Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky z Polsko do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta z Krakow do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:30 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St, So

00:20 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 40 min.

Linka

St, So

01:25 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Po, Pá

01:25 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

7 hod. 45 min.

Linka

Po, Pá

01:45 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Denně

02:50 – 11:45 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 55 min.

Linka

Denně

02:50 – 11:15 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Denně

05:45 – 13:45 KrakowLviv Odjezd v 05:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 13:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

So, Ne

05:45 – 13:45 KrakowLviv Odjezd v 05:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 13:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

St, Čt, So, Ne

10:25 – 19:55 KrakowLviv Odjezd v 10:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt, So

10:55 – 19:00 KrakowLviv Odjezd v 10:55 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 5 min.

Linka

Pá, So

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Út, St, Pá, Ne

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Pá, Ne

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

St

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Út, Pá, Ne

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:45 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

8 hod. 15 min.

Linka

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:00 – 00:30 KrakowLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 00:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

15:00 – 05:05 KrakowLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 5 min.

Linka

Út, Čt, Ne

15:25 – 23:50 KrakowLviv Odjezd v 15:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 23:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Pá

16:00 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

16:00 – 00:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

8 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:20 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

16:55 – 02:25 KrakowLviv Odjezd v 16:55 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt

17:10 – 01:35 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 01:35 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 25 min.

Linka

Denně

17:25 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:25 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

8 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:30 – 03:50 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 03:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 20 min.

Linka

Čt

17:30 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:10 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:10 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 40 min.

Linka

Denně

17:30 – 01:40 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 01:40 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

17:30 – 01:50 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 01:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:20 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 18:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

19:00 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 20 min.

Linka

Denně

19:00 – 03:50 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 03:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

19:10 – 03:45 KrakowLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 03:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 35 min.

Linka

Ne

19:25 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:25 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Po, Čt, Ne

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Po, Čt, Ne

19:35 – 04:50 KrakowLviv Odjezd v 19:35 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 04:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

19:45 – 03:55 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 03:55 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 10 min.

Linka

So

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

9 hod. 15 min.

Linka

Čt

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

19:45 – 03:25 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 03:25 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 40 min.

Linka

So

20:20 – 07:10 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:10 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:20 – 06:45 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

St, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

St, Ne

20:40 – 05:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

8 hod. 50 min.

Linka

St, So

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Čt

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Po

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Pá

21:30 – 06:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

St, Pá

21:30 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

So

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

8 hod. 15 min.

Linka

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

So

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Út, So

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1

8 hod. 15 min.

Linka

So

22:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

22:30 – 06:40 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

22:40 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:40 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 25 min.

Linka

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:10 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, St, So

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

8 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

8 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

23:55 – 07:50 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 55 min.

Linka

Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta z Polsko do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací