Odkud
Kam
Tam
Zpět
  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Vaše cesta
K platbě:
Sleva až 50%
Detaily spoje
Filtr tras
Cena
Čas odjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Čas příjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Druh spojení
Druh zavazadla
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Volba dopravce

Dopravce

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:30 – 04:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

09:00 – 04:00 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Út, Pá, So

09:00 – 04:10 PrahaLviv

19 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, So

11:00 – 03:35 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

So

11:00 – 03:05 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Po, Čt, Ne

11:20 – 03:50 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 06:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 06:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

13:00 – 05:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Čt

13:00 – 06:15 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Út, Čt, So

13:00 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 06:15 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Po, Čt

13:00 – 06:15 PrahaLviv

17 hod. 15 min.

Po, Čt

13:00 – 05:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Čt

14:00 – 07:40 PrahaLviv

17 hod. 40 min.

Ne

14:00 – 04:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Út, So

14:00 – 10:50 PrahaLviv

20 hod. 50 min.

Út, So

14:00 – 04:50 PrahaLviv

14 hod. 50 min.

Út, So

14:00 – 10:20 PrahaLviv

20 hod. 20 min.

Út, So

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St

15:30 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 09:55 PrahaLviv

18 hod. 25 min.

Denně

17:00 – 13:00 PrahaLviv

20 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 08:50 PrahaLviv

15 hod. 20 min.

Denně

18:30 – 11:30 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá

18:30 – 12:20 PrahaLviv

17 hod. 50 min.

Po, St, Čt, Pá

19:00 – 12:45 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Nikolo CZ s.r.o.Градец Кралове - Львов

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ныса

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový.

Nikolo CZ s.r.o.Hradec Králové - Nysa

Všechno je v pořádku

Nikolo CZ s.r.o.Praha - Kolomyya

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový. Doporucuji

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Nikolo CZ s.r.o.Praha - Ivano-Frankivsk

Byla jsem spokojena a přeju hodně šťastných cest.

Nikolo CZ s.r.o.

Ja jihala do Kolomyji i nazad z p.Procem:Shvydko,profesijno i vzagali dobre dojihaly.Djakuju.Jiždžu vže 15 rokiv z Pragy,a dojiždžaju z Českyh Budějovic.Meni pidhodyt cej rejs Kolomyja-Praga.Nehaj usim vam i nam sčastyt´!


Počkejte prosím. Vyhledáváme spojení.

Recenze Před zakoupením jízdenek si přečtěte recenze dopravců. Zveřejnit je mohou pouze skuteční cestující.
Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací