Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Praha

Kup bilet na autobus Kiev – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
05:40 – 07:00 KievPraha

25 godz. 20 min.

Wt, Śr, Pt

06:00 – 05:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:00 – 05:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:00 – 07:00 KievPraha

25 godz. 0 min.

Wt, Śr, Pt

06:15 – 05:00 KievPraha

22 godz. 45 min.

Śr, Nd

06:15 – 05:00 KievPraha

22 godz. 45 min.

Śr, Nd

08:30 – 10:00 KievPraha

25 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:00 – 08:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 09:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:20 – 11:55 KievPraha

25 godz. 35 min.

Nd

10:20 – 11:55 KievPraha

25 godz. 35 min.

Pt

12:50 – 16:10 KievPraha

27 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 13:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

17:00 – 15:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Pn

17:00 – 16:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Pn

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Praha w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

Vasilkivtransavto/AgatРовно - Краков

Комфортний і чистий автобус, приємні водії, вчасне відправлення. Ну і як завжди,страшенна черга на кордоні і як наслідок затримка приїзду. Але то зауваження не до перевізника.

VilartransПрага - Киев

Прибыли по росписанию

VilartransЧеркассы - Легница

Всё нормально

VilartransРовно - Катовице

Їхав з Рівного до Катовіц. Кордон швидко, як для автобуса. Чемні водії. Рекомендую.

VilartransПрага - Киев

Очень довольны с женой поездкой с VILARTRANS . Отдельная благодарность водителям .

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Ровно

Доехали без приключений.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information