Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

St, So

00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St, So

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Po

00:50 – 09:50 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Čt

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

03:00 – 08:30 KrakowLviv

5 hod. 30 min.

Út, So

09:30 – 17:35 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

09:30 – 17:35 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

14:35 – 21:50 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

14:35 – 21:20 KrakowLviv

6 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Ne

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 23:45 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Ne

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:10 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 01:50 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 02:20 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 07:00 KrakowLviv

13 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St

18:00 – 04:55 KrakowLviv

10 hod. 55 min.

Denně

18:00 – 07:00 KrakowLviv

13 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 04:55 KrakowLviv

10 hod. 55 min.

Denně

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

18:50 – 04:50 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

19:25 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:25 – 04:40 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Čt, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Po

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 hod. 45 min.

Denně

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Út, Pá

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Čt

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

St, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Denně

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

St, So

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Čt

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Denně

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Denně

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

St, So

20:45 – 04:40 KrakowLviv

7 hod. 55 min.

Denně

20:45 – 07:30 KrakowLviv

10 hod. 45 min.

Denně

20:45 – 07:30 KrakowLviv

10 hod. 45 min.

Denně

20:45 – 04:40 KrakowLviv

7 hod. 55 min.

Denně

20:50 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Út

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Pá

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Út, So

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:30 – 07:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út

21:30 – 07:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 hod. 50 min.

Út, Čt, So

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 hod. 20 min.

Út, Pá

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Út, So

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Denně

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

23:15 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

23:20 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

23:20 – 08:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, So

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

St, Pá, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Denně

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Po, So, Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Po, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

OK Garant/AgatКатовице - Львов

Швидка і комфортна поїздка

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací