Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 40 min.

Linka

St, So

00:20 – 09:30 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St, So

01:15 – 07:50 KrakowLviv Odjezd v 01:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 35 min.

Linka

Pá, So, Ne

01:25 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Po, Pá

01:25 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 45 min.

Linka

Po, Pá

01:40 – 10:50 KrakowLviv Odjezd v 01:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

01:40 – 10:50 KrakowLviv Odjezd v 01:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

01:45 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Denně

02:50 – 11:15 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Denně

02:50 – 11:45 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 55 min.

Linka

Denně

03:00 – 08:30 KrakowLviv Odjezd v 03:00 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

5 hod. 30 min.

Linka

Út, So

10:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 10:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

St

10:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 10:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

St

10:25 – 19:55 KrakowLviv Odjezd v 10:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Po, St, Čt, So

10:55 – 19:00 KrakowLviv Odjezd v 10:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 5 min.

Linka

Pá, So

11:30 – 19:20 KrakowLviv Odjezd v 11:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 19:20 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:45 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

8 hod. 15 min.

Linka

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:00 – 05:05 KrakowLviv Odjezd v 15:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:00 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 00:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:20 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv Odjezd v 17:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 40 min.

Linka

Ne

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:25 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:25 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:30 – 01:40 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

17:30 – 01:50 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:10 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St

18:00 – 02:25 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Út

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:20 – 01:20 KrakowLviv Odjezd v 18:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 0 min.

Linka

Út, Pá, So, Ne

18:20 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 18:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

19:00 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 20 min.

Linka

Denně

19:00 – 03:50 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 19:05 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, So

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 19:05 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

19:25 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:25 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Čt, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

7 hod. 10 min.

Linka

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Čt, Ne

19:30 – 03:00 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

7 hod. 30 min.

Linka

Po

19:35 – 04:50 KrakowLviv Odjezd v 19:35 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

19:45 – 03:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Út

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 15 min.

Linka

Čt

19:45 – 04:45 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Pá

20:20 – 07:10 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:20 – 06:45 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

St, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

St, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Čt

20:40 – 05:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

8 hod. 50 min.

Linka

St, So

20:40 – 05:25 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, Pá

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Po

20:40 – 05:25 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Út

21:30 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

So

21:30 – 06:45 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 15 min.

Linka

Út, So

21:30 – 06:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

21:50 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 21:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, So

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 15 min.

Linka

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Út, So

22:30 – 06:40 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

22:30 – 06:00 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 06:00 do: ul.Kuznevyča 2

7 hod. 30 min.

Linka

22:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

22:40 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 25 min.

Linka

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:10 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

23:15 – 07:30 KrakowLviv Odjezd v 23:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 15 min.

Linka

Út, So

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

8 hod. 55 min.

Linka

Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

8 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 55 min.

Linka

Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

23:55 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 55 min.

Linka

Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

SVD TransLviv - Praha

Мне не очень понравилась поездка,этим автобусом Трускавец-Львов-Прага ехала первый и последний раз.Посадка производилась в хаосе,места у купленых через интернет билетов были заняты пасажирами,которые купили билеты у водителей.Сесть на своё место нереально.Чемоданы кидают как мешки с картошкой.Климатизация не работала . Чай,кофе отсутствовали.Зарядка на телефон одна на…

OOO TuristBucuresti - Odessa

It wasn't clear where the bus station in Bucharest is. It was hot in a bus. No toilet. No wifi in Romania. Charging the phone was unconvenient.

OOO TuristMoskva - Kiev

It was awful! They didnt recognize purchases by internet! Too much trouble and problems! Never i will travel again with this company

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací