Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 40 min.

Linka

St, So

00:20 – 09:30 KrakowLviv Odjezd v 00:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St, So

01:15 – 07:50 KrakowLviv Odjezd v 01:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 35 min.

Linka

Pá, So, Ne

01:25 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Po, Pá

01:25 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

01:30 – 09:15 KrakowLviv Odjezd v 01:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 45 min.

Linka

Po, Pá

01:40 – 10:50 KrakowLviv Odjezd v 01:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

01:45 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 01:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Denně

02:50 – 11:45 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 55 min.

Linka

Denně

02:50 – 11:15 KrakowLviv Odjezd v 02:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Denně

03:00 – 08:30 KrakowLviv Odjezd v 03:00 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

5 hod. 30 min.

Linka

Út, So

10:25 – 19:55 KrakowLviv Odjezd v 10:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt, So

10:55 – 19:00 KrakowLviv Odjezd v 10:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 5 min.

Linka

Pá, So

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

St

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjezd v 11:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

St

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 12:45 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

8 hod. 15 min.

Linka

Čt

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjezd v 13:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:00 – 05:05 KrakowLviv Odjezd v 15:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:00 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

16:00 – 02:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 00:30 KrakowLviv Odjezd v 16:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:20 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:10 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

16:30 – 00:05 KrakowLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:00 – 01:40 KrakowLviv Odjezd v 17:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 40 min.

Linka

Ne

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 35 min.

Linka

Po, So

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Po, So

17:25 – 01:30 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:25 – 01:00 KrakowLviv Odjezd v 17:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

17:30 – 01:50 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:10 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 40 min.

Linka

Denně

17:30 – 01:40 KrakowLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

18:00 – 02:25 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 25 min.

Linka

Út

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:00 – 03:10 KrakowLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 10 min.

Linka

St

18:20 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 18:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

19:00 – 02:20 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 20 min.

Linka

Denně

19:00 – 03:50 KrakowLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 19:05 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjezd v 19:05 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, So

19:25 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:25 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 19:25 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 03:00 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

7 hod. 30 min.

Linka

Po

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 15 min.

Linka

Čt, Ne

19:30 – 02:40 KrakowLviv Odjezd v 19:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

7 hod. 10 min.

Linka

Po

19:35 – 02:40 KrakowLviv Odjezd v 19:35 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 02:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 5 min.

Linka

Denně

19:35 – 04:50 KrakowLviv Odjezd v 19:35 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

19:45 – 04:45 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 0 min.

Linka

Út

19:45 – 03:55 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 10 min.

Linka

So

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 15 min.

Linka

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 15 min.

Linka

Čt

19:45 – 03:25 KrakowLviv Odjezd v 19:45 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 03:25 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 40 min.

Linka

So

20:20 – 06:45 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:20 – 07:10 KrakowLviv Odjezd v 20:20 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

St, Ne

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 20:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 10 min.

Linka

St, Ne

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Po

20:40 – 05:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

8 hod. 50 min.

Linka

St, So

20:40 – 05:25 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 45 min.

Linka

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Čt

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

Út

21:30 – 05:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

So

21:30 – 06:00 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 30 min.

Linka

21:30 – 06:45 KrakowLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 15 min.

Linka

Út, So

21:50 – 04:40 KrakowLviv Odjezd v 21:50 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 50 min.

Linka

Út, Čt, So

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

8 hod. 15 min.

Linka

Út, So

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Út, So

22:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

22:30 – 06:40 KrakowLviv Odjezd v 22:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

22:40 – 06:05 KrakowLviv Odjezd v 22:40 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 25 min.

Linka

Po, Čt

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Parking Wawel, hotel Sheraton Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 0 min.

Linka

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:10 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjezd v 23:10 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Čt, So, Ne

23:15 – 07:30 KrakowLviv Odjezd v 23:15 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 15 min.

Linka

Út, So

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Čt, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

8 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

8 hod. 55 min.

Linka

Čt, Ne

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjezd v 23:30 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, Pá, So, Ne

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 5 min.

Linka

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристМосква - Одесса

Маршрут Москва-Одесса. Поездкой довольна.Обслуживание отличное. Прибыли в Одессу с опозданием, но это из-за пробок за Киевом.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací