Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

St, So

00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St, So

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Po

00:50 – 09:50 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Čt

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

05:30 – 14:40 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

Denně

09:00 – 17:35 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

St

10:25 – 19:55 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Čt, So

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Pá, So

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

11:30 – 19:30 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Čt

14:35 – 21:50 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

14:35 – 21:20 KrakowLviv

6 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 22:30 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

15:00 – 23:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út, Pá

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 23:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 22:30 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 23:45 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Ne

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 00:10 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

So

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 06:55 KrakowLviv

12 hod. 55 min.

Denně

18:00 – 04:50 KrakowLviv

10 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

19:00 – 05:00 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

Po

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 05:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Čt

19:00 – 05:00 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

Čt

19:00 – 05:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Po

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Čt, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Po

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 hod. 45 min.

Denně

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Út

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Pá

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Čt

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

20:15 – 04:00 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Út

20:15 – 04:20 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Út

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

St, Ne

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Denně

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

St, So

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 hod. 45 min.

Denně

20:45 – 04:40 KrakowLviv

7 hod. 55 min.

Denně

20:45 – 07:30 KrakowLviv

10 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Út

21:30 – 07:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Pá, So

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Út, So

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 hod. 50 min.

Denně

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 hod. 20 min.

Út, Pá

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Út, So

22:40 – 08:15 KrakowLviv

9 hod. 35 min.

Út, So, Ne

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, Čt

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Út, Pá, So

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Denně

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Čt, So, Ne

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

23:20 – 08:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

23:20 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:40 – 08:00 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Út, Čt, So

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

ФОП Данилевич/EWHDКиев - Пётркув-Трыбунальски

Не буду говорить о моментах поездки, но огромное спасибо водителям - которые и багаж помогут поднести маме с ребенком, в отличии от попутчиков (которые обещают помочь, а потом кот с хвостом). Думалось, что будет хуже, но оказалось нормально.

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Поездка комфортная, был Wi-Fi, только жалко,что нет туалета в автобусе.

TOV NasorokhЛьвов - Краков

поездка 16.04.2018

TOV NasorokhБрно - Львов

Приятная поездка. Спасибо экипажу.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса-Бухарест доехали вовремя, все по расписанию, есть Wi-Fi и зарядка телефонов.

TOV NasorokhЛьвов - Прага

Oчень приятный экипаж, спасибо за приятную поездку.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací