Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

St

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 40 min.

Čt

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Čt

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 hod. 40 min.

Ne

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

So, Ne

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 04:10 PrahaLviv

18 hod. 40 min.

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 01:00 PrahaLviv

15 hod. 0 min.

So

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 01:20 PrahaLviv

15 hod. 20 min.

So

10:00 – 05:30 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

10:30 – 04:20 PrahaLviv

17 hod. 50 min.

Út

10:30 – 04:00 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Út

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 hod. 40 min.

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Po, Čt

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 45 min.

Út, So

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 hod. 50 min.

Po, Pá

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 5 min.

Po, Čt

13:00 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Denně

14:00 – 07:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po, Ne

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

So, Ne

14:00 – 07:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Ne

14:30 – 07:40 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po

14:30 – 07:20 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Čt, Ne

14:30 – 07:20 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po

14:30 – 07:40 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Čt, Ne

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

St, So

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 10:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:20 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:20 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

16:30 – 10:00 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 hod. 50 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:30 – 09:50 PrahaLviv

14 hod. 20 min.

Čt, So

19:30 – 10:10 PrahaLviv

14 hod. 40 min.

Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

Nikolo CZ s.r.o.Градец Кралове - Львов

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ныса

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový.

Nikolo CZ s.r.o.Hradec Králové - Nysa

Všechno je v pořádku

Nikolo CZ s.r.o.Praha - Kolomyya

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový. Doporucuji

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací