Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Praha

Kup bilet na autobus Kiev – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 05:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:00 – 05:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:15 – 05:00 KievPraha

22 godz. 45 min.

Śr, Nd

06:15 – 05:00 KievPraha

22 godz. 45 min.

Śr, Nd

06:20 – 07:00 KievPraha

24 godz. 40 min.

Wt, Pt

06:40 – 07:00 KievPraha

24 godz. 20 min.

Wt, Pt

08:30 – 10:00 KievPraha

25 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:00 – 09:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 08:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:20 – 11:55 KievPraha

25 godz. 35 min.

Nd

10:20 – 11:55 KievPraha

25 godz. 35 min.

Pt

12:50 – 16:10 KievPraha

27 godz. 20 min.

Codziennie

12:50 – 16:10 KievPraha

27 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 13:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

14:30 – 17:05 KievPraha

26 godz. 35 min.

Śr, Cz, Nd

17:00 – 16:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Pn

17:00 – 15:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Pn

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Киев

Все чудово.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information