• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Вінниця

Купити квитки на автобус Прага - Вінниця: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Вінниця. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Вінниця і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вінниця дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 09:30 ПрагаВінниця

26 год. 0 хв.

Ср

08:30 – 08:30 ПрагаВінниця

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт

08:30 – 08:30 ПрагаВінниця

24 год. 0 хв.

Сб

09:00 – 09:40 ПрагаВінниця

24 год. 40 хв.

Нд

09:00 – 11:00 ПрагаВінниця

26 год. 0 хв.

Пт, Сб

10:30 – 10:35 ПрагаВінниця

24 год. 5 хв.

Вт

11:00 – 10:10 ПрагаВінниця

23 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 09:40 ПрагаВінниця

22 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 12:15 ПрагаВінниця

22 год. 45 хв.

Сб, Нд

18:30 – 20:10 ПрагаВінниця

25 год. 40 хв.

Нд

18:30 – 20:10 ПрагаВінниця

25 год. 40 хв.

Нд

19:00 – 20:50 ПрагаВінниця

25 год. 50 хв.

Нд

19:00 – 20:50 ПрагаВінниця

25 год. 50 хв.

Кожен день

19:00 – 20:50 ПрагаВінниця

25 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Вінниця в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Вінниця. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Люкс-Рейзен КАСА/HolfedtransПрага - Львов

Поїздкою залишилась задоволена. комфортний автобус. В салоні чисто, працював телевізор. Порадувало те, що можна було зарядити телефон в автобусі, та був Wi-fi. Водії дуже привітні, оголошували всі зупинки. Дякую за приємну подорож!

ПП КовальЛьвов - Пшемысль

Загалом непогано. Було б ще краще, якби не пасажир позаду мене, якого весь час нудило від перепою.

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

ПП КовальВинница - Пардубице

Поїздкою задоволені, прибули вчасно за розкладом, ніяких проблем і форс мажорів у дорозі не було. Водії чемні, ввічливі, позитивні. Всім рекомендую рейс Хмільник - Прага

ПП КовальВинница - Прага

Доїхали нормально. Кофе не предлагали. Віфі больше не работал чем работал. Телевизор вообще не включали

ПП КовальТернополь - Краков

просто відмінно хочеться подякувати водіям

ПП КовальХмельник - Краков

Добрий день. Поіздка сподобалась, сервіс та водіі супер.

ПП КовальГрадец Кралове - Львов

Виктор молодец. Профессионал! Буду ездить только с ним. Рекомендую

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя