Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

St

08:30 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 hod. 40 min.

Ne

09:05 – 02:25 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Út

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

St, Pá

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

St, Pá

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 hod. 40 min.

Po

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Po

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 45 min.

Út, So

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Pá

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 5 min.

Po, Čt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

So

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Denně

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Ne

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Ne

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St, So

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

17:30 – 10:45 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Ne

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 hod. 50 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 10:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

ООО ТуристБухарест - Одесса

Маршрут Бухарест - Одесса. В целом все ок, автобус большой и комфортный, хоть и не первой свежести. Автобус был полупустой. Никакие претензий к компании или водителям нет. Автобус опаздал на 1.5 часа. Самое неприятное из всей поездки - практически полное отсутствие асфальта на дороге на…

ООО ТуристОдесса - Варшава

Маршрут Одесса-Варшава, август 2017 года. Автобус придерживался расписания, остановки объявлялись, задержка была лишь на пункте пропуска Польши, в итоге в Варшаве оказались на час позже положенного. Кондиционер работал исправно, Wifi сети не было вовсе, сиденья комфорта ниже среднего, водители периодически слушали отвратительный шансон. Стоимость билета…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací