За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 03:10 ПрагаЛьвів Відправлення в 07:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 03:10 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

20 год. 10 хв.

Маршрут

Ср

08:30 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 08:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

20 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

08:30 – 04:40 ПрагаЛьвів Відправлення в 08:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 04:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

20 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:00 від: офис ИНФОБУС, ул.На Флоренци 23 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

20 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

09:00 – 01:40 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 01:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 40 хв.

Маршрут

Нд

09:05 – 02:25 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:05 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 02:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

17 год. 20 хв.

Маршрут

Вт

09:15 – 02:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:15 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 02:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

17 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт

09:15 – 02:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:15 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 02:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

17 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт

09:30 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

19 год. 30 хв.

Маршрут

Пт

09:30 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

19 год. 30 хв.

Маршрут

Пт

09:30 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 09:30 від: офис ИНФОБУС, ул.На Флоренци 23 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

19 год. 30 хв.

Маршрут

Чт

10:00 – 02:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 10:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 02:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт

10:00 – 04:30 ПрагаЛьвів Відправлення в 10:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 04:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 30 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

10:00 – 04:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 10:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 04:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 0 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

10:00 – 02:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 10:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 02:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Пт

11:00 – 02:40 ПрагаЛьвів Відправлення в 11:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 02:40 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

15 год. 40 хв.

Маршрут

Пн

11:00 – 02:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 11:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 02:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

15 год. 45 хв.

Маршрут

Чт, Нд

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 11:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 03:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

16 год. 0 хв.

Маршрут

Пн

11:30 – 06:30 ПрагаЛьвів Відправлення в 11:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

19 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

11:30 – 06:30 ПрагаЛьвів Відправлення в 11:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

19 год. 0 хв.

Маршрут

Пн

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

19 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 06:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 06:45 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

18 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Сб

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

19 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

19 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 06:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

18 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

16 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Пт

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 06:05 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

17 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

16 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Пт

13:00 – 06:05 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 06:05 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

17 год. 5 хв.

Маршрут

Пн, Чт

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

16 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

13:00 – 08:25 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

19 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

13:00 – 07:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

13:00 – 07:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

13:30 – 05:35 ПрагаЛьвів Відправлення в 13:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 05:35 до: ул. Богдана Хмельницкого, 225 (Автостанция №2)

16 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 08:50 ПрагаЛьвів Відправлення в 14:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 50 хв.

Маршрут

Нд

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Сб

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

17 год. 45 хв.

Маршрут

Чт, Нд

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

17 год. 45 хв.

Маршрут

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

17 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

15:15 – 08:25 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 08:25 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

17 год. 10 хв.

Маршрут

Чт, Нд

15:15 – 09:30 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 15 хв.

Маршрут

Ср, Сб

15:15 – 08:25 ПрагаЛьвів Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 08:25 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

17 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 08:25 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 08:25 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

16 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 08:50 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 09:20 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 09:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

17 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 09:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

17 год. 0 хв.

Маршрут

Чт, Нд

16:00 – 09:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

17 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 10:50 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 10:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

18 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

16:00 – 08:25 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 08:25 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

16 год. 25 хв.

Маршрут

Чт, Нд

16:00 – 08:50 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 50 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

16:00 – 09:20 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 09:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

17 год. 20 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

16:30 – 09:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 16:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 09:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

16 год. 30 хв.

Маршрут

Пн

17:30 – 10:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 17:30 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 10:45 до: Проспект Черновола 105, заправка "WOG"

17 год. 15 хв.

Маршрут

Чт, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 10:45 ПрагаЛьвів Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 10:45 до: Проспект Черновола 105, заправка "WOG"

16 год. 45 хв.

Маршрут

Чт, Нд

18:00 – 07:50 ПрагаЛьвів Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 07:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 50 хв.

Маршрут

Пт, Сб, Нд

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка мз Киева в Москву была очень удачной! Удобный автобус,приятный персонал,приехали даже немного раньше обещанного времени! Будем ездить еще

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information