За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Варшава - Вінниця

Купити квитки на автобус Варшава - Вінниця: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Вінниця. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Варшава в Вінниця і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вінниця дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
11:00 – 04:00 ВаршаваВінниця

17 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 04:00 ВаршаваВінниця

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:40 – 07:00 ВаршаваВінниця

16 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:40 – 06:30 ВаршаваВінниця

15 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:50 – 07:10 ВаршаваВінниця

16 год. 20 хв.

Пт

14:50 – 07:30 ВаршаваВінниця

16 год. 40 хв.

Пт

15:30 – 08:50 ВаршаваВінниця

17 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 09:25 ВаршаваВінниця

16 год. 55 хв.

Кожен день

16:30 – 09:05 ВаршаваВінниця

16 год. 35 хв.

Кожен день

17:30 – 11:35 ВаршаваВінниця

18 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

17:30 – 11:35 ВаршаваВінниця

18 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

17:55 – 10:35 ВаршаваВінниця

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 12:45 ВаршаваВінниця

17 год. 45 хв.

Ср, Сб

19:00 – 10:30 ВаршаваВінниця

15 год. 30 хв.

Вт, Сб

19:00 – 10:30 ВаршаваВінниця

15 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

19:15 – 13:30 ВаршаваВінниця

18 год. 15 хв.

Кожен день

20:00 – 12:45 ВаршаваВінниця

16 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 12:35 ВаршаваВінниця

16 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Варшава швидко доїхати до центру Вінниця в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Варшава і куди прибувають до Вінниця. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Orion-Avto/OpenlineWarszawa - Lviv

Good driver and almost on time arrival.

Orion-Avto/OpenlineХмельницкий - Люблин

Нормально. Місця - розсаджує водій. Працює туалет. Вічливі водії.

Orion Avto/OpenlineВинница - Варшава

Довольно неплохо - очень тепло, быстро, есть вай-фай (на Украине и в Польше) и зарядка для телефона.

Orion Avto/OpenlineВаршава - Львов

Все было хорошо. В автобусе было тепло, телевизор, зарядка для телефона, Wi-Fi. Во Львов прибыли по расписанию. Так что все отлично,

Orion Avto/OpenlineТернополь - Люблин

Загалом все ок, хіба що не працював Wi-Fi і надто оптимістична оцінка на кордоні в графіку, до Любліна спізнились на 3.5 шодини.

ForysХмельницкий - Познань

Нормально и без опозданий

ForysПознань - Винница

Поездка прошла нормально, согласно маршрута и графика. Водителям - благодарность!

ForysЛьвов - Варшава

Вежливые водители. В автобусе есть телевизор и wi-fi

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information