Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Praha – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 03:10 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

St

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

Denně

08:30 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 04:40 PrahaLviv

20 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:30 – 07:30 PrahaLviv

23 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, Pá

09:00 – 01:40 PrahaLviv

16 hod. 40 min.

Ne

09:00 – 05:00 PrahaLviv

20 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 03:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Ne

09:15 – 02:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

Čt

09:30 – 05:00 PrahaLviv

19 hod. 30 min.

10:00 – 04:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 04:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 02:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 02:40 PrahaLviv

15 hod. 40 min.

Po

11:00 – 03:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po

11:00 – 02:45 PrahaLviv

15 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:20 – 03:55 PrahaLviv

16 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Čt

11:30 – 06:30 PrahaLviv

19 hod. 0 min.

Po

12:00 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 45 min.

Út, So

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 10:50 PrahaLviv

22 hod. 50 min.

Po, Pá

12:00 – 07:20 PrahaLviv

19 hod. 20 min.

Denně

12:15 – 06:45 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 06:30 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 35 min.

Út, So

12:30 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po, Pá

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 06:05 PrahaLviv

17 hod. 5 min.

Po, Čt

13:00 – 05:00 PrahaLviv

16 hod. 0 min.

Út

13:00 – 08:25 PrahaLviv

19 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:00 – 07:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

Út

13:30 – 05:35 PrahaLviv

16 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

So, Ne

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Po, So

14:00 – 08:50 PrahaLviv

18 hod. 50 min.

Po, So, Ne

15:00 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:00 – 09:00 PrahaLviv

18 hod. 0 min.

St, So

15:15 – 08:25 PrahaLviv

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 09:30 PrahaLviv

18 hod. 15 min.

St, So

15:15 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 45 min.

St, So

16:00 – 09:00 PrahaLviv

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 08:25 PrahaLviv

16 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 09:20 PrahaLviv

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 08:50 PrahaLviv

16 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

16:15 – 09:45 PrahaLviv

17 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 09:00 PrahaLviv

16 hod. 30 min.

Po

17:00 – 09:45 PrahaLviv

16 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 08:00 PrahaLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 08:30 PrahaLviv

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 07:50 PrahaLviv

13 hod. 50 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Спасибо все хорошо

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací