• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 03:10 PrahaLviv

19 hod. 40 min.

St

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 40 min.

Čt

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Pá, So

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Čt

09:00 – 02:10 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Ne

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, Ne

10:00 – 05:30 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

10:30 – 05:25 PrahaLviv

18 hod. 55 min.

Po, St, So

10:30 – 04:20 PrahaLviv

17 hod. 50 min.

Út

10:30 – 04:00 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Út

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po

11:00 – 07:20 PrahaLviv

20 hod. 20 min.

Út, So

11:00 – 03:05 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 hod. 40 min.

Po

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Ne

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Denně

11:45 – 10:10 PrahaLviv

22 hod. 25 min.

Po

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 07:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 hod. 50 min.

Po, Pá

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:15 – 10:10 PrahaLviv

21 hod. 55 min.

Po

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, Čt, So

12:30 – 05:40 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 09:00 PrahaLviv

20 hod. 30 min.

Ne

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, Čt, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 08:30 PrahaLviv

20 hod. 0 min.

Ne

13:00 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 5 min.

Po, Čt

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Ne

14:00 – 07:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po

14:00 – 07:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Ne

14:00 – 07:40 PrahaLviv

17 hod. 40 min.

Ne

14:00 – 06:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po

14:20 – 07:30 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Čt

14:20 – 07:00 PrahaLviv

16 hod. 40 min.

Čt

14:30 – 07:40 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

14:30 – 07:20 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

15:00 – 07:10 PrahaLviv

16 hod. 10 min.

So

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:00 – 07:10 PrahaLviv

16 hod. 10 min.

So

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

St, So

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

St, So

16:00 – 10:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:00 – 08:20 PrahaLviv

16 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 08:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Pá

16:30 – 10:00 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

17:00 – 13:05 PrahaLviv

20 hod. 5 min.

Út, So, Ne

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:00 – 12:30 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

19:00 – 14:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

19:30 – 10:00 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 10:30 PrahaLviv

15 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 13:30 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

St, Čt

20:00 – 13:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

St, Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupOstrava - Yasinia

Vstřícní řidiči. Funkční klimatizace kontra toalety mimo provoz v buse.

TOV NasorokhПрага - Львов

That's all right! Vše dobře. Děkujeme řidiče za čaj a káva.

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací