Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Praha

Kup bilet na autobus Kiev – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 07:00 KievPraha

25 godz. 0 min.

Wt, Śr, Pt

07:00 – 06:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

08:30 – 10:00 KievPraha

25 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:00 – 09:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 08:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:20 – 11:55 KievPraha

25 godz. 35 min.

Nd

10:30 – 12:00 KievPraha

25 godz. 30 min.

Pn, Pt

12:30 – 15:30 KievPraha

27 godz. 0 min.

Codziennie

12:50 – 16:10 KievPraha

27 godz. 20 min.

Pt

13:30 – 15:30 KievPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 15:30 KievPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Pt

13:30 – 15:30 KievPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 15:30 KievPraha

26 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 13:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

17:00 – 15:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Pn

17:00 – 16:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Pn

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Praha w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information