Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, пр-т Богоявленский, 21

Автовокзал, пр-т Богоявленский, 21: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:20 – 01:40 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 20 хв.

Кожен день

00:30 – 03:30 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

3 год. 0 хв.

Сб

00:40 – 08:00 МиколаївПознань МиколаївЮжноукраїнськУманьГайсинВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознань

31 год. 20 хв.

Кожен день

00:40 – 17:20 МиколаївЛьвів МиколаївЮжноукраїнськУманьГайсинВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

16 год. 40 хв.

Кожен день

00:40 – 08:00 МиколаївПознань МиколаївЮжноукраїнськУманьГайсинВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознань

31 год. 20 хв.

Кожен день

01:30 – 04:30 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

3 год. 0 хв.

Сб

01:30 – 04:30 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

3 год. 0 хв.

Сб

01:40 – 05:10 МиколаївОдеса МиколаївОдеса

3 год. 30 хв.

Кожен день

01:40 – 03:30 МиколаївОдеса МиколаївОдеса

1 год. 50 хв.

Вт, Пт

01:45 – 02:50 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 5 хв.

Кожен день

02:25 – 07:00 МиколаївЗатока МиколаївКоблевеОдесаОдесаОдесаОдесаЧорноморськЧорноморськКароліно-БугазКароліно-БугазЗатокаЗатокаЗатока

4 год. 35 хв.

Кожен день

02:40 – 11:45 МиколаївСлупск МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяЛітинХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЛюблінРадомВаршаваПлоцкВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняСлупск

33 год. 5 хв.

Кожен день

02:40 – 12:20 МиколаївЩецин МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяЛітинХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівРяшівТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

33 год. 40 хв.

Кожен день

02:40 – 15:45 МиколаївКолобжег МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяЛітинХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівКельцеРадомПйотркув-ТрибунальськийВаршаваЛодзьКонінПознаньПілаЩецинекКошалінКолобжег

37 год. 5 хв.

Кожен день

02:40 – 18:50 МиколаївЛьвів МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

16 год. 10 хв.

Кожен день

03:00 – 05:00 МиколаївОдеса МиколаївОдеса

2 год. 0 хв.

Ср, Сб

03:30 – 19:40 МиколаївЛьвів МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

16 год. 10 хв.

Ср

04:00 – 09:30 МиколаївКаушани МиколаївОдесаКаушани

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:00 – 07:00 МиколаївОдеса МиколаївКоблевеОдеса

3 год. 0 хв.

Чт, Пт, Сб, Нд

04:20 – 07:00 МиколаївОдеса МиколаївОдесаОдеса

2 год. 40 хв.

Кожен день

04:40 – 06:20 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 40 хв.

Кожен день

05:00 – 12:25 МиколаївПодільськ МиколаївНова ОдесаВознесенськОлександрівка (Вознесенський р-н)ЮжноукраїнськБлагодатне (Арбузинський р-н)МигіяПервомайськ (Миколаївська обл.)КумаріКриве ОзероБалтаПодільськ

7 год. 25 хв.

Кожен день

05:30 – 14:45 МиколаївКиїв МиколаївНова ОдесаВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)Київ

9 год. 15 хв.

Кожен день

05:30 – 07:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 30 хв.

Кожен день

06:10 – 08:30 МиколаївОдеса МиколаївКоблевеОдеса

2 год. 20 хв.

Кожен день

06:20 – 08:00 МиколаївМосква МиколаївНова ОдесаВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)ГолованівськУманьЖашківКиївКиївЖелезногорськ (Курська обл.)ОрелТулаМосква

25 год. 40 хв.

Кожен день

06:30 – 07:30 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 0 хв.

Нд

06:55 – 17:00 МиколаївЩецин МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

34 год. 5 хв.

Кожен день

06:55 – 18:00 МиколаївЩецин МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

35 год. 5 хв.

Кожен день

06:55 – 16:00 МиколаївСлупск МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьБидгощҐданськҐдиняСлупск

33 год. 5 хв.

Кожен день

06:55 – 22:00 МиколаївЛьвів МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

15 год. 5 хв.

Кожен день

07:05 – 11:50 МиколаївКропивницький МиколаївКропивницький

4 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:40 – 14:40 МиколаївДніпро МиколаївБаштанкаНовий БугКазанка (Миколаївська обл.)Кривий РігСофіївка (Дніпропетровська обл.)Дніпро

7 год. 0 хв.

Кожен день

07:45 – 10:30 МиколаївЛодзь МиколаївОдесаОдесаУманьКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзь

26 год. 45 хв.

Вт, Чт

07:50 – 12:30 МиколаївКарахасань МиколаївОдесаКарахасань

4 год. 40 хв.

Кожен день

08:55 – 18:50 МиколаївЗапоріжжя МиколаївХерсонБериславМиловеДудчани (Херсонська обл.)НововоронцовкаНікопольМарганецьТомаківкаЗапоріжжя

9 год. 55 хв.

Кожен день

09:50 – 10:40 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 50 хв.

Кожен день

09:50 – 10:40 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 17:10 МиколаївЗапоріжжя МиколаївХерсонМелітопольЗапоріжжя

7 год. 10 хв.

Ср, Сб

10:10 – 16:30 МиколаївСаврань МиколаївНова ОдесаВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)Криве ОзероДубинове (Одеська обл.)Вільшанка (Одеська обл.)Саврань

6 год. 20 хв.

Кожен день

10:20 – 20:45 МиколаївВільнюс МиколаївЮжне (Одеська обл.)ОдесаОдесаУманьВінницяБердичівЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваБілостокКаунасВільнюс

34 год. 25 хв.

Вт, Сб

12:15 – 10:50 МиколаївВаршава МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінВаршава

22 год. 35 хв.

Кожен день

12:15 – 13:20 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 5 хв.

Кожен день

12:15 – 03:30 МиколаївЛьвів МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

15 год. 15 хв.

Кожен день

12:20 – 09:20 МиколаївБурґас МиколаївКоблевеОдесаБалчикАлбенаКраневоЗолоті піскиВарнаОбзорСонячний берегБурґас

21 год. 0 хв.

Вт, Пт

12:50 – 14:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 10 хв.

Чт

12:50 – 14:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 10 хв.

Чт

12:50 – 14:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 10 хв.

Сб

13:15 – 19:50 МиколаївБалта МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)Криве ОзероБалта

6 год. 35 хв.

Кожен день

13:40 – 09:00 МиколаївТурин МиколаївОдесаСаратаТатарбунариІзмаїлРеніТріестМонфальконеМестреТревізоВенеціяПадуяФеррараБолоньяПармаБрешіаБергамоМіланАлессандріяТурин

43 год. 20 хв.

Чт

13:45 – 04:00 МиколаївЛьвів МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

14 год. 15 хв.

Кожен день

13:45 – 18:00 МиколаївПознань МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

28 год. 15 хв.

Кожен день

15:00 – 18:35 МиколаївКривий Ріг МиколаївКривий Ріг

3 год. 35 хв.

Кожен день

16:15 – 21:38 МиколаївКропивницький МиколаївКропивницький

5 год. 23 хв.

Кожен день

16:15 – 17:10 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 08:30 МиколаївПокровськ (Донецька обл.) МиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаМелітопольБердянськМаріупольВолновахаКураховеПокровськ (Донецька обл.)

15 год. 30 хв.

Кожен день

18:10 – 11:05 МиколаївЛипкани МиколаївНова ОдесаВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьГайсинВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийЧернівціЛипкани

16 год. 55 хв.

Кожен день

18:40 – 01:30 МиколаївПознань МиколаївОдесаОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛітинЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЛьвівРава РуськаЗамосцьЛюблінПулавиРадомГруєцьВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознань

30 год. 50 хв.

Кожен день

18:40 – 11:20 МиколаївЛьвів МиколаївОдесаОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛітинЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЛьвів

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 05:10 МиколаївМаріуполь МиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаМелітопольБердянськМаріуполь

10 год. 10 хв.

Кожен день

19:10 – 06:30 МиколаївГожув-Велькопольський МиколаївКоблевеЮжне (Одеська обл.)ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЛьвівПеремишльРяшівТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньГожув-Велькопольський

35 год. 20 хв.

Кожен день

19:10 – 07:30 МиколаївҐданськ МиколаївКоблевеЮжне (Одеська обл.)ОдесаУманьВінницяВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЯрославНиськоСтальова ВоляСандом’єжОпатувКельцеПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськ

36 год. 20 хв.

Кожен день

19:10 – 00:20 МиколаївПлоцк МиколаївКоблевеЮжне (Одеська обл.)ОдесаОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЗамосцьЛюблінРадомВаршаваНовий-Двір-МазовецькийАеропорт Варшава-МодлінВишогрудПлоцк

29 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 20:35 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 15 хв.

Кожен день

19:20 – 20:25 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 5 хв.

Кожен день

19:30 – 20:25 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 55 хв.

Кожен день

19:30 – 20:30 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 17:00 МиколаївХайльбронн МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛейпцигҐераЄнаЕрфуртАйзенахБад-ХерсфельдФульдаВюрцбургФранкфуртМаннгеймХайльбронн

44 год. 30 хв.

Пн

20:30 – 17:30 МиколаївКарлсруе МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівГерліцДрезденХемніцХофБайройтНюрнбергРеґенсбурґМюнхенАугсбургУльмШтутґартПфорцгеймКарлсруе

45 год. 0 хв.

Пн

20:30 – 13:00 МиколаївЛьвів МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн

20:30 – 00:15 МиколаївСкадовськ МиколаївХерсонХерсонГола ПристаньСкадовськ

3 год. 45 хв.

Вт, Сб

20:45 – 07:20 МиколаївМаріуполь МиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаМелітопольБердянськМаріуполь

10 год. 35 хв.

Кожен день

21:00 – 22:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 22:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 09:30 МиколаївХарків МиколаївХерсонНова КаховкаВелика ЛепетихаКамянка-ДніпровськаЕнергодарДніпроруднеВасилівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяЗапоріжжяДніпроДніпроКрасноградХарків

12 год. 30 хв.

Кожен день

21:10 – 12:50 МиколаївЛьвів МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

15 год. 40 хв.

Чт

21:30 – 23:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 23:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 23:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 23:00 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 30 хв.

Кожен день

21:35 – 03:00 МиколаївБарі МиколаївОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськТернопільЛьвівСтрийМукачевоРозівка (Закарпатська область)ТріестУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

53 год. 25 хв.

Сб

21:35 – 21:50 МиколаївРозівка (Закарпатська область) МиколаївОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськТернопільЛьвівСтрийМукачевоРозівка (Закарпатська область)

24 год. 15 хв.

Сб

21:35 – 02:00 МиколаївСалерно МиколаївОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськТернопільЛьвівСтрийМукачевоУжгородТріестУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

52 год. 25 хв.

Сб

21:35 – 03:00 МиколаївБарі МиколаївКоблевеОдесаОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськТернопільЛьвівСтрийМукачевоУжгородТріестМестреПадуяФеррараРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

53 год. 25 хв.

Вт

21:35 – 21:50 МиколаївУжгород МиколаївКоблевеОдесаОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськТернопільЛьвівСтрийМукачевоУжгород

24 год. 15 хв.

Вт

22:00 – 07:30 МиколаївХарків МиколаївКривий РігДніпроХарківХарків

9 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

22:00 – 23:50 МиколаївОдеса МиколаївОдеса

1 год. 50 хв.

Ср, Сб

22:25 – 07:30 МиколаївКлайпеда МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінБілостокСувалькіКаунасКлайпеда

33 год. 5 хв.

Вт, Сб

22:30 – 23:30 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

1 год. 0 хв.

Вт, Сб

22:30 – 14:10 МиколаївЛьвів МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

15 год. 40 хв.

Сб

22:30 – 14:30 МиколаївАдлер МиколаївХерсонМелітопольЗапоріжжяКривий РігДніпроХарківГоптівка (Харківська обл.)БєлґородНовий ОсколРозсошБогучарКаменськ-ШахтинськийРостов-на-ДонуКущевськаКраснодарГарячий КлючДжубгаТуапсеСочіАдлер

40 год. 0 хв.

Вт, Пт

22:50 – 08:30 МиколаївЩецин МиколаївОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

33 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 23:50 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 23:50 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 23:50 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 23:50 МиколаївХерсон МиколаївХерсон

0 год. 50 хв.

Кожен день

23:20 – 09:10 МиколаївХарків МиколаївБаштанкаБаштанкаНовий БугНовий БугКазанка (Миколаївська обл.)Кривий РігКривий РігКривий РігКривий РігДніпроДніпроДніпроДніпроНовомосковськНовомосковськПерещепинеПерещепинеКрасноградПісочинХарківХарківХарківХарківХарків

9 год. 50 хв.

Кожен день

23:30 – 11:00 МиколаївХарків МиколаївХерсонМелітопольВасилівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарків

11 год. 30 хв.

Вт, Пт

23:45 – 14:50 МиколаївЛьвів МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

15 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 09:00 МиколаївҐдиня МиколаївВознесенськЮжноукраїнськПервомайськ (Миколаївська обл.)УманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівВаршаваЛодзьТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиня

33 год. 15 хв.

Кожен день

23:50 – 06:00 МиколаївДніпро МиколаївБаштанкаНовий БугКазанка (Миколаївська обл.)Кривий РігДніпро

6 год. 10 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, пр-т Богоявленский, 21 в місті Миколаїв містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Миколаїв

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя