• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:30 – 04:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

09:00 – 04:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Út, Pá, So

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Pá, So

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 06:10 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

So

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 04:15 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

Čt

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Čt

10:30 – 05:25 PrahaLviv

18 hod. 55 min.

Po, St, So

11:00 – 03:05 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Po, Čt, Ne

11:00 – 05:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, Pá

11:00 – 03:35 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Út, So

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 08:00 PrahaLviv

20 hod. 0 min.

Po, St, Pá

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

13:00 – 06:15 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Po, Čt

13:00 – 05:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Čt

13:00 – 05:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Čt

13:00 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Po, Pá

13:00 – 06:15 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Po, Čt

14:00 – 07:40 PrahaLviv

17 hod. 40 min.

Ne

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Út, So

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St

17:30 – 08:50 PrahaLviv

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá

18:30 – 12:20 PrahaLviv

17 hod. 50 min.

Po, St, Pá

18:30 – 11:30 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:00 – 14:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:00 – 12:45 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací