За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 03:10 ПрагаЛьвів

20 год. 10 хв.

Ср

08:30 – 07:30 ПрагаЛьвів

23 год. 0 хв.

Кожен день

08:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 40 хв.

Чт

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Чт

09:00 – 01:40 ПрагаЛьвів

16 год. 40 хв.

Нд

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Пт

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Сб, Нд

09:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт

09:30 – 04:10 ПрагаЛьвів

18 год. 40 хв.

Пт

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

10:00 – 01:20 ПрагаЛьвів

15 год. 20 хв.

Сб

10:00 – 01:00 ПрагаЛьвів

15 год. 0 хв.

Сб

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

10:30 – 04:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт

10:30 – 04:20 ПрагаЛьвів

17 год. 50 хв.

Вт

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн

11:00 – 02:40 ПрагаЛьвів

15 год. 40 хв.

Пн

11:00 – 02:45 ПрагаЛьвів

15 год. 45 хв.

Чт, Нд

11:20 – 03:55 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

11:45 – 10:10 ПрагаЛьвів

22 год. 25 хв.

Пн

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 10:50 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Пн, Пт

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:15 – 10:10 ПрагаЛьвів

21 год. 55 хв.

Пн

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

12:30 – 05:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 08:25 ПрагаЛьвів

19 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Нд

13:00 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 5 хв.

Пн, Чт

13:00 – 05:35 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

18 год. 50 хв.

Нд

14:00 – 07:00 ПрагаЛьвів

17 год. 0 хв.

Пн

14:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Пн

14:00 – 07:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Нд

14:30 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн, Чт, Нд

14:30 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 10 хв.

Пн

14:30 – 07:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Чт, Нд

14:30 – 07:20 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:00 ПрагаЛьвів

17 год. 45 хв.

Ср, Сб

15:15 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 15 хв.

Ср, Сб

16:00 – 09:20 ПрагаЛьвів

17 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:00 – 10:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 08:50 ПрагаЛьвів

16 год. 50 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:30 – 09:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн

16:30 – 10:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

18:00 – 08:30 ПрагаЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 07:50 ПрагаЛьвів

13 год. 50 хв.

Пт, Сб, Нд

19:30 – 10:10 ПрагаЛьвів

14 год. 40 хв.

Чт, Сб

19:30 – 09:50 ПрагаЛьвів

14 год. 20 хв.

Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Денисовка-ПлюсОломоуц - Львов

Пунктуальні. Доїхав з комфортом

ПП КовальТернополь - Краков

просто відмінно хочеться подякувати водіям

TOV NasorokhПльзень - Львов

Перевозчик хороший)

TOV NasorokhЛьвов - Карловы Вары

Скористався поїздкою в дві сторони. Автобуси чисті, хоча і не нові . Однак гарячу каву запропонували тільки один раз , як їхали в Чехію. Водії коректні і професійні.

ПП КовальХмельник - Краков

Добрий день. Поіздка сподобалась, сервіс та водіі супер.

Denysivka-PlusKalush - Praha

Була задоволена

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Катовице - Тернополь

Хоть сам автобус не дуже, водії все скрасили)) Чудове ставлення і поїздка пройшла чудово.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя