Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Praha

Kup bilet na autobus Krakow – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Praha i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 10:00 KrakowPraha Odjazd z 00:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:00 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Pt

01:10 – 10:20 KrakowPraha Odjazd z 01:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:20 do:

9 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

02:40 – 10:40 KrakowPraha Odjazd z 02:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:40 do:

8 godz. 0 min.

Trasa

Pt

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjazd z 04:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:30 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjazd z 04:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 12:30 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Sb, Nd

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjazd z 05:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:10 do:

10 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjazd z 05:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:10 do:

10 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

06:00 – 16:10 KrakowPraha Odjazd z 06:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 16:10 do:

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn

06:30 – 15:30 KrakowPraha Odjazd z 06:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 15:30 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Cz, Sb

10:30 – 18:25 KrakowPraha Odjazd z 10:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 18:25 do:

7 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Pt, Nd

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Sb

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Wt

20:00 – 05:30 KrakowPraha Odjazd z 20:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:30 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Cz

20:15 – 07:10 KrakowPraha Odjazd z 20:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:10 do: Dworzec "Roztyly"

10 godz. 55 min.

Trasa

Cz, Sb

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Nd

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Nd

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Sb

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjazd z 21:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:40 do:

9 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjazd z 21:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:40 do:

9 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Pt

21:50 – 07:25 KrakowPraha Odjazd z 21:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:25 do:

9 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

22:00 – 06:00 KrakowPraha Odjazd z 22:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec "Roztyly"

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz

22:10 – 08:00 KrakowPraha Odjazd z 22:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:00 do: Dworzec "Roztyly"

9 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Sb

23:30 – 06:45 KrakowPraha Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:45 do:

7 godz. 15 min.

Trasa

Pt, Sb

23:50 – 08:50 KrakowPraha Odjazd z 23:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

23:59 – 08:30 KrakowPraha Odjazd z 23:59 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:30 do:

8 godz. 31 min.

Trasa

Wt

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Praha. Czas wpodróży: czas podróży do Czechy, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

EAST WEST EUROLINESЖешув - Тернополь

Водії хороші, в дорозі помагають як можуть. За це їм великий плюс. Але!! Сам автобус жах. Трясе жахливо, все дзеленчить. Таке враження, що ось і розсипиться автобус.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Водії нормальні, автобус ужас, пише перший клас: WiFi нема, туалету нема, кліматизації нема, люки закриті в жарку погоду в автобусі сауна. Зупинок стільки, що просто капець, приїхали зі Львову до Праги за 20 год. Так жахливо не їхав з жодним перевізником.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Водії чудові, довезли без проблем. Сам автобус - хлів, вентиляції нема, світла нема.

EAST WEST EUROLINESJelenia Gora - Lviv

Рейс Прага-Кам.Подольский. Ехала автобусом √2. Быстро, удобно. Доброжелательные, приветливые водители.

EAST WEST EUROLINESХерсон - Лейпциг

Водії хороші, спокійні, не суєтливі, автобус комфортабельний, буду рекомендувати своїм знайомим. У Львові обслуговуючий персонал спрацював теж на відмінно. Поїздкою задоволений.

EAST WEST EUROLINESWroclaw - Praha

utter garbage, bus had 4 hours delay, was supposed to come by 2am, so you basically had to spent night on freezing bus stop. And they will not return any money to you

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information