• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8

Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:30 – 06:30 VinnytsiaChernivtsi VinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

6 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

01:45 – 07:30 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

5 godz. 45 min.

Cz, Pt, Nd

02:10 – 09:45 VinnytsiaOdessa VinnytsiaUmanOdessaOdessa

7 godz. 35 min.

Pt, Nd

02:10 – 22:00 VinnytsiaPoznan VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznan

19 godz. 50 min.

Codziennie

02:10 – 20:30 VinnytsiaWroclaw VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

18 godz. 20 min.

Wt, Sb

02:10 – 09:10 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 0 min.

Wt, Sb

02:30 – 06:30 VinnytsiaKyiv VinnytsiaZhytomyrKyiv

4 godz. 0 min.

Wt, Cz, Nd

02:50 – 11:05 VinnytsiaLipkani VinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsiLipkani

8 godz. 15 min.

Codziennie

02:50 – 07:30 VinnytsiaKyiv VinnytsiaBerdychivZhytomyrKyiv

4 godz. 40 min.

Codziennie

03:00 – 14:00 VinnytsiaKherson VinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 0 min.

Cz

03:00 – 14:00 VinnytsiaKherson VinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 0 min.

Cz

03:00 – 14:00 VinnytsiaKherson VinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaKobleveMykolaivKherson

11 godz. 0 min.

Sb

04:00 – 13:20 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

9 godz. 20 min.

Codziennie

05:30 – 00:20 VinnytsiaPlock VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivZamoscLublinRadomWarszawaNowy Dwor MazowieckiWarszawa airport ModlinWyszogrodPlock

18 godz. 50 min.

Codziennie

05:30 – 12:50 VinnytsiaLviv VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

05:35 – 21:50 VinnytsiaMariupol VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKhersonOleshky (Khersonskaia Obl.)Nova KakhovkaKakhovkaMelitopolBerdyanskMariupol

16 godz. 15 min.

Codziennie

06:00 – 17:00 VinnytsiaHeilbronn VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

35 godz. 0 min.

Pn

06:00 – 17:30 VinnytsiaKarlsruhe VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

35 godz. 30 min.

Pn

06:00 – 17:00 VinnytsiaKöln airport VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

35 godz. 0 min.

Pn

06:00 – 07:30 VinnytsiaSzczecin VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

25 godz. 30 min.

Codziennie

06:00 – 06:30 VinnytsiaGorzów Wielkopolski VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzów Wielkopolski

24 godz. 30 min.

Codziennie

06:00 – 07:30 VinnytsiaGdansk VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

25 godz. 30 min.

Codziennie

06:00 – 13:00 VinnytsiaLviv VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLviv

7 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 13:30 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 30 min.

Codziennie

06:00 – 12:50 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

6 godz. 50 min.

Cz

06:00 – 13:00 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 0 min.

Pn

06:00 – 08:00 VinnytsiaSzczecin VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

26 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 08:10 VinnytsiaGdynia VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

26 godz. 10 min.

Codziennie

06:40 – 18:10 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 30 min.

Codziennie

06:40 – 18:10 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 30 min.

Cz, Nd

06:40 – 18:10 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 30 min.

Cz, Nd

06:45 – 07:30 VinnytsiaKlaipeda VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

24 godz. 45 min.

Wt, Sb

07:00 – 09:20 VinnytsiaUman VinnytsiaNemyrivGaisynUman

2 godz. 20 min.

Codziennie

07:10 – 14:10 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 0 min.

Sb

07:55 – 14:50 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

6 godz. 55 min.

Codziennie

07:55 – 11:40 VinnytsiaKoszalin VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalin

27 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 08:30 VinnytsiaPraha VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KralovePraha

24 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

08:00 – 08:30 VinnytsiaPraha VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KralovePraha

24 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

08:00 – 17:10 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

9 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 20:05 VinnytsiaZaporizhia VinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihSofiivka (Dnipropetrovska obl.)DniproZaporizhia

12 godz. 5 min.

Codziennie

08:00 – 21:05 VinnytsiaZaporizhia VinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihSofiivka (Dnipropetrovska obl.)DniproZaporizhia

13 godz. 5 min.

Codziennie

08:10 – 12:30 VinnytsiaSlupsk VinnytsiaBerdychivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscLublinRadomPiotrkow TrybunalskiLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupsk

28 godz. 20 min.

Codziennie

09:00 – 08:30 VinnytsiaSzczecin VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

23 godz. 30 min.

Codziennie

09:00 – 06:30 VinnytsiaPraha VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

21 godz. 30 min.

Wt, Pt, Sb

09:00 – 16:15 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 15 min.

Wt, Pt, Sb

09:05 – 03:00 VinnytsiaBari VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)TriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

41 godz. 55 min.

Sb

09:05 – 21:50 VinnytsiaRozivka (Zakarpatska oblast) VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)

12 godz. 45 min.

Sb

09:05 – 02:00 VinnytsiaSalerno VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

40 godz. 55 min.

Sb

09:05 – 03:00 VinnytsiaBari VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteMestrePadovaFerraraRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

41 godz. 55 min.

Wt

09:05 – 21:50 VinnytsiaUzhgorod VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorod

12 godz. 45 min.

Wt

09:30 – 19:20 VinnytsiaMykolaiv VinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaiv

9 godz. 50 min.

Codziennie

09:30 – 20:35 VinnytsiaKherson VinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

11 godz. 5 min.

Codziennie

09:30 – 20:25 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

10 godz. 55 min.

Codziennie

09:30 – 20:35 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

11 godz. 5 min.

Codziennie

09:30 – 02:35 VinnytsiaBerdyansk VinnytsiaNemyrivGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)Berdyansk

17 godz. 5 min.

Codziennie

09:30 – 04:30 VinnytsiaMariupol VinnytsiaNemyrivGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)BerdyanskMariupol

19 godz. 0 min.

Codziennie

09:30 – 04:30 VinnytsiaMariupol VinnytsiaNemyrivGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)BerdyanskMariupol

19 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 08:00 VinnytsiaPoznan VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

21 godz. 30 min.

Codziennie

10:30 – 17:20 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

6 godz. 50 min.

Codziennie

10:30 – 08:00 VinnytsiaPoznan VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

21 godz. 30 min.

Codziennie

10:35 – 09:40 VinnytsiaSzczecin VinnytsiaKhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrogRivneLutskLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

23 godz. 5 min.

Cz, Pt, Nd

11:00 – 12:15 VinnytsiaKhmilnyk VinnytsiaKhmilnyk

1 godz. 15 min.

Wt, Pt, Sb

11:00 – 07:30 VinnytsiaJelenia Gora VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

20 godz. 30 min.

Codziennie

11:00 – 12:15 VinnytsiaKhmilnyk VinnytsiaKhmilnyk

1 godz. 15 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

11:15 – 20:25 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

9 godz. 10 min.

Codziennie

11:15 – 08:30 VinnytsiaWien VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKatowiceOstravaOlomoucBrnoWien

21 godz. 15 min.

Wt, Pt

11:30 – 11:45 VinnytsiaSlupsk VinnytsiaLitynKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

24 godz. 15 min.

Codziennie

11:30 – 12:20 VinnytsiaSzczecin VinnytsiaLitynKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

24 godz. 50 min.

Codziennie

11:30 – 15:45 VinnytsiaKolobrzeg VinnytsiaLitynKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKoninPoznanPilaSzczecinekKoszalinKolobrzeg

28 godz. 15 min.

Codziennie

11:30 – 18:50 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

12:35 – 11:00 VinnytsiaZielona Góra VinnytsiaKhmelnytskyiSlavutaNetishynOstrogRivneLublinWarszawaLodzPoznanZielona Góra

22 godz. 25 min.

Codziennie

12:50 – 19:40 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

6 godz. 50 min.

Śr

13:05 – 09:35 VinnytsiaMoskva VinnytsiaZhytomyrKyivMoskva

20 godz. 30 min.

Pt

13:20 – 11:30 VinnytsiaJelenia Gora VinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilLvivLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawJelenia Gora

22 godz. 10 min.

Wt

13:30 – 17:00 VinnytsiaKropyvnytskyi VinnytsiaUmanKropyvnytskyi

3 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

13:30 – 17:00 VinnytsiaKropyvnytskyi VinnytsiaUmanKropyvnytskyi

3 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

13:30 – 22:00 VinnytsiaKherson VinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

8 godz. 30 min.

Codziennie

13:30 – 22:00 VinnytsiaKherson VinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

8 godz. 30 min.

Codziennie

13:35 – 19:45 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

6 godz. 10 min.

Nd

14:00 – 23:30 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

14:00 – 19:00 VinnytsiaKrasnodar VinnytsiaZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

29 godz. 0 min.

Pt, Nd

14:20 – 08:00 VinnytsiaSankt-Peterburg VinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

41 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt

14:20 – 08:00 VinnytsiaSankt-Peterburg VinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

41 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 01:40 VinnytsiaKherson VinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

11 godz. 10 min.

Codziennie

14:35 – 06:15 VinnytsiaWarszawa VinnytsiaKhmelnytskyiSlavutaNetishynOstrogRivneLublinWarszawa

15 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 23:50 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

8 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 23:50 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

8 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 23:50 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

8 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 23:50 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

8 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 12:00 VinnytsiaWroclaw VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivPrzemyslJaroslawPrzeworskLancutRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

20 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 17:25 VinnytsiaZielona Góra VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaWarszawa airport ChopinaLodzLodzKoninPoznanGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Góra

25 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 22:30 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 03:30 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 30 min.

Sb

16:30 – 06:50 VinnytsiaZaporizhia VinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

14 godz. 20 min.

Codziennie

16:40 – 08:00 VinnytsiaSankt-Peterburg VinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

39 godz. 20 min.

Wt

16:50 – 11:10 VinnytsiaWroclaw VinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

18 godz. 20 min.

Codziennie

16:50 – 11:10 VinnytsiaWroclaw VinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

18 godz. 20 min.

Codziennie

16:50 – 00:40 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

16:55 – 12:55 VinnytsiaCzestochowa VinnytsiaBerdychivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzCzestochowa

20 godz. 0 min.

Codziennie

17:00 – 04:30 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 30 min.

Sb

17:00 – 04:30 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

11 godz. 30 min.

Sb

17:00 – 07:00 VinnytsiaMelitopol VinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

14 godz. 0 min.

Codziennie

17:25 – 02:50 VinnytsiaKherson VinnytsiaGaisynUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaivKherson

9 godz. 25 min.

Codziennie

19:50 – 06:20 VinnytsiaKherson VinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:25 – 10:50 VinnytsiaWarszawa VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawa

14 godz. 25 min.

Codziennie

20:25 – 03:30 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

7 godz. 5 min.

Codziennie

20:50 – 02:40 VinnytsiaChernivtsi VinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

5 godz. 50 min.

Śr, Nd

20:50 – 07:00 VinnytsiaKherson VinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

10 godz. 10 min.

Codziennie

20:50 – 08:20 VinnytsiaZaporizhia VinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

11 godz. 30 min.

Codziennie

21:05 – 05:00 VinnytsiaCherkasy VinnytsiaNemyrivGaisynUmanTalneZvenyhorodkaShpolaSmilaCherkasyCherkasy

7 godz. 55 min.

Codziennie

21:50 – 07:50 VinnytsiaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) VinnytsiaLitynKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-PodilskiyKhotyn (Chernivetska obl.)ChernivtsiSniatynKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

10 godz. 0 min.

Codziennie

22:15 – 04:00 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

5 godz. 45 min.

Codziennie

22:15 – 18:00 VinnytsiaPoznan VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

19 godz. 45 min.

Codziennie

22:15 – 18:00 VinnytsiaPoznan VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

19 godz. 45 min.

Codziennie

22:15 – 04:00 VinnytsiaLviv VinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

5 godz. 45 min.

Codziennie

22:20 – 05:30 VinnytsiaChernivtsi VinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

7 godz. 10 min.

Codziennie

22:50 – 06:00 VinnytsiaOdessa VinnytsiaGaisynUmanUlyanivka (Kirovogradska obl.)LiubashivkaOdessaOdessa

7 godz. 10 min.

Pn, Pt, Nd

Attention! The bus timetable for Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8 in the city of Vinnytsia contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Vinnytsia

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation