За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Краків

Купити квитки на автобус Прага - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 18:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Ср

08:30 – 19:25 ПрагаКраків

10 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

08:30 – 20:45 ПрагаКраків

12 год. 15 хв.

Кожен день

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Чт

09:00 – 16:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

09:00 – 17:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Вт, Пт

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Нд

09:15 – 17:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 15 хв.

Пт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 15 хв.

Чт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 15 хв.

Пт

10:00 – 17:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 18:25 ПрагаКраків

8 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

11:00 – 19:20 ПрагаКраків

8 год. 20 хв.

Чт, Нд

11:20 – 20:30 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

11:30 – 20:40 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Чт

11:30 – 20:40 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Пн

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

12:30 – 22:15 ПрагаКраків

9 год. 45 хв.

Вт, Сб

13:00 – 22:40 ПрагаКраків

9 год. 40 хв.

Пн, Чт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Вт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Вт

14:00 – 23:55 ПрагаКраків

9 год. 55 хв.

Пн, Сб

14:00 – 23:55 ПрагаКраків

9 год. 55 хв.

Пн, Сб, Нд

14:00 – 23:55 ПрагаКраків

9 год. 55 хв.

Сб, Нд

15:00 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 20 хв.

Ср, Сб

15:15 – 23:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

15:15 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 5 хв.

Ср, Сб

16:00 – 23:10 ПрагаКраків

7 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 23:10 ПрагаКраків

7 год. 10 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 23:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:15 – 23:50 ПрагаКраків

7 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

17:00 – 23:50 ПрагаКраків

6 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

18:00 – 01:15 ПрагаКраків

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 03:00 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

Як з Прага швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Спасибо все хорошо

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information