За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:10 – 07:00 ВаршаваГданськ ВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

6 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

00:10 – 07:00 ВаршаваГданськ ВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

6 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

00:20 – 08:20 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьПознаньБидгощ

8 год. 0 хв.

Кожен день

00:30 – 07:00 ВаршаваЗапоріжжя ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

30 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

00:50 – 07:00 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

6 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

00:55 – 05:15 ВаршаваПознань ВаршаваКонінПознань

4 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

01:00 – 04:40 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

3 год. 40 хв.

Ср, Нд

01:10 – 06:00 ВаршаваПознань ВаршаваПознань

4 год. 50 хв.

Кожен день

01:50 – 06:15 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьКутноКолоТурекКонінПознань

4 год. 25 хв.

Нд

01:55 – 14:20 ВаршаваКошалін ВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

12 год. 25 хв.

Кожен день

01:55 – 14:20 ВаршаваКошалін ВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

12 год. 25 хв.

Кожен день

02:00 – 23:30 ВаршаваБіла Церква ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївБіла Церква

21 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 13:30 ВаршаваСлупск ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиняСлупск

11 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 13:30 ВаршаваСлупск ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиняСлупск

11 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 07:40 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

5 год. 40 хв.

Кожен день

02:40 – 11:05 ВаршаваЩецин ВаршаваПознаньЩецин

8 год. 25 хв.

Кожен день

02:40 – 14:15 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьКонінПознань

11 год. 35 хв.

Кожен день

03:00 – 14:00 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

11 год. 0 хв.

Кожен день

03:00 – 14:00 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

11 год. 0 хв.

Кожен день

03:00 – 10:00 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощ

7 год. 0 хв.

Кожен день

03:00 – 10:00 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощ

7 год. 0 хв.

Кожен день

03:30 – 11:00 ВаршаваЗелена Гура ВаршаваЛодзьПознаньЗелена Гура

7 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 10:50 ВаршаваГданськ ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськ

7 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

04:20 – 12:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньЩецин

8 год. 30 хв.

Кожен день

04:20 – 12:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньЩецин

8 год. 30 хв.

Кожен день

04:20 – 12:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньЩецин

8 год. 30 хв.

Кожен день

04:20 – 12:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньЩецин

8 год. 30 хв.

Кожен день

04:30 – 15:00 ВаршаваСвіноуйсьце ВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

10 год. 30 хв.

Кожен день

04:30 – 13:10 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

8 год. 40 хв.

Кожен день

04:40 – 09:50 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

5 год. 10 хв.

Кожен день

04:40 – 09:50 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

5 год. 10 хв.

Кожен день

05:00 – 11:00 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

6 год. 0 хв.

Вт, Сб

05:10 – 10:30 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

5 год. 20 хв.

Кожен день

05:40 – 11:50 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

6 год. 10 хв.

Кожен день

05:40 – 07:40 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

2 год. 0 хв.

Кожен день

05:40 – 14:30 ВаршаваГожув-Велькопольский ВаршаваЛодзьПознаньГожув-Велькопольский

8 год. 50 хв.

Кожен день

05:40 – 10:00 ВаршаваКаліш ВаршаваЛодзьТурекКаліш

4 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

06:00 – 12:30 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьКонінПознань

6 год. 30 хв.

Кожен день

06:00 – 08:00 ВаршаваЛодзь ВаршаваБлонеБрамкиСохачевЛовичГловноЛодзь

2 год. 0 хв.

Кожен день

06:00 – 14:30 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданськГдиня

8 год. 30 хв.

Кожен день

06:05 – 11:00 ВаршаваГданськ ВаршаваОструдаЕльблонгГданськ

4 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:05 – 12:20 ВаршаваГдиня ВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

6 год. 15 хв.

Кожен день

06:05 – 12:20 ВаршаваГдиня ВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

6 год. 15 хв.

Кожен день

06:05 – 12:20 ВаршаваГдиня ВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

6 год. 15 хв.

Кожен день

06:10 – 08:00 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

1 год. 50 хв.

Кожен день

06:10 – 08:00 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

1 год. 50 хв.

Кожен день

06:10 – 10:10 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

4 год. 0 хв.

Кожен день

06:20 – 17:05 ВаршаваЗелена Гура ВаршаваЛодзьКонінПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

10 год. 45 хв.

Кожен день

06:20 – 17:05 ВаршаваЗелена Гура ВаршаваЛодзьКонінПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

10 год. 45 хв.

Кожен день

06:20 – 08:30 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

2 год. 10 хв.

Кожен день

06:25 – 18:25 ВаршаваПрага ВаршаваКраківКатовіцеОстраваБрноПрага

12 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

06:30 – 12:00 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознань

5 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

06:30 – 12:00 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознань

5 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

06:40 – 14:20 ВаршаваЄленя-Гура ВаршаваЛодзьСерадзКемпноВроцлавЄленя-Гура

7 год. 40 хв.

Ср, Сб

06:55 – 14:40 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданськГдиня

7 год. 45 хв.

Кожен день

06:55 – 14:35 ВаршаваЗелена Гура ВаршаваЛодзьПознаньЗелена Гура

7 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 15:00 ВаршаваЩецин ВаршаваПознаньЩецин

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 15:00 ВаршаваЩецин ВаршаваПознаньЩецин

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 17:00 ВаршаваСвіноуйсьце ВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

10 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:15 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

5 год. 15 хв.

Кожен день

07:00 – 11:10 ВаршаваХерсон ВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

28 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 11:10 ВаршаваХерсон ВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

28 год. 10 хв.

Кожен день

07:55 – 07:50 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївХарків

23 год. 55 хв.

Кожен день

08:00 – 17:00 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 00:05 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 5 хв.

Кожен день

08:00 – 07:50 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 50 хв.

Кожен день

08:00 – 00:05 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 5 хв.

Кожен день

08:00 – 08:30 ВаршаваКишинів ВаршаваЛюблінЄдинецьБєльціКишинівКишинів

24 год. 30 хв.

Вт, Пт

08:00 – 07:50 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 50 хв.

Кожен день

08:00 – 21:15 ВаршаваТернопіль ВаршаваЛюблінЛьвівТернопіль

13 год. 15 хв.

Кожен день

08:00 – 21:15 ВаршаваТернопіль ВаршаваЛюблінЛьвівТернопіль

13 год. 15 хв.

Кожен день

08:00 – 08:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

24 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 00:05 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 5 хв.

Кожен день

08:00 – 08:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

24 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 00:05 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 5 хв.

Кожен день

08:10 – 14:30 ВаршаваГданськ ВаршаваТоруньБидгощГданськ

6 год. 20 хв.

Чт, Нд

08:10 – 21:00 ВаршаваШепетівка ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівка

12 год. 50 хв.

Кожен день

08:20 – 20:10 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінЗамосцьГрубешівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеРівне

11 год. 50 хв.

Кожен день

08:30 – 10:30 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

2 год. 0 хв.

Ср, Нд

08:35 – 14:35 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

6 год. 0 хв.

Пт

08:35 – 14:35 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

6 год. 0 хв.

Пт

08:45 – 22:05 ВаршаваТернопіль ВаршаваГруєцьРадомЛюблінХелмГрубешівВолодимир-ВолинськийЛуцькДубноКременецьТернопіль

13 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

08:45 – 02:20 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінКовельЛуцькДубноКременецьТернопільХмельницькийВінницяВінниця

17 год. 35 хв.

Кожен день

09:25 – 13:30 ВаршаваКаліш ВаршаваЛодзьТурекКаліш

4 год. 5 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:25 – 13:30 ВаршаваКаліш ВаршаваЛодзьТурекКаліш

4 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:30 – 00:05 ВаршаваТрускавець ВаршаваРадомОстровець-СвентокшиськийОпатувСандомєжСтальова ВоляРяшівЯрославЯворівНовояворівськЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 35 хв.

Пн, Ср, Сб

10:30 – 23:59 ВаршаваТрускавець ВаршаваВоровРадомОстровець-СвентокшиськийОпатувСандомєжСтальова ВоляРяшів аеропортРяшівЯрославЯворівНовояворівськЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 29 хв.

Кожен день

11:00 – 13:20 ВаршаваХерсон ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

26 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 13:25 ВаршаваХерсон ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

26 год. 25 хв.

Кожен день

11:40 – 03:00 ВаршаваКиїв ВаршаваКовельКиїв

15 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 07:00 ВаршаваКамянець-Подільський ВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницькийЯрмолинці (Хмельницька обл.)ДунаївціКамянець-Подільський

19 год. 0 хв.

Пт, Сб

12:00 – 12:30 ВаршаваСєвєродонецьк ВаршаваЛюблінКиївПолтаваХарківІзюмСловянськСєвєродонецьк

24 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 07:00 ВаршаваКамянець-Подільський ВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницькийЯрмолинці (Хмельницька обл.)ДунаївціКамянець-Подільський

19 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 00:45 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

11 год. 55 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

12:50 – 00:45 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

11 год. 55 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

13:00 – 01:00 ВаршаваТернопіль ВаршаваЛюблінКовельЛуцькДубноКременецьТернопіль

12 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 14:40 ВаршаваХерсон ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

25 год. 40 хв.

Сб

13:30 – 04:20 ВаршаваКиїв ВаршаваКовельМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

14 год. 50 хв.

Кожен день

13:50 – 05:00 ВаршаваКоломия ВаршаваЛюблінІвано-ФранківськКоломия

15 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 09:55 ВаршаваКишинів ВаршаваБричаниІдінциРишканиБєльціФлорештиОргіївКишинів

19 год. 55 хв.

Вт

14:00 – 09:55 ВаршаваКишинів ВаршаваМамалигаКриваБричаниЄдинецьРишканиБєльціФлорештиОргіївКишинів

19 год. 55 хв.

Вт

14:00 – 09:55 ВаршаваКишинів ВаршаваБричаниІдінциРишканиБєльціФлорештиОргіївКишинів

19 год. 55 хв.

Чт, Сб

14:00 – 10:25 ВаршаваЧеркаси ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиЧеркаси

20 год. 25 хв.

Кожен день

14:10 – 16:30 ВаршаваПавлоград ВаршаваЛюблінХелмВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

26 год. 20 хв.

Кожен день

14:30 – 06:30 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

16 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 08:05 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінКовельЛуцькДубноКременецьТернопільХмельницькийВінницяВінниця

17 год. 35 хв.

Пн, Пт

14:40 – 07:00 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінРівнеОстрогНетішинСлавутаХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 20 хв.

Кожен день

14:40 – 12:25 ВаршаваАмстердам ВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощПілаВалчСтаргард-ЩецинськийЩецинБерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронінгенАмстердам

21 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:40 – 21:35 ВаршаваЗапоріжжя ВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

30 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

14:40 – 21:35 ВаршаваЗапоріжжя ВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

30 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

14:45 – 11:00 ВаршаваДюссельдорф ВаршаваЛодзьКолоКонінПознаньГожув-ВелькопольскийБрауншвейгГанноверБілефельдХаммДортмундБохумЕссенДуйсбургДюссельдорф

20 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

15:00 – 06:20 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 06:20 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 08:50 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

17 год. 20 хв.

Кожен день

15:30 – 08:50 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

17 год. 20 хв.

Кожен день

15:40 – 06:00 ВаршаваКоломия ВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломия

14 год. 20 хв.

Пн

15:40 – 23:30 ВаршаваГданськ ВаршаваКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськ

7 год. 50 хв.

Вт, Пт

15:40 – 23:30 ВаршаваГданськ ВаршаваКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськ

7 год. 50 хв.

Пт

15:45 – 11:00 ВаршаваМогилів-Подільський ВаршаваЛьвівТернопільЧортківКамянець-ПодільськийМуровані КурилівціМогилів-Подільський

19 год. 15 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 15:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 15:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 15:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:10 – 07:50 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

15 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт

16:30 – 09:25 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінРівнеОстрогНетішинСлавутаХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 55 хв.

Кожен день

16:40 – 07:00 ВаршаваТернопіль ВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛюблінЛьвівЛьвівТернопіль

14 год. 20 хв.

Кожен день

16:40 – 12:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЧервоноградЛьвівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

19 год. 20 хв.

Кожен день

16:50 – 15:15 ВаршаваКременчук ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

22 год. 25 хв.

Кожен день

16:50 – 15:15 ВаршаваКременчук ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

22 год. 25 хв.

Кожен день

16:50 – 14:45 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

21 год. 55 хв.

Кожен день

16:50 – 15:15 ВаршаваКременчук ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

22 год. 25 хв.

Кожен день

16:50 – 14:45 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

21 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 08:30 ВаршаваКиїв ВаршаваРадомЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Сб

17:00 – 10:00 ВаршаваЧеркаси ВаршаваЛюблінЧеркаси

17 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

17:20 – 16:10 ВаршаваКривий Ріг ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

22 год. 50 хв.

Кожен день

17:20 – 16:10 ВаршаваКривий Ріг ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

22 год. 50 хв.

Кожен день

17:20 – 16:10 ВаршаваКривий Ріг ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

22 год. 50 хв.

Кожен день

17:20 – 16:10 ВаршаваКривий Ріг ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

22 год. 50 хв.

Кожен день

17:20 – 07:10 ВаршаваКиїв ВаршаваРадомРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

13 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:20 – 07:10 ВаршаваКиїв ВаршаваРадомЛюблінРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

13 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:30 – 08:00 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькДубноРівнеЗдолбунівКременецьШумськОстрогНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

14 год. 30 хв.

Кожен день

17:30 – 08:00 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькДубноРівнеШумськНетішинСлавутаСтарокостянтинівХмельницький

14 год. 30 хв.

Кожен день

17:30 – 09:40 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияЧернівці

16 год. 10 хв.

Кожен день

17:30 – 22:30 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

5 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

17:30 – 22:30 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

5 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

17:30 – 05:00 ВаршаваМаріуполь ВаршаваПулавиЛюблінЗамосцьНововолинськВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

35 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

17:30 – 05:00 ВаршаваМаріуполь ВаршаваПулавиЛюблінЗамосцьНововолинськВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

35 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

17:30 – 08:00 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькДубноРівнеЗдолбунівКременецьШумськОстрогНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

14 год. 30 хв.

Кожен день

17:30 – 08:00 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькДубноРівнеШумськНетішинСлавутаСтарокостянтинівХмельницький

14 год. 30 хв.

Кожен день

17:40 – 16:40 ВаршаваУмань ВаршаваРадомЛьвівТернопільХмельницькийВінницяТульчинТростянець, (Вінницька обл)БершадьТепликУмань

23 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:50 – 09:15 ВаршаваДолина ВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалушДолина

15 год. 25 хв.

Кожен день

17:50 – 11:30 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

17 год. 40 хв.

Кожен день

17:55 – 16:35 ВаршаваОдеса ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеХмельницькийВінницяУманьОдесаОдеса

22 год. 40 хв.

Кожен день

18:30 – 10:40 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

16 год. 10 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

18:30 – 11:30 ВаршаваБориспіль ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївБориспіль

17 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

18:30 – 09:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛуцькРівнеЖитомирКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 09:50 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

15 год. 20 хв.

Кожен день

18:40 – 20:55 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

2 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

18:50 – 15:35 ВаршаваПолтава ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

20 год. 45 хв.

Кожен день

18:50 – 15:35 ВаршаваПолтава ВаршаваЛюблінХелмВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

20 год. 45 хв.

Кожен день

18:50 – 20:00 ВаршаваДніпро ВаршаваЛюблінХелмЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваКрасноградДніпро

25 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 08:00 ВаршаваТрускавець ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 0 хв.

Пт

19:00 – 19:00 ВаршаваХерсон ВаршаваЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

24 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Нд

19:00 – 19:00 ВаршаваХерсон ВаршаваЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

24 год. 0 хв.

Вт, Сб

19:00 – 17:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяЖитомирКиїв

22 год. 0 хв.

Ср

19:00 – 08:00 ВаршаваТрускавець ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 0 хв.

Ср, Сб

19:00 – 21:20 ВаршаваМиколаїв ВаршаваЛюблінХелмВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївУманьОдесаОдесаМиколаїв

26 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

19:10 – 07:30 ВаршаваКоломия ВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломия

12 год. 20 хв.

Кожен день

19:10 – 17:00 ВаршаваСуми ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КиївКиївСуми

21 год. 50 хв.

Вт, Чт

19:15 – 14:25 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

19 год. 10 хв.

Кожен день

19:15 – 13:30 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

18 год. 15 хв.

Кожен день

19:15 – 10:45 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільЧортківЧернівці

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 13:05 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

17 год. 45 хв.

Пн, Чт, Сб

19:25 – 09:10 ВаршаваДолина ВаршаваРадомОстровець-СвентокшиськийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалушБрошнівРожнятівДолина

13 год. 45 хв.

Кожен день

19:30 – 09:10 ВаршаваДолина ВаршаваРадомОстровець-СвентокшиськийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалушБрошнівРожнятівДолина

13 год. 40 хв.

Кожен день

19:45 – 11:15 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)Київ

15 год. 30 хв.

Вт

20:00 – 09:30 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінКиїв

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 12:45 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛуцькДубноКременецьТернопільХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 45 хв.

Кожен день

20:20 – 11:20 ВаршаваТернопіль ВаршаваРадомРадомКельцеКельцеЛьвівТернопіль

15 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 10:40 ВаршаваБорщів ВаршаваЛюблінКрасноставЛьвівЗолочівЗборівТернопільТеребовляКопичинціЧортківБорщів

14 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 07:50 ВаршаваБроди ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийНововолинськЧервоноградРадехів (Львівська обл‎.)Броди

11 год. 20 хв.

Кожен день

20:30 – 13:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

16 год. 30 хв.

Пн, Пт

20:30 – 12:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛуцькРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Пн, Пт

20:30 – 12:20 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 09:20 ВаршаваІвано-Франківськ ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

12 год. 50 хв.

Кожен день

21:00 – 13:20 ВаршаваТячів ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийСваляваМукачевеХустТячів

16 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 18:30 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиЧеркасиКропивницький

21 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 20:00 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

23 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 13:20 ВаршаваТячів ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийСваляваМукачевеХустТячів

16 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 10:30 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

13 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 18:30 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиЧеркасиКропивницький

21 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 18:30 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

21 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 18:30 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

21 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 18:30 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

21 год. 30 хв.

Нд

21:00 – 18:30 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

21 год. 30 хв.

Нд

21:15 – 20:40 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 25 хв.

Кожен день

21:15 – 20:40 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 25 хв.

Кожен день

21:20 – 09:00 ВаршаваМінськ ВаршаваБрестМінськ

11 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

21:35 – 10:20 ВаршаваТернопіль ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеДубноКременецьТернопіль

12 год. 45 хв.

Пн, Чт, Сб

21:40 – 11:00 ВаршаваКосів ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосів

13 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 07:00 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

9 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 11:00 ВаршаваКосів ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосів

13 год. 20 хв.

Кожен день

21:45 – 13:45 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

21:50 – 14:30 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

16 год. 40 хв.

Кожен день

21:55 – 10:15 ВаршаваІвано-Франківськ ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівСтрийМоршинДолинаКалушІвано-Франківськ

12 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

22:00 – 07:00 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 10:00 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КостопольРівнеРівне

12 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 10:00 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КостопольРівнеРівне

12 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 02:00 ВаршаваМаріуполь ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваКрасноградНовомосковськДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

27 год. 50 хв.

Сб, Нд

22:10 – 02:00 ВаршаваМаріуполь ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваКрасноградНовомосковськДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

27 год. 50 хв.

Нд

22:15 – 00:35 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

26 год. 20 хв.

Нд

22:15 – 00:35 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

26 год. 20 хв.

Нд

22:15 – 07:00 ВаршаваГдиня ВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

8 год. 45 хв.

Кожен день

22:30 – 07:00 ВаршаваГдиня ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

8 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 12:00 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінЧервоноградРадехів (Львівська обл‎.)БродиРадивилівДубноРівне

13 год. 30 хв.

Кожен день

22:40 – 11:20 ВаршаваМінськ ВаршаваБілостокГродноГродноЛідаМінськ

12 год. 40 хв.

Пн, Сб

22:40 – 09:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 10 хв.

Кожен день

22:40 – 09:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 10 хв.

Кожен день

22:40 – 07:00 ВаршаваГдиня ВаршаваВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

8 год. 20 хв.

Кожен день

22:40 – 09:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 10 хв.

Кожен день

22:40 – 10:00 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 20 хв.

Кожен день

22:40 – 08:00 ВаршаваГдиня ВаршаваВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:45 – 06:40 ВаршаваГрадець Кралове ВаршаваЛодзьВроцлавГрадець Кралове

7 год. 55 хв.

Пн, Сб

22:50 – 04:00 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

5 год. 10 хв.

Кожен день

23:00 – 14:35 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 35 хв.

Кожен день

23:00 – 14:35 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 35 хв.

Кожен день

23:20 – 06:00 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьСерадзВроцлав

6 год. 40 хв.

Нд

23:20 – 16:00 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

16 год. 40 хв.

Кожен день

23:20 – 09:40 ВаршаваСвіноуйсьце ВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьце

10 год. 20 хв.

Кожен день

23:40 – 15:40 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 0 хв.

Кожен день

23:40 – 15:40 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 0 хв.

Кожен день

23:40 – 15:40 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 0 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144 в місті Варшава містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Варшава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя