Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Praha

Kup bilet na autobus Kiev – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 05:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:00 – 05:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:15 – 05:00 KievPraha

22 godz. 45 min.

Śr, Nd

06:15 – 05:00 KievPraha

22 godz. 45 min.

Śr, Nd

08:30 – 10:00 KievPraha

25 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:00 – 08:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 09:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:20 – 11:55 KievPraha

25 godz. 35 min.

Nd

10:20 – 11:55 KievPraha

25 godz. 35 min.

Pt

12:50 – 16:10 KievPraha

27 godz. 20 min.

Codziennie

12:50 – 16:10 KievPraha

27 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 16:10 KievPraha

26 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 13:00 KievPraha

23 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

14:30 – 17:05 KievPraha

26 godz. 35 min.

Nd

17:00 – 15:45 KievPraha

22 godz. 45 min.

Pn

17:00 – 16:15 KievPraha

23 godz. 15 min.

Pn

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Praha w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

VilartransLiberec - Lviv

Добрий день, мені сподобалось подорожування з даним перевізником.Весь багаж під номерами, гарно поскладаний.Достатня кількість зупинок, стоянки максимально 10-15хв. і не більше.На дитину до 4 років книжка 80%.Рекомендую.

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Ровно

Как всегда быстро и надежно.

VilartransКраков - Киев

отличный перевозчик. да туалета нет, но достаточное количество остановок на хор заправках. удобные подушки. все проблемы создают наши люди.

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

VilartransKiev - Wroclaw

Отличный перевозчик, отзывчивые водители и комфортный автобус. За час до отправления уже можно было здать багаж и оставить другие вещи. Пунктуальное прибытие во все города. Рекомендую!

ФОП ЛевицькаВроцлав - Ровно

Автобус супер! Водії супер!

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information