Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Praha

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 10:00 KrakowPraha

9 hod. 30 min.

Út, Pá

01:10 – 10:20 KrakowPraha

9 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So, Ne

01:20 – 11:55 KrakowPraha

10 hod. 35 min.

Ne

01:20 – 11:55 KrakowPraha

10 hod. 35 min.

04:20 – 12:30 KrakowPraha

8 hod. 10 min.

Po, St, So, Ne

04:20 – 12:30 KrakowPraha

8 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá

08:00 – 15:45 KrakowPraha

7 hod. 45 min.

Po

08:00 – 16:15 KrakowPraha

8 hod. 15 min.

Po

10:30 – 18:25 KrakowPraha

7 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

20:15 – 07:10 KrakowPraha

10 hod. 55 min.

Čt, So

21:00 – 05:00 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

So

21:00 – 05:00 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

St, Ne

21:00 – 05:00 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

St, Ne

23:00 – 09:15 KrakowPraha

10 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:00 – 08:45 KrakowPraha

9 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:30 – 06:45 KrakowPraha

7 hod. 15 min.

Pá, So

23:45 – 08:25 KrakowPraha

8 hod. 40 min.

So

23:50 – 08:50 KrakowPraha

9 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Praha v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

VilartransLiberec - Lviv

Добрий день, мені сподобалось подорожування з даним перевізником.Весь багаж під номерами, гарно поскладаний.Достатня кількість зупинок, стоянки максимально 10-15хв. і не більше.На дитину до 4 років книжка 80%.Рекомендую.

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

VilartransКраков - Киев

отличный перевозчик. да туалета нет, но достаточное количество остановок на хор заправках. удобные подушки. все проблемы создают наши люди.

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

VilartransKiev - Wroclaw

Отличный перевозчик, отзывчивые водители и комфортный автобус. За час до отправления уже можно было здать багаж и оставить другие вещи. Пунктуальное прибытие во все города. Рекомендую!

ФОП ЛевицькаВроцлав - Ровно

Автобус супер! Водії супер!

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací