Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

20 hod. 10 min.

Linka

St

08:30 – 04:40 PrahaLviv Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

20 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

20 hod. 0 min.

Linka

Čt

09:00 – 01:40 PrahaLviv Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 40 min.

Linka

Ne

09:05 – 02:25 PrahaLviv Odjezd v 09:05 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Út

09:15 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 09:15 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 30 min.

Linka

Po, St, Pá

09:15 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 09:15 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 30 min.

Linka

Po, St, Pá

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

19 hod. 30 min.

Linka

Čt

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 hod. 30 min.

Linka

09:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

19 hod. 30 min.

Linka

10:00 – 04:00 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

10:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Pá

10:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Pá

10:00 – 04:30 PrahaLviv Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 04:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 30 min.

Linka

Čt, So, Ne

11:00 – 02:40 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

15 hod. 40 min.

Linka

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 45 min.

Linka

Čt, Ne

11:00 – 03:00 PrahaLviv Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

16 hod. 0 min.

Linka

Po

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 0 min.

Linka

Po

11:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 0 min.

Linka

Čt

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:00 – 06:45 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

18 hod. 45 min.

Linka

Út, So

12:00 – 07:20 PrahaLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 06:30 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

18 hod. 0 min.

Linka

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

12:30 – 06:05 PrahaLviv Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

17 hod. 35 min.

Linka

Út, So

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 06:05 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

17 hod. 5 min.

Linka

Po, Čt

13:00 – 05:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

16 hod. 0 min.

Linka

So

13:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

19 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:00 – 07:00 PrahaLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

Út

13:30 – 05:35 PrahaLviv Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 05:35 do: ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2

16 hod. 5 min.

Linka

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Ne

15:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 0 min.

Linka

St, So

15:00 – 09:30 PrahaLviv Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 30 min.

Linka

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 45 min.

Linka

Čt, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 45 min.

Linka

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 10 min.

Linka

Čt, Ne

15:15 – 09:30 PrahaLviv Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 15 min.

Linka

St, So

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 50 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

16 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 09:20 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

17 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

16:00 – 10:50 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

18 hod. 50 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

17 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:25 PrahaLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

16 hod. 25 min.

Linka

Čt, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 30 min.

Linka

Po

17:30 – 10:45 PrahaLviv Odjezd v 17:30 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 10:45 do: Prospekt Čornovola 105, Benzinová stanice"WOG"

17 hod. 15 min.

Linka

Čt, Ne

18:00 – 07:50 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 50 min.

Linka

Pá, So, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 08:30 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 10:45 PrahaLviv Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 10:45 do: Prospekt Čornovola 105, Benzinová stanice"WOG"

16 hod. 45 min.

Linka

Čt, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка мз Киева в Москву была очень удачной! Удобный автобус,приятный персонал,приехали даже немного раньше обещанного времени! Будем ездить еще

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací