За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, Al. Wolności 45/47

Автовокзал, Al. Wolności 45/47: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2017 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:10 – 13:00 ЧенстоховаГданьск ЧенстоховаЛодзьТоруньБидгощГданьск

8 год. 50 хв.

Кожен день

06:45 – 06:40 ЧенстоховаКиїв ЧенстоховаКатовіцеКраківЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяКалинівка (Вінницька обл.)БердичівКозятинСквираБіла ЦеркваКиїв

23 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

06:45 – 13:45 ЧенстоховаПеремишль ЧенстоховаКатовіцеКраківРяшівПеремишль

7 год. 0 хв.

Кожен день

07:25 – 13:05 ЧенстоховаПознань ЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзьПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

07:25 – 13:05 ЧенстоховаПознань ЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзьПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

08:00 – 13:30 ЧенстоховаЛегница ЧенстоховаОполеВроцлавЛегница

5 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

08:00 – 13:30 ЧенстоховаЛегница ЧенстоховаОполеВроцлавЛегница

5 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

10:15 – 06:25 ЧенстоховаБреда ЧенстоховаОлесноКлючборкКемпноОструв-ВелькопольскийКротошинЛешноГлогувНова СульЗелёна-ГураСтальова ВоляТарнобжегСандомирОстровець-СвентокшиськийСтараховіцеСкаржисько-КаменнаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЗдуньская-ВоляСерадзКалішГрубешівБілґорайЯнів-ЛюбельськийКрасникТомашув-ЛюбельскийЗамосцьКрасноставХелмЛюблінПулавыРадомБяла-ПодляскаСедльцеВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердамТилбургБреда

20 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:15 – 08:00 ЧенстоховаМадрид ЧенстоховаОлесноКлючборкКемпноОструв-ВелькопольскийКротошинЛешноГлогувНова СульЗелёна-ГураСтальова ВоляТарнобжегСандомирОстровець-СвентокшиськийСтараховіцеСкаржисько-КаменнаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЗдуньская-ВоляСерадзКалішГрубешівБілґорайЯнів-ЛюбельськийКрасникТомашув-ЛюбельскийЗамосцьКрасноставХелмЛюблінПулавыРадомБяла-ПодляскаСедльцеВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеМюлузБезансонШалон сюр СонЛионБолленМарсельНимМонпельеНарбоннТулузаБордоПерпиньянЖиронаБарселонаТаррагонаКастельон-де-ла-ПланаВаленсияМадрид

45 год. 45 хв.

Пн, Ср, Сб

10:15 – 07:30 ЧенстоховаГент ЧенстоховаОлесноКлючборкКемпноОструв-ВелькопольскийКротошинЛешноГлогувНова СульЗелёна-ГураСтальова ВоляТарнобжегСандомирОстровець-СвентокшиськийСтараховіцеСкаржисько-КаменнаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЗдуньская-ВоляСерадзКалішГрубешівБілґорайЯнів-ЛюбельськийКрасникТомашув-ЛюбельскийЗамосцьКрасноставХелмЛюблінПулавыРадомБяла-ПодляскаСедльцеВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеВенлоЕйндховенАнтверпенБрюссельГент

21 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:15 – 18:30 ЧенстоховаНант ЧенстоховаОлесноКлючборкКемпноОструв-ВелькопольскийКротошинЛешноГлогувНова СульЗелёна-ГураСтальова ВоляТарнобжегСандомирОстровець-СвентокшиськийСтараховіцеСкаржисько-КаменнаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЗдуньская-ВоляСерадзКалішГрубешівБілґорайЯнів-ЛюбельськийКрасникТомашув-ЛюбельскийЗамосцьКрасноставХелмЛюблінПулавыРадомБяла-ПодляскаСедльцеВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеЛилльЛансПарижЛе-МанРеннНант

32 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:15 – 23:55 ЧенстоховаЛечче ЧенстоховаОлесноКлючборкКемпноОструв-ВелькопольскийКротошинЛешноГлогувНова СульЗелёна-ГураСтальова ВоляТарнобжегСандомирОстровець-СвентокшиськийСтараховіцеСкаржисько-КаменнаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЗдуньская-ВоляСерадзКалішГрубешівБілґорайЯнів-ЛюбельськийКрасникТомашув-ЛюбельскийЗамосцьКрасноставХелмЛюблінПулавыРадомБяла-ПодляскаСедльцеВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеБольцаноТрентоВеронаМоденаБолоньяФлоренцияАреццоРимФрозінонеКассиноКайанеллоКазертаНеапольПомпеиСалерноБаттипальяБрешіяБергамоМиланАлессандрияГенуяСавонаТаджаСанремоМонакоНиццаКанныЧезенаРімініАнконаЧивитанова-МаркеПорто-Сан-ДжорджоСан-Бенедетто-дель-ТронтоДжулиановаПескараЛанчаноТермоліСан-СевероФоджаЧериньолаБаріТарантоБріндізіЛечче

37 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб

10:15 – 16:30 ЧенстоховаБорнмут ЧенстоховаОлесноКлючборкКемпноОструв-ВелькопольскийКротошинЛешноГлогувНова СульЗелёна-ГураСтальова ВоляТарнобжегСандомирОстровець-СвентокшиськийСтараховіцеСкаржисько-КаменнаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЗдуньская-ВоляСерадзКалішГрубешівБілґорайЯнів-ЛюбельськийКрасникТомашув-ЛюбельскийЗамосцьКрасноставХелмЛюблінПулавыРадомБяла-ПодляскаСедльцеВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеДуврМейдстонЛондонЛутонНортгемптонВеллингбороКеттерингПитербороБостонЛінкольнСканторпХаллОксфордБирмингемВулвергемптонСток-он-ТрентМанчестерПрестонЛанкастерКарлайлГлазгоЕдинбургПертДандіАбердинКовентриЛестерНоттінгемШеффилдДонкастерЛидсБрэдфордСлауРедингСуиндонГлостерБристольНьюпортКардиффСуонсиЛланеллиЭксетерТоркиПлимутБрайтонПортсмутСаутгемптонБорнмут

30 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:15 – 15:00 ЧенстоховаОсло ЧенстоховаОлесноКлючборкКемпноОструв-ВелькопольскийКротошинЛешноГлогувНова СульЗелёна-ГураСтальова ВоляТарнобжегСандомирОстровець-СвентокшиськийСтараховіцеСкаржисько-КаменнаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЗдуньская-ВоляСерадзКалішГрубешівБілґорайЯнів-ЛюбельськийКрасникТомашув-ЛюбельскийЗамосцьКрасноставХелмЛюблінПулавыРадомБяла-ПодляскаСедльцеВаршаваЛовичЛодзьКолоКонинПознаньСвебодзинБіялистокЛомжаОстроленкаЦеханувПлоцькВлоцлавекТоруньІновроцлавГнєзноСувалкиАвгустівЭлкГижицкоКентшинМронговоБіскупецьОльштинОструдаІлаваГрудзьондзСвецеБидгощНакло-над-НотецемПілаВалчГожув-ВелькопольскийЕльблонгМальборкТчевГданьскГдыняВейхеровоЛемборкСлупскСлавноКошалинНовогардЩецин СлубіцеРодбыКопенгагенМальмеХельсінгборгХальмстадГетеборгУддеваллаСарпсборгМоссОсло

28 год. 45 хв.

Ср, Сб

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийРибникЖориСкочувБельсько-БялаПщинаОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийЛюблінБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьТарнобжегСандомирСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьКольбушоваНова СажинаЛежайськМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Ср, Пт, Нд

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийРибникЖориСкочувБельсько-БялаПщинаОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийЛюблінБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьТарнобжегСандомирСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьКольбушоваНова СажинаЛежайськМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 17:15 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

6 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:35 – 22:35 ЧенстоховаЩецин ЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонинПознаньПілаВалчСтаргард-ЩецинськийЩецин

12 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

12:30 – 16:30 ЧенстоховаВаршава ЧенстоховаЛодзьВаршава

4 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 06:00 ЧенстоховаЧернівці ЧенстоховаКатовіцеКраківРяшівПеремишльЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

17 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 06:15 ЧенстоховаЧернівці ЧенстоховаКатовіцеКраківРяшівПеремишльЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

17 год. 15 хв.

Кожен день

13:45 – 13:30 ЧенстоховаСофія ЧенстоховаКатовіцеКраківБанска-БистрицаБудапештСофія

23 год. 45 хв.

Сб

16:30 – 20:50 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

16:30 – 20:50 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

16:30 – 20:50 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:30 – 20:50 ЧенстоховаСанок ЧенстоховаРадомськоЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківРибникЖориПщинаБельсько-БялаБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

4 год. 20 хв.

Пн, Пт

17:00 – 11:15 ЧенстоховаРеклінгхаузен ЧенстоховаЛюблінецьДобродзеньОзімекЗдуньская-ВоляЗлочевВелюньПрашкаГожув-ШльонськийОлесноКлючборкКрапковіцеПшивориЦешинЯстшембе-ЗдруйВодзіслав-ШльонськийПшувРидултовиРацибужКендзежин-КозьлеГлогувекПрудникНысаГродкувВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьГеттингенКассельПадерборнБилефельдОснабрюкМюнстерРеклінгхаузен

18 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 12:15 ЧенстоховаНордайх ЧенстоховаЛюблінецьДобродзеньОзімекЗдуньская-ВоляЗлочевВелюньПрашкаГожув-ШльонськийОлесноКлючборкКрапковіцеПшивориБельсько-БялаПщинаЖориРибникЦешинСкочувЯстшембе-ЗдруйВодзіслав-ШльонськийПшувРидултовиРацибужКендзежин-КозьлеГлогувекПрудникНысаГродкувВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаВольфсбургЗальцгиттерХильдесхаймГанноверБременДельменхорстОльденбургВильгельмсхафенВиттмундАурихЭмденНорденНордайх

19 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

17:00 – 10:30 ЧенстоховаМёнхенгладбах ЧенстоховаЛюблінецьДобродзеньОзімекЗдуньская-ВоляЗлочевВелюньПрашкаГожув-ШльонськийОлесноКлючборкКрапковіцеПшивориБельсько-БялаПщинаЖориРибникЦешинСкочувЯстшембе-ЗдруйВодзіслав-ШльонськийПшувРидултовиРацибужКендзежин-КозьлеГлогувекПрудникНысаГродкувВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаБрауншвейгГанноверХаммУннаДортмундХагенВуппертальЛеверкузенКельнБоннБрюльЕссенДуйсбургКрефельдДюссельдорфНойсАахенЛьежХернеБохумГельзенкирхенМюльхайм-на-РуреМёнхенгладбах

17 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 12:00 ЧенстоховаСаарлуи ЧенстоховаЛюблінецьДобродзеньОзімекЗдуньская-ВоляЗлочевВелюньПрашкаГожув-ШльонськийОлесноКлючборкКрапковіцеПшивориБельсько-БялаПщинаЖориРибникЦешинСкочувЯстшембе-ЗдруйВодзіслав-ШльонськийПшувРидултовиРацибужКендзежин-КозьлеГлогувекПрудникНысаГродкувВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьЭйзенахГиссенФранкфурт-на-МайніДармштадтМаннгеймГайдельбергКарлсруєРаштаттСтрасбургОффенбургФрайбургБамбергВюрцбургХайльброннШтутгартПфорцгеймТюбингенШвеннингенЗингенКонстанцФульдаВисбаденМайнцКобленцВиттлихТрирЛюксембургКайзерслаутернХомбургСаарбрюккенСаарлуи

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 10:00 ЧенстоховаГронинген ЧенстоховаЛюблінецьДобродзеньОзімекЗдуньская-ВоляЗлочевВелюньПрашкаГожув-ШльонськийОлесноКлючборкКрапковіцеПшивориЦешинЯстшембе-ЗдруйВодзіслав-ШльонськийПшувРидултовиРацибужКендзежин-КозьлеГлогувекПрудникНысаГродкувВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаБерлінГамбургЛюбекНоймюнстерКильШлезвигФленсбургТоштедтБременБремерхафенКлоппенбургОльденбургЛерГронинген

17 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 13:25 ЧенстоховаСанкт-Галлен ЧенстоховаЛюблінецьДобродзеньОзімекЗдуньская-ВоляЗлочевВелюньПрашкаГожув-ШльонськийОлесноКлючборкКрапковіцеПшивориБельсько-БялаПщинаЖориРибникЦешинСкочувЯстшембе-ЗдруйВодзіслав-ШльонськийПшувРидултовиРацибужКендзежин-КозьлеГлогувекПрудникНысаГродкувВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийОстшешувКемпноСицувОлесьницяПачкувЗлоти СтокКлодзкоЗомбковице-СлёнскеДзержонювСвідницяВалбжихСтшегомЯворЛешноВсховаГлогувПольковицеЛюбинЗелёна-ГураНова СульШпротаваГливицеПисковіцеТошекСтшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьВайденРегенсбургЛандсхутБайройтНюрнбергИнгольштадтМюнхенАугсбургУльмБиберах-на-РисеРавенсбургФридрихсхафенИнсбрукРозенхаймМеммингенЛиндауБрегенцСанкт-Галлен

20 год. 25 хв.

Кожен день

17:00 – 10:00 ЧенстоховаЧернівці ЧенстоховаКатовіцеКраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

17 год. 0 хв.

Кожен день

17:25 – 15:10 ЧенстоховаКиїв ЧенстоховаКатовіцеДубноРівнеЖитомирКиївКиїв

21 год. 45 хв.

Кожен день

17:25 – 15:10 ЧенстоховаКиїв ЧенстоховаКатовіцеКраківЛьвівДубноРівнеЖитомирКиївКиїв

21 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 16:00 ЧенстоховаКиїв ЧенстоховаКельцеРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

21 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

19:00 – 16:00 ЧенстоховаКиїв ЧенстоховаКельцеРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

21 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, Al. Wolności 45/47 в місті Ченстохова містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Ченстохова

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information