За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 03:10 ПрагаЛьвів

20 год. 10 хв.

Ср

08:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

20 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

08:30 – 04:40 ПрагаЛьвів

20 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Пт

09:00 – 01:40 ПрагаЛьвів

16 год. 40 хв.

Нд

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

20 год. 0 хв.

Чт

09:15 – 02:45 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пт

09:15 – 02:45 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

09:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

09:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Пт

09:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Пт

10:00 – 02:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 04:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

10:00 – 04:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

10:00 – 02:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пт

11:00 – 02:45 ПрагаЛьвів

15 год. 45 хв.

Чт, Нд

11:00 – 02:40 ПрагаЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн

11:20 – 03:55 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

11:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

11:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Пн

12:00 – 06:45 ПрагаЛьвів

18 год. 45 хв.

Вт, Сб

12:00 – 10:50 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Пн, Пт

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

19 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

19 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

19 год. 20 хв.

Кожен день

12:15 – 06:45 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Вт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Пт

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Сб

13:00 – 07:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт

13:00 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 5 хв.

Пн, Чт

13:00 – 07:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Вт

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Сб

13:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

19 год. 25 хв.

Кожен день

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

13:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Вт

13:30 – 05:35 ПрагаЛьвів

16 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Нд

14:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Нд

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср, Сб

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 15 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 45 хв.

Ср, Сб

15:15 – 08:25 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 09:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

16 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 09:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:15 – 09:45 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

16:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн

17:00 – 09:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Чт, Сб, Нд

17:30 – 10:45 ПрагаЛьвів

17 год. 15 хв.

Нд

18:00 – 10:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Нд

18:00 – 07:50 ПрагаЛьвів

13 год. 50 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

ООО ТуристОдесса - Москва

Водители молодцы ,Доехали по расписанию.Автобус желает лучшего.Мало места.Нет розеток .

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Автобус оказался небольшим Мерседесом, мест на 40. Соответсвенно удобство сиденей оставляло желать лучшего, к тому же у моего сиденья не работал подлокотник. Места для ног тоже не очень много. Ви-фи не было, водитель сказал, что роутер поломан. Уже на территории Украины наш автобус поломался, нас…

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Це було жахливо! Було вибране місце, але нажаль, місце заливало водою, бо йшов дощ і тому прийшлось пересісти в самий кінець. До Рівного приїхали раніше, а так як пасажир не місцевий і не знає як має виглядати Рівне, їхав далі. Водії, знаючи що мають два…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information