ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 03:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Ср

08:30 – 02:00 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Пт

08:30 – 01:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

08:30 – 00:30 ПрагаЛьвів

17 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб

08:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Чт

08:30 – 01:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Сб

08:30 – 07:30 ПрагаЛьвів

23 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Пт, Сб

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Чт

09:00 – 02:10 ПрагаЛьвів

18 год. 10 хв.

Нд

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

10:30 – 05:25 ПрагаЛьвів

18 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

10:30 – 04:20 ПрагаЛьвів

17 год. 50 хв.

Вт

10:30 – 04:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

11:00 – 03:35 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Вт

11:00 – 03:05 ПрагаЛьвів

16 год. 5 хв.

Кожен день

11:20 – 03:55 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

20 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 10:50 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Вт

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 10:10 ПрагаЛьвів

21 год. 40 хв.

Пн

12:30 – 08:30 ПрагаЛьвів

20 год. 0 хв.

Нд

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

12:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

20 год. 30 хв.

Нд

12:30 – 05:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 05:35 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Кожен день

13:00 – 05:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пн, Чт, Сб

13:00 – 06:15 ПрагаЛьвів

17 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

13:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

19 год. 25 хв.

Вт, Сб

13:00 – 06:15 ПрагаЛьвів

17 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

13:00 – 05:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пн, Чт, Сб

13:30 – 06:15 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Сб, Нд

14:00 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 40 хв.

Нд

14:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пт, Нд

14:00 – 07:10 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пт, Нд

14:30 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Сб

14:30 – 07:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Нд

14:30 – 07:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Сб

15:00 – 07:10 ПрагаЛьвів

16 год. 10 хв.

Сб

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср, Сб

15:00 – 07:10 ПрагаЛьвів

16 год. 10 хв.

Сб

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Ср, Сб

16:00 – 10:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 10:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

17:00 – 13:05 ПрагаЛьвів

20 год. 5 хв.

Кожен день

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:30 – 13:20 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Нд

18:30 – 13:20 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Нд

18:30 – 12:20 ПрагаЛьвів

17 год. 50 хв.

Нд

18:30 – 12:20 ПрагаЛьвів

17 год. 50 хв.

Нд

19:00 – 12:30 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 14:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 11:30 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Нд

19:00 – 11:30 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 15:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Ср, Чт

20:00 – 15:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

TOV NasorokhКраков - Львов

поїздка дуже легка і комфортна. водіям великий плюс за їхню працю. зберігайте таку якість перевезень і побільше вам хороших пасажирів

Люкс-Рейзен КАСА/HolfedtransПрага - Львов

Поїздкою залишилась задоволена. комфортний автобус. В салоні чисто, працював телевізор. Порадувало те, що можна було зарядити телефон в автобусі, та був Wi-fi. Водії дуже привітні, оголошували всі зупинки. Дякую за приємну подорож!

ПП КовальЛьвов - Пшемысль

Загалом непогано. Було б ще краще, якби не пасажир позаду мене, якого весь час нудило від перепою.

West-Travel S.R.O/AgatHradec Králové - Lviv

Все було добре. Той жовтий автобус був дуже зручний і що є найголовніше були нормальні, ввічливі водії. Поїздкою дуже задоволений)

D.M.D. GroupЛьвов - Млада-Болеслав

Інтернет включили тільки в Польщі, в Чехії вже майже не грузив. А так то все було чудово і в час.

TOV NasorokhЛьвов - Прага

Загалом поїздка сподобалася. До водіїв щодо перевезення претензій немає, все було на рівні професійному. Дякуємо.

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Все нормально претензій нема

ROCA TravelЛьвов - Карловы Вары

Дякую за поїздку! Їхали з мамою до Карлових Вар, були на терміналі на 3 год. раніше запланованого часу. В автобусі було тепло і комфортно, дуже привітні водії.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя