Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Praha

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 10:00 KrakowPraha Odjezd v 00:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá

01:10 – 10:20 KrakowPraha Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Želivského"

9 hod. 10 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

02:40 – 10:40 KrakowPraha Odjezd v 02:40 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 10:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 0 min.

Linka

04:10 – 12:00 KrakowPraha Odjezd v 04:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 12:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 50 min.

Linka

Út

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjezd v 04:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjezd v 04:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 10 min.

Linka

Po, St, So, Ne

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 05:50 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 05:50 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

06:00 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 06:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 10 min.

Linka

Po

06:30 – 15:30 KrakowPraha Odjezd v 06:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 15:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 0 min.

Linka

St, Čt, So, Ne

10:30 – 18:25 KrakowPraha Odjezd v 10:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 18:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 55 min.

Linka

Út, Pá, Ne

10:30 – 18:25 KrakowPraha Odjezd v 10:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 18:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 55 min.

Linka

Út, Pá, Ne

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 19:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Út

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 19:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

So

20:00 – 05:30 KrakowPraha Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Čt

20:15 – 07:10 KrakowPraha Odjezd v 20:15 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

10 hod. 55 min.

Linka

Čt, So

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

So

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjezd v 21:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 55 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

21:50 – 07:25 KrakowPraha Odjezd v 21:50 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 35 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

22:00 – 06:00 KrakowPraha Odjezd v 22:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt

22:10 – 08:00 KrakowPraha Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

9 hod. 50 min.

Linka

Út, So

23:30 – 06:45 KrakowPraha Odjezd v 23:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 15 min.

Linka

Pá, So

23:50 – 08:50 KrakowPraha Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

23:59 – 08:30 KrakowPraha Odjezd v 23:59 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:30 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

8 hod. 31 min.

Linka

Út

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESJelenia Gora - Lviv

Рейс Прага-Кам.Подольский. Ехала автобусом √2. Быстро, удобно. Доброжелательные, приветливые водители.

EAST WEST EUROLINESХерсон - Лейпциг

Водії хороші, спокійні, не суєтливі, автобус комфортабельний, буду рекомендувати своїм знайомим. У Львові обслуговуючий персонал спрацював теж на відмінно. Поїздкою задоволений.

EAST WEST EUROLINESWroclaw - Praha

utter garbage, bus had 4 hours delay, was supposed to come by 2am, so you basically had to spent night on freezing bus stop. And they will not return any money to you

EAST WEST EUROLINESКраков - Тернополь

Краків -Тернопіль. Поїздка пройшла нормально. Водії хороші. Автобуси трохи постаршіб тому - 4.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Краков - Прага

автобус прибув з більше ніж двогодинним запізненням

EAST WEST EUROLINESЖешув - Тернополь

Автобус не дуже комфортий. але радує те,що білет найдешевший з усіх перевізників+знижка для студента.. Додому приїхав вчасно.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Мюнхен

Два зауваження: Таке враження що водії німі і про зупинки або прибуття оголошувати не вміють. І цілу дорогу крутили руські сєпарські фільми про бравих руских солдатів.

EAST WEST EUROLINESКраков - Тернополь

Поїздка категорично не сподобалась, їжджу часто, це один з найгірших випадків. Автобус в Краків запізнився більше як на 3 години, на дзвінки за польськими номерами, вказаними в квитку, перестали відповідати. Автобус декілька разів ломався в дорозі. В автобусі було холодно, дуло. Незважаючи на проставлений в…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací