Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

St, So

00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St, So

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Po

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

02:50 – 11:15 KrakowLviv

8 hod. 25 min.

Denně

02:50 – 11:45 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Denně

03:00 – 08:30 KrakowLviv

5 hod. 30 min.

Út, So

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 23:45 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Ne

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 01:45 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

17:30 – 01:50 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 02:20 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 hod. 0 min.

Denně

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

18:45 – 03:20 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Po

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

19:25 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:25 – 04:40 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Čt, Ne

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 hod. 45 min.

Denně

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Čt

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Út, Pá

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

St, Ne

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

St, So

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Čt

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Út

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:30 – 05:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

So

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Út, So

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 hod. 50 min.

Út, Čt, So

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 hod. 20 min.

Út, Pá

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Út, So

22:30 – 06:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Denně

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:15 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристКиев - Москва

Всю дорогу не давав спати серіал, ввімкнений на повну гучність. При чому, заборонений для показу в Україні. Водії хамили від самої посадки

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

ООО ТуристОдесса - Москва

Водители молодцы ,Доехали по расписанию.Автобус желает лучшего.Мало места.Нет розеток .

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací