Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

20 hod. 10 min.

Linka

St

08:30 – 04:40 PrahaLviv Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 01:40 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 40 min.

Linka

Ne

09:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

20 hod. 0 min.

Linka

Čt

09:00 – 03:00 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Út

09:05 – 02:25 PrahaLviv Odjezd v 09:05 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Út

09:15 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 09:15 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 30 min.

Linka

Po, St, Pá

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

19 hod. 30 min.

Linka

Čt

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 hod. 30 min.

Linka

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 hod. 30 min.

Linka

10:00 – 04:00 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

10:00 – 04:30 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 30 min.

Linka

Čt, So, Ne

10:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Pá

11:00 – 02:40 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

15 hod. 40 min.

Linka

Po

11:00 – 03:00 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

16 hod. 0 min.

Linka

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 45 min.

Linka

Čt, Ne

11:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 45 min.

Linka

Čt, Ne

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 0 min.

Linka

Po

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 0 min.

Linka

Čt

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:00 – 06:45 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

18 hod. 45 min.

Linka

Út, So

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:15 – 06:45 PrahaLviv Odjezd v 12:15 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

18 hod. 30 min.

Linka

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

12:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

18 hod. 0 min.

Linka

Út, So

12:30 – 06:05 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

17 hod. 35 min.

Linka

Út, So

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 06:05 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

17 hod. 5 min.

Linka

Po, Čt

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 0 min.

Linka

So

13:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 25 min.

Linka

Denně

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

13:30 – 05:35 PrahaLviv Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:35 do: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2

16 hod. 5 min.

Linka

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Ne

14:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Ne

15:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

St, So

15:00 – 09:30 PrahaLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 30 min.

Linka

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 45 min.

Linka

Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 45 min.

Linka

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 10 min.

Linka

Ne

15:15 – 09:30 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 15 min.

Linka

St, So

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 0 min.

Linka

Ne

16:00 – 10:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 50 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

16 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 10:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

16 hod. 25 min.

Linka

Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 30 min.

Linka

Po

17:30 – 10:45 PrahaLviv Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 10:45 do: Prospekt Čornovola 105, Benzinová stanice"WOG"

17 hod. 15 min.

Linka

Čt, Ne

18:00 – 08:30 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 07:50 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 50 min.

Linka

Pá, So, Ne

18:00 – 10:45 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 10:45 do: Prospekt Čornovola 105, Benzinová stanice"WOG"

16 hod. 45 min.

Linka

Čt, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusМосква - Киев

Из Киева в Москву ехала автобусом Одесса-Москва, стоимость билета 500 грн., комфортабельный автобус, приятные, профессиональные водители. В Москве были на час раньше указанного времени прибытия. Обратная поездка 16.07.17 вашим перевозчиком по маршруту Москва-Винница- Черновцы запомнится навсегда.Стоимость билета 746 грн. комфорта О, автобус грязный, водители безразличны…

OOO TuristBucuresti - Odessa

We nearly missed the bus as it wasn't clear where the station is in Bucharest. The bus was not the standard expected. No wifi. It took 2.5 hours to cross the 4 passport controls and every time we had to sit waiting in a hot…

ООО ТуристМосква - Одесса

минусы - не работал wi-fi. телевизор работал в салоне, за поездку посмотрел 3 сезона сериала "пёс". а я этого не хотел. нет стюарда, только 2 водителя. на остановках можно было купить только беляш с капустой. плюсы - доехали итог - пользуйтесь ecolines

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací