• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 03:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Ср

08:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Чт

08:30 – 07:30 ПрагаЛьвів

23 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 02:10 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Нд

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Нд

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Пт, Сб

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Чт

09:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

18 год. 40 хв.

Пт, Сб

10:00 – 01:00 ПрагаЛьвів

15 год. 0 хв.

Сб

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

10:00 – 01:20 ПрагаЛьвів

15 год. 20 хв.

Сб

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

10:30 – 04:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт

10:30 – 03:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Кожен день

10:30 – 04:20 ПрагаЛьвів

17 год. 50 хв.

Вт

10:30 – 03:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Кожен день

11:00 – 02:40 ПрагаЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн

11:20 – 03:55 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Кожен день

11:45 – 10:10 ПрагаЛьвів

22 год. 25 хв.

Пн

12:00 – 10:50 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Пн, Пт

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:15 – 10:10 ПрагаЛьвів

21 год. 55 хв.

Пн

12:30 – 05:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

20 год. 30 хв.

Нд

12:30 – 03:00 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 08:30 ПрагаЛьвів

20 год. 0 хв.

Нд

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 5 хв.

Пн, Чт

13:00 – 05:35 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Кожен день

13:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

19 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

14:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Нд

14:00 – 06:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн

14:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Пн

14:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Нд

14:30 – 07:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 07:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср, Сб

15:00 – 07:10 ПрагаЛьвів

16 год. 10 хв.

Сб

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:00 – 07:10 ПрагаЛьвів

16 год. 10 хв.

Сб

15:15 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 15 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 45 хв.

Ср, Сб

15:30 – 08:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Пт

15:30 – 08:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Пт

16:00 – 08:20 ПрагаЛьвів

16 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:00 – 10:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Пт

16:30 – 10:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

17:30 – 16:20 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Вт, Сб, Нд

18:00 – 15:00 ПрагаЛьвів

21 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

19:00 – 14:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

19:00 – 13:20 ПрагаЛьвів

18 год. 20 хв.

Пн, Пт, Сб

19:30 – 10:20 ПрагаЛьвів

14 год. 50 хв.

Чт

19:30 – 09:40 ПрагаЛьвів

14 год. 10 хв.

Чт

19:30 – 10:10 ПрагаЛьвів

14 год. 40 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

19:30 – 09:50 ПрагаЛьвів

14 год. 20 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

20:00 – 13:00 ПрагаЛьвів

17 год. 0 хв.

Ср, Чт

20:00 – 13:30 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Поїздка пройшла нормально, водій професійний, автобус зручний

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Каменец-Подольский

Ні хто не передзвонив!!!

ПП КовальВинница - Пардубице

Поїздкою задоволені, прибули вчасно за розкладом, ніяких проблем і форс мажорів у дорозі не було. Водії чемні, ввічливі, позитивні. Всім рекомендую рейс Хмільник - Прага

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Брно

Довго стояли на кордоні. Але їхати було зручно.

Денисовка-ПлюсЧерновцы - Прага

Мне понравилось, всем советую

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Виникла невечичка проблема, ми невстигали на наш рейс ! Але воідй попередньо перетелефонував до нас повідоми де і коли ми має бути , допоміг в вирішенні даної ситуації! Все чудово ! Дуже дякуємо , поїздкою задоволені !

ROCA TravelЛьвов - Карловы Вары

Все пройшло чудово.хороша компанія.рекомендую

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Автобус прибув за годину до відправки.Водії чемні.Присутній Інтернет,резетки для зарядки.Приїхав автобус бистріше ніж вказано в білетів.Задоволений.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя