Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

St, So

00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St, So

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Po

00:50 – 09:50 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Čt

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

03:00 – 08:30 KrakowLviv

5 hod. 30 min.

Út, So

09:00 – 17:35 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

09:00 – 17:35 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:25 – 19:55 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Čt, So

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

14:35 – 21:50 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

14:35 – 21:20 KrakowLviv

6 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út, Pá

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 23:45 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Pá, So, Ne

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:10 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St

18:00 – 04:50 KrakowLviv

10 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 06:55 KrakowLviv

12 hod. 55 min.

Denně

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

18:50 – 04:50 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 05:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Čt

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 05:00 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

Čt

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Čt, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Po

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 hod. 45 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 hod. 45 min.

Út, So

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Pá

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Út

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Pá

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Čt

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

St, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Denně

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Denně

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

St, So

20:45 – 07:30 KrakowLviv

10 hod. 45 min.

Denně

20:45 – 07:30 KrakowLviv

10 hod. 45 min.

Denně

20:45 – 04:40 KrakowLviv

7 hod. 55 min.

Denně

20:45 – 04:40 KrakowLviv

7 hod. 55 min.

Denně

20:50 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Út

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Út, So

21:30 – 07:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:30 – 07:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 hod. 20 min.

Út, Pá

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Út, So

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Denně

23:20 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

23:20 – 08:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Út, Čt, So

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Denně

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací