Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

St

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 hod. 40 min.

Ne

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, Pá

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 0 min.

Čt

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 hod. 40 min.

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Po

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 45 min.

Út, So

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 hod. 50 min.

Po, Pá

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 5 min.

Po, Čt

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

So

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Denně

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Ne

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Ne

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St, So

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

17:30 – 10:45 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Ne

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 hod. 50 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 10:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

ООО ТуристКиев - Москва

Всю дорогу не давав спати серіал, ввімкнений на повну гучність. При чому, заборонений для показу в Україні. Водії хамили від самої посадки

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Львов

автобус самий звичайний (Марседес вище на фото), по дорозі заїзджає по селах підбирає людей (кому цікаво може домовлятися про таке), в туалет зупиняється періодично через години 3, в салоні закритий туалет, вайфай працює тільки починаючи з Польщі, розеток нема чи ще якихось зручностей. Крісла не…

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací