• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Прага

Купити квитки на автобус Львів - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:00 – 06:00 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Вт

12:30 – 06:00 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Вт

13:30 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Чт

13:40 – 07:10 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:45 – 08:30 ЛьвівПрага

18 год. 45 хв.

Вт, Сб

13:50 – 08:00 ЛьвівПрага

18 год. 10 хв.

Пн, Чт, Сб

14:00 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Чт

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

14:20 – 07:10 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

14:30 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

14:30 – 08:30 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

15:00 – 12:00 ЛьвівПрага

21 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 25 хв.

Пн, Ср, Сб

15:30 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Пт, Нд

15:30 – 07:50 ЛьвівПрага

16 год. 20 хв.

Пт

15:30 – 08:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Ср, Сб

15:50 – 12:20 ЛьвівПрага

20 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

16:00 – 07:30 ЛьвівПрага

15 год. 30 хв.

Пн, Пт

16:00 – 08:40 ЛьвівПрага

16 год. 40 хв.

Нд

16:10 – 06:45 ЛьвівПрага

14 год. 35 хв.

Пн

16:10 – 07:00 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пт

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Вт, Чт

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

16:30 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

17:00 – 09:10 ЛьвівПрага

16 год. 10 хв.

Вт, Пт

17:00 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 09:00 ЛьвівПрага

15 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

18:00 – 10:25 ЛьвівПрага

16 год. 25 хв.

Чт, Нд

21:00 – 15:00 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Пн, Пт, Нд

21:00 – 15:00 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Чт, Сб

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 13:30 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 15:30 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 15:30 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Кожен день

23:10 – 16:50 ЛьвівПрага

17 год. 40 хв.

Кожен день

23:10 – 16:50 ЛьвівПрага

17 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 15:30 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Прага в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Vital euro transОломоуц - Львов

Комфортно, хороші водіі. Є можливість зробити такс фрі

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

Бас Транс Інтернешнл ТОВПрага - Калуш

Ціна та якість на доброму рівні, єдиний недолік - у транспортному засобі був відсутній туадет

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВУжгород - Братислава

Маршрут: Ужгород - Братіслава. Дуже приємна поїздка. Швидко та безпроблемно пройшли кордон. Шофери ввічливі та уважні. Автобус трохи спізнився в Братіславу. Мої зустрічаючі запанікували та подзвонили в службу підтримки infobus. 2:40 ночі, але служба підтримки відповіла і почала зв'язуватись з перевізником. Всі були на зв'язку.…

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВЛьвов - Нитра

Автобус прибув вчасно, привітні водії, комфортний автобус.

Яцив ФОПЛьвов - Нитра

Я останньою поїздкою дуже задоволена. Вже два роки їжджу з цим перевозчиком. Поки що завжди автобус на багато годин запізнювався через ситуацію на кордоні. Особливо мене дратувало, що навіть в такій ситуації пасажири завжди вимагали, щоб водій частіше зупинявся, бо їм хотілося покурити, хоча багато…

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя