За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Краків

Купити квитки на автобус Прага - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 18:00 ПрагаКраків Відправлення в 07:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 18:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 год. 0 хв.

Маршрут

Ср

08:30 – 19:25 ПрагаКраків Відправлення в 08:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 19:25 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 17:00 ПрагаКраків Відправлення в 09:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 17:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Нд

09:00 – 19:45 ПрагаКраків Відправлення в 09:00 від: офис ИНФОБУС, ул.На Флоренци 23 Прибуття в 19:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 год. 45 хв.

Маршрут

Чт

09:00 – 16:30 ПрагаКраків Відправлення в 09:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 16:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Нд

09:00 – 16:30 ПрагаКраків Відправлення в 09:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 16:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Нд

09:30 – 19:45 ПрагаКраків Відправлення в 09:30 від: офис ИНФОБУС, ул.На Флоренци 23 Прибуття в 19:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 год. 15 хв.

Маршрут

Чт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків Відправлення в 09:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 19:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 год. 15 хв.

Маршрут

Пт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків Відправлення в 09:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 19:45 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 год. 15 хв.

Маршрут

Пт

10:00 – 18:25 ПрагаКраків Відправлення в 10:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 18:25 до: парковка, ул.Босацкей

8 год. 25 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

11:00 – 19:20 ПрагаКраків Відправлення в 11:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 19:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 20 хв.

Маршрут

Чт, Нд

11:30 – 20:40 ПрагаКраків Відправлення в 11:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 20:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 10 хв.

Маршрут

Пн

11:30 – 20:40 ПрагаКраків Відправлення в 11:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 20:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 10 хв.

Маршрут

Чт

12:00 – 23:00 ПрагаКраків Відправлення в 12:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 23:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків Відправлення в 12:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 23:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків Відправлення в 12:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 23:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

12:30 – 22:15 ПрагаКраків Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 22:15 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Сб

12:30 – 21:00 ПрагаКраків Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 21:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Пт

12:30 – 21:00 ПрагаКраків Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 21:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 21:30 ПрагаКраків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 21:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

13:00 – 22:40 ПрагаКраків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 22:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Чт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 21:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 21:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Пт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 21:00 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

14:00 – 23:55 ПрагаКраків Відправлення в 14:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 23:55 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 55 хв.

Маршрут

Нд

15:00 – 00:20 ПрагаКраків Відправлення в 15:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 00:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 20 хв.

Маршрут

Ср, Сб

15:15 – 23:30 ПрагаКраків Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 23:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 15 хв.

Маршрут

Чт, Нд

15:15 – 23:30 ПрагаКраків Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 23:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

15:15 – 00:20 ПрагаКраків Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 00:20 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 5 хв.

Маршрут

Ср, Сб

16:00 – 23:30 ПрагаКраків Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 23:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 23:10 ПрагаКраків Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 23:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 01:40 ПрагаКраків Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 01:40 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

16:00 – 23:30 ПрагаКраків Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 23:30 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 30 хв.

Маршрут

Чт, Нд

16:00 – 23:10 ПрагаКраків Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 23:10 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 10 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

18:00 – 01:15 ПрагаКраків Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 01:15 до: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 год. 15 хв.

Маршрут

Пт, Сб, Нд

18:00 – 03:00 ПрагаКраків Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 03:00 до: парковка, ул.Босацкей

9 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

Як з Прага швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка мз Киева в Москву была очень удачной! Удобный автобус,приятный персонал,приехали даже немного раньше обещанного времени! Будем ездить еще

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information