За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Краків

Купити квитки на автобус Прага - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 18:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Ср

08:30 – 19:25 ПрагаКраків

10 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Вт, Пт

09:00 – 17:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Чт

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Нд

09:00 – 16:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

09:15 – 17:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 15 хв.

Чт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 15 хв.

Пт

09:30 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 15 хв.

Пт

10:00 – 18:25 ПрагаКраків

8 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

10:00 – 17:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

11:00 – 19:20 ПрагаКраків

8 год. 20 хв.

Чт, Нд

11:20 – 20:30 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

11:30 – 20:40 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Пн

11:30 – 20:40 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Чт

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

12:30 – 22:15 ПрагаКраків

9 год. 45 хв.

Вт, Сб

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Вт

13:00 – 22:40 ПрагаКраків

9 год. 40 хв.

Пн, Чт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Вт

13:00 – 21:30 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Сб

14:00 – 23:55 ПрагаКраків

9 год. 55 хв.

Нд

14:00 – 23:55 ПрагаКраків

9 год. 55 хв.

Нд

15:00 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 20 хв.

Ср, Сб

15:15 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 5 хв.

Ср, Сб

15:15 – 23:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 23:10 ПрагаКраків

7 год. 10 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 23:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 23:10 ПрагаКраків

7 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:15 – 23:50 ПрагаКраків

7 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

17:00 – 23:50 ПрагаКраків

6 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

18:00 – 01:15 ПрагаКраків

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 03:00 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

Як з Прага швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

ООО ТуристКиев - Москва

Всю дорогу не давав спати серіал, ввімкнений на повну гучність. При чому, заборонений для показу в Україні. Водії хамили від самої посадки

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information