За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Прага

Купити квитки на автобус Львів - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:00 – 06:00 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Вт

12:30 – 06:00 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Вт

13:30 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Чт

13:40 – 07:10 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 04:20 ЛьвівПрага

14 год. 20 хв.

Ср, Чт, Нд

14:00 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:00 – 04:20 ЛьвівПрага

14 год. 20 хв.

Вт, Пт

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 ЛьвівПрага

14 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:20 – 08:00 ЛьвівПрага

17 год. 40 хв.

Вт, Сб

14:20 – 07:10 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

14:30 – 11:25 ЛьвівПрага

20 год. 55 хв.

Сб

14:30 – 04:20 ЛьвівПрага

13 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:30 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:30 – 04:20 ЛьвівПрага

13 год. 50 хв.

Ср, Чт, Нд

14:55 – 08:30 ЛьвівПрага

17 год. 35 хв.

Сб

15:00 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 06:00 ЛьвівПрага

15 год. 0 хв.

Ср

15:30 – 08:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Сб

15:30 – 08:30 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Сб

15:45 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 45 хв.

Вт, Чт

15:50 – 12:20 ЛьвівПрага

20 год. 30 хв.

Ср, Сб

16:00 – 07:45 ЛьвівПрага

15 год. 45 хв.

Сб

16:00 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пт

16:15 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 15 хв.

Вт, Чт

16:15 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 45 хв.

Чт

16:15 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 45 хв.

Чт

16:25 – 06:45 ЛьвівПрага

14 год. 20 хв.

Пт, Сб

16:30 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Сб

16:30 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Сб

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Вт

16:30 – 08:40 ЛьвівПрага

16 год. 10 хв.

Пн

16:30 – 05:00 ЛьвівПрага

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:30 – 08:15 ЛьвівПрага

15 год. 45 хв.

Пн

16:30 – 07:45 ЛьвівПрага

15 год. 15 хв.

Сб

16:45 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 15 хв.

Чт

16:45 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 15 хв.

Чт

17:00 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 09:00 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Сб

17:10 – 09:00 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Сб

17:10 – 09:00 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Пт

17:15 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:45 – 10:00 ЛьвівПрага

16 год. 15 хв.

Вт, Пт

18:00 – 11:55 ЛьвівПрага

17 год. 55 хв.

Нд

20:00 – 10:40 ЛьвівПрага

14 год. 40 хв.

Пт

20:25 – 11:40 ЛьвівПрага

15 год. 15 хв.

Вт, Пт, Сб

20:50 – 14:05 ЛьвівПрага

17 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

21:00 – 11:40 ЛьвівПрага

14 год. 40 хв.

Вт, Пт, Сб

21:40 – 12:30 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 12:30 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:40 – 14:30 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 14:35 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Ср, Сб, Нд

21:45 – 16:00 ЛьвівПрага

18 год. 15 хв.

Пн

22:10 – 13:00 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Прага в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Яцив ФОПВроцлав - Ивано-Франковск

Гарний перевізник. Раджу всім.

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Винница

Їхала по маршруту Прага -Херсон маю тільки позитивні емоції від поїздки. Водій на ім'я Андрій продемонстрував найкращі навички у своїй роботі.

ФОП ЛевицькаКиев - Познань

Спасибо,за комфорт.

Яцив ФОППрага - Львов

Спасибо! поездка прошла хорошо!

ФОП ЛевицькаКатовице - Ровно

Поїздка пройшла добре.Водії молодці.Зайвих зупинок не було. Вай фаю взагалі не було.

Доїхали швидко, безпечно та раніше. Зупинки були часті, а це було чудово. Нажаль резетки тільки у водіїв, а це дуже не зручно.

VilartransЛьвов - Либерец

Гарний приємний персонал, дякую за надані послуги

Яцив ФОППрага - Вроцлав

Поездка нормальная.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя