• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18

Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 05:15 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

5 hod. 0 min.

Čt

00:15 – 07:00 KrakowMelitopol KrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

30 hod. 45 min.

Denně

00:55 – 09:05 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

8 hod. 10 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

01:00 – 08:30 KrakowWien KrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoWien

7 hod. 30 min.

01:10 – 09:15 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLesznoPoznan

8 hod. 5 min.

Denně

01:20 – 12:20 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

11 hod. 0 min.

Denně

01:30 – 07:30 KrakowJelenia Gora KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

6 hod. 0 min.

Denně

01:40 – 15:30 KrakowIvano-Frankivsk KrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

13 hod. 50 min.

Denně

01:55 – 06:30 KrakowZywiec KrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

4 hod. 35 min.

Út, St, Čt, So, Ne

02:10 – 06:40 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

02:20 – 09:15 KrakowLeszno KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

6 hod. 55 min.

Denně

02:30 – 04:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceGliwiceOlawaOpoleWroclawLegnicaPolkowiceNowe MiasteczkoNowa SolLubinZielona Góra

9 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Góra

9 hod. 0 min.

Denně

03:10 – 10:10 KrakowLeszno KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

7 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 05:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Denně

03:50 – 13:35 KrakowKostrzyn nad Odrą KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad Odrą

9 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

03:55 – 09:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

5 hod. 35 min.

Denně

03:55 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceWroclawZielona Góra

8 hod. 5 min.

Denně

04:00 – 17:30 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 30 min.

Denně

04:00 – 17:00 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 17:00 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 06:00 KrakowIzmail KrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaBilhorod-DnistrovskyiTatarbunaryIzmail

26 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 17:00 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 12:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceWroclawZielona Góra

8 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 09:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

5 hod. 30 min.

Denně

04:20 – 13:00 KrakowSwiebodzin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

8 hod. 40 min.

Denně

04:20 – 13:00 KrakowSwiebodzin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

8 hod. 40 min.

Denně

04:20 – 13:00 KrakowSwiebodzin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

8 hod. 40 min.

Denně

04:30 – 11:30 KrakowJelenia Gora KrakowKatowiceOpoleWroclawJelenia Gora

7 hod. 0 min.

Út

04:35 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 hod. 25 min.

Denně

05:00 – 22:10 KrakowKhmelnytskyi KrakowLvivStryiBolekhivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

17 hod. 10 min.

Denně

05:00 – 12:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawPoznan

7 hod. 0 min.

Po, St, Pá

05:05 – 15:05 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawHradec KralovePraha

10 hod. 0 min.

Denně

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 hod. 20 min.

Denně

05:10 – 15:30 KrakowPraha KrakowKatowiceOpoleWroclawHradec KralovePraha

10 hod. 20 min.

Denně

05:30 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

05:30 – 13:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

7 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

05:30 – 13:00 KrakowZielona Góra KrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

7 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

05:30 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 08:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Pá, So

06:05 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

9 hod. 25 min.

Denně

06:05 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

9 hod. 25 min.

Denně

06:05 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

9 hod. 25 min.

Denně

06:10 – 15:00 KrakowPraha KrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

8 hod. 50 min.

Denně

06:20 – 11:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 hod. 50 min.

Denně

06:30 – 11:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 hod. 40 min.

Denně

06:30 – 08:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:00 – 09:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Pá, Ne

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:00 – 15:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceGliwiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

8 hod. 30 min.

Po, St, Pá

07:30 – 09:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Ne

07:35 – 14:00 KrakowWalbrzych KrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

6 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 12:00 KrakowCzestochowa KrakowKatowiceGliwiceCzestochowa

4 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 10:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

So

08:20 – 16:50 KrakowLviv KrakowRzeszowLvivLviv

8 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 10:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So

09:00 – 11:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Út, Ne

09:45 – 14:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

4 hod. 15 min.

Denně

10:00 – 12:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

So, Ne

10:30 – 12:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, St

10:35 – 18:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 hod. 25 min.

Denně

10:35 – 18:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 hod. 25 min.

Denně

11:00 – 13:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Pá, So

12:00 – 14:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 07:15 KrakowKyiv KrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

18 hod. 45 min.

Út, Čt, Pá, Ne

13:00 – 15:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Út, So

13:30 – 15:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, St, Pá, Ne

14:00 – 19:15 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

14:00 – 01:45 KrakowIvano-Frankivsk KrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

11 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 16:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Út, Čt

14:00 – 18:10 KrakowKherson KrakowRzeszowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

28 hod. 10 min.

Čt, Ne

14:30 – 16:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

So

14:40 – 17:00 KrakowZaporizhia KrakowRzeszowZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

26 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 17:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

St, Čt, Ne

15:15 – 08:00 KrakowKyiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

16 hod. 45 min.

Ne

15:30 – 14:50 KrakowKharkiv KrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 20 min.

Denně

16:00 – 18:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

16:00 – 06:00 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

14 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 07:30 KrakowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KrakowRzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

15 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 16:00 KrakowKharkiv KrakowRzeszowLvivBuskBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

24 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 12:00 KrakowKryvyi Rih KrakowKropyvnytskyiKryvyi Rih

20 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

16:20 – 20:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 hod. 10 min.

Denně

16:20 – 20:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 hod. 10 min.

Út, So

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

13 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 08:50 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowLvivZolochivTernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

15 hod. 50 min.

Po, Út, So, Ne

17:10 – 21:30 KrakowZaporizhia KrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

28 hod. 20 min.

Denně

17:10 – 21:20 KrakowZaporizhia KrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

28 hod. 10 min.

Denně

17:10 – 20:35 KrakowKherson KrakowTarnowRzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

27 hod. 25 min.

Denně

17:20 – 16:00 KrakowKharkiv KrakowRzeszowLvivBuskBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

22 hod. 40 min.

Denně

17:25 – 09:40 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

16 hod. 15 min.

Denně

17:30 – 19:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

So

17:40 – 17:10 KrakowKherson KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

23 hod. 30 min.

Denně

17:40 – 20:05 KrakowZaporizhia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihSofiivka (Dnipropetrovska obl.)DniproZaporizhia

26 hod. 25 min.

Denně

18:00 – 12:30 KrakowKyiv KrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivRivneZhytomyrKyiv

18 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

18:00 – 22:10 KrakowZaporizhia KrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

28 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

18:00 – 20:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Út, So

18:00 – 17:30 KrakowKryvyi Rih KrakowKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

18:20 – 09:30 KrakowSniatyn KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatyn

15 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 20:00 KrakowKryvyi Rih KrakowRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

25 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

18:20 – 02:30 KrakowKreminna (Luhanska obl.) KrakowRzeszowBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

32 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, So

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

16 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 05:00 KrakowLviv KrakowLvivLviv

10 hod. 30 min.

Čt

18:30 – 05:00 KrakowLviv KrakowLvivLviv

10 hod. 30 min.

Čt

19:00 – 10:30 KrakowKyiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 22:45 KrakowCzestochowa KrakowKatowiceCzestochowa

3 hod. 15 min.

Denně

19:30 – 21:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 hod. 0 min.

Čt

19:30 – 04:00 KrakowLviv KrakowRzeszowLvivLviv

8 hod. 30 min.

Denně

19:45 – 05:00 KrakowPraha KrakowKatowiceOlomoucBrnoPraha

9 hod. 15 min.

Út

19:45 – 07:05 KrakowStebnyk (Lvivska obl.) KrakowStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)

11 hod. 20 min.

So

19:45 – 05:00 KrakowPraha KrakowKatowiceOlomoucBrnoPraha

9 hod. 15 min.

Út

19:45 – 18:25 KrakowKharkiv KrakowRzeszowZamoscLiubomlKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilPoltavaKharkiv

22 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:00 – 11:30 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowRzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

15 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 09:50 KrakowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KrakowRzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

13 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 07:30 KrakowSzczecin KrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

11 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 12:30 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

16 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 10:00 KrakowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

13 hod. 30 min.

Denně

20:45 – 06:30 KrakowGorzów Wielkopolski KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzów Wielkopolski

9 hod. 45 min.

Denně

21:00 – 07:00 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

10 hod. 0 min.

Út, Pá

21:40 – 21:00 KrakowKryvyi Rih KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 hod. 20 min.

Denně

21:40 – 21:00 KrakowKryvyi Rih KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 hod. 20 min.

Denně

21:40 – 22:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

24 hod. 20 min.

Denně

21:40 – 21:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkiv

23 hod. 20 min.

Denně

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia KrakowTarnowRzeszowLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

15 hod. 30 min.

Denně

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia KrakowTarnowRzeszowLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 10:40 KrakowKarlovy Vary KrakowOlomoucBrnoPrahaPlzenKarlovy Vary

12 hod. 40 min.

Po

22:00 – 13:20 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 13:20 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 23:59 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

1 hod. 59 min.

Denně

22:10 – 08:30 KrakowPraha KrakowKatowiceHradec KralovePraha

10 hod. 20 min.

Út, So

22:10 – 08:30 KrakowPraha KrakowKatowiceHradec KralovePraha

10 hod. 20 min.

Út, So

22:15 – 09:00 KrakowTurka (Lvivska obl.) KrakowLvivLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

10 hod. 45 min.

Po, Čt

22:15 – 09:00 KrakowTurka (Lvivska obl.) KrakowLvivLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

10 hod. 45 min.

Po, Čt

22:40 – 15:35 KrakowVinnytsia KrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

16 hod. 55 min.

Čt

22:50 – 08:30 KrakowTernopil KrakowLvivZolochivTernopil

9 hod. 40 min.

23:20 – 23:00 KrakowKherson KrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 hod. 40 min.

Denně

23:20 – 13:00 KrakowKhmelnytskyi KrakowLvivNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

13 hod. 40 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

23:30 – 11:00 KrakowZolochiv KrakowLvivLvivZolochiv

11 hod. 30 min.

St

23:45 – 23:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 23:10 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 23:10 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 23:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkiv

23 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 04:40 KrakowWroclaw KrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

4 hod. 55 min.

Denně

23:55 – 23:50 KrakowKherson KrakowLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 hod. 55 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18 in the city of Krakow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Krakow

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací