Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

St

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

Denně

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 40 min.

Čt

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

Denně

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 hod. 40 min.

Ne

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Čt

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 04:10 PrahaLviv

18 hod. 40 min.

10:00 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 05:30 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 hod. 40 min.

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 hod. 50 min.

Po, Pá

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 45 min.

Út, So

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 5 min.

Po, Čt

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

So, Ne

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St, So

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

St, So

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 hod. 50 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Не первый раз едем Вашей фирмой и очень приятно, с комфортом и уютом) Доехали быстро, с вай-фаем и в тепле) не раз останавливались) Водители отличные! Спасибо Вам)

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací