Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

St

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 hod. 40 min.

Ne

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Ne

09:05 – 02:25 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Út, So

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 hod. 40 min.

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Po

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 45 min.

Út, So

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 5 min.

Po, Čt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

So

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Ne

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Ne

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St, So

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

17:30 – 10:45 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Ne

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 hod. 50 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 10:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристКиев - Москва

Хороший перевозчик, водители хорошие ребята, вежливые, в форме, помогают на прохождении таможни))Все супер! Езжу не первый год по маршруту "Киев-Москва-Киев"

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

ООО ТуристКиев - Москва

так ужасно еще не ездила...-без комментариев

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Iхали з Карлових Вар до Львова 13.09. Задоволенi автоперевiзником на всi 100!!! Автобус iхав згiдно графiка i по маршруту. Водiям подяка за вiчливе та турботливе вiдношення до пасажирiв. Скористаемось послугами Nasorokh i в майбутньому!

SVD TransПрага - Киев

1. Хотя при покупке билета есть возможность выбрать места, по факту - твои места могут быть заняты, а тебя посадят куда-нибудь, куда получится. 2. В автобусах такого класса обычно предусматривается чай-кофе, хотя бы пару раз за рейс (больше суток), у нас - не было. 3.…

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

ООО ТуристМосква - Киев

Не работал wifi и ламы над головой для чтения. Заранее купил билет но не успел его распечатать билет и впервые наткнулся на проблему в этой ситуации (обычно у водителей есть распечатка списка пассажиров)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací