Według czasu
Według ceny

Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144

Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:10 – 04:30 WarszawaRzeszow WarszawaWarszawa airport ChopinaRadomRzeszow

4 godz. 20 min.

Codziennie

00:10 – 07:00 WarszawaGdansk WarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

6 godz. 50 min.

Nd

00:20 – 08:20 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzPoznanBydgoszcz

8 godz. 0 min.

Codziennie

00:50 – 07:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

6 godz. 10 min.

Śr, Sb

00:55 – 05:15 WarszawaPoznan WarszawaKoninPoznan

4 godz. 20 min.

Śr, Nd

01:10 – 06:00 WarszawaPoznan WarszawaPoznan

4 godz. 50 min.

Codziennie

01:50 – 06:15 WarszawaPoznan WarszawaLodzKutnoKoloTurekKoninPoznan

4 godz. 25 min.

Śr, Nd

02:00 – 07:40 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 godz. 40 min.

Codziennie

02:00 – 12:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

10 godz. 0 min.

Codziennie

02:00 – 23:30 WarszawaBila Tserkva WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivBila Tserkva

21 godz. 30 min.

Codziennie

02:00 – 13:30 WarszawaSlupsk WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

11 godz. 30 min.

Codziennie

02:00 – 12:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

10 godz. 0 min.

Codziennie

02:00 – 07:40 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 godz. 40 min.

Codziennie

02:40 – 11:05 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

8 godz. 25 min.

Codziennie

02:40 – 11:05 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

8 godz. 25 min.

Codziennie

02:50 – 09:15 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

6 godz. 25 min.

Codziennie

02:50 – 09:15 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

6 godz. 25 min.

Codziennie

03:30 – 11:00 WarszawaZielona Gora WarszawaLodzPoznanZielona Gora

7 godz. 30 min.

Wt, Sb

03:30 – 11:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

8 godz. 20 min.

Śr, Nd

03:30 – 07:00 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaDniproZaporizhia

27 godz. 30 min.

Pn, Pt

03:35 – 11:50 WarszawaRoma WarszawaLodzCzestochowaKrakowKatowiceBrnoWienGrazKlagenfurtMestreVeneziaPadovaBolognaFirenzeRoma

32 godz. 15 min.

Cz

04:00 – 10:00 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzPoznanGnieznoBydgoszcz

6 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

04:00 – 10:00 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzPoznanGnieznoBydgoszcz

6 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

04:30 – 15:00 WarszawaSwinoujscie WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

10 godz. 30 min.

Codziennie

04:30 – 13:10 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

8 godz. 40 min.

Codziennie

04:40 – 09:50 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 10 min.

Codziennie

04:40 – 09:50 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 10 min.

Codziennie

04:50 – 10:30 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 40 min.

Codziennie

05:00 – 10:01 WarszawaRzeszow WarszawaWarszawa airport ChopinaRadomRzeszow

5 godz. 1 min.

Codziennie

05:10 – 10:30 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 20 min.

Codziennie

05:40 – 07:40 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 0 min.

Codziennie

05:40 – 07:40 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaBlonieBramkiSochaczewLowiczGlownoLodz

2 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 12:30 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninPoznan

6 godz. 30 min.

Codziennie

06:05 – 13:45 WarszawaMarijampolė WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolė

7 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb

06:05 – 11:00 WarszawaGdansk WarszawaOstrodaElblagGdansk

4 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

06:05 – 12:20 WarszawaGdynia WarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

6 godz. 15 min.

Codziennie

06:05 – 12:20 WarszawaGdynia WarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

6 godz. 15 min.

Codziennie

06:10 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 godz. 50 min.

Codziennie

06:10 – 15:00 WarszawaBerlin WarszawaPoznanBerlin airport ShonefeldBerlin

8 godz. 50 min.

Codziennie

06:10 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 godz. 50 min.

Codziennie

06:15 – 18:50 WarszawaRiga WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasPanevėžysRiga

12 godz. 35 min.

Codziennie

06:15 – 18:50 WarszawaRiga WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasPanevėžysRiga

12 godz. 35 min.

Sb

06:15 – 18:50 WarszawaRiga WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasPanevėžysRiga

12 godz. 35 min.

Sb

06:15 – 13:45 WarszawaMarijampolė WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolė

7 godz. 30 min.

Pn, Sb

06:15 – 13:45 WarszawaMarijampolė WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolė

7 godz. 30 min.

Nd

06:15 – 18:55 WarszawaRiga WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėŠiauliaiJelgavaRiga

12 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb

06:15 – 18:50 WarszawaRiga WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasPanevėžysRiga

12 godz. 35 min.

Wt, Nd

06:20 – 15:50 WarszawaVilnius WarszawaKaunasVilnius

9 godz. 30 min.

Codziennie

06:20 – 17:25 WarszawaZielona Gora WarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona GoraZielona Gora

11 godz. 5 min.

Codziennie

06:20 – 17:25 WarszawaZielona Gora WarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona GoraZielona Gora

11 godz. 5 min.

Codziennie

06:20 – 08:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 godz. 10 min.

Codziennie

06:25 – 18:25 WarszawaPraha WarszawaKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

12 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

06:30 – 12:00 WarszawaSofia WarszawaPiotrkow TrybunalskiCzestochowaKatowiceKrakowBratislavaWienBudapestSzegedSofia

29 godz. 30 min.

Pt

06:30 – 13:30 WarszawaBerlin WarszawaBerlin

7 godz. 0 min.

Codziennie

06:30 – 01:35 WarszawaChernihiv WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBrovaryChernihiv

19 godz. 5 min.

Codziennie

06:30 – 11:40 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 godz. 10 min.

Śr

06:30 – 12:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

5 godz. 30 min.

Codziennie

06:30 – 12:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

5 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 08:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 godz. 30 min.

Pt

07:00 – 12:55 WarszawaGdansk WarszawaGdansk

5 godz. 55 min.

Cz, Sb

07:00 – 15:00 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

8 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 12:15 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 godz. 15 min.

Codziennie

07:15 – 14:05 WarszawaPoznan WarszawaWarszawa airport ModlinBydgoszczPoznan

6 godz. 50 min.

Codziennie

07:15 – 14:05 WarszawaPoznan WarszawaWarszawa airport ModlinBydgoszczPoznan

6 godz. 50 min.

Codziennie

07:55 – 17:05 WarszawaGdynia WarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 godz. 10 min.

Codziennie

07:55 – 17:05 WarszawaGdynia WarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 16:45 WarszawaKaliningrad WarszawaOlsztynKaliningrad

8 godz. 45 min.

Pn, Cz, Pt, Sb

08:00 – 23:50 WarszawaKyiv WarszawaKovelLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 50 min.

Codziennie

08:00 – 09:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 godz. 30 min.

Śr, Sb

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 5 min.

Codziennie

08:00 – 08:35 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

24 godz. 35 min.

Codziennie

08:00 – 08:35 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

24 godz. 35 min.

Codziennie

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 5 min.

Codziennie

08:00 – 08:30 WarszawaChisinau WarszawaLublinEdinetBelcyChisinauChisinau

24 godz. 30 min.

Wt, Pt

08:00 – 07:50 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKharkiv

23 godz. 50 min.

Codziennie

08:00 – 08:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

24 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 23:55 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 55 min.

Codziennie

08:00 – 08:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

24 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 08:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

24 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 5 min.

Codziennie

08:00 – 08:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

24 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 5 min.

Codziennie

08:00 – 09:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 godz. 30 min.

Śr

08:10 – 14:30 WarszawaGdansk WarszawaTorunBydgoszczGdansk

6 godz. 20 min.

Pn, Cz

08:10 – 14:30 WarszawaGdansk WarszawaTorunBydgoszczGdansk

6 godz. 20 min.

Pn, Cz

08:20 – 19:55 WarszawaRivne WarszawaLublinHrubieszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivne

11 godz. 35 min.

Codziennie

08:20 – 19:55 WarszawaRivne WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivne

11 godz. 35 min.

Codziennie

08:30 – 23:00 WarszawaRiga WarszawaOstrow MazowieckaBialystokAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasVilniusPanevėžysRiga

14 godz. 30 min.

Pn, Sb

08:30 – 22:45 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLublinLubaczowYavorivLvivIvano-Frankivsk

14 godz. 15 min.

Codziennie

08:30 – 13:00 WarszawaSofia WarszawaLodzKatowiceOstravaBrnoWienBudapestSofia

28 godz. 30 min.

Sb

08:35 – 14:35 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

6 godz. 0 min.

Wt, Pt

08:35 – 14:35 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

6 godz. 0 min.

Wt, Pt

08:45 – 22:05 WarszawaTernopil WarszawaPiasecznoGrojecRadomLublinChelmHrubieszowVolodymyr-VolynskyiLutskDubnoKremenetsTernopil

13 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

09:00 – 18:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanSzczecin

9 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 20:50 WarszawaMinsk WarszawaBrestBaranovichyMinsk

11 godz. 50 min.

Codziennie

09:00 – 14:11 WarszawaRzeszow WarszawaWarszawa airport ChopinaRadomRzeszow

5 godz. 11 min.

Codziennie

09:00 – 10:00 WarszawaDnipro WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneZhytomyrKyivDnipro

25 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

09:05 – 14:15 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninPoznan

5 godz. 10 min.

Codziennie

09:05 – 14:15 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninPoznan

5 godz. 10 min.

Codziennie

09:30 – 13:30 WarszawaSofia WarszawaLodzCzestochowaKatowiceKrakowBanska BystricaBudapestSofia

28 godz. 0 min.

Sb

09:30 – 18:30 WarszawaLutsk WarszawaRykiLublinLutsk

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 21:45 WarszawaMinsk WarszawaBialystokGrodnoLidaMinsk

11 godz. 45 min.

Codziennie

10:30 – 00:05 WarszawaTruskavec WarszawaRadomOstrowiec SwietokrzyskiOpatowSandomierzStalowa WolaRzeszowJaroslawYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

13 godz. 35 min.

Pn, Śr, Sb

10:30 – 23:59 WarszawaTruskavec WarszawaWorowRadomOstrowiec SwietokrzyskiOpatowSandomierzStalowa WolaRzeszowJaroslawStryiDrohobychTruskavec

13 godz. 29 min.

Codziennie

10:30 – 21:35 WarszawaLviv WarszawaWorowRadomOstrowiec SwietokrzyskiOpatowSandomierzStalowa WolaRzeszowJaroslawYavorivNovoyavorivskLviv

11 godz. 5 min.

Codziennie

10:45 – 06:25 WarszawaBreda WarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceArnhemUtrechtAmsterdamDen HaagRotterdamTilburgBreda

19 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

10:45 – 08:00 WarszawaMadrid WarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceMulhouseBesanconChalon sur SaoneLyonBolleneMarseilleNimesMontpellierNarbonneToulouseBordeauxPerpignanGeronaBarcelonaTarragonaCastellón de la PlanaValenciaMadrid

45 godz. 15 min.

Pn, Śr, Sb

10:45 – 07:30 WarszawaGent WarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceVenloEindhovenAntwerpenBrusselGent

20 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

10:45 – 18:30 WarszawaNantes WarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceLilleLensParisLe MansRennesNantes

31 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

10:45 – 23:55 WarszawaLecce WarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceBolzanoTrentoVeronaModenaBolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipagliaBresciaBergamoMilanoAlessandriaGenovaSavonaTaggiaSanremoMonacoNiceCannesCesenaRiminiAnconaCivitanova MarchePorto San GiorgioSan Benedetto del TrontoGiulianovaPescaraLancianoTermoliSan SeveroFoggiaCerignolaBariTarantoBrindisiLecce

37 godz. 10 min.

Pn, Śr, Sb

10:45 – 16:30 WarszawaBournemouth WarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceDoverMaidstoneLondonLutonNorthamptonWellingboroughKetteringPeterboroughBostonLincolnScunthorpeHullOxfordBirminghamWolverhamptonStoke-on-TrentManchesterPrestonLancasterCarlisleGlasgowEdinburghPerthDundeeAberdeenCoventryLeicesterNottinghamSheffieldDoncasterLeedsBradfordSloughReadingSwindonGloucesterBristolNewportCardiffSwanseaLlanelliExeterTorquayPlymouthBrightonPortsmouthSouthamptonBournemouth

29 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

10:45 – 15:00 WarszawaOslo WarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceRodbyKobenhavnMalmoHelsingborgHalmstadGöteborgUddevallaSarpsborgMossOslo

28 godz. 15 min.

Śr, Sb

11:00 – 13:20 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

26 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 13:25 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

26 godz. 25 min.

Codziennie

11:40 – 03:00 WarszawaKyiv WarszawaKovelManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojCieszynPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiRybnikZorySkoczowBielsko-BialaPszczynaOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiLublinBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecTarnobrzegSandomierzStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscKolbuszowaNowa SarzynaLezajskMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Codziennie

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Śr, Pt, Nd

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Codziennie

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Codziennie

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Codziennie

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojCieszynPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiRybnikSkoczowZoryBielsko-BialaPszczynaOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiLublinBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecTarnobrzegSandomierzStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscKolbuszowaNowa SarzynaLezajskMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Codziennie

12:00 – 17:15 WarszawaSanok WarszawaGrodkowNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleRaciborzRydultowyPszowWodzislaw SlaskiJastrzebie-ZdrojSkoczowCieszynRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaPrzyworyKrapkowiceKluczborkOlesnoGorzow SlaskiPraszkaWielunZloczewZdunska WolaOzimekDobrodzienLubliniecCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiZabrzeOswiecimKetyAndrychowWadowiceBytomChorzowKatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 15 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 00:55 WarszawaMinsk WarszawaWarszawa airport ChopinaBrestBaranovichyMinsk

12 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

12:00 – 07:00 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaGrojecRadomPulawyLublinChelmKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

19 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 06:00 WarszawaKryvyi Rih WarszawaKropyvnytskyiKryvyi Rih

18 godz. 0 min.

Pn

13:00 – 01:00 WarszawaTernopil WarszawaLublinKovelLutskDubnoKremenetsTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 18:41 WarszawaRzeszow WarszawaWarszawa airport ChopinaRadomRzeszow

5 godz. 11 min.

Codziennie

13:30 – 04:20 WarszawaKyiv WarszawaKovelManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

14 godz. 50 min.

Codziennie

13:50 – 05:00 WarszawaKolomyya WarszawaLublinIvano-FrankivskKolomyya

15 godz. 10 min.

Codziennie

14:00 – 10:25 WarszawaCherkasy WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivCherkasyCherkasy

20 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 09:55 WarszawaChisinau WarszawaBriceniJedincyRiscaniBelcyFloreștiOrheiChisinau

19 godz. 55 min.

Wt

14:00 – 09:55 WarszawaChisinau WarszawaMamalygaCrivaBriceniEdinetRiscaniBelcyFloreștiOrheiChisinau

19 godz. 55 min.

Wt, Pt

14:00 – 09:55 WarszawaChisinau WarszawaBriceniJedincyRiscaniBelcyFloreștiOrheiChisinau

19 godz. 55 min.

Pt

14:00 – 10:25 WarszawaCherkasy WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivCherkasyCherkasy

20 godz. 25 min.

Codziennie

14:10 – 16:30 WarszawaPavlohrad WarszawaLublinChelmVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaDniprodzerzhynskDniproPavlohrad

26 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 05:30 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLublinZamoscLvivTernopilBuchachChortkivKamianets-Podilskiy

15 godz. 0 min.

Pt

14:30 – 05:30 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLublinTernopilBuchachChortkivKamianets-Podilskiy

15 godz. 0 min.

Sb

14:30 – 06:30 WarszawaKyiv WarszawaKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

16 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 05:30 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLublinZamoscLvivTernopilBuchachChortkivKamianets-Podilskiy

15 godz. 0 min.

Pt

14:40 – 12:25 WarszawaAmsterdam WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczPilaWalczStargard SzczecinskiSzczecinBerlinHamburgTostedtBremenOldenburgLeerGroningenAmsterdam

21 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:40 – 21:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaDniproZaporizhia

30 godz. 55 min.

Cz, Nd

14:40 – 21:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaDniproZaporizhia

30 godz. 55 min.

Cz, Nd

14:45 – 11:00 WarszawaDüsseldorf WarszawaLodzKoloKoninPoznanGorzow WielkopolskiBraunschweigHannoverBielefeldHammDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorf

20 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt

14:50 – 07:30 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

14:50 – 07:30 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

14:50 – 07:30 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

15:00 – 20:11 WarszawaRzeszow WarszawaWarszawa airport ChopinaRadomRzeszow

5 godz. 11 min.

Nd

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 06:20 WarszawaKyiv WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

15 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 07:30 WarszawaFlensburg WarszawaLodzKoninPoznanGorzow WielkopolskiHamburgSchleswigFlensburg

16 godz. 30 min.

Codziennie

15:15 – 11:15 WarszawaRecklinghausen WarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecGottingenKasselPaderbornBielefeldOsnabruckMunsterRecklinghausen

20 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:15 – 12:15 WarszawaNorddeich WarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaWolfsburgSalzgitterHildesheimHannoverBremenDelmenhorstOldenburgWilhelmshavenWittmundAurichEmdenNordenNorddeich

21 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

15:15 – 10:30 WarszawaMonchengladbach WarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaBraunschweigHannoverHammUnnaDortmundHagenWuppertalLeverkusenKölnBonnBruhlEssenDuisburgKrefeldDüsseldorfNeussAachenLiegeHerneBochumGelsenkirchenMulheim an der RuhrMonchengladbach

19 godz. 15 min.

Codziennie

15:15 – 12:00 WarszawaSaarlouis WarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecEisenachGiessenFrankfurt am MainDarmstadtMannheimHeidelbergKarlsruheRastattStrasbourgOffenburgFreiburg im BreisgauBambergWurzburgHeilbronnStuttgartPforzheimTubingenSchwenningenSingenKonstanzFuldaWiesbadenMainzKoblenzWittlichTrierLuxemburgKaiserslauternHomburgSaarbruckenSaarlouis

20 godz. 45 min.

Codziennie

15:15 – 10:00 WarszawaGroningen WarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaBerlinHamburgLubeckNeumunsterKielSchleswigFlensburgTostedtBremenBremerhavenCloppenburgOldenburgLeerGroningen

18 godz. 45 min.

Codziennie

15:15 – 13:25 WarszawaSankt Gallen WarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecWeiden in der OberpfalzRegensburgLandshutBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmBiberach an der RißRavensburgFriedrichshafenInnsbruckRosenheimMemmingenLindauBregenzSankt Gallen

22 godz. 10 min.

Codziennie

15:40 – 15:15 WarszawaKremenchuk WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivCherkasyKremenchuk

23 godz. 35 min.

Codziennie

15:40 – 15:15 WarszawaKremenchuk WarszawaLublinZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivCherkasyKremenchuk

23 godz. 35 min.

Codziennie

15:40 – 15:15 WarszawaKremenchuk WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiKremenchuk

23 godz. 35 min.

Codziennie

15:40 – 06:00 WarszawaKolomyya WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

14 godz. 20 min.

Pn

15:40 – 15:15 WarszawaKremenchuk WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivCherkasyKremenchuk

23 godz. 35 min.

Codziennie

15:45 – 11:00 WarszawaMohyliv-Podilskyi WarszawaLvivTernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

19 godz. 15 min.

Codziennie

16:00 – 07:30 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 15:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkiv

23 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 15:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkiv

23 godz. 10 min.

Codziennie

16:30 – 09:25 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLutskRivneNetishynKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 godz. 55 min.

Codziennie

16:30 – 20:50 WarszawaSanok WarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

4 godz. 20 min.

Pn, Śr, Sb

16:30 – 20:50 WarszawaSanok WarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

4 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

16:30 – 20:50 WarszawaSanok WarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

4 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

16:30 – 20:50 WarszawaSanok WarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

4 godz. 20 min.

Pn, Śr, Sb

16:30 – 20:50 WarszawaSanok WarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

4 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

16:30 – 20:50 WarszawaSanok WarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

4 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

16:30 – 20:50 WarszawaSanok WarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

4 godz. 20 min.

Pn, Pt

16:30 – 06:00 WarszawaMinsk WarszawaWarszawa airport ChopinaBrestBaranovichyMinsk

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:40 – 07:00 WarszawaTernopil WarszawaGrojecLublinLvivLvivTernopil

14 godz. 20 min.

Codziennie

16:40 – 07:00 WarszawaTernopil WarszawaGrojecLublinTernopil

14 godz. 20 min.

Codziennie

16:40 – 00:40 WarszawaGdansk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

8 godz. 0 min.

Pt

16:50 – 14:45 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkiv

21 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 14:45 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkiv

21 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 14:45 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkiv

21 godz. 55 min.

Codziennie

17:00 – 08:30 WarszawaKyiv WarszawaRadomLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 30 min.

Pt, Nd

17:00 – 08:30 WarszawaKyiv WarszawaRadomLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Sb

17:00 – 22:03 WarszawaRzeszow WarszawaRadomRzeszow

5 godz. 3 min.

Codziennie

17:00 – 08:30 WarszawaKyiv WarszawaRadomLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 30 min.

Pn

17:00 – 08:30 WarszawaKyiv WarszawaRadomLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 30 min.

Pn, Nd

17:30 – 08:00 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskDubnoRivneZdolbunivKremenetsShumskOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 08:00 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskDubnoRivneShumskNetishynSlavutaStarokostiantynivKhmelnytskyi

14 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 11:40 WarszawaMamalyga WarszawaLublinLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsiMamalyga

18 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 22:30 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 godz. 0 min.

Wt, Pt

17:30 – 22:30 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 godz. 0 min.

Wt, Pt

17:50 – 09:15 WarszawaDolyna WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

15 godz. 25 min.

Codziennie

18:00 – 11:30 WarszawaKyiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

17 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 16:45 WarszawaOdessa WarszawaLublinLutskRivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

22 godz. 45 min.

Codziennie

18:00 – 11:40 WarszawaKyiv WarszawaRivneZhytomyrKyiv

17 godz. 40 min.

Śr, Cz, Pt, Nd

18:15 – 23:26 WarszawaRzeszow WarszawaWarszawa airport ChopinaRadomRzeszow

5 godz. 11 min.

Nd

18:30 – 07:00 WarszawaMinsk WarszawaBiala PodlaskaBrestMinsk

12 godz. 30 min.

Pt

18:30 – 15:30 WarszawaCherkasy WarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivCherkasy

21 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

18:30 – 11:30 WarszawaBoryspil WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivBoryspil

17 godz. 0 min.

Pt

18:30 – 09:00 WarszawaKyiv WarszawaLutskRivneZhytomyrKyiv

14 godz. 30 min.

Codziennie

18:45 – 10:50 WarszawaKyiv WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

18:45 – 10:50 WarszawaKyiv WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivKyiv

16 godz. 5 min.

Codziennie

18:45 – 10:20 WarszawaKyiv WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

18:45 – 10:20 WarszawaKyiv WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

18:50 – 15:35 WarszawaPoltava WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

20 godz. 45 min.

Codziennie

19:00 – 08:00 WarszawaTruskavec WarszawaLublinLvivStryiDrohobychTruskavec

13 godz. 0 min.

Śr, Sb

19:00 – 17:30 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

22 godz. 30 min.

Śr, Sb

19:00 – 08:00 WarszawaTruskavec WarszawaLublinLvivStryiDrohobychTruskavec

13 godz. 0 min.

Pt

19:00 – 19:00 WarszawaKherson WarszawaPiasecznoLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

24 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:00 – 08:00 WarszawaTruskavec WarszawaLublinLvivStryiDrohobychTruskavec

13 godz. 0 min.

Śr, Sb

19:00 – 17:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

22 godz. 0 min.

Śr, Sb

19:00 – 19:00 WarszawaKherson WarszawaPiasecznoLublinZamoscLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

24 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 10:40 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLublinLvivTernopilTerebovlyaChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

15 godz. 40 min.

Codziennie

19:00 – 10:40 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaLvivTernopilTerebovlyaChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

15 godz. 40 min.

Codziennie

19:10 – 07:30 WarszawaKolomyya WarszawaLublinIvano-FrankivskKolomyya

12 godz. 20 min.

Pn, Cz, Sb

19:15 – 10:45 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivTernopilChortkivChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKyiv

19 godz. 10 min.

Codziennie

19:15 – 13:30 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

18 godz. 15 min.

Codziennie

19:15 – 10:45 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivTernopilChortkivChernivtsi

15 godz. 30 min.

Codziennie

19:15 – 14:25 WarszawaKyiv WarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKyiv

19 godz. 10 min.

Codziennie

19:15 – 13:30 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

18 godz. 15 min.

Codziennie

19:25 – 09:10 WarszawaDolyna WarszawaRadomOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzStalowa WolaLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKalushBroshnivRozhniativDolyna

13 godz. 45 min.

Codziennie

19:30 – 09:10 WarszawaDolyna WarszawaRadomOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzStalowa WolaLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKalushBroshnivRozhniativDolyna

13 godz. 40 min.

Codziennie

19:40 – 12:00 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinRivneKhmelnytskyiVinnytsia

16 godz. 20 min.

Pn, Cz

19:40 – 11:20 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinRivneNetishynKhmelnytskyiVinnytsia

15 godz. 40 min.

Wt, Pt

20:00 – 09:30 WarszawaKyiv WarszawaLublinKyiv

13 godz. 30 min.

Codziennie

20:00 – 12:45 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLutskDubnoKremenetsTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 godz. 45 min.

Codziennie

20:30 – 12:40 WarszawaKyiv WarszawaLublinKovelKyiv

16 godz. 10 min.

Codziennie

20:30 – 10:00 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

13 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 10:40 WarszawaBorschiv WarszawaLublinKrasnystawLvivZolochivZborivTernopilTerebovlyaKopychyntsiChortkivBorschiv

14 godz. 10 min.

Codziennie

20:30 – 06:00 WarszawaChervonohrad WarszawaLublinZamoscNovovolynskChervonohrad

9 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 11:40 WarszawaKyiv WarszawaLublinKyiv

15 godz. 10 min.

Sb

20:30 – 13:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

16 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

20:30 – 12:00 WarszawaKyiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

20:30 – 15:35 WarszawaChernihiv WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBrovaryChernihiv

19 godz. 5 min.

Śr, Pt, Nd

20:30 – 12:20 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 50 min.

Codziennie

20:30 – 09:20 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

12 godz. 50 min.

Codziennie

20:40 – 01:05 WarszawaRzeszow WarszawaWarszawa airport ChopinaRadomRzeszow

4 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 13:20 WarszawaTyachiv WarszawaLublinLvivLvivStryiSvaliavaMukachevoKhustTyachiv

16 godz. 20 min.

Codziennie

21:00 – 20:00 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivBoryspilCherkasyKamianka (Cherkaska obl.)Kropyvnytskyi

23 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 20:00 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivCherkasyKamianka (Cherkaska obl.)Kropyvnytskyi

23 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 20:00 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivBoryspilCherkasyKropyvnytskyi

23 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 20:00 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivCherkasyKropyvnytskyi

23 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 13:20 WarszawaTyachiv WarszawaLublinLvivLvivStryiSvaliavaMukachevoKhustTyachiv

16 godz. 20 min.

Codziennie

21:10 – 14:25 WarszawaKyiv WarszawaLublinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

17 godz. 15 min.

Pn, Sb

21:15 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

12 godz. 35 min.

Codziennie

21:20 – 09:00 WarszawaMinsk WarszawaBrestMinsk

11 godz. 40 min.

Wt, Cz, Nd

21:40 – 11:00 WarszawaKosiv WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

13 godz. 20 min.

Codziennie

21:40 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 godz. 20 min.

Codziennie

21:45 – 07:05 WarszawaLviv WarszawaLublinLviv

9 godz. 20 min.

Codziennie

21:45 – 20:30 WarszawaOdessa WarszawaLublinTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessa

22 godz. 45 min.

Codziennie

21:50 – 14:30 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

16 godz. 40 min.

Codziennie

21:55 – 10:15 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLublinLvivLvivStryiMorshynDolynaKalushIvano-Frankivsk

12 godz. 20 min.

Wt, Śr, Pt, Nd

22:00 – 20:00 WarszawaParis WarszawaHannoverBielefeldDortmundDuisburgAntwerpenBrusselParis

22 godz. 0 min.

Cz

22:00 – 11:45 WarszawaRiga WarszawaKaunasVilniusPanevėžysRiga

13 godz. 45 min.

Codziennie

22:00 – 11:45 WarszawaRiga WarszawaKaunasVilniusPanevėžysRiga

13 godz. 45 min.

Wt

22:00 – 11:45 WarszawaRiga WarszawaKaunasVilniusPanevėžysRiga

13 godz. 45 min.

Codziennie

22:00 – 10:40 WarszawaRivne WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivne

12 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 10:40 WarszawaRivne WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivne

12 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:00 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKutnoKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

11 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 10:40 WarszawaRivne WarszawaLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivne

12 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 22:15 WarszawaDnipro WarszawaLublinKovelRivnePoltavaKrasnohradNovomoskovskDnipro

24 godz. 5 min.

Nd

22:15 – 00:35 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

26 godz. 20 min.

Cz, Nd

22:15 – 00:35 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

26 godz. 20 min.

Cz, Nd

22:15 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

8 godz. 45 min.

Codziennie

22:25 – 06:30 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

8 godz. 5 min.

Codziennie

22:25 – 06:30 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

8 godz. 5 min.

Codziennie

22:25 – 06:30 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

8 godz. 5 min.

Codziennie

22:25 – 15:20 WarszawaKyiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKyiv

16 godz. 55 min.

Pt, Sb

22:30 – 07:15 WarszawaBerlin WarszawaPoznanBerlin airport ShonefeldBerlin

8 godz. 45 min.

Codziennie

22:30 – 07:15 WarszawaBerlin WarszawaPoznanBerlin airport ShonefeldBerlin

8 godz. 45 min.

Codziennie

22:30 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

8 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 12:00 WarszawaRivne WarszawaLublinChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyRadyvylivDubnoRivne

13 godz. 30 min.

Codziennie

22:40 – 11:20 WarszawaMinsk WarszawaBialystokGrodnoGrodnoLidaMinsk

12 godz. 40 min.

Pn, Sb

22:40 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKutnoKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

11 godz. 10 min.

Codziennie

22:40 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKutnoKoninPoznanMiędzyrzeczGorzow WielkopolskiSzczecin

11 godz. 10 min.

Codziennie

22:40 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKutnoKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

11 godz. 10 min.

Codziennie

22:40 – 10:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

11 godz. 20 min.

Codziennie

22:40 – 08:00 WarszawaGdynia WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:45 – 06:40 WarszawaHradec Králové WarszawaLodzWroclawHradec Králové

7 godz. 55 min.

Pn, Sb

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv WarszawaLublinChelmManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 14:35 WarszawaKyiv WarszawaLublinChelmManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

15 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 06:30 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszcz

7 godz. 30 min.

Codziennie

23:00 – 11:15 WarszawaSkole WarszawaLvivLvivStryiSkole

12 godz. 15 min.

Codziennie

23:00 – 11:15 WarszawaSkole WarszawaLvivLvivStryiSkole

12 godz. 15 min.

Codziennie

23:20 – 08:45 WarszawaVilnius WarszawaKaunasVilnius

9 godz. 25 min.

Codziennie

23:20 – 18:15 WarszawaRiga WarszawaVilniusRiga

18 godz. 55 min.

Codziennie

23:20 – 09:30 WarszawaPraha WarszawaWroclawPraha

10 godz. 10 min.

Codziennie

23:20 – 09:40 WarszawaSwinoujscie WarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

10 godz. 20 min.

Codziennie

23:20 – 07:30 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzPoznanBydgoszcz

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

23:30 – 21:30 WarszawaRotterdam WarszawaBerlinHamburgBremenOldenburgGroningenZwolleApeldoornArnhemUtrechtAmsterdamDen HaagRotterdam

22 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:30 – 16:10 WarszawaUlm WarszawaNurnbergMünchenAugsburgUlm

16 godz. 40 min.

Cz

23:30 – 21:35 WarszawaBern WarszawaSankt GallenWinterthurZürichBern

22 godz. 5 min.

Cz

23:30 – 19:45 WarszawaStuttgart WarszawaBerlinBraunschweigKasselFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart

20 godz. 15 min.

Cz

23:30 – 19:35 WarszawaStuttgart WarszawaBerlinLeipzigDresdenChemnitzGeraErfurtWurzburgHeilbronnStuttgart

20 godz. 5 min.

Pt

23:30 – 20:05 WarszawaBonn WarszawaBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldOsnabruckMunsterDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKölnBonn

20 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:30 – 20:50 WarszawaFreiburg im Breisgau WarszawaBerlinMagdeburgBraunschweigGottingenKasselGiessenFrankfurt am MainDarmstadtMannheimKarlsruheBaden-BadenStrasbourgOffenburgFreiburg im Breisgau

21 godz. 20 min.

Codziennie

23:30 – 09:55 WarszawaPraha WarszawaWroclawHradec KrálovéPraha

10 godz. 25 min.

Codziennie

23:30 – 08:40 WarszawaVilnius WarszawaLomzaGrajewoAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasVilnius

9 godz. 10 min.

Nd

23:30 – 15:00 WarszawaMunster WarszawaBerlinMagdeburgBremenOsnabruckMunster

15 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:30 – 20:30 WarszawaUlm WarszawaBerlinLeipzigDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlm

21 godz. 0 min.

Wt, Sb

23:35 – 09:30 WarszawaPraha WarszawaWroclawPraha

9 godz. 55 min.

Codziennie

23:35 – 09:30 WarszawaPraha WarszawaWroclawPraha

9 godz. 55 min.

Codziennie

23:35 – 09:30 WarszawaPraha WarszawaWroclawPraha

9 godz. 55 min.

Codziennie

23:40 – 15:40 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 0 min.

Codziennie

23:40 – 15:40 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 0 min.

Codziennie

23:55 – 08:15 WarszawaVilnius WarszawaVilnius

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:55 – 20:25 WarszawaTallinn WarszawaVilniusRigaPärnuTallinnTallinn

20 godz. 30 min.

Codziennie

23:55 – 11:25 WarszawaRiga WarszawaVilniusRiga airportRiga

11 godz. 30 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144 in the city of Warszawa contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information