:00 KrakowLviv KrakowLvivLviv

10 hod. 0 min.

Čt

19:00 – 10:30 KrakowKyiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

19:15 – 05:30 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraGorzów WielkopolskiSzczecin

10 hod. 15 min.

Čt, So

19:30 – 22:45 KrakowCzestochowa KrakowKatowiceCzestochowa

3 hod. 15 min.

Denně

19:45 – 05:00 KrakowPraha KrakowKatowiceOlomoucBrnoPraha

9 hod. 15 min.

Út

19:45 – 07:05 KrakowStebnyk (Lvivska obl.) KrakowStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)

11 hod. 20 min.

So

19:45 – 05:00 KrakowPraha KrakowKatowiceOlomoucBrnoPraha

9 hod. 15 min.

Út

19:45 – 11:55 KrakowKyiv KrakowRzeszowZamoscLiubomlKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

16 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:00 – 11:30 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

15 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 09:50 KrakowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

13 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 07:30 KrakowSzczecin KrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

11 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

20:30 – 12:30 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

16 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 09:40 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

13 hod. 10 min.

Denně

20:30 – 10:00 KrakowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

13 hod. 30 min.

Denně

20:45 – 06:30 KrakowGorzów Wielkopolski KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzów Wielkopolski

9 hod. 45 min.

Denně

21:00 – 07:00 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

10 hod. 0 min.

Út, Pá

21:35 – 12:25 KrakowKyiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

14 hod. 50 min.

Po, So

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia KrakowTarnowRzeszowLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

15 hod. 30 min.

Denně

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia KrakowTarnowRzeszowLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 13:20 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 20 min.

Út, Pá, So, Ne

22:00 – 13:20 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 20 min.

Út, Pá, So, Ne

22:10 – 08:30 KrakowPraha KrakowKatowiceHradec KralovePraha

10 hod. 20 min.

Út, So

22:10 – 08:30 KrakowPraha KrakowKatowiceHradec KralovePraha

10 hod. 20 min.

Út, So

22:15 – 09:00 KrakowTurka (Lvivska obl.) KrakowLvivLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

10 hod. 45 min.

Po, Čt

22:15 – 09:00 KrakowTurka (Lvivska obl.) KrakowLvivLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

10 hod. 45 min.

Po, Čt

22:30 – 21:00 KrakowKryvyi Rih KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 21:00 KrakowKryvyi Rih KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 21:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

22 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 21:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkiv

22 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 15:35 KrakowVinnytsia KrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

16 hod. 55 min.

Čt

23:10 – 12:10 KrakowIvano-Frankivsk KrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

13 hod. 0 min.

Po, Pá

23:10 – 06:40 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 hod. 30 min.

Čt

23:10 – 07:00 KrakowLviv KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Pá, Ne

23:20 – 14:30 KrakowVinnytsia KrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

15 hod. 10 min.

Denně

23:20 – 23:00 KrakowKherson KrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 hod. 40 min.

Denně

23:20 – 13:00 KrakowKhmelnytskyi KrakowLvivLvivNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

13 hod. 40 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

23:20 – 23:25 KrakowKharkiv KrakowLvivLvivLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

24 hod. 5 min.

Denně

23:30 – 08:15 KrakowPlzen KrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzen

8 hod. 45 min.

23:45 – 23:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 23:10 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 23:10 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 23:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkiv

23 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 04:40 KrakowWroclaw KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

4 hod. 55 min.

Denně

23:55 – 23:50 KrakowKherson KrakowLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 hod. 55 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18 in the city of Krakow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Krakow

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací