Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St, So

00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

St, So

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Po

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

01:30 – 10:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Denně

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

04:30 – 13:10 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

09:30 – 17:50 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

11:30 – 19:30 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

12:20 – 21:55 KrakowLviv

9 hod. 35 min.

Po, Čt, So

12:20 – 21:20 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Čt, So

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Čt

14:35 – 21:50 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

14:35 – 21:20 KrakowLviv

6 hod. 45 min.

Denně

14:50 – 06:30 KrakowLviv

15 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:50 – 06:30 KrakowLviv

15 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 22:30 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 23:45 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Ne

16:00 – 00:10 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

So

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Denně

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po, Út, So

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 hod. 50 min.

Po, Út, So

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

18:00 – 06:55 KrakowLviv

12 hod. 55 min.

Denně

18:00 – 04:50 KrakowLviv

10 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

St

18:15 – 01:00 KrakowLviv

6 hod. 45 min.

Denně

18:20 – 03:10 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Po, Čt

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 hod. 35 min.

Denně

18:20 – 03:10 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

So

19:00 – 05:30 KrakowLviv

10 hod. 30 min.

Čt

19:00 – 05:00 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 05:00 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

Čt

19:00 – 04:15 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 hod. 30 min.

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Čt, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Po

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 hod. 45 min.

Denně

19:45 – 03:25 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Út, Čt, So

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 hod. 0 min.

Po, Pá

19:45 – 03:55 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Čt

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

20:15 – 04:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Po, Čt, So

20:15 – 04:00 KrakowLviv

7 hod. 45 min.

Út

20:15 – 04:20 KrakowLviv

8 hod. 5 min.

Út

20:15 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 55 min.

Po, Čt, So

20:20 – 04:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

St, Ne

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

20:40 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 50 min.

St

20:40 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Denně

20:45 – 07:30 KrakowLviv

10 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 05:30 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Pá, So

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 hod. 50 min.

Denně

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 hod. 20 min.

Út, Pá

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

Út, Čt, So

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 15 min.

Út, Čt, So

22:20 – 07:30 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

Út, Pá

22:20 – 08:00 KrakowLviv

9 hod. 40 min.

Út, Pá

22:30 – 06:10 KrakowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

22:30 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

22:30 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

22:30 – 05:40 KrakowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 06:30 KrakowLviv

8 hod. 0 min.

Denně

22:40 – 08:10 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 hod. 25 min.

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 hod. 20 min.

Po, Čt, Ne

23:00 – 08:35 KrakowLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:00 – 07:40 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Po, Čt, Ne

23:00 – 08:10 KrakowLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:00 – 10:00 KrakowLviv

11 hod. 0 min.

Út, Pá, So

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, Ne

23:20 – 08:50 KrakowLviv

9 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

23:20 – 08:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

23:20 – 08:00 KrakowLviv

8 hod. 40 min.

Denně

23:20 – 09:20 KrakowLviv

10 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

23:20 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

23:20 – 07:30 KrakowLviv

8 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 15 min.

Denně

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 hod. 55 min.

Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

That's all right! Vše dobře. Děkujeme řidiče za čaj a káva.

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací