Увага! Запроваджено нові правила відвідування Чехії

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Львів

Купити квитки на автобус Прага - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:30 – 01:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Вт, Сб

08:30 – 02:00 ПрагаЛьвів

17 год. 30 хв.

Вт, Пт

08:30 – 01:00 ПрагаЛьвів

16 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб

08:30 – 00:30 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Пт, Сб

09:00 – 04:10 ПрагаЛьвів

19 год. 10 хв.

Пт, Сб

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

10:00 – 05:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

10:00 – 04:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Чт

10:00 – 04:15 ПрагаЛьвів

18 год. 15 хв.

Чт

10:30 – 05:25 ПрагаЛьвів

18 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

11:00 – 03:35 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

11:00 – 03:00 ПрагаЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

11:00 – 03:05 ПрагаЛьвів

16 год. 5 хв.

Чт, Нд

11:20 – 03:55 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 08:00 ПрагаЛьвів

20 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 10:50 ПрагаЛьвів

22 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 06:30 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:30 – 06:05 ПрагаЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Сб

13:00 – 05:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пн, Чт

13:00 – 05:45 ПрагаЛьвів

16 год. 45 хв.

Пн, Чт

13:00 – 05:35 ПрагаЛьвів

16 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

13:00 – 06:15 ПрагаЛьвів

17 год. 15 хв.

Пн, Чт

13:00 – 06:15 ПрагаЛьвів

17 год. 15 хв.

Пн, Чт

14:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

19 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

14:00 – 07:40 ПрагаЛьвів

17 год. 40 хв.

Нд

15:00 – 09:30 ПрагаЛьвів

18 год. 30 хв.

Сб

15:00 – 09:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Сб

19:00 – 13:00 ПрагаЛьвів

18 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Львів в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Гречанюк ВікторЗелена Гура - Славута

Відправлення автобуса вчасне ,згідно графіку. В автобусі працював кондиціонер та WIFI . Автобус доволі чистий та просторий . Мінус те ,що водії увімкнули по ТВ якийсь московський серіал з московським язиком не спитавши пасажирів ! Краще було б сучасні естрадні українські пісні - вони ж…

D.M.D. GroupЛьвів - Прага

Більш-менш. В автобусі не працював туалет, але було багато зупинок, та не було Wi-Fi, що трохи створило незручності, бо автобус запізнювався на 6 годин (кордон) і не мали можливості сповістити про це зустрічаючих, та підкоректувати свої подальші дії. Загалом, нормально, бо бувало і гірше. Якби…

D.M.D. GroupПрага - Иршава

На даний час було все добре. Кодні дві години робили паузи на 15 хв., даже коли із-за пробки невстигали до чергової станції то зупинялися на дешевій заправці.4 зірки, бо інтернет лише на території Чехії. Гарно спрацювали на таможні, щоби нас швидше перепустили.

D.M.D. GroupТячів - Прага

Поїздка пройшла добре! Хороший сервіс, комфортний автобус, професіонали водії)

Nasorokh TOVКраков - Львов

поїздка дуже легка і комфортна. водіям великий плюс за їхню працю. зберігайте таку якість перевезень і побільше вам хороших пасажирів

Люкс-Рейзен КАСА/HolfedtransПрага - Львов

Поїздкою залишилась задоволена. комфортний автобус. В салоні чисто, працював телевізор. Порадувало те, що можна було зарядити телефон в автобусі, та був Wi-fi. Водії дуже привітні, оголошували всі зупинки. Дякую за приємну подорож!

ПП КовальЛьвов - Пшемысль

Загалом непогано. Було б ще краще, якби не пасажир позаду мене, якого весь час нудило від перепою.

West-Travel S.R.O/AgatHradec Králové - Lviv

Все було добре. Той жовтий автобус був дуже зручний і що є найголовніше були нормальні, ввічливі водії. Поїздкою дуже задоволений)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя