За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 03:10 ПрагаЛьвів

20 год. 10 хв.

Ср

08:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Чт

08:30 – 07:30 ПрагаЛьвів

23 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 01:40 ПрагаЛьвів

16 год. 40 хв.

Нд

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Сб, Нд

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Чт

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Пт

09:15 – 02:45 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

09:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

18 год. 40 хв.

Пт

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Пн

10:00 – 01:20 ПрагаЛьвів

15 год. 20 хв.

Сб

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

10:00 – 02:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Пн

10:00 – 01:00 ПрагаЛьвів

15 год. 0 хв.

Сб

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

10:30 – 04:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт

10:30 – 04:20 ПрагаЛьвів

17 год. 50 хв.

Вт

11:00 – 02:45 ПрагаЛьвів

15 год. 45 хв.

Чт, Нд

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн

11:00 – 02:40 ПрагаЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн

11:20 – 03:55 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 06:45 ПрагаЛьвів

18 год. 45 хв.

Вт, Сб

12:00 – 10:50 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Пн, Пт

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

19 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

19 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

19 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

19 год. 20 хв.

Кожен день

12:15 – 06:45 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Вт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Сб

13:00 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 5 хв.

Пн, Чт

13:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

19 год. 25 хв.

Кожен день

13:30 – 05:35 ПрагаЛьвів

16 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Пн, Нд

14:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Сб, Нд

14:00 – 06:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Нд

14:30 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн

14:30 – 07:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср, Сб

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 45 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

15:15 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 15 хв.

Ср, Сб

15:15 – 08:25 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 09:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 09:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

16 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:15 – 09:45 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

16:20 – 09:20 ПрагаЛьвів

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:20 – 08:50 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн

17:00 – 09:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Чт, Сб, Нд

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 07:50 ПрагаЛьвів

13 год. 50 хв.

Пт, Сб, Нд

19:30 – 10:10 ПрагаЛьвів

14 год. 40 хв.

Чт, Сб

19:30 – 09:50 ПрагаЛьвів

14 год. 20 хв.

Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

TOV NasorokhЛьвов - Прага

З перевізником TOV Nasorokh їхала удруге: Львів - Прага - 26.04.2018. Екіпаж був інший, но такий же професійний, доброзичливий. З водіями цієї компанії відчуваю себе спокійно, надійно. Вартість квитків теж влаштовує. На жаль, довше добираюсь з Луганської області до Львова...

ROCA TravelПрага - Львов

Поїздкою задоволений , кондиціонер працював, адекватні водії

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Ровно

Водії чемно ставляться до пассажирів, був WI-FI, все добре. Але оцінка "4" ,тому що автобус сам автобус старенький, сидіння не розкладатися, а при спробі розкласти- гучно скрипіло.

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information