Skąd
Dokąd
Tam
Powrót
  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Wasza podróż
Do zapłaty:
Rabat do 50%
Szczegóły rejsu
Filtr tras
Cena
Godziny odjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Godziny przyjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Rodzaj połączenia
Rodzaj bagażu
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144

Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:10 – 07:00 WarszawaGdansk WarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

6 godz. 50 min.

Wt, Pt, Nd

00:10 – 12:10 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLublinLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

12 godz. 0 min.

Codziennie

00:10 – 16:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

00:30 – 09:30 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

00:30 – 09:40 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 10 min.

Cz, Pt, Nd

00:50 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

00:50 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

01:00 – 15:40 WarszawaKyiv WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)RokytneOlevskKorostenKyiv

14 godz. 40 min.

Wt, Pt

01:20 – 06:10 WarszawaCzestochowa WarszawaBlonieSochaczewLowiczLodzPiotrkow TrybunalskiCzestochowa

4 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

01:35 – 11:45 WarszawaSlupsk WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

10 godz. 10 min.

Codziennie

01:35 – 11:45 WarszawaSlupsk WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

10 godz. 10 min.

Codziennie

01:35 – 11:30 WarszawaSlupsk WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdyniaSlupsk

9 godz. 55 min.

Codziennie

01:50 – 08:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

6 godz. 10 min.

Codziennie

02:00 – 21:45 WarszawaBila Tserkva WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBila Tserkva

19 godz. 45 min.

Codziennie

02:00 – 07:00 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 godz. 0 min.

Codziennie

02:50 – 08:00 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 godz. 10 min.

Codziennie

02:50 – 12:30 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 40 min.

Cz

02:55 – 14:10 WarszawaKoszalin WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

11 godz. 15 min.

Codziennie

02:55 – 14:10 WarszawaKoszalin WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

11 godz. 15 min.

Codziennie

02:55 – 14:10 WarszawaKoszalin WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

11 godz. 15 min.

Codziennie

02:55 – 14:10 WarszawaKoszalin WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

11 godz. 15 min.

Codziennie

03:00 – 06:20 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

27 godz. 20 min.

Codziennie

03:30 – 11:00 WarszawaZielona Góra WarszawaLodzPoznanZielona Góra

7 godz. 30 min.

Codziennie

03:50 – 10:00 WarszawaCzestochowa WarszawaLodzPiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowa

6 godz. 10 min.

Codziennie

03:50 – 10:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

6 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

04:00 – 14:55 WarszawaSwinoujscie WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

10 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 13:30 WarszawaSwinoujscie WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

9 godz. 15 min.

Codziennie

04:15 – 13:30 WarszawaSwinoujscie WarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

9 godz. 15 min.

Codziennie

04:30 – 10:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

5 godz. 30 min.

Codziennie

04:30 – 14:00 WarszawaMiedzyzdroje WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscieMiedzyzdroje

9 godz. 30 min.

Codziennie

04:40 – 09:50 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 10 min.

Codziennie

04:50 – 14:20 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

9 godz. 30 min.

Codziennie

05:00 – 14:30 WarszawaWejherowo WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

9 godz. 30 min.

Codziennie

05:00 – 14:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

05:00 – 14:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

05:00 – 10:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 0 min.

Codziennie

05:00 – 10:30 WarszawaPoznan WarszawaLodzTurekKoninWrzesniaPoznan

5 godz. 30 min.

Codziennie

05:00 – 14:30 WarszawaGdynia WarszawaWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzKwidzynStarogard GdanskiTczewGdanskGdynia

9 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

05:05 – 07:20 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 15 min.

Codziennie

05:05 – 07:20 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 15 min.

Codziennie

05:10 – 14:30 WarszawaWejherowo WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

9 godz. 20 min.

Codziennie

05:10 – 14:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

8 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

05:10 – 14:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

8 godz. 50 min.

Codziennie

05:10 – 14:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

8 godz. 50 min.

Codziennie

05:10 – 09:40 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

4 godz. 30 min.

Codziennie

05:10 – 09:30 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

4 godz. 20 min.

Codziennie

05:10 – 14:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

8 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

05:10 – 14:30 WarszawaWejherowo WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

9 godz. 20 min.

Codziennie

05:10 – 14:30 WarszawaWejherowo WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

9 godz. 20 min.

Codziennie

05:30 – 14:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

8 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

05:40 – 15:00 WarszawaStargard Szczecinski WarszawaLodzWrzesniaPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowStargard Szczecinski

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb

05:40 – 15:00 WarszawaStargard Szczecinski WarszawaLodzWrzesniaPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowStargard Szczecinski

9 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

05:40 – 16:20 WarszawaKoszalin WarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdyniaSlupskKoszalin

10 godz. 40 min.

Wt, Cz

06:00 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaBlonieBramkiSochaczewLowiczGlownoLodz

2 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 15:00 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

06:05 – 13:20 WarszawaGdynia WarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

7 godz. 15 min.

Codziennie

06:05 – 13:20 WarszawaGdynia WarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

7 godz. 15 min.

Codziennie

06:05 – 13:20 WarszawaGdynia WarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

7 godz. 15 min.

Codziennie

06:10 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 godz. 50 min.

Wt, Sb

06:10 – 12:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninPoznan

5 godz. 50 min.

Codziennie

06:10 – 15:20 WarszawaSlupsk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupsk

9 godz. 10 min.

Codziennie

06:10 – 15:20 WarszawaSlupsk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

9 godz. 10 min.

Codziennie

06:10 – 15:15 WarszawaSlupsk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

9 godz. 5 min.

Codziennie

06:10 – 15:20 WarszawaSlupsk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupsk

9 godz. 10 min.

Codziennie

06:20 – 16:20 WarszawaSlupsk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupsk

10 godz. 0 min.

Codziennie

06:20 – 16:20 WarszawaSlupsk WarszawaWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

10 godz. 0 min.

Codziennie

06:25 – 15:50 WarszawaSlupsk WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdyniaWejherowoSlupsk

9 godz. 25 min.

Codziennie

06:30 – 12:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

5 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

06:30 – 08:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 0 min.

Codziennie

06:50 – 12:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzTurekKoninWrzesniaPoznan

5 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 15:00 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

8 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 21:50 WarszawaBukovel (Polianytsia) WarszawaLublinZamoscTomaszow LubelskiLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaYaremcheBukovel (Polianytsia)

14 godz. 50 min.

Sb

07:00 – 17:00 WarszawaSwinoujscie WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

10 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 17:00 WarszawaSwinoujscie WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

10 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 14:50 WarszawaPoznan WarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiJarocinPoznan

7 godz. 50 min.

Codziennie

07:00 – 10:40 WarszawaKherson WarszawaGrojecRadomPulawyLublinZamoscLvivLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

27 godz. 40 min.

Codziennie

07:00 – 00:30 WarszawaZhytomyr WarszawaGrojecRadomPulawyLublinZamoscLvivBuskBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyr

17 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 22:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

15 godz. 0 min.

Sb

07:00 – 11:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

4 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 21:50 WarszawaBukovel (Polianytsia) WarszawaLublinZamoscTomaszow LubelskiLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaYaremcheBukovel (Polianytsia)

14 godz. 50 min.

Sb

07:00 – 21:50 WarszawaBukovel (Polianytsia) WarszawaLublinZamoscTomaszow LubelskiLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaYaremcheBukovel (Polianytsia)

14 godz. 50 min.

Sb

07:30 – 09:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 0 min.

Codziennie

07:40 – 13:30 WarszawaPoznan WarszawaPoznan

5 godz. 50 min.

Codziennie

07:50 – 17:00 WarszawaLutsk WarszawaLublinKovelLutsk

9 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 17:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

08:00 – 10:10 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 10 min.

Wt, Cz

08:10 – 12:55 WarszawaCzestochowa WarszawaLodzCzestochowa

4 godz. 45 min.

Codziennie

08:20 – 17:55 WarszawaChervonohrad WarszawaLublinLiubomlVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohrad

9 godz. 35 min.

Pn, Cz, Sb

08:30 – 16:30 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

8 godz. 0 min.

Codziennie

08:50 – 08:15 WarszawaKharkiv WarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

23 godz. 25 min.

Codziennie

09:30 – 18:30 WarszawaLutsk WarszawaRykiLublinChelmKovelLutsk

9 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

10:25 – 12:40 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 15 min.

Codziennie

10:25 – 12:40 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 15 min.

Codziennie

10:25 – 12:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 5 min.

Codziennie

10:30 – 00:05 WarszawaTruskavec WarszawaGrojecRadomOstrowiec SwietokrzyskiOpatowSandomierzStalowa WolaRzeszowJaroslawYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

13 godz. 35 min.

Pn, Śr, Sb

10:30 – 23:59 WarszawaTruskavec WarszawaWorowRadomOstrowiec SwietokrzyskiOpatowSandomierzStalowa WolaJaroslawYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

13 godz. 29 min.

Wt, Pt, Nd

10:40 – 12:40 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 13:20 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

26 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 14:25 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDniproZaporizhia

27 godz. 25 min.

Wt, Pt, Nd

11:30 – 08:00 WarszawaSumy WarszawaLublinKovelKyivSumy

20 godz. 30 min.

Codziennie

11:40 – 03:00 WarszawaKyiv WarszawaKovelKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

11:40 – 03:00 WarszawaKyiv WarszawaKovelKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 12:30 WarszawaSievierodonetsk WarszawaLublinKyivPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

24 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 07:00 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaGrojecRadomPulawyLublinChelmKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

19 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 19:20 WarszawaMykolaiv WarszawaGrojecRadomPulawyLublinLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaiv

31 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 12:30 WarszawaSievierodonetsk WarszawaLublinKyivPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

24 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 12:30 WarszawaSievierodonetsk WarszawaLublinKyivPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

24 godz. 30 min.

Pn, Pt, Sb, Nd

13:00 – 01:00 WarszawaTernopil WarszawaLublinKovelLutskDubnoKremenetsTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 04:20 WarszawaKyiv WarszawaKovelKyiv

14 godz. 50 min.

Codziennie

13:30 – 04:20 WarszawaKyiv WarszawaKovelKyiv

14 godz. 50 min.

Codziennie

13:40 – 21:50 WarszawaMariupol WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrBerdychivVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKhersonOleshky (Khersonskaia Obl.)Nova KakhovkaKakhovkaMelitopolBerdyanskMariupol

32 godz. 10 min.

Codziennie

13:45 – 18:30 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKremenchukDniproZaporizhia

28 godz. 45 min.

Codziennie

13:55 – 04:15 WarszawaKolomyya WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyya

14 godz. 20 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:20 – 18:10 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

27 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 03:55 WarszawaStaryi Sambir WarszawaRadomLvivLvivDrohobychSambirStaryi Sambir

13 godz. 25 min.

Wt, Sb

14:30 – 03:55 WarszawaStaryi Sambir WarszawaRadomLvivLvivDrohobychSambirStaryi Sambir

13 godz. 25 min.

Wt, Sb

14:50 – 09:20 WarszawaUman WarszawaLublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUman

18 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

15 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 07:45 WarszawaMohyliv-Podilskyi WarszawaLublinLvivTernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

16 godz. 45 min.

Codziennie

15:00 – 03:00 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLublinZhovkvaLvivLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

12 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 07:30 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

16 godz. 30 min.

Codziennie

15:40 – 06:00 WarszawaKolomyya WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

14 godz. 20 min.

Pn

15:40 – 18:20 WarszawaPavlohrad WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproPavlohrad

26 godz. 40 min.

Codziennie

15:40 – 15:00 WarszawaKryvyi Rih WarszawaRadomLublinSmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 godz. 20 min.

Codziennie

15:45 – 11:00 WarszawaMohyliv-Podilskyi WarszawaLvivTernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

19 godz. 15 min.

Codziennie

15:45 – 10:00 WarszawaMohyliv-Podilskyi WarszawaLvivTernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

18 godz. 15 min.

Codziennie

15:50 – 15:20 WarszawaSumy WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKyivSumy

23 godz. 30 min.

Cz, Sb

16:00 – 08:00 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiChernivtsiChernivtsi

16 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 14:00 WarszawaKharkiv WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkivKharkiv

22 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 19:35 WarszawaSievierodonetsk WarszawaLublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkivKupianskKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)Sievierodonetsk

27 godz. 35 min.

Codziennie

16:00 – 14:00 WarszawaKharkiv WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

22 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 19:35 WarszawaSievierodonetsk WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkivKupianskKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)LysychanskSievierodonetsk

27 godz. 35 min.

Codziennie

16:00 – 09:40 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

17 godz. 40 min.

Codziennie

16:00 – 13:00 WarszawaKryvyi Rih WarszawaRadomLublinKropyvnytskyiKryvyi Rih

21 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

16:30 – 09:25 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 godz. 55 min.

Codziennie

16:30 – 18:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

26 godz. 5 min.

Codziennie

16:30 – 18:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

26 godz. 5 min.

Codziennie

16:30 – 10:20 WarszawaKyiv WarszawaLublinBrodyRadyvylivDubnoRivneZhytomyrKyiv

17 godz. 50 min.

Cz

16:30 – 18:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

26 godz. 5 min.

Codziennie

16:30 – 18:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

26 godz. 5 min.

Codziennie

16:40 – 07:00 WarszawaTernopil WarszawaWarszawa airport ChopinaGrojecRadomLublinLvivZolochivTernopil

14 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 22:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 0 min.

Codziennie

17:00 – 11:50 WarszawaKyiv WarszawaRadomLvivRivneZhytomyrKyiv

18 godz. 50 min.

Codziennie

17:20 – 16:20 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 godz. 0 min.

Codziennie

17:20 – 16:20 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 godz. 0 min.

Codziennie

17:20 – 16:10 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 godz. 50 min.

Codziennie

17:20 – 16:20 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 godz. 0 min.

Codziennie

17:20 – 08:55 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLvivKremenetsShumskOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

15 godz. 35 min.

Cz, Sb

17:30 – 09:00 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 08:00 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskDubnoRivneZdolbunivOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

14 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:30 – 09:00 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 11:00 WarszawaOstrog WarszawaLublinRzeszowLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

17:30 – 08:00 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskDubnoRivneZdolbunivOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

14 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 02:30 WarszawaKreminna (Luhanska obl.) WarszawaLublinZamoscLvivRivneZhytomyrKyivKyivBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

32 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

17:45 – 19:45 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinZamoscBrodyDubnoNovohrad-VolynskyiPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

26 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

17:50 – 07:45 WarszawaDolyna WarszawaLublinLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

13 godz. 55 min.

Codziennie

17:50 – 06:30 WarszawaDolyna WarszawaLublinLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

12 godz. 40 min.

Codziennie

17:50 – 13:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivLvivBrodyRadyvylivDubnoRivneKoretsNovohrad-VolynskyiZhytomyrKorostyshivKyivKyiv

19 godz. 10 min.

Codziennie

18:10 – 14:20 WarszawaSumy WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KyivPyriatynLokhvytsiaAndriyashivka (Sumska obl.)RomnyKorovyntsiNedryhaylivVilshana (Sumska obl.)Sumy

20 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Sb, Nd

18:20 – 10:05 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLutskRivneOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

15 godz. 45 min.

Wt, Sb, Nd

18:30 – 10:40 WarszawaKyiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

16 godz. 10 min.

Wt, Pt, Nd

18:30 – 11:40 WarszawaChernihiv WarszawaLutskRivneZhytomyrKyivChernihiv

17 godz. 10 min.

Codziennie

18:45 – 23:45 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 0 min.

Codziennie

18:45 – 15:10 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaGrojecLublinChervonohradLvivZolochivTernopilTerebovlyaChortkivKamianets-Podilskiy

20 godz. 25 min.

Codziennie

18:45 – 23:45 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 0 min.

Codziennie

18:50 – 15:35 WarszawaPoltava WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

20 godz. 45 min.

Codziennie

18:50 – 17:40 WarszawaPoltava WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynLubnyPoltava

22 godz. 50 min.

Codziennie

18:55 – 16:30 WarszawaPoltava WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

21 godz. 35 min.

Codziennie

19:00 – 10:40 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLublinLvivTernopilTerebovlyaChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

15 godz. 40 min.

Codziennie

19:00 – 20:20 WarszawaDnipro WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDnipro

25 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 20:20 WarszawaDnipro WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDnipro

25 godz. 20 min.

Codziennie

19:15 – 10:45 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivTernopilChortkivChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

19:15 – 10:45 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivTernopilChortkivChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

19:20 – 21:20 WarszawaMykolaiv WarszawaLublinChelmVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivUmanOdessaOdessaMykolaiv

26 godz. 0 min.

Cz, Sb

19:30 – 09:10 WarszawaDolyna WarszawaRadomOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzStalowa WolaLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKalushBroshnivRozhniativDolyna

13 godz. 40 min.

Pn, Cz

19:40 – 01:40 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

30 godz. 0 min.

Codziennie

19:40 – 11:40 WarszawaVinnytsia WarszawaRadomPulawyLublinLvivLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsia

16 godz. 0 min.

Codziennie

19:50 – 12:25 WarszawaTyachiv WarszawaGrojecRadomPulawyLublinLvivLvivStryiSvaliavaMukachevoKhustTyachiv

16 godz. 35 min.

Codziennie

19:50 – 12:25 WarszawaTyachiv WarszawaGrojecRadomPulawyLublinLvivLvivStryiSvaliavaMukachevoKhustTyachiv

16 godz. 35 min.

Codziennie

20:10 – 13:40 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

17 godz. 30 min.

Codziennie

20:10 – 08:20 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

12 godz. 10 min.

Codziennie

20:15 – 08:00 WarszawaZdolbuniv WarszawaLublinKovelLutskRivneZdolbuniv

11 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 07:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanPilaWalczKalisz PomorskiStargard SzczecinskiSzczecin

10 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 07:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanPilaWalczKalisz PomorskiStargard SzczecinskiSzczecin

10 godz. 45 min.

Codziennie

20:20 – 23:50 WarszawaKherson WarszawaRadomKielceLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

27 godz. 30 min.

Codziennie

20:20 – 13:30 WarszawaTyachiv WarszawaRadomKielceLvivLvivStryiNyzhni VorotaSvaliavaMukachevoKhustTyachiv

17 godz. 10 min.

Codziennie

20:30 – 13:40 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

17 godz. 10 min.

Codziennie

20:30 – 09:35 WarszawaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) WarszawaLublinLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

13 godz. 5 min.

Codziennie

20:30 – 09:15 WarszawaTernopil WarszawaLublinLiubomlVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyTernopil

12 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

20:30 – 15:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivLvivBrodyRadyvylivDubnoRivneKoretsNovohrad-VolynskyiZhytomyrKorostyshivKyivKyiv

18 godz. 30 min.

Codziennie

20:40 – 06:50 WarszawaGdynia WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

10 godz. 10 min.

Codziennie

21:00 – 10:30 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

13 godz. 30 min.

Codziennie

21:00 – 20:25 WarszawaKherson WarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 10:30 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

13 godz. 30 min.

Codziennie

21:15 – 00:35 WarszawaZaporizhia WarszawaVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

27 godz. 20 min.

Codziennie

21:15 – 20:40 WarszawaKharkiv WarszawaLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 godz. 25 min.

Codziennie

21:15 – 20:40 WarszawaKharkiv WarszawaLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

23 godz. 25 min.

Codziennie

21:15 – 00:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

27 godz. 20 min.

Codziennie

21:30 – 14:10 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

16 godz. 40 min.

Codziennie

21:30 – 14:10 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

16 godz. 40 min.

Codziennie

21:30 – 13:50 WarszawaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

16 godz. 20 min.

Codziennie

21:30 – 15:00 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

17 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 08:40 WarszawaKosiv WarszawaLublinLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

11 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 18:00 WarszawaSumy WarszawaKovelKyivSumy

20 godz. 30 min.

Sb

21:40 – 10:10 WarszawaKosiv WarszawaLublinLvivLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

12 godz. 30 min.

Codziennie

21:40 – 13:50 WarszawaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

16 godz. 10 min.

Codziennie

21:40 – 14:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivBuskBrodyRadyvylivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

16 godz. 20 min.

Codziennie

21:40 – 13:40 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

16 godz. 0 min.

Codziennie

21:40 – 15:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivLvivBrodyRadyvylivDubnoRivneKoretsNovohrad-VolynskyiZhytomyrKorostyshivKyivKyiv

17 godz. 20 min.

Codziennie

21:40 – 14:45 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

17 godz. 5 min.

Codziennie

22:00 – 13:30 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 10:00 WarszawaRivne WarszawaLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivneRivne

12 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

22:00 – 13:30 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 05:00 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

6 godz. 30 min.

Cz, Nd

22:30 – 12:00 WarszawaRivne WarszawaLublinChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyRadyvylivDubnoRivne

13 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 12:00 WarszawaRivne WarszawaLublinChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyRadyvylivDubnoRivne

13 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 05:00 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

6 godz. 30 min.

Cz, Nd

22:40 – 13:30 WarszawaKolobrzeg WarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

14 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

22:40 – 23:50 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

25 godz. 10 min.

Codziennie

22:40 – 11:40 WarszawaKoszalin WarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalin

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:40 – 14:00 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLublinLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

15 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 07:15 WarszawaBoleslawiec WarszawaLodzWroclawLegnicaBoleslawiec

8 godz. 15 min.

Śr, Nd

23:15 – 08:30 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 15 min.

Codziennie

23:30 – 08:35 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

9 godz. 5 min.

Codziennie

23:40 – 10:40 WarszawaSwinoujscie WarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

11 godz. 0 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144 in the city of Warszawa contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Warszawa


Proszę czekać. Szukanie trasy.

Płatność online Więcej nie trzeba iść na dworzec i tracić czas. Na stronie Infobus, można kupić bilet w ciągu zaledwie kilku kliknięć.
We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation