• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Краків

Купити квитки на автобус Прага - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 19:00 ПрагаКраків

11 год. 30 хв.

Ср

08:30 – 20:45 ПрагаКраків

12 год. 15 хв.

Кожен день

09:00 – 17:20 ПрагаКраків

8 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

09:00 – 17:30 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Нд

09:00 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 50 хв.

Пт, Сб

10:00 – 19:00 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Чт

10:30 – 20:15 ПрагаКраків

9 год. 45 хв.

Вт

11:00 – 18:45 ПрагаКраків

7 год. 45 хв.

Чт, Нд

11:20 – 20:30 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ПрагаКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 22:15 ПрагаКраків

9 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

15:00 – 23:30 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Ср, Сб

15:15 – 23:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Ср, Сб

16:00 – 23:20 ПрагаКраків

7 год. 20 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 01:30 ПрагаКраків

9 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

16:30 – 01:30 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

18:00 – 01:15 ПрагаКраків

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

19:00 – 05:00 ПрагаКраків

10 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Краків в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

TOV NasorokhЛьвов - Прага

Загалом поїздка сподобалася. До водіїв щодо перевезення претензій немає, все було на рівні професійному. Дякуємо.

TOV NasorokhКраков - Львов

Автобус комфортний, водії привітні, приїхали вчасно.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Задоволений поїздкою.

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Поїздка пройшла на єдиному подиху. Водії, як завжди , обслуговувати нас на вищому рівні: кава з цукерками, фільми, поважне ставлення до кожного пасажира. Дякуємо за приємну подорож!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Брно

На кордоні стояли довго, але доїхали вчасно, великий плюс. Туалет як завжди не працює.

TOV NasorokhПрага - Львов

Дякую, поїздкою задоволена. Комфортний автобус, ввічливий персонал.

TOV NasorokhЗолочев - Карловы Вары

Їздимо даним маршрутом вже 6-й рік. Обслуговування на найвищому рівні. Андрій та Ігор - молодці, дуже досвідчені та привітні водії, з ними поїздка - суцільне задоволення! Дякуємо!

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Поїздка з Праги до Києва була цілком задовільна. Приїхали навіть на 2 години раніше графіка (23 години у дорозі). Зупинок робили достатньо, доїхали без інцидентів. На борту пригощали кавою й чаєм. Автобус відповідав вартості квитка (1500 грн), тому претензій нема. Але деяким пасажирам не пощастило,…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя