За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2017 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:10 – 04:30 ВаршаваРяшів ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaРадомРяшів

4 год. 20 хв.

Кожен день

00:10 – 08:20 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьПознаньБидгощ

8 год. 10 хв.

Кожен день

00:10 – 07:00 ВаршаваГданьск ВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданьск

6 год. 50 хв.

Нд

00:10 – 07:00 ВаршаваГданьск ВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданьск

6 год. 50 хв.

Нд

00:50 – 07:00 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

6 год. 10 хв.

Ср

01:10 – 08:40 ВаршаваЗелёна-Гура ВаршаваПознаньЗелёна-Гура

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

01:50 – 06:15 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьКутноКолоТурекКонинПознань

4 год. 25 хв.

Ср, Нд

02:00 – 07:40 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

5 год. 40 хв.

Кожен день

02:00 – 07:40 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

5 год. 40 хв.

Кожен день

02:00 – 12:00 ВаршаваГдыня ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданьскГдыня

10 год. 0 хв.

Кожен день

02:00 – 23:30 ВаршаваБіла Церква ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївБіла Церква

21 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 13:30 ВаршаваСлупск ВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданьскГдыняСлупск

11 год. 30 хв.

Кожен день

02:40 – 11:05 ВаршаваЩецин ВаршаваПознаньЩецин

8 год. 25 хв.

Кожен день

03:30 – 11:00 ВаршаваЗелёна-Гура ВаршаваЛодзьПознаньЗелёна-Гура

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

03:30 – 11:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

8 год. 20 хв.

Ср, Нд

03:30 – 07:00 ВаршаваЗапоріжжя ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

27 год. 30 хв.

Пн, Пт

03:35 – 11:50 ВаршаваРим ВаршаваЛодзьЧенстоховаКраківКатовіцеБрноВіденьГрацКлагенфуртМестреВенеціяПадуяБолоньяФлоренцияРим

32 год. 15 хв.

Чт

04:00 – 10:00 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьПознаньГнєзноБидгощ

6 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

04:00 – 10:00 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьПознаньГнєзноБидгощ

6 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

04:40 – 09:50 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

5 год. 10 хв.

Кожен день

04:40 – 09:50 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

5 год. 10 хв.

Кожен день

05:00 – 10:01 ВаршаваРяшів ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaРадомРяшів

5 год. 1 хв.

Кожен день

05:10 – 10:30 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьПознань

5 год. 20 хв.

Кожен день

05:40 – 07:40 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

2 год. 0 хв.

Кожен день

06:00 – 08:00 ВаршаваЛодзь ВаршаваБлонеБрамкиСохачевЛовичГловноЛодзь

2 год. 0 хв.

Кожен день

06:05 – 13:45 ВаршаваМаріямполе ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполе

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

06:05 – 11:00 ВаршаваГданьск ВаршаваОструдаЕльблонгГданьск

4 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:05 – 13:20 ВаршаваГдыня ВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданьскГдыня

7 год. 15 хв.

Кожен день

06:10 – 08:00 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

1 год. 50 хв.

Кожен день

06:10 – 15:00 ВаршаваБерлін ВаршаваПознаньБерлін аеропорт ШенефельдБерлін

8 год. 50 хв.

Кожен день

06:10 – 08:00 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

1 год. 50 хв.

Кожен день

06:15 – 18:50 ВаршаваРига ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеКаунасПаневежисРига

12 год. 35 хв.

Кожен день

06:15 – 18:50 ВаршаваРига ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеКаунасПаневежисРига

12 год. 35 хв.

Сб

06:15 – 18:50 ВаршаваРига ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеКаунасПаневежисРига

12 год. 35 хв.

Сб

06:15 – 13:45 ВаршаваМаріямполе ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполе

7 год. 30 хв.

Пн, Сб

06:15 – 13:45 ВаршаваМаріямполе ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполе

7 год. 30 хв.

Нд

06:15 – 18:55 ВаршаваРига ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеШяуляйЄлгаваРига

12 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб

06:15 – 18:50 ВаршаваРига ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеКаунасПаневежисРига

12 год. 35 хв.

Вт, Нд

06:20 – 15:50 ВаршаваВільнюс ВаршаваКаунасВільнюс

9 год. 30 хв.

Кожен день

06:20 – 17:25 ВаршаваЗелёна-Гура ВаршаваЛодзьКонинПознаньПознань аеропортГродзиск-ВеликопольскийВольштинСулехувЗелёна-ГураЗелёна-Гура

11 год. 5 хв.

Кожен день

06:20 – 17:25 ВаршаваЗелёна-Гура ВаршаваЛодзьКонинПознаньПознань аеропортГродзиск-ВеликопольскийВольштинСулехувЗелёна-ГураЗелёна-Гура

11 год. 5 хв.

Кожен день

06:20 – 08:30 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

2 год. 10 хв.

Кожен день

06:25 – 18:25 ВаршаваПрага ВаршаваКраківКатовіцеОстраваБрноПрага

12 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

06:30 – 12:00 ВаршаваСофія ВаршаваПйотркув-ТрибунальськийЧенстоховаКатовіцеКраківБратіславаВіденьБудапештСегедСофія

29 год. 30 хв.

Пт

06:30 – 13:30 ВаршаваБерлін ВаршаваБерлін

7 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 01:35 ВаршаваЧернігів ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБровариЧернігів

19 год. 5 хв.

Кожен день

06:30 – 11:40 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

5 год. 10 хв.

Ср, Чт, Нд

06:30 – 12:40 ВаршаваПознань ВаршаваСохачевЛовичКутноКонинВжесьняПознань

6 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

06:30 – 12:40 ВаршаваПознань ВаршаваСохачевЛовичКутноКонинВжесьняПознань

6 год. 10 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

07:00 – 12:55 ВаршаваГданьск ВаршаваГданьск

5 год. 55 хв.

Чт, Сб

07:00 – 15:00 ВаршаваЩецин ВаршаваПознаньЩецин

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:15 – 10:40 ВаршаваЛодзь ВаршаваВаршава аеропорт ModlinЛодзь

3 год. 25 хв.

Кожен день

07:15 – 14:05 ВаршаваПознань ВаршаваВаршава аеропорт ModlinБидгощПознань

6 год. 50 хв.

Кожен день

07:30 – 16:10 ВаршаваЩецин ВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

8 год. 40 хв.

Кожен день

07:30 – 18:00 ВаршаваСвиноуйсьце ВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин ГоленювСвиноуйсьце

10 год. 30 хв.

Кожен день

07:55 – 17:05 ВаршаваГдыня ВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданьскГдыня

9 год. 10 хв.

Кожен день

07:55 – 17:05 ВаршаваГдыня ВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданьскГдыня

9 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 16:45 ВаршаваКалінінград ВаршаваОльштинКалінінград

8 год. 45 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

08:00 – 23:50 ВаршаваКиїв ВаршаваКовельЛуцькРівнеЖитомирКиїв

15 год. 50 хв.

Кожен день

08:00 – 09:30 ВаршаваЛодзь ВаршаваЛодзь

1 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб

08:00 – 17:00 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 00:05 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 5 хв.

Кожен день

08:00 – 08:35 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

24 год. 35 хв.

Кожен день

08:00 – 08:35 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

24 год. 35 хв.

Кожен день

08:00 – 00:05 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 5 хв.

Кожен день

08:00 – 08:30 ВаршаваКишинів ВаршаваЛюблінЄдинецьБельциКишинівКишинів

24 год. 30 хв.

Вт, Пт

08:00 – 07:50 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївХарків

23 год. 50 хв.

Кожен день

08:00 – 08:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

24 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 23:55 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 55 хв.

Кожен день

08:00 – 08:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

24 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 08:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

24 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 00:05 ВаршаваЧернівці ВаршаваПясечноЛюблінЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 5 хв.

Кожен день

08:10 – 14:30 ВаршаваГданьск ВаршаваТоруньБидгощГданьск

6 год. 20 хв.

Чт, Нд

08:20 – 19:55 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінГрубешівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівне

11 год. 35 хв.

Кожен день

08:20 – 19:55 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівне

11 год. 35 хв.

Кожен день

08:30 – 23:00 ВаршаваРига ВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеКаунасВільнюсПаневежисРига

14 год. 30 хв.

Пн, Сб

08:30 – 22:45 ВаршаваІвано-Франківськ ВаршаваЛюблінЛюбачівЯворівЛьвівІвано-Франківськ

14 год. 15 хв.

Кожен день

08:30 – 13:00 ВаршаваСофія ВаршаваЛодзьКатовіцеОстраваБрноВіденьБудапештСофія

28 год. 30 хв.

Сб

08:35 – 14:35 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

6 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:35 – 14:35 ВаршаваВроцлав ВаршаваЛодзьВроцлав

6 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:45 – 22:05 ВаршаваТернопіль ВаршаваПясечноГруєцьРадомЛюблінХелмГрубешівВолодимир-ВолинськийЛуцькДубноКременецьТернопіль

13 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:00 – 20:50 ВаршаваМінськ ВаршаваБрестБарановичіМінськ

11 год. 50 хв.

Кожен день

09:00 – 14:11 ВаршаваРяшів ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaРадомРяшів

5 год. 11 хв.

Кожен день

09:00 – 10:00 ВаршаваДніпро ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївДніпро

25 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб

09:05 – 14:15 ВаршаваПознань ВаршаваЛодзьКонинПознань

5 год. 10 хв.

Кожен день

09:30 – 13:30 ВаршаваСофія ВаршаваЛодзьЧенстоховаКатовіцеКраківБанска-БистрицаБудапештСофія

28 год. 0 хв.

Сб

09:30 – 18:30 ВаршаваЛуцьк ВаршаваРикиЛюблінЛуцьк

9 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:00 – 21:45 ВаршаваМінськ ВаршаваБіялистокГродноЛідаМінськ

11 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 00:00 ВаршаваТрускавець ВаршаваРадомРяшівЯворівНовояворівськЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

10:30 – 23:59 ВаршаваТрускавець ВаршаваРадомСандомирСтальова ВоляРяшівЯрославЯворівНовояворівськЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 29 хв.

Кожен день

10:45 – 06:25 ВаршаваБреда ВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердамТилбургБреда

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:45 – 08:00 ВаршаваМадрид ВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеМюлузБезансонШалон сюр СонЛионБолленМарсельНимМонпельеНарбоннТулузаБордоПерпиньянЖиронаБарселонаТаррагонаКастельон-де-ла-ПланаВаленсияМадрид

45 год. 15 хв.

Пн, Ср, Сб

10:45 – 07:30 ВаршаваГент ВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеВенлоЕйндховенАнтверпенБрюссельГент

20 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:45 – 18:30 ВаршаваНант ВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеЛилльЛансПарижЛе-МанРеннНант

31 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:45 – 23:55 ВаршаваЛечче ВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеБольцаноТрентоВеронаМоденаБолоньяФлоренцияАреццоРимФрозінонеКассиноКайанеллоКазертаНеапольПомпеиСалерноБаттипальяБрешіяБергамоМиланАлессандрияГенуяСавонаТаджаСанремоМонакоНиццаКанныЧезенаРімініАнконаЧивитанова-МаркеПорто-Сан-ДжорджоСан-Бенедетто-дель-ТронтоДжулиановаПескараЛанчаноТермоліСан-СевероФоджаЧериньолаБаріТарантоБріндізіЛечче

37 год. 10 хв.

Пн, Ср, Сб

10:45 – 16:30 ВаршаваБорнмут ВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеДуврМейдстонЛондонЛутонНортгемптонВеллингбороКеттерингПитербороБостонЛінкольнСканторпХаллОксфордБирмингемВулвергемптонСток-он-ТрентМанчестерПрестонЛанкастерКарлайлГлазгоЕдинбургПертДандіАбердинКовентриЛестерНоттінгемШеффилдДонкастерЛидсБрэдфордСлауРедингСуиндонГлостерБристольНьюпортКардиффСуонсиЛланеллиЭксетерТоркиПлимутБрайтонПортсмутСаутгемптонБорнмут

29 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:45 – 15:00 ВаршаваОсло ВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеРодбыКопенгагенМальмеХельсінгборгХальмстадГетеборгУддеваллаСарпсборгМоссОсло

28 год. 15 хв.

Ср, Сб

11:00 – 13:20 ВаршаваХерсон ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

26 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 13:25 ВаршаваХерсон ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

26 год. 25 хв.

Кожен день

11:40 – 03:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмКовельМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйЦешинПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийРибникЖориСкочувБельсько-БялаПщинаОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийЛюблінБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьТарнобжегСандомирСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьКольбушоваНова СажинаЛежайськМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Кожен день

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Кожен день

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Кожен день

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Кожен день

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйЦешинПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийРибникСкочувЖориБельсько-БялаПщинаОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийЛюблінБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьТарнобжегСандомирСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьКольбушоваНова СажинаЛежайськМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Кожен день

12:00 – 17:15 ВаршаваСанок ВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 00:55 ВаршаваМінськ ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaБрестБарановичіМінськ

12 год. 55 хв.

Пт, Сб, Нд

12:00 – 07:00 ВаршаваКамянець-Подільський ВаршаваГруєцьРадомПулавыЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницькийЯрмолинці (Хмельницька обл.)ДунаївціКамянець-Подільський

19 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 06:00 ВаршаваКривий Ріг ВаршаваКропивницькийКривий Ріг

18 год. 0 хв.

Пн

12:30 – 10:00 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінРяшівПеремишльЛьвівСтрийДолинаІвано-ФранківськКоломияКосівВижницяСторожинецьЧернівці

21 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 01:00 ВаршаваТернопіль ВаршаваЛюблінКовельЛуцькДубноКременецьТернопіль

12 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 18:41 ВаршаваРяшів ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaРадомРяшів

5 год. 11 хв.

Кожен день

13:30 – 04:20 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмКовельМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

14 год. 50 хв.

Кожен день

13:50 – 05:00 ВаршаваКоломия ВаршаваЛюблінІвано-ФранківськКоломия

15 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 ВаршаваЖитомир ВаршаваРівнеНовоград-ВолинськийЖитомир

15 год. 0 хв.

Чт

14:00 – 10:25 ВаршаваЧеркаси ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиЧеркаси

20 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 10:25 ВаршаваЧеркаси ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркаси

20 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 09:55 ВаршаваКишинів ВаршаваМамалигаКриваБричаниЄдинецьРишканиБельциФлорештиОргіївКишинів

19 год. 55 хв.

Вт, Пт

14:30 – 05:30 ВаршаваКамянець-Подільський ВаршаваЛюблінЗамосцьЛьвівТернопільБучачЧортківКамянець-Подільський

15 год. 0 хв.

Пт

14:30 – 05:30 ВаршаваКамянець-Подільський ВаршаваЛюблінТернопільБучачЧортківКамянець-Подільський

15 год. 0 хв.

Сб

14:30 – 06:30 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

16 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 05:30 ВаршаваКамянець-Подільський ВаршаваЛюблінЗамосцьЛьвівТернопільБучачЧортківКамянець-Подільський

15 год. 0 хв.

Пт

14:40 – 12:25 ВаршаваАмстердам ВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощПілаВалчСтаргард-ЩецинськийЩецин БерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронингенАмстердам

21 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:45 – 11:00 ВаршаваДюссельдорф ВаршаваЛодзьКолоКонинПознаньГожув-ВелькопольскийБрауншвейгГанноверБилефельдХаммДортмундБохумЕссенДуйсбургДюссельдорф

20 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

14:50 – 07:30 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:50 – 07:30 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

14:50 – 07:30 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

15:00 – 20:11 ВаршаваРяшів ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaРадомРяшів

5 год. 11 хв.

Нд

15:00 – 06:20 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 06:20 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

15:00 – 07:30 ВаршаваФленсбург ВаршаваЛодзьКонинПознаньГожув-ВелькопольскийГамбургШлезвигФленсбург

16 год. 30 хв.

Кожен день

15:15 – 11:15 ВаршаваРеклінгхаузен ВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьГеттингенКассельПадерборнБилефельдОснабрюкМюнстерРеклінгхаузен

20 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:15 – 12:15 ВаршаваНордайх ВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаВольфсбургЗальцгиттерХильдесхаймГанноверБременДельменхорстОльденбургВильгельмсхафенВиттмундАурихЭмденНорденНордайх

21 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

15:15 – 10:30 ВаршаваМёнхенгладбах ВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаБрауншвейгГанноверХаммУннаДортмундХагенВуппертальЛеверкузенКельнБоннБрюльЕссенДуйсбургКрефельдДюссельдорфНойсАахенЛьежХернеБохумГельзенкирхенМюльхайм-на-РуреМёнхенгладбах

19 год. 15 хв.

Кожен день

15:15 – 12:00 ВаршаваСаарлуи ВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьЭйзенахГиссенФранкфурт-на-МайніДармштадтМаннгеймГайдельбергКарлсруєРаштаттСтрасбургОффенбургФрайбургБамбергВюрцбургХайльброннШтутгартПфорцгеймТюбингенШвеннингенЗингенКонстанцФульдаВисбаденМайнцКобленцВиттлихТрирЛюксембургКайзерслаутернХомбургСаарбрюккенСаарлуи

20 год. 45 хв.

Кожен день

15:15 – 10:00 ВаршаваГронинген ВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаБерлінГамбургЛюбекНоймюнстерКильШлезвигФленсбургТоштедтБременБремерхафенКлоппенбургОльденбургЛерГронинген

18 год. 45 хв.

Кожен день

15:15 – 13:25 ВаршаваСанкт-Галлен ВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьВайденРегенсбургЛандсхутБайройтНюрнбергИнгольштадтМюнхенАугсбургУльмБиберах-на-РисеРавенсбургФридрихсхафенИнсбрукРозенхаймМеммингенЛиндауБрегенцСанкт-Галлен

22 год. 10 хв.

Кожен день

15:40 – 15:15 ВаршаваКременчук ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївКременчук

23 год. 35 хв.

Кожен день

15:40 – 15:15 ВаршаваКременчук ВаршаваЛюблінЗамосцьВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийКременчук

23 год. 35 хв.

Кожен день

15:40 – 15:15 ВаршаваКременчук ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийКременчук

23 год. 35 хв.

Кожен день

15:40 – 06:00 ВаршаваКоломия ВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломия

14 год. 20 хв.

Пн

15:45 – 09:00 ВаршаваМогилів-Подільський ВаршаваЛьвівТернопільЧортківКамянець-ПодільськийМуровані КурилівціМогилів-Подільський

17 год. 15 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 15:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 15:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 15:10 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 09:25 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНетішинХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 55 хв.

Кожен день

16:30 – 20:50 ВаршаваСанок ВаршаваСедльцеБяла-ПодляскаРадомПулавыЛюблінХелмКрасноставЗамосцьТомашув-ЛюбельскийКрасникЯнів-ЛюбельськийБілґорайГрубешівКалішСерадзЗдуньская-ВоляПйотркув-ТрибунальськийКельцеСкаржисько-КаменнаСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляЗелёна-ГураНова СульГлогувЛешноКротошинОструв-ВелькопольскийКемпноКлючборкОлесноЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

16:30 – 20:50 ВаршаваСанок ВаршаваСедльцеБяла-ПодляскаРадомПулавыЛюблінХелмКрасноставЗамосцьТомашув-ЛюбельскийКрасникЯнів-ЛюбельськийБілґорайГрубешівКалішСерадзЗдуньская-ВоляПйотркув-ТрибунальськийКельцеСкаржисько-КаменнаСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляЗелёна-ГураНова СульГлогувЛешноКротошинОструв-ВелькопольскийКемпноКлючборкОлесноЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ВаршаваСанок ВаршаваСедльцеБяла-ПодляскаРадомПулавыЛюблінХелмКрасноставЗамосцьТомашув-ЛюбельскийКрасникЯнів-ЛюбельськийБілґорайГрубешівКалішСерадзЗдуньская-ВоляПйотркув-ТрибунальськийКельцеСкаржисько-КаменнаСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляЗелёна-ГураНова СульГлогувЛешноКротошинОструв-ВелькопольскийКемпноКлючборкОлесноЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ВаршаваСанок ВаршаваСедльцеБяла-ПодляскаРадомПулавыЛюблінХелмКрасноставЗамосцьТомашув-ЛюбельскийКрасникЯнів-ЛюбельськийБілґорайГрубешівКалішСерадзЗдуньская-ВоляПйотркув-ТрибунальськийКельцеСкаржисько-КаменнаСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляЗелёна-ГураНова СульГлогувЛешноКротошинОструв-ВелькопольскийКемпноКлючборкОлесноЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

16:30 – 20:50 ВаршаваСанок ВаршаваСедльцеБяла-ПодляскаРадомПулавыЛюблінХелмКрасноставЗамосцьТомашув-ЛюбельскийКрасникЯнів-ЛюбельськийБілґорайГрубешівКалішСерадзЗдуньская-ВоляПйотркув-ТрибунальськийКельцеСкаржисько-КаменнаСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляЗелёна-ГураНова СульГлогувЛешноКротошинОструв-ВелькопольскийКемпноКлючборкОлесноЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ВаршаваСанок ВаршаваСедльцеБяла-ПодляскаРадомПулавыЛюблінХелмКрасноставЗамосцьТомашув-ЛюбельскийКрасникЯнів-ЛюбельськийБілґорайГрубешівКалішСерадзЗдуньская-ВоляПйотркув-ТрибунальськийКельцеСкаржисько-КаменнаСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляЗелёна-ГураНова СульГлогувЛешноКротошинОструв-ВелькопольскийКемпноКлючборкОлесноЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ВаршаваСанок ВаршаваСедльцеБяла-ПодляскаРадомПулавыЛюблінХелмКрасноставЗамосцьТомашув-ЛюбельскийКрасникЯнів-ЛюбельськийБілґорайГрубешівКалішСерадзЗдуньская-ВоляПйотркув-ТрибунальськийКельцеСкаржисько-КаменнаСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляЗелёна-ГураНова СульГлогувЛешноКротошинОструв-ВелькопольскийКемпноКлючборкОлесноЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Пт

16:30 – 06:00 ВаршаваМінськ ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaБрестБарановичіМінськ

13 год. 30 хв.

Кожен день

16:40 – 06:30 ВаршаваТернопіль ВаршаваЛюблінТернопіль

13 год. 50 хв.

Кожен день

16:50 – 14:45 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

21 год. 55 хв.

Кожен день

16:50 – 14:45 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

21 год. 55 хв.

Кожен день

16:50 – 06:00 ВаршаваІвано-Франківськ ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

13 год. 10 хв.

Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 08:30 ВаршаваКиїв ВаршаваРадомЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Пн, Пт, Нд

17:00 – 08:30 ВаршаваКиїв ВаршаваРадомЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Сб

17:00 – 22:03 ВаршаваРяшів ВаршаваРадомРяшів

5 год. 3 хв.

Кожен день

17:00 – 06:00 ВаршаваБроди ВаршаваГруєцьРадомПулавыЛюблінЗамосцьТомашув-ЛюбельскийЯворівНовояворівськЛьвівБроди

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 08:00 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькДубноРівнеЗдолбунівКременецьШумськОстрогНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

14 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:30 – 08:00 ВаршаваХмельницький ВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькДубноРівнеШумськНетішинСлавутаСтарокостянтинівХмельницький

14 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:30 – 11:20 ВаршаваМамалига ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияЧернівціМамалига

17 год. 50 хв.

Кожен день

17:50 – 09:15 ВаршаваДолина ВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалушДолина

15 год. 25 хв.

Кожен день

18:00 – 11:30 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 16:45 ВаршаваОдеса ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеХмельницькийВінницяУманьОдесаОдеса

22 год. 45 хв.

Кожен день

18:15 – 23:26 ВаршаваРяшів ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaРадомРяшів

5 год. 11 хв.

Нд

18:30 – 07:00 ВаршаваМінськ ВаршаваБяла-ПодляскаБрестМінськ

12 год. 30 хв.

Пт

18:30 – 15:30 ВаршаваЧеркаси ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркаси

21 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

18:30 – 10:40 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

16 год. 10 хв.

Пт

18:30 – 11:30 ВаршаваБориспіль ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївБориспіль

17 год. 0 хв.

Пт

18:45 – 10:50 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївКиїв

16 год. 5 хв.

Кожен день

18:45 – 10:50 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївКиїв

16 год. 5 хв.

Кожен день

18:45 – 10:20 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиїв

15 год. 35 хв.

Кожен день

18:50 – 15:35 ВаршаваПолтава ВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

20 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 08:00 ВаршаваТрускавець ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 0 хв.

Пт

19:00 – 19:00 ВаршаваХерсон ВаршаваПясечноЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

24 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 08:00 ВаршаваТрускавець ВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

13 год. 0 хв.

Ср, Сб

19:00 – 17:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяЖитомирКиїв

22 год. 0 хв.

Ср, Сб

19:00 – 19:00 ВаршаваХерсон ВаршаваПясечноЛюблінЗамосцьЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

24 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 07:30 ВаршаваКоломия ВаршаваЛюблінІвано-ФранківськКоломия

12 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

19:15 – 10:45 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільЧортківЧернівці

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:15 – 14:25 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

19 год. 10 хв.

Кожен день

19:15 – 13:30 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

18 год. 15 хв.

Кожен день

19:25 – 09:10 ВаршаваДолина ВаршаваРадомОстровець-СвентокшиськийСандомирСтальова ВоляЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалушБрошнівРожнятівДолина

13 год. 45 хв.

Кожен день

19:30 – 09:10 ВаршаваДолина ВаршаваРадомОстровець-СвентокшиськийСандомирСтальова ВоляЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалушБрошнівРожнятівДолина

13 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 12:00 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінРівнеХмельницькийВінниця

16 год. 20 хв.

Пн, Чт

19:40 – 11:20 ВаршаваВінниця ВаршаваЛюблінРівнеНетішинХмельницькийВінниця

15 год. 40 хв.

Вт, Пт

20:00 – 23:55 ВаршаваХерсон ВаршаваЛюблінЛуцькДубноКременецьТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

27 год. 55 хв.

Кожен день

20:00 – 09:30 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінКиїв

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 07:40 ВаршаваТернопіль ВаршаваЛюблінЛуцькДубноКременецьТернопіль

11 год. 40 хв.

Кожен день

20:30 – 12:40 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінКовельКиїв

16 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 10:00 ВаршаваІвано-Франківськ ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 10:40 ВаршаваБорщів ВаршаваЛюблінКрасноставЛьвівЗолочiвЗборівТернопільТеребовляКопичинціЧортківБорщів

14 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 10:00 ВаршаваІвано-Франківськ ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 06:00 ВаршаваЧервоноград ВаршаваЛюблінЗамосцьНововолинськЧервоноград

9 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

20:30 – 11:40 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінКиїв

15 год. 10 хв.

Сб

20:30 – 13:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

16 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

20:30 – 12:00 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

20:40 – 01:05 ВаршаваРяшів ВаршаваВаршава аеропорт ChopinaРадомРяшів

4 год. 25 хв.

Кожен день

20:40 – 13:20 ВаршаваТячів ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівСтрийСваляваМукачевеХустТячів

16 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 13:20 ВаршаваТячів ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівСтрийСваляваМукачевеХустТячів

16 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 20:00 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївБориспільЧеркасиКамянка (Черкаська обл.)Кропивницький

23 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 20:00 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКамянка (Черкаська обл.)Кропивницький

23 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 20:00 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївБориспільЧеркасиКропивницький

23 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 20:00 ВаршаваКропивницький ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

23 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 13:20 ВаршаваТячів ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівСтрийСваляваМукачевеХустТячів

16 год. 20 хв.

Кожен день

21:10 – 14:25 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

17 год. 15 хв.

Пн, Сб

21:15 – 09:00 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 45 хв.

Кожен день

21:20 – 09:00 ВаршаваМінськ ВаршаваБрестМінськ

11 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

21:40 – 11:00 ВаршаваКосів ВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияКосів

13 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 07:00 ВаршаваГдыня ВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощГданьскГдыня

9 год. 20 хв.

Кожен день

21:45 – 07:05 ВаршаваЛьвів ВаршаваЛюблінЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

21:45 – 20:30 ВаршаваОдеса ВаршаваЛюблінТернопільХмельницькийВінницяУманьОдеса

22 год. 45 хв.

Кожен день

21:50 – 14:30 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

16 год. 40 хв.

Кожен день

21:55 – 10:15 ВаршаваІвано-Франківськ ВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівСтрийМоршинДолинаКалушІвано-Франківськ

12 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

22:00 – 20:00 ВаршаваПариж ВаршаваГанноверБилефельдДортмундДуйсбургАнтверпенБрюссельПариж

22 год. 0 хв.

Чт

22:00 – 11:45 ВаршаваРига ВаршаваКаунасВільнюсПаневежисРига

13 год. 45 хв.

Кожен день

22:00 – 11:45 ВаршаваРига ВаршаваКаунасВільнюсПаневежисРига

13 год. 45 хв.

Вт

22:00 – 11:45 ВаршаваРига ВаршаваКаунасВільнюсПаневежисРига

13 год. 45 хв.

Кожен день

22:00 – 10:40 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КостопольРівне

12 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 10:40 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КостопольРівне

12 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 ВаршаваГдыня ВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощГданьскГдыня

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 09:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьКутноКонинПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 50 хв.

Кожен день

22:15 – 00:35 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

26 год. 20 хв.

Чт, Нд

22:15 – 00:35 ВаршаваХарків ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

26 год. 20 хв.

Чт, Нд

22:15 – 07:00 ВаршаваГдыня ВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощГданьскГдыня

8 год. 45 хв.

Кожен день

22:25 – 06:30 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

8 год. 5 хв.

Кожен день

22:25 – 06:30 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

8 год. 5 хв.

Кожен день

22:25 – 06:30 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

8 год. 5 хв.

Кожен день

22:25 – 15:20 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївКиїв

16 год. 55 хв.

Вт, Пт, Сб

22:30 – 07:15 ВаршаваБерлін ВаршаваПознаньБерлін аеропорт ШенефельдБерлін

8 год. 45 хв.

Кожен день

22:30 – 07:15 ВаршаваБерлін ВаршаваПознаньБерлін аеропорт ШенефельдБерлін

8 год. 45 хв.

Кожен день

22:30 – 07:00 ВаршаваГдыня ВаршаваПлоцькВлоцлавекТоруньБидгощГданьскГдыня

8 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 12:00 ВаршаваРівне ВаршаваЛюблінЧервоноградРадехів (Львівська обл‎.)БродиРадивилівДубноРівне

13 год. 30 хв.

Кожен день

22:40 – 11:20 ВаршаваМінськ ВаршаваБіялистокГродноГродноЛідаМінськ

12 год. 40 хв.

Пн, Сб

22:40 – 09:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьКутноКонинПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 10 хв.

Кожен день

22:40 – 09:00 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьКутноКонинПознаньМендзижечГожув-ВелькопольскийЩецин

10 год. 20 хв.

Кожен день

22:40 – 09:50 ВаршаваЩецин ВаршаваЛодзьКутноКонинПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 10 хв.

Кожен день

22:45 – 06:40 ВаршаваГрадець Кралове ВаршаваЛодзьВроцлавГрадець Кралове

7 год. 55 хв.

Пн, Сб

23:00 – 14:35 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 35 хв.

Кожен день

23:00 – 14:35 ВаршаваКиїв ВаршаваЛюблінХелмМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

15 год. 35 хв.

Кожен день

23:00 – 06:30 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

7 год. 30 хв.

Кожен день

23:20 – 08:45 ВаршаваВільнюс ВаршаваКаунасВільнюс

9 год. 25 хв.

Кожен день

23:20 – 18:15 ВаршаваРига ВаршаваВільнюсРига

18 год. 55 хв.

Кожен день

23:20 – 09:30 ВаршаваПрага ВаршаваВроцлавПрага

10 год. 10 хв.

Кожен день

23:20 – 04:00 ВаршаваПознань ВаршаваПознань

4 год. 40 хв.

Пн, Вт, Сб, Нд

23:20 – 09:40 ВаршаваСвиноуйсьце ВаршаваПознаньЩецин Свиноуйсьце

10 год. 20 хв.

Кожен день

23:20 – 07:30 ВаршаваБидгощ ВаршаваЛодзьПознаньБидгощ

8 год. 10 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:30 – 21:30 ВаршаваРоттердам ВаршаваБерлінГамбургБременОльденбургГронингенЗволлеАпелдорнАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердам

22 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:30 – 16:10 ВаршаваУльм ВаршаваНюрнбергМюнхенАугсбургУльм

16 год. 40 хв.

Чт

23:30 – 21:35 ВаршаваБерн ВаршаваСанкт-ГалленВинтертурЦюрихБерн

22 год. 5 хв.

Чт

23:30 – 19:45 ВаршаваШтутгарт ВаршаваБерлінБрауншвейгКассельФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруєШтутгарт

20 год. 15 хв.

Чт

23:30 – 19:35 ВаршаваШтутгарт ВаршаваБерлінЛейпцигДрезденХемніцГераЭрфуртВюрцбургХайльброннШтутгарт

20 год. 5 хв.

Пт

23:30 – 20:05 ВаршаваБонн ВаршаваБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельнБонн

20 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:30 – 20:50 ВаршаваФрайбург ВаршаваБерлінМагдебургБрауншвейгГеттингенКассельГиссенФранкфурт-на-МайніДармштадтМаннгеймКарлсруєБаден-БаденСтрасбургОффенбургФрайбург

21 год. 20 хв.

Кожен день

23:30 – 09:55 ВаршаваПрага ВаршаваВроцлавГрадець КраловеПрага

10 год. 25 хв.

Кожен день

23:30 – 08:40 ВаршаваВільнюс ВаршаваЛомжаГраевоАвгустівСувалкиМаріямполеКаунасВільнюс

9 год. 10 хв.

Нд

23:30 – 15:00 ВаршаваМюнстер ВаршаваБерлінМагдебургБременОснабрюкМюнстер

15 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:30 – 20:30 ВаршаваУльм ВаршаваБерлінЛейпцигДрезденХемніцНюрнбергИнгольштадтМюнхенАугсбургУльм

21 год. 0 хв.

Вт, Сб

23:35 – 09:30 ВаршаваПрага ВаршаваВроцлавПрага

9 год. 55 хв.

Кожен день

23:35 – 09:30 ВаршаваПрага ВаршаваВроцлавПрага

9 год. 55 хв.

Кожен день

23:35 – 09:30 ВаршаваПрага ВаршаваВроцлавПрага

9 год. 55 хв.

Кожен день

23:40 – 15:40 ВаршаваЧернівці ВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 0 хв.

Кожен день

23:55 – 08:15 ВаршаваВільнюс ВаршаваВільнюс

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:55 – 20:25 ВаршаваТаллінн ВаршаваВільнюсРигаПярнуТалліннТаллінн

20 год. 30 хв.

Кожен день

23:55 – 11:25 ВаршаваРига ВаршаваВільнюсРига аеропортРига

11 год. 30 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144 в місті Варшава містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Варшава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information