Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Praha

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 10:00 KrakowPraha Odjezd v 00:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá

01:10 – 10:20 KrakowPraha Odjezd v 01:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:20 do: Aut. Nádr. "Želivského"

9 hod. 10 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

02:40 – 10:40 KrakowPraha Odjezd v 02:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 0 min.

Linka

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjezd v 04:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 10 min.

Linka

Po, St, So, Ne

04:20 – 12:30 KrakowPraha Odjezd v 04:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 12:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

8 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 05:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

05:50 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 05:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

06:00 – 16:10 KrakowPraha Odjezd v 06:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

10 hod. 10 min.

Linka

Po

06:30 – 15:30 KrakowPraha Odjezd v 06:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 15:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 0 min.

Linka

St, Čt, So

10:30 – 18:25 KrakowPraha Odjezd v 10:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 18:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 55 min.

Linka

Út, Pá, Ne

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Út

19:30 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

So

20:00 – 05:30 KrakowPraha Odjezd v 20:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 30 min.

Linka

Čt

20:15 – 07:10 KrakowPraha Odjezd v 20:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:10 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

10 hod. 55 min.

Linka

Čt, So

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

So

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

21:00 – 05:00 KrakowPraha Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjezd v 21:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 55 min.

Linka

Út, Pá

21:45 – 07:40 KrakowPraha Odjezd v 21:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 55 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

21:50 – 07:25 KrakowPraha Odjezd v 21:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:25 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 35 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

22:00 – 06:00 KrakowPraha Odjezd v 22:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt

22:10 – 08:00 KrakowPraha Odjezd v 22:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

9 hod. 50 min.

Linka

Út, So

23:30 – 06:45 KrakowPraha Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

7 hod. 15 min.

Linka

Pá, So

23:50 – 08:50 KrakowPraha Odjezd v 23:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr. "Florenc"

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

23:59 – 08:30 KrakowPraha Odjezd v 23:59 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:30 do: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23

8 hod. 31 min.

Linka

Út

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESLviv - Rzeszow

Przejazd z Lwowa dla nas jako ostateczność. Kierowcy prowadzą dobrze. Ale jeśli chodzi o obsługę to kicha, , zostawili pełny autobus w upale. A w dodatku brak klimy. Nie polecam.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

EAST WEST EUROLINESЖешув - Тернополь

Водії хороші, в дорозі помагають як можуть. За це їм великий плюс. Але!! Сам автобус жах. Трясе жахливо, все дзеленчить. Таке враження, що ось і розсипиться автобус.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Водії нормальні, автобус ужас, пише перший клас: WiFi нема, туалету нема, кліматизації нема, люки закриті в жарку погоду в автобусі сауна. Зупинок стільки, що просто капець, приїхали зі Львову до Праги за 20 год. Так жахливо не їхав з жодним перевізником.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Водії чудові, довезли без проблем. Сам автобус - хлів, вентиляції нема, світла нема.

EAST WEST EUROLINESJelenia Gora - Lviv

Рейс Прага-Кам.Подольский. Ехала автобусом √2. Быстро, удобно. Доброжелательные, приветливые водители.

EAST WEST EUROLINESХерсон - Лейпциг

Водії хороші, спокійні, не суєтливі, автобус комфортабельний, буду рекомендувати своїм знайомим. У Львові обслуговуючий персонал спрацював теж на відмінно. Поїздкою задоволений.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací