• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Краків

Купити квитки на автобус Прага - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 16:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Пт

06:00 – 16:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Пт

07:30 – 19:00 ПрагаКраків

11 год. 30 хв.

Ср

08:30 – 20:45 ПрагаКраків

12 год. 15 хв.

Кожен день

09:00 – 17:30 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Нд

09:00 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 50 хв.

Пт, Сб

09:00 – 16:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

09:30 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 20 хв.

Пт, Сб

10:00 – 19:00 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Чт

10:00 – 18:25 ПрагаКраків

8 год. 25 хв.

Сб

10:30 – 20:15 ПрагаКраків

9 год. 45 хв.

Вт

10:30 – 20:00 ПрагаКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 20:00 ПрагаКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 20:00 ПрагаКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 20:00 ПрагаКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 18:45 ПрагаКраків

7 год. 45 хв.

Чт, Нд

11:20 – 20:30 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 23:10 ПрагаКраків

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

13:00 – 22:40 ПрагаКраків

9 год. 40 хв.

Пн, Чт

15:00 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 20 хв.

Ср, Сб

15:15 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 5 хв.

Ср, Сб

16:00 – 23:20 ПрагаКраків

7 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:00 – 01:30 ПрагаКраків

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

16:30 – 01:30 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

18:00 – 01:15 ПрагаКраків

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

19:00 – 05:00 ПрагаКраків

10 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 05:00 ПрагаКраків

10 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Краків в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Їхав з Праги до Львова рейсом Прага — Тернопіль. Автобус у задовільному стані, водії ввічливі і тактовні. WI-FI був протягом всього маршруту. Випереджали графік руху на кілька годин. Прикордонний контроль пройшли швидко. До Львова прибули о 7 ранку, незважаючи на те, що за графіком час…

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

TOV NasorokhLviv - Praha

Автобус ок. На відміну від багатьох нових жлобських моделей у цьому є досить місця для ніг. Нічо не калатало і не відвалювалося. Водії привітні, їхали швидко, без незрозумілого кружляння по заправкам навколо кожного міста. Інтернет є. По телевізору крутили російське гівно, як майже у всіх…

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Тернополь

Все чудово,шофера супер,доставка надом

TOV NasorokhКраков - Львов

Все окей і навіть більше- пригощали смачною кавою

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Пунктуальні та привітні водії, чистий автобус. Приїхав вчасно. Попередньо телефонують чи пасажири на місці - дуже зручно. Рекомендую.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Брно - Львов

Поїздка пройшла нормально, водій професійний, автобус зручний

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Каменец-Подольский

Ні хто не передзвонив!!!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя