• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 03:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Ср

08:30 – 07:30 ПрагаЛьвів

23 год. 0 хв.

Кожен день

08:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Чт

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Пт, Сб

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Чт

09:00 – 02:10 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Нд

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Нд

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

10:30 – 04:20 ПрагаЛьвів

17 год. 50 хв.

Вт

10:30 – 05:25 ПрагаЛьвів

18 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

10:30 – 04:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн

11:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

20 год. 20 хв.

Вт, Сб

11:00 – 03:05 ПрагаЛьвів

16 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

11:00 – 02:40 ПрагаЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

11:20 – 03:55 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 07:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

12:00 – 10:50 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Пн, Пт

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

12:30 – 05:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

20 год. 30 хв.

Нд

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 10:10 ПрагаЛьвів

21 год. 40 хв.

Пн

12:30 – 08:30 ПрагаЛьвів

20 год. 0 хв.

Нд

13:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

19 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

13:00 – 05:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пн, Чт

13:00 – 05:35 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Пн

14:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Нд

14:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Нд

14:00 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 40 хв.

Нд

14:00 – 06:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн

14:20 – 07:30 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Чт

14:20 – 07:00 ПрагаЛьвів

16 год. 40 хв.

Чт

14:30 – 07:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

14:30 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 07:10 ПрагаЛьвів

16 год. 10 хв.

Сб

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср, Сб

15:00 – 07:10 ПрагаЛьвів

16 год. 10 хв.

Сб

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 45 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 15 хв.

Ср, Сб

16:00 – 08:20 ПрагаЛьвів

16 год. 20 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 10:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

16:30 – 10:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Пт

17:00 – 13:05 ПрагаЛьвів

20 год. 5 хв.

Вт, Сб, Нд

18:00 – 12:20 ПрагаЛьвів

18 год. 20 хв.

Нд

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 11:30 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Нд

18:30 – 12:10 ПрагаЛьвів

17 год. 40 хв.

Нд

18:30 – 11:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Нд

19:00 – 14:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 11:30 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 10:30 ПрагаЛьвів

15 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 10:00 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 15:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Ср, Чт

20:00 – 15:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Рейс Ліберці - Рахів. Тепло, зручно, був вай фай і резетки

BalnytskyiОстрава - Залещики

Плюси: новий комфортний великий автобус, швидко їде. Заходить на автостанцію, а не примушує людей їздити по трасах щоб десь там посадитись. Чекають при потребі на пасажира. Ненабитий під зв'язку салон. Відносно недорогі білети. Мінуси: не дотримується графіка, виперереджає його, здалося б щоб водії чи диспетчери…

TOV NasorokhКраков - Львов

Автобус комфортний, водії привітні, приїхали вчасно.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Задоволений поїздкою.

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Поїздка пройшла на єдиному подиху. Водії, як завжди , обслуговувати нас на вищому рівні: кава з цукерками, фільми, поважне ставлення до кожного пасажира. Дякуємо за приємну подорож!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Брно

На кордоні стояли довго, але доїхали вчасно, великий плюс. Туалет як завжди не працює.

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Чудови персонал, привітний відзивчивий, індивідуальний підхід до кожного пасажира. Роздача напитків (чай, кава, вода, сік) була без додаткової плати, пропозиція була включена у вартість білета. Перший раз поїздка в такому конфорті. Поїздка пройшла дуже добре, я задоволена! Водії молодці! Дуже вам дякую! Перевізника рекомендую!

TOV NasorokhПрага - Львов

Дякую, поїздкою задоволена. Комфортний автобус, ввічливий персонал.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя