Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:30 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St, So

00:20 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 40 min.

Linka

St, So

01:15 – 07:50 KrakowLviv Odjezd v 01:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 35 min.

Linka

Pá, So, Ne

01:25 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

01:25 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 45 min.

Linka

Po, Pá

01:40 – 10:50 KrakowLviv Odjezd v 01:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

01:45 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Denně

02:00 – 08:30 KrakowLviv Odjezd v 02:00 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 30 min.

Linka

Út, So

02:50 – 11:15 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Denně

02:50 – 11:45 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 55 min.

Linka

Denně

10:25 – 19:55 KrakowLviv Odjezd v 10:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt, So

10:55 – 19:00 KrakowLviv Odjezd v 10:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 5 min.

Linka

Pá, So

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

St

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Út, Ne

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Út, St, Ne

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:45 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

8 hod. 15 min.

Linka

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:00 – 05:05 KrakowLviv Odjezd v 15:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:25 – 23:50 KrakowLviv Odjezd v 15:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 23:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Denně

16:00 – 00:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:00 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Pá

16:30 – 00:10 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:20 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv Odjezd v 17:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 40 min.

Linka

Ne

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Po, So

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 35 min.

Linka

Po, So

17:25 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:25 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:30 – 01:40 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

17:30 – 03:50 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 20 min.

Linka

Čt

17:30 – 01:50 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:25 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 55 min.

Linka

Út

17:30 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:10 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:20 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 18:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

19:00 – 03:50 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

19:00 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 20 min.

Linka

Denně

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 19:05 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

Po, Čt, Pá, So

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 19:05 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, So

19:25 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:25 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

7 hod. 10 min.

Linka

Po

19:30 – 03:00 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

7 hod. 30 min.

Linka

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Čt, Ne

19:35 – 02:40 KrakowLviv Odjezd v 19:35 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 5 min.

Linka

Denně

19:35 – 04:50 KrakowLviv Odjezd v 19:35 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

19:45 – 03:25 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:25 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 40 min.

Linka

So

19:45 – 03:55 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 10 min.

Linka

So

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 15 min.

Linka

Čt

20:20 – 07:10 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:20 – 06:45 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

St, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

St, Ne

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Čt

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Po

20:40 – 05:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

8 hod. 50 min.

Linka

St, So

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Út

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:30 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

So

21:30 – 06:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

21:50 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 21:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, So

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 15 min.

Linka

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Út, So

22:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

22:30 – 06:40 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

22:40 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 25 min.

Linka

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

8 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr. №8, pl. Dvorcova 1

7 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, Pá, So

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристПрага - Хмельницкий

Ехала с перевозчиком " Турист" несколько раз, очень не плохо, есть WI-FI, ценовая политика нормальная, оценка хорошо

ООО ТуристМосква - Киев

Приемлемая цена билетовя. В автобусе не было туалета, были остановки с бесплатными туалетами. Водители хорошие. все понравилось, прибыли по расписанию..

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

TOV NasorokhKrakow - Olomouc

I traveled with my girlfiend from Krakow to Olomouc. The experience was really good. I got a phone call from the driver 10 minutes ago, and he really helped me to find the bus because I was little bit lost. He as very friendly and…

SVD TransКраков - Киев

Все неплохо, единственное, что огорчило-это отсутствие туалета в автобусе

ООО ТуристВинница - Варшава

Отличный автобус, хороший вайфай, РАБОТАЮЩИЙ туалет, это впервые для меня, а то там где он есть, тр всегдв закрыт. Вежливые водители

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací