• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kyiv - Praha

Kup bilet na autobus Kyiv – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 07:00 KyivPraha

25 godz. 0 min.

Pt

08:20 – 07:55 KyivPraha

23 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

08:20 – 07:55 KyivPraha

23 godz. 35 min.

Cz

08:20 – 07:55 KyivPraha

23 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

08:30 – 09:10 KyivPraha

24 godz. 40 min.

Wt, Pt

09:00 – 05:00 KyivPraha

20 godz. 0 min.

Codziennie

10:20 – 11:55 KyivPraha

25 godz. 35 min.

Pt, Nd

11:50 – 18:50 KyivPraha

31 godz. 0 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:30 – 15:30 KyivPraha

27 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 15:30 KyivPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 15:30 KyivPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 15:30 KyivPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 15:30 KyivPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

20:30 – 17:40 KyivPraha

21 godz. 10 min.

Cz

20:30 – 17:40 KyivPraha

21 godz. 10 min.

Cz

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Praha w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation