За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Краків

Купити квитки на автобус Прага - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 18:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Ср

08:30 – 19:50 ПрагаКраків

11 год. 20 хв.

Чт

08:30 – 20:45 ПрагаКраків

12 год. 15 хв.

Кожен день

09:00 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 50 хв.

Пт

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Сб, Нд

09:00 – 16:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

09:00 – 17:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 50 хв.

Чт

09:15 – 17:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

09:30 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 20 хв.

Пт

10:00 – 17:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 18:25 ПрагаКраків

8 год. 25 хв.

Сб

10:00 – 19:00 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Чт

10:30 – 20:15 ПрагаКраків

9 год. 45 хв.

Вт

11:00 – 19:20 ПрагаКраків

8 год. 20 хв.

Чт, Нд

11:20 – 20:30 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 22:15 ПрагаКраків

9 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 20:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

13:00 – 23:10 ПрагаКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 22:40 ПрагаКраків

9 год. 40 хв.

Пн, Чт

14:30 – 23:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн

15:00 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 20 хв.

Ср, Сб

15:15 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 5 хв.

Ср, Сб

15:15 – 23:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 23:20 ПрагаКраків

7 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:00 – 23:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 23:20 ПрагаКраків

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 01:30 ПрагаКраків

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:15 – 23:50 ПрагаКраків

7 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

16:20 – 23:20 ПрагаКраків

7 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

16:30 – 01:30 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

17:00 – 23:50 ПрагаКраків

6 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

18:00 – 01:15 ПрагаКраків

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПП КовальХмельник - Краков

Добрий день. Поіздка сподобалась, сервіс та водіі супер.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Катовице - Тернополь

Хоть сам автобус не дуже, водії все скрасили)) Чудове ставлення і поїздка пройшла чудово.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

TOV NasorokhБрно - Львов

Все добре, але бажано, щоб був туалет

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса - Бухарест

TOV NasorokhОломоуц - Львов

Якщо ще раз прийдеться їхати цим маршрутом то виберемо тільки цього перевізника!!!! Приємні і уважні водії, кава з солоденьким , чистота в автобусі і WI-FI всю дорогу. Все просто Супер!!! Рекомендуємо!!!!!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Дуже задоволена поїздкою, до Львова приїхали вчасно навіть на 1хв.раніше), до місця призначення (аеропорт Кракова) приїхали на 30хв.раніше! Молодці

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information