• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Ivano-Frankivsk - Praha

Kup bilet na autobus Ivano-Frankivsk – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ivano-Frankivsk do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 07:25 Ivano-FrankivskPraha

22 godz. 25 min.

Codziennie

10:00 – 05:20 Ivano-FrankivskPraha

19 godz. 20 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

10:00 – 05:20 Ivano-FrankivskPraha

19 godz. 20 min.

Wt, Pt

11:45 – 05:30 Ivano-FrankivskPraha

17 godz. 45 min.

Pt

12:00 – 12:00 Ivano-FrankivskPraha

24 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

12:00 – 09:50 Ivano-FrankivskPraha

21 godz. 50 min.

Śr

12:00 – 08:30 Ivano-FrankivskPraha

20 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

12:25 – 08:00 Ivano-FrankivskPraha

19 godz. 35 min.

Pt

13:00 – 08:50 Ivano-FrankivskPraha

19 godz. 50 min.

Codziennie

13:20 – 12:20 Ivano-FrankivskPraha

23 godz. 0 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:20 – 09:00 Ivano-FrankivskPraha

18 godz. 40 min.

Sb

14:20 – 09:00 Ivano-FrankivskPraha

18 godz. 40 min.

Cz

14:20 – 09:00 Ivano-FrankivskPraha

18 godz. 40 min.

Pt

14:30 – 08:50 Ivano-FrankivskPraha

18 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 11:40 Ivano-FrankivskPraha

19 godz. 10 min.

Codziennie

17:05 – 14:05 Ivano-FrankivskPraha

21 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

18:00 – 14:35 Ivano-FrankivskPraha

20 godz. 35 min.

Śr, Sb, Nd

18:00 – 12:30 Ivano-FrankivskPraha

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

18:00 – 14:30 Ivano-FrankivskPraha

20 godz. 30 min.

Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ivano-Frankivsk szybko dojechać do centrum Praha w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ivano-Frankivsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Vital euro transKrakow - Nadvirna

Polecam. Miałem duże obawy po koszmarnym doświadczeniu z innym przewodnikiem i przeczytaniu niektórych komentarzy jednak wszystko poszło sprawnie. Wygodny autobus, mili kierowcy i nieduże opóźnienie z powodu postoju na granicy.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation