• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27

Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:20 – 05:30 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraGorzów WielkopolskiSzczecin

3 hod. 10 min.

Čt, So

02:30 – 07:30 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

5 hod. 0 min.

Denně

07:05 – 09:20 Zielona GóraUman Zielona GóraPoznanLodzWarszawaLublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUman

26 hod. 15 min.

Denně

08:05 – 12:30 Zielona GóraKyiv Zielona GóraSulechówWolsztynGrodzisk WielkopolskiPoznanKoninLodzLodzWarszawa airport ChopinaWarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKyiv

28 hod. 25 min.

Út, Čt, So

08:05 – 22:10 Zielona GóraZaporizhia Zielona GóraSulechówWolsztynGrodzisk WielkopolskiPoznanKoninLodzLodzWarszawa airport ChopinaWarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

38 hod. 5 min.

Út, Čt, So

08:30 – 12:20 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

3 hod. 50 min.

Denně

08:50 – 09:40 Zielona GóraKamianets-Podilskiy Zielona GóraWroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

24 hod. 50 min.

Denně

08:50 – 16:00 Zielona GóraKharkiv Zielona GóraWroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivBuskBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

31 hod. 10 min.

Denně

09:00 – 21:30 Zielona GóraZaporizhia Zielona GóraLegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

36 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 21:20 Zielona GóraZaporizhia Zielona GóraLegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

36 hod. 20 min.

Denně

12:10 – 13:00 Zielona GóraSwiebodzin Zielona GóraSwiebodzin

0 hod. 50 min.

Denně

12:10 – 13:00 Zielona GóraSwiebodzin Zielona GóraSwiebodzin

0 hod. 50 min.

Denně

12:10 – 13:00 Zielona GóraSwiebodzin Zielona GóraSwiebodzin

0 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 13:20 Zielona GóraChernivtsi Zielona GóraNowa SolNowe MiasteczkoPolkowiceLubinLegnicaWroclawOlawaOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 50 min.

Pá, So

12:30 – 13:20 Zielona GóraChernivtsi Zielona GóraLubinLegnicaWroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 50 min.

Pá, So

13:30 – 23:00 Zielona GóraKherson Zielona GóraNowa SolLegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

33 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 12:25 Zielona GóraKyiv Zielona GóraLegnicaOpoleKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

22 hod. 15 min.

Po, So

14:55 – 19:00 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

4 hod. 5 min.

Denně

14:55 – 19:00 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

4 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 19:00 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

4 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 19:00 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

4 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 19:00 Zielona GóraSzczecin Zielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

4 hod. 0 min.

Denně

15:20 – 07:00 Zielona GóraMelitopol Zielona GóraLegnicaWroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

39 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 23:50 Zielona GóraKherson Zielona GóraWroclawKatowiceKrakowLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

30 hod. 50 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27 in the city of Zielona Gora contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Zielona Gora

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací