Według czasu
Według ceny

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:01 – 05:35 Zielona GoraZlocieniec Zielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

5 godz. 34 min.

Sb

02:30 – 07:30 Zielona GoraSzczecin Zielona GoraKrosno OdrzańskieSwieckoGorzow WielkopolskiSzczecin

5 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

04:45 – 06:00 Zielona GoraKiev Zielona GoraLegnicaWroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

25 godz. 15 min.

Cz

06:35 – 09:20 Zielona GoraSzczecin Zielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

2 godz. 45 min.

Codziennie

06:50 – 07:00 Zielona GoraVinnytsia Zielona GoraPoznanLodzWarszawaLublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

24 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

07:00 – 08:00 Zielona GoraSwiebodzin Zielona GoraSwiebodzin

1 godz. 0 min.

Cz

07:45 – 19:30 Zielona GoraDnipro Zielona GoraLegnicaWroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievBoryspilPyriatynPoltavaKharkivDnipro

35 godz. 45 min.

Nd

08:50 – 09:40 Zielona GoraKamianets-Podilskiy Zielona GoraWroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

24 godz. 50 min.

Codziennie

09:00 – 18:40 Zielona GoraKherson Zielona GoraNowa SolLubinLegnicaWroclawOpoleKatowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

33 godz. 40 min.

Wt, Sb

09:00 – 14:40 Zielona GoraZlocieniec Zielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

5 godz. 40 min.

Nd

12:00 – 15:00 Zielona GoraGorzow Wielkopolski Zielona GoraSlubiceKostrzynGorzow Wielkopolski

3 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 21:20 Zielona GoraKharkiv Zielona GoraLesznoWroclawOpoleStrzelce OpolskieKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievBoryspilPyriatynPoltavaKharkiv

32 godz. 20 min.

Pt

13:30 – 14:30 Zielona GoraVinnytsia Zielona GoraLegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

25 godz. 0 min.

Codziennie

15:50 – 07:00 Zielona GoraMelitopol Zielona GoraLegnicaWroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

39 godz. 10 min.

Wt, Pt, Sb

17:00 – 07:00 Zielona GoraLviv Zielona GoraWroclawKatowiceKrakowLviv

14 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 23:45 Zielona GoraSwiebodzin Zielona GoraSwiebodzin

0 godz. 45 min.

Wt, Śr

Attention! The bus timetable for Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27 in the city of Zielona Gora contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information