Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Praha

Kup bilet na autobus Krakow – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Praha i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 10:00 KrakowPraha Odjazd z 00:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:00 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Pt

00:30 – 10:00 KrakowPraha Odjazd z 00:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:00 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Pt

01:10 – 10:20 KrakowPraha Odjazd z 01:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:20 do:

9 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

02:40 – 10:40 KrakowPraha Odjazd z 02:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:40 do:

8 godz. 0 min.

Trasa

Pt

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjazd z 04:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:30 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Sb, Nd

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjazd z 04:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:30 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjazd z 05:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:10 do:

10 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjazd z 05:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:10 do:

10 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

06:00 – 16:10 KrakowPraha Odjazd z 06:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:10 do:

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn

06:30 – 15:30 KrakowPraha Odjazd z 06:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:30 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb

10:30 – 18:25 KrakowPraha Odjazd z 10:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 18:25 do:

7 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Pt, Nd

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Sb

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Wt

20:00 – 05:30 KrakowPraha Odjazd z 20:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:30 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Cz

20:15 – 07:10 KrakowPraha Odjazd z 20:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

10 godz. 55 min.

Trasa

Cz, Sb

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Nd

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Sb

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Nd

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjazd z 21:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:40 do:

9 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Pt

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjazd z 21:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:40 do:

9 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:50 – 07:25 KrakowPraha Odjazd z 21:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:25 do:

9 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

21:50 – 07:25 KrakowPraha Odjazd z 21:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:25 do:

9 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

22:00 – 06:00 KrakowPraha Odjazd z 22:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz

22:10 – 08:00 KrakowPraha Odjazd z 22:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:00 do: Dworzec "Roztyly"

9 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Sb

23:30 – 06:45 KrakowPraha Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:45 do:

7 godz. 15 min.

Trasa

Pt, Sb

23:50 – 08:50 KrakowPraha Odjazd z 23:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

23:59 – 08:30 KrakowPraha Odjazd z 23:59 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:30 do:

8 godz. 31 min.

Trasa

Wt

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Praha. Czas wpodróży: czas podróży do Czechy, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Все добре, тільки часами мало місця для ніг, правда я 195 см.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Часто користуюся послугами фірми. В основному всім задоволений. Але водії економлять на паливі коли стоїмо на кордоні, через це не працює клімат контроль, в салоні автобусу утворюється сауна, люди чахнуть. Дискомфорт від цього нереальний. Ще водій з помічником не звертають уваги що коїться в салоні,…

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

EAST WEST EUROLINESВроцлав - Тернополь

Часто ним користуюсь. Завжди задоволений. Ввічливість і охайність водіїв, чистота і справність автобусу завжди радують.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Все было отлично, хорошие перевозчики, которые помогали при любом случае. Автобус немного стар, но найдётся всё если спросить: холодильник, розетки, вай-фай, кофе. Если вам нужно, можно также попросить у водителей телефон, чтобы позвонить кому-то в другой стране. Долго стояли на кордоне с Польшой, думала опоздаем…

EAST WEST EUROLINESLviv - Rzeszow

Przejazd z Lwowa dla nas jako ostateczność. Kierowcy prowadzą dobrze. Ale jeśli chodzi o obsługę to kicha, , zostawili pełny autobus w upale. A w dodatku brak klimy. Nie polecam.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information