• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, пр. Соборный 20

Автовокзал, пр. Соборный 20: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
03:00 – 06:30 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяВасилівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

3 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

04:30 – 13:30 ЗапоріжжяПознань ЗапоріжжяДніпроКременчукЧеркасиКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршаваКонінПознань

33 год. 0 хв.

Кожен день

06:00 – 07:00 ЗапоріжжяМелітополь ЗапоріжжяМелітополь

1 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

07:00 – 06:00 ЗапоріжжяСаратов ЗапоріжжяДніпроХарківВоронежБорисоглєбськБалашовКалининскСаратов

23 год. 0 хв.

Пт

07:30 – 00:45 ЗапоріжжяГдиня ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

41 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

07:30 – 00:45 ЗапоріжжяГдиня ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

41 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

07:30 – 03:55 ЗапоріжжяКовель ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

20 год. 25 хв.

Кожен день

09:00 – 13:40 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяБердянськМаріуполь

4 год. 40 хв.

Вт

09:00 – 13:00 ЗапоріжжяСалерно ЗапоріжжяДніпроХарківПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛьвівУдінеПадуяБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

52 год. 0 хв.

Чт

09:00 – 06:45 ЗапоріжжяЛьвів ЗапоріжжяДніпроХарківПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛьвів

21 год. 45 хв.

Чт

10:00 – 14:05 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяВасилівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

4 год. 5 хв.

Кожен день

10:05 – 20:00 ЗапоріжжяМиколаїв ЗапоріжжяТомаківкаМарганецьНікопольНововоронцовкаДудчани (Херсонська обл.)МиловеБериславХерсонМиколаїв

9 год. 55 хв.

Кожен день

10:30 – 06:00 ЗапоріжжяМосква ЗапоріжжяДніпроМосква

19 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

11:00 – 17:50 ЗапоріжжяГлівіце ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськКременчукКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЗамосцьРяшівКраківКатовіцеБитомГлівіце

30 год. 50 хв.

Кожен день

11:00 – 07:50 ЗапоріжжяВолодимир-Волинський ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськКременчукКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-Волинський

20 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 ЗапоріжжяВроцлав ЗапоріжжяДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

34 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

12:00 – 22:30 ЗапоріжжяВроцлав ЗапоріжжяДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

34 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

12:30 – 19:10 ЗапоріжжяХарків ЗапоріжжяДніпроНовомосковськПерещепинеКрасноградХарків

6 год. 40 хв.

Кожен день

15:55 – 19:35 ЗапоріжжяБердянськ ЗапоріжжяВасилівка (Запорізька обл.)ТокмакБердянськ

3 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 17:00 ЗапоріжжяКельн аеропорт ЗапоріжжяДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКотбусБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

47 год. 30 хв.

Пн, Пт

17:30 – 07:30 ЗапоріжжяЩецин ЗапоріжжяДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

38 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:40 – 13:40 ЗапоріжжяСлупск ЗапоріжжяДніпроКривий РігКропивницькийВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиняЛемборкСлупск

42 год. 0 хв.

Кожен день

19:40 – 10:05 ЗапоріжжяСлубіце ЗапоріжжяДніпроКривий РігКропивницькийРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеБжегОлаваВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСлубіце

38 год. 25 хв.

Кожен день

19:40 – 14:00 ЗапоріжжяКолобжег ЗапоріжжяДніпроКривий РігКропивницькийЧенстоховаЗгежКолоКонінІновроцлавСемпульно-КраєнськеХойніцеКошалінКолобжег

42 год. 20 хв.

Кожен день

19:40 – 13:10 ЗапоріжжяЩецин ЗапоріжжяДніпроКривий РігКропивницькийВроцлавЛешноПознаньСвебодзінМендзижечГожув-ВелькопольскийЩецин

41 год. 30 хв.

Кожен день

19:40 – 16:40 ЗапоріжжяЛьвів ЗапоріжжяДніпроКривий РігКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

21 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 13:25 ЗапоріжжяКошалін ЗапоріжжяДніпроПолтаваЛубниКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиняЛемборкСлупскКошалін

40 год. 25 хв.

Вт, Сб

23:10 – 05:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

5 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

23:10 – 05:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

5 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

23:10 – 05:00 ЗапоріжжяМаріуполь ЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

5 год. 50 хв.

Кожен день

23:30 – 13:00 ЗапоріжжяСвебодзін ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськКременчукПирятинКиївЖитомирРівнеЛуцькРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

37 год. 30 хв.

Кожен день

23:30 – 13:00 ЗапоріжжяСвебодзін ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськКременчукПирятинКиївЖитомирРівнеЛуцькКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

37 год. 30 хв.

Кожен день

23:30 – 18:40 ЗапоріжжяЛуцьк ЗапоріжжяДніпроДніпродзержинськКременчукПирятинКиївЖитомирРівнеЛуцьк

19 год. 10 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, пр. Соборный 20 в місті Запоріжжя містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Запоріжжя

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя