Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

20 hod. 10 min.

Linka

St

08:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 04:40 PrahaLviv Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

20 hod. 0 min.

Linka

Čt

09:00 – 01:40 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 40 min.

Linka

Ne

09:00 – 03:50 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Čt

09:05 – 02:25 PrahaLviv Odjezd v 09:05 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Út

09:15 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 09:15 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 30 min.

Linka

Po, St, Pá

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 hod. 30 min.

Linka

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 hod. 30 min.

Linka

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

19 hod. 30 min.

Linka

Čt

10:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Pá

10:00 – 04:30 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 30 min.

Linka

Čt, So, Ne

10:00 – 04:00 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

11:00 – 02:40 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

15 hod. 40 min.

Linka

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 45 min.

Linka

Čt, Ne

11:00 – 03:00 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

16 hod. 0 min.

Linka

Po

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 0 min.

Linka

Čt

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 0 min.

Linka

Po

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

18 hod. 0 min.

Linka

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

12:30 – 06:05 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

17 hod. 35 min.

Linka

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 06:05 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

17 hod. 5 min.

Linka

Po, Čt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 0 min.

Linka

So

13:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

13:30 – 05:35 PrahaLviv Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:35 do: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2

16 hod. 5 min.

Linka

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Ne

15:00 – 09:30 PrahaLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 30 min.

Linka

St, So

15:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 45 min.

Linka

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:30 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 15 min.

Linka

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 10:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

16 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 50 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 30 min.

Linka

Po

18:00 – 08:30 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 07:50 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 50 min.

Linka

Pá, So, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристПрага - Хмельницкий

Ехала с перевозчиком " Турист" несколько раз, очень не плохо, есть WI-FI, ценовая политика нормальная, оценка хорошо

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

ООО ТуристМосква - Киев

Приемлемая цена билетовя. В автобусе не было туалета, были остановки с бесплатными туалетами. Водители хорошие. все понравилось, прибыли по расписанию..

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

TOV NasorokhKrakow - Olomouc

I traveled with my girlfiend from Krakow to Olomouc. The experience was really good. I got a phone call from the driver 10 minutes ago, and he really helped me to find the bus because I was little bit lost. He as very friendly and…

SVD TransКраков - Киев

Все неплохо, единственное, что огорчило-это отсутствие туалета в автобусе

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Рогатин

Menší počet zastávek na záchod nebo placené a na Ukrajině nefunkční, hrůza.

ООО ТуристВинница - Варшава

Отличный автобус, хороший вайфай, РАБОТАЮЩИЙ туалет, это впервые для меня, а то там где он есть, тр всегдв закрыт. Вежливые водители

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací