За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Краків

Купити квитки на автобус Прага - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 18:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Ср

08:30 – 20:45 ПрагаКраків

12 год. 15 хв.

Кожен день

08:30 – 20:45 ПрагаКраків

12 год. 15 хв.

Кожен день

08:30 – 19:50 ПрагаКраків

11 год. 20 хв.

Чт

09:00 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 50 хв.

Чт

09:00 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 50 хв.

Пт

09:00 – 17:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Вт

09:00 – 16:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

09:00 – 19:45 ПрагаКраків

10 год. 45 хв.

Нд

09:15 – 17:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

09:30 – 19:50 ПрагаКраків

10 год. 20 хв.

Пт

10:00 – 18:25 ПрагаКраків

8 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

10:00 – 17:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 19:00 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Чт

11:00 – 19:20 ПрагаКраків

8 год. 20 хв.

Чт, Нд

11:20 – 20:30 ПрагаКраків

9 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 23:00 ПрагаКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

12:30 – 22:15 ПрагаКраків

9 год. 45 хв.

Вт, Сб

12:30 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 22:40 ПрагаКраків

9 год. 40 хв.

Пн, Чт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Вт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

13:00 – 21:00 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Вт

14:00 – 23:55 ПрагаКраків

9 год. 55 хв.

Сб, Нд

15:00 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 20 хв.

Ср, Сб

15:15 – 00:20 ПрагаКраків

9 год. 5 хв.

Ср, Сб

15:15 – 23:30 ПрагаКраків

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 23:30 ПрагаКраків

7 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 23:10 ПрагаКраків

7 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 23:10 ПрагаКраків

7 год. 10 хв.

Чт, Сб, Нд

16:15 – 23:50 ПрагаКраків

7 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

16:30 – 00:30 ПрагаКраків

8 год. 0 хв.

Пн

17:00 – 23:50 ПрагаКраків

6 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

18:00 – 01:15 ПрагаКраків

7 год. 15 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 03:00 ПрагаКраків

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Не первый раз едем Вашей фирмой и очень приятно, с комфортом и уютом) Доехали быстро, с вай-фаем и в тепле) не раз останавливались) Водители отличные! Спасибо Вам)

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information