• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Прага

Купити квитки на автобус Львів - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:00 – 05:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Вт

12:00 – 05:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Вт

12:30 – 05:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Вт

12:30 – 05:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Вт

13:40 – 07:10 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:45 – 08:30 ЛьвівПрага

18 год. 45 хв.

Вт, Сб

13:45 – 08:30 ЛьвівПрага

18 год. 45 хв.

Вт, Сб

13:50 – 08:00 ЛьвівПрага

18 год. 10 хв.

Пн, Чт, Сб

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

14:20 – 07:10 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

14:30 – 08:30 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

14:30 – 08:30 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

14:30 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 09:25 ЛьвівПрага

18 год. 25 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

15:00 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 25 хв.

Кожен день

15:15 – 16:45 ЛьвівПрага

25 год. 30 хв.

Вт, Пт

15:15 – 12:00 ЛьвівПрага

20 год. 45 хв.

Ср, Сб

15:30 – 07:50 ЛьвівПрага

16 год. 20 хв.

Пт

15:30 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

16:10 – 07:00 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн, Чт, Пт

16:30 – 08:15 ЛьвівПрага

15 год. 45 хв.

Пн

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Вт, Чт

16:30 – 08:40 ЛьвівПрага

16 год. 10 хв.

Пн

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Вт, Чт

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

17:00 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 11:30 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

18:00 – 10:25 ЛьвівПрага

16 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

20:50 – 14:05 ЛьвівПрага

17 год. 15 хв.

Ср, Сб

21:15 – 16:45 ЛьвівПрага

19 год. 30 хв.

Вт, Пт

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 13:30 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 15:30 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 15:30 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Кожен день

23:10 – 16:50 ЛьвівПрага

17 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 15:30 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

23:40 – 15:30 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

23:40 – 15:30 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Прага в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Vital euro transБрно - Львов

жодних претензій , все добре!

Vital euro transКатовіце - Дрогобич

Пристойна якість перевезення, одна з найкращих автобусних ліній по відношенню якість автобуса- ціна перевезення

Vital euro transБрно - Львів

Швидко і зручно

АвтотранзитКропивницький - Лодзь

Трохи жорсткий автобус , а в цілому все добре, особливо сподобалася швидкість, не дивлячись на значну затримку на кордоні водії намагалися максимально скоротити час затримання. Велике спасибі вам

АвтотранзитЖитомир - Тернополь

Гарна поїздка, зручні умови, ввічливі водії. Поїздкою задоволені. Якби хоч на годину пізніше приїздив в Тернопіль.

Vital euro transОломоуц - Львов

Комфортно, хороші водіі. Є можливість зробити такс фрі

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя