За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, пр. Соборный 20

Автовокзал, пр. Соборный 20: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
06:00 – 07:00 ЗапоріжжяМелітополь ЗапоріжжяМелітополь

1 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб

08:00 – 04:50 ЗапоріжжяРатне ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовельРатне

20 год. 50 хв.

Вт, Пт, Нд

08:00 – 00:45 ЗапоріжжяГдиня ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

40 год. 45 хв.

Чт

08:00 – 02:30 ЗапоріжжяНововолинськ ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

18 год. 30 хв.

Чт

10:05 – 20:00 ЗапоріжжяМиколаїв ЗапоріжжяТомаківкаМарганецьНікопольНововоронцовкаДудчани (Херсонська обл.)МиловеБериславХерсонМиколаїв

9 год. 55 хв.

Кожен день

10:10 – 14:05 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяВасилівка (Запорізька обл.)БердянськМаріупольМаріуполь

3 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

10:10 – 14:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяВасилівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

3 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

10:30 – 06:00 ЗапоріжжяМосква ЗапоріжжяДніпроМосква

19 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

11:40 – 23:30 ЗапоріжжяГданськ ЗапоріжжяДніпроНовомосковськКрасноградПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськ

35 год. 50 хв.

Пт

12:00 – 22:30 ЗапоріжжяВроцлав ЗапоріжжяДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

34 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

12:00 – 22:30 ЗапоріжжяВроцлав ЗапоріжжяДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

34 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

17:30 – 17:00 ЗапоріжжяКельн аеропорт ЗапоріжжяДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКотбусБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

47 год. 30 хв.

Пн, Пт

17:30 – 07:30 ЗапоріжжяЩецин ЗапоріжжяДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураКросно-ОджаньскеСвєцкоГожув-ВелькопольскийЩецин

38 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

17:30 – 17:30 ЗапоріжжяДюссельдорф ЗапоріжжяДніпроХарківПолтаваКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівКотбусБерлінШверінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДюссельдорф

48 год. 0 хв.

Вт, Пт

21:10 – 07:00 ЗапоріжжяПознань ЗапоріжжяДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьПознань

33 год. 50 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

21:30 – 02:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяБердянськМаріуполь

4 год. 30 хв.

Нд

22:55 – 05:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

6 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

23:10 – 05:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

5 год. 50 хв.

Сб

23:10 – 05:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

5 год. 50 хв.

Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, пр. Соборный 20 в місті Запоріжжя містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Запоріжжя

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information