Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Praha

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 10:00 KrakowPraha

9 hod. 30 min.

Út, Pá

01:10 – 10:20 KrakowPraha

9 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So, Ne

01:20 – 11:55 KrakowPraha

10 hod. 35 min.

01:20 – 11:55 KrakowPraha

10 hod. 35 min.

Ne

02:40 – 10:40 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

04:20 – 12:30 KrakowPraha

8 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá

04:20 – 12:30 KrakowPraha

8 hod. 10 min.

Po, St, So, Ne

05:50 – 16:10 KrakowPraha

10 hod. 20 min.

Denně

05:50 – 16:10 KrakowPraha

10 hod. 20 min.

Denně

06:00 – 16:10 KrakowPraha

10 hod. 10 min.

Po

08:00 – 15:45 KrakowPraha

7 hod. 45 min.

Po

08:00 – 16:15 KrakowPraha

8 hod. 15 min.

Po

10:30 – 18:25 KrakowPraha

7 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

19:30 – 05:00 KrakowPraha

9 hod. 30 min.

Út

19:30 – 05:00 KrakowPraha

9 hod. 30 min.

So

20:15 – 07:10 KrakowPraha

10 hod. 55 min.

Čt, So

21:00 – 05:00 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

So

21:00 – 05:00 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

St, Ne

21:00 – 05:00 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

St, Ne

21:05 – 07:00 KrakowPraha

9 hod. 55 min.

Út, Pá

21:50 – 07:25 KrakowPraha

9 hod. 35 min.

Út, St, Čt, So, Ne

22:00 – 06:00 KrakowPraha

8 hod. 0 min.

Po, Čt

22:10 – 08:00 KrakowPraha

9 hod. 50 min.

Út, So

23:00 – 09:15 KrakowPraha

10 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:00 – 08:45 KrakowPraha

9 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:30 – 06:45 KrakowPraha

7 hod. 15 min.

Pá, So

23:45 – 08:25 KrakowPraha

8 hod. 40 min.

So

23:45 – 08:25 KrakowPraha

8 hod. 40 min.

So

23:50 – 08:50 KrakowPraha

9 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

23:59 – 08:30 KrakowPraha

8 hod. 31 min.

Út

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatWroclaw - Praha

The bus never came , I wait for it 8 hours I had to buy another ticket with another company ... Worst rip off !!!!

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatЛьвов - Прага

Хочу выразить свое огромное недовольство!!!!! Столько минусов у данного рейса. Автобус едит с Киева и уже во Львове... мест почти нет!!!!!!!!!!!! Места не пронумерованы, водитель ничего не знает, никто людей не рассаживает, люди кучами бегут и практически каждый чуть ли не силой занимает себе оставшиеся…

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

Тернопольское АТП 16127/EWHDЛюблин - Львов

Автобус опоздал более чем на час в Люблин(город в котором я должен был садиться в автобус, а автобус ехал из Варшавы). Вопрос как в Польше это вообще возможно?(Польский бус себе такого не позволяет). Климат работал первых 10 минут, а потом волшебным образов водители решили его…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Краков - Прага

автобус прибув з більше ніж двогодинним запізненням

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Львов

Автобус середньої зручності, але обережні і впевнені водії.

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Agat/AvtotranzitLublin - Lutsk

The worst carrier I ever seen. When we boarded at midnight we were informed that bus doesn't go to our destination but will pass somewhere on the city by-pass motorway. To the question why, answer: because our boss said so. Driver was terribly sick with…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací