Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St, So

00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

St, So

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:40 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Po

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

02:50 – 11:15 KrakowLviv

8 hod. 25 min.

Denně

02:50 – 11:45 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Denně

03:00 – 08:30 KrakowLviv

5 hod. 30 min.

Út, So

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Čt, Pá, So

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Pá

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 01:45 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

17:30 – 01:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 01:50 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 02:20 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 02:10 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 02:25 KrakowLviv

8 hod. 25 min.

Út

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St

18:20 – 01:20 KrakowLviv

7 hod. 0 min.

Pá, So

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

18:25 – 03:15 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Út

18:45 – 03:20 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Po

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

19:05 – 02:55 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Út, Čt, So

19:05 – 02:55 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

19:25 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:25 – 04:40 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Čt, Ne

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 hod. 45 min.

Denně

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Čt

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Út

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:20 – 07:10 KrakowLviv

10 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:20 – 06:45 KrakowLviv

10 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

St, Ne

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

St, So

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Čt

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Po, Út, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Út

21:30 – 05:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

So

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Út, So

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 hod. 50 min.

Út, Čt, So

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 hod. 20 min.

Út, Pá

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Út, So

22:30 – 06:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 06:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

22:30 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Denně

23:15 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

Lux-Reisen P.W. Marek SobczakKrakow - Lviv

Я мала куплений квиток через інтернет. Мій автобус від'їхав на 10 хвилин раніше ніж за розкладом, після мого дзвінка до оператора, мене підсадили до інакшого перевізника. Пояснили мені, що було забагато пасажирів і вони беруть до себе на борт з іншого рейсу. (Як може бути…

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

ООО ТуристБухарест - Одесса

Маршрут Бухарест - Одесса. В целом все ок, автобус большой и комфортный, хоть и не первой свежести. Автобус был полупустой. Никакие претензий к компании или водителям нет. Автобус опаздал на 1.5 часа. Самое неприятное из всей поездки - практически полное отсутствие асфальта на дороге на…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací