Według czasu
Według ceny

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:01 – 05:35 Zielona GoraZlocieniec Zielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

5 godz. 34 min.

Sb

02:20 – 09:00 Zielona GoraKatowice Zielona GoraPolkowiceLubinLegnicaWroclawOpoleKrapkowiceStrzelce OpolskieToszekPyskowiceGliwiceZabrzeBytomChorzowChorzowKatowice

6 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

04:45 – 06:00 Zielona GoraKiev Zielona GoraLegnicaWroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

25 godz. 15 min.

Cz

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojCieszynPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiRybnikZorySkoczowBielsko-BialaPszczynaOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiLublinBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecTarnobrzegSandomierzStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscKolbuszowaNowa SarzynaLezajskMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Śr, Pt, Nd

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojCieszynPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiRybnikZorySkoczowBielsko-BialaPszczynaOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiLublinBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecTarnobrzegSandomierzStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscKolbuszowaNowa SarzynaLezajskMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 17:15 Zielona GoraSanok Zielona GoraLubinPolkowiceGlogowWschowaLesznoJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoZloty StokPaczkowOlesnicaSycowKepnoOstrzeszowOstrow WielkopolskiKaliszSieradzLodzWarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 15 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

08:00 – 19:30 Zielona GoraDnipro Zielona GoraLegnicaWroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievBoryspilPyriatynPoltavaKharkivDnipro

35 godz. 30 min.

Nd

08:50 – 09:40 Zielona GoraKamianets-Podilskiy Zielona GoraWroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

24 godz. 50 min.

Codziennie

09:00 – 18:40 Zielona GoraKherson Zielona GoraNowa SolLubinLegnicaWroclawOpoleKatowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

33 godz. 40 min.

Codziennie

09:00 – 14:40 Zielona GoraZlocieniec Zielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

5 godz. 40 min.

Nd

09:45 – 20:50 Zielona GoraSanok Zielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 5 min.

Pn, Śr, Sb

09:45 – 20:50 Zielona GoraSanok Zielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

09:45 – 20:50 Zielona GoraSanok Zielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

09:45 – 20:50 Zielona GoraSanok Zielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 5 min.

Pn, Śr, Sb

09:45 – 20:50 Zielona GoraSanok Zielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

09:45 – 20:50 Zielona GoraSanok Zielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

09:45 – 20:50 Zielona GoraSanok Zielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

11 godz. 5 min.

Pn, Pt

12:00 – 12:00 Zielona GoraVinnytsia Zielona GoraPoznanLodzWarszawaLublinRivneKhmelnytskyiVinnytsia

24 godz. 0 min.

Pn, Cz

12:00 – 17:00 Zielona GoraSzczecin Zielona GoraSlubiceKostrzynGorzow WielkopolskiSzczecin

5 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 21:20 Zielona GoraKharkiv Zielona GoraLesznoWroclawOpoleKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievBoryspilPyriatynPoltavaKharkiv

32 godz. 20 min.

Pt

13:30 – 14:30 Zielona GoraVinnytsia Zielona GoraSzprotawaChojnowLegnicaWroclawOpoleKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

25 godz. 0 min.

Codziennie

17:00 – 07:00 Zielona GoraLviv Zielona GoraWroclawKatowiceKrakowLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

17:00 – 07:00 Zielona GoraLviv Zielona GoraWroclawKatowiceKrakowLviv

14 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

17:00 – 07:00 Zielona GoraLviv Zielona GoraWroclawKatowiceKrakowLviv

14 godz. 0 min.

Codziennie

17:45 – 06:25 Zielona GoraBreda Zielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceArnhemUtrechtAmsterdamDen HaagRotterdamTilburgBreda

12 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

17:45 – 08:00 Zielona GoraMadrid Zielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceMulhouseBesanconChalon sur SaoneLyonBolleneMarseilleNimesMontpellierNarbonneToulouseBordeauxPerpignanGeronaBarcelonaTarragonaCastellón de la PlanaValenciaMadrid

38 godz. 15 min.

Pn, Śr, Sb

17:45 – 07:30 Zielona GoraGent Zielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceVenloEindhovenAntwerpenBrusselGent

13 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

17:45 – 18:30 Zielona GoraNantes Zielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceLilleLensParisLe MansRennesNantes

24 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

17:45 – 23:55 Zielona GoraLecce Zielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceBolzanoTrentoVeronaModenaBolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipagliaBresciaBergamoMilanoAlessandriaGenovaSavonaTaggiaSanremoMonacoNiceCannesCesenaRiminiAnconaCivitanova MarchePorto San GiorgioSan Benedetto del TrontoGiulianovaPescaraLancianoTermoliSan SeveroFoggiaCerignolaBariTarantoBrindisiLecce

30 godz. 10 min.

Pn, Śr, Sb

17:45 – 16:30 Zielona GoraBournemouth Zielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceDoverMaidstoneLondonLutonNorthamptonWellingboroughKetteringPeterboroughBostonLincolnScunthorpeHullOxfordBirminghamWolverhamptonStoke-on-TrentManchesterPrestonLancasterCarlisleGlasgowEdinburghPerthDundeeAberdeenCoventryLeicesterNottinghamSheffieldDoncasterLeedsBradfordSloughReadingSwindonGloucesterBristolNewportCardiffSwanseaLlanelliExeterTorquayPlymouthBrightonPortsmouthSouthamptonBournemouth

22 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

17:45 – 15:00 Zielona GoraOslo Zielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceRodbyKobenhavnMalmoHelsingborgHalmstadGöteborgUddevallaSarpsborgMossOslo

21 godz. 15 min.

Śr, Sb

20:40 – 11:15 Zielona GoraRecklinghausen Zielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecGottingenKasselPaderbornBielefeldOsnabruckMunsterRecklinghausen

14 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:40 – 12:15 Zielona GoraNorddeich Zielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaWolfsburgSalzgitterHildesheimHannoverBremenDelmenhorstOldenburgWilhelmshavenWittmundAurichEmdenNordenNorddeich

15 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

20:40 – 10:30 Zielona GoraMonchengladbach Zielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaBraunschweigHannoverHammUnnaDortmundHagenWuppertalLeverkusenKölnBonnBruhlEssenDuisburgKrefeldDüsseldorfNeussAachenLiegeHerneBochumGelsenkirchenMulheim an der RuhrMonchengladbach

13 godz. 50 min.

Codziennie

20:40 – 12:00 Zielona GoraSaarlouis Zielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecEisenachGiessenFrankfurt am MainDarmstadtMannheimHeidelbergKarlsruheRastattStrasbourgOffenburgFreiburg im BreisgauBambergWurzburgHeilbronnStuttgartPforzheimTubingenSchwenningenSingenKonstanzFuldaWiesbadenMainzKoblenzWittlichTrierLuxemburgKaiserslauternHomburgSaarbruckenSaarlouis

15 godz. 20 min.

Codziennie

20:40 – 10:00 Zielona GoraGroningen Zielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaBerlinHamburgLubeckNeumunsterKielSchleswigFlensburgTostedtBremenBremerhavenCloppenburgOldenburgLeerGroningen

13 godz. 20 min.

Codziennie

20:40 – 13:25 Zielona GoraSankt Gallen Zielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecWeiden in der OberpfalzRegensburgLandshutBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmBiberach an der RißRavensburgFriedrichshafenInnsbruckRosenheimMemmingenLindauBregenzSankt Gallen

16 godz. 45 min.

Codziennie

23:00 – 23:45 Zielona GoraSwiebodzin Zielona GoraSwiebodzin

0 godz. 45 min.

Śr

23:30 – 12:35 Zielona GoraAmsterdam Zielona GoraKrosno OdrzańskieBerlinHamburgTostedtBremenOldenburgLeerGroningenAmsterdam

13 godz. 5 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

Attention! The bus timetable for Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27 in the city of Zielona Gora contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information