Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Praha

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 10:00 KrakowPraha Odjezd v 00:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá

00:30 – 10:00 KrakowPraha Odjezd v 00:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá

01:10 – 10:20 KrakowPraha Odjezd v 01:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Želivského"

9 hod. 10 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

02:40 – 10:40 KrakowPraha Odjezd v 02:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 0 min.

Linka

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjezd v 04:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 10 min.

Linka

Po, St, So, Ne

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjezd v 04:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 05:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 05:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

06:00 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 06:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 10 min.

Linka

Po

06:30 – 15:30 KrakowPraha Odjezd v 06:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 0 min.

Linka

Čt, So

10:30 – 18:25 KrakowPraha Odjezd v 10:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 18:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 55 min.

Linka

Út, Pá, Ne

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Út

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

So

20:00 – 05:30 KrakowPraha Odjezd v 20:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Čt

20:15 – 07:10 KrakowPraha Odjezd v 20:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

10 hod. 55 min.

Linka

Čt, So

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

So

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjezd v 21:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 55 min.

Linka

Út, Pá

21:50 – 07:25 KrakowPraha Odjezd v 21:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 35 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

21:50 – 07:25 KrakowPraha Odjezd v 21:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 35 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

22:00 – 06:00 KrakowPraha Odjezd v 22:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt

22:10 – 08:00 KrakowPraha Odjezd v 22:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

9 hod. 50 min.

Linka

Út, So

23:30 – 06:45 KrakowPraha Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 15 min.

Linka

Pá, So

23:50 – 08:50 KrakowPraha Odjezd v 23:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

23:59 – 08:30 KrakowPraha Odjezd v 23:59 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:30 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

8 hod. 31 min.

Linka

Út

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Краков - Прага

автобус прибув з більше ніж двогодинним запізненням

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Львов

Автобус середньої зручності, але обережні і впевнені водії.

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Agat/AvtotranzitLublin - Lutsk

The worst carrier I ever seen. When we boarded at midnight we were informed that bus doesn't go to our destination but will pass somewhere on the city by-pass motorway. To the question why, answer: because our boss said so. Driver was terribly sick with…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)

Поездка не получилась! автобус приехал в 9.40 вместо 10.30 и уехал! И никто даже не пытался связаться и предупредить! мы были в двух шагах от станции, пришли на платформу к 10 утра, заранее! а получилось, что просто купили билеты и подарили деньги! Т.к. никуда мы…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací