• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Прага

Купити квитки на автобус Львів - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
03:45 – 17:40 ЛьвівПрага

13 год. 55 хв.

Чт

03:45 – 17:40 ЛьвівПрага

13 год. 55 хв.

Чт

10:00 – 06:00 ЛьвівПрага

20 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

12:00 – 06:00 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Вт

12:30 – 06:00 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Вт

13:30 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Чт

13:40 – 07:10 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 05:20 ЛьвівПрага

15 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:00 – 05:20 ЛьвівПрага

15 год. 20 хв.

Вт, Пт

14:00 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:20 – 08:00 ЛьвівПрага

17 год. 40 хв.

Вт, Сб

14:20 – 07:10 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

14:30 – 05:20 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Вт, Пт

14:30 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Кожен день

14:30 – 12:00 ЛьвівПрага

21 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

14:30 – 09:50 ЛьвівПрага

19 год. 20 хв.

Ср

14:30 – 11:25 ЛьвівПрага

20 год. 55 хв.

Сб

14:30 – 05:20 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:55 – 08:30 ЛьвівПрага

17 год. 35 хв.

Сб

15:00 – 12:00 ЛьвівПрага

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

15:00 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 25 хв.

Кожен день

15:00 – 09:50 ЛьвівПрага

18 год. 50 хв.

Ср

15:30 – 08:30 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Сб

15:30 – 08:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Ср, Сб

15:45 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб

15:50 – 12:20 ЛьвівПрага

20 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:00 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пт

16:00 – 07:45 ЛьвівПрага

15 год. 45 хв.

Сб

16:15 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 45 хв.

Чт

16:15 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб

16:25 – 06:45 ЛьвівПрага

14 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

16:30 – 08:15 ЛьвівПрага

15 год. 45 хв.

Пн

16:30 – 07:45 ЛьвівПрага

15 год. 15 хв.

Сб

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Вт, Чт

16:30 – 08:40 ЛьвівПрага

16 год. 10 хв.

Пн

16:30 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Сб

16:30 – 05:00 ЛьвівПрага

12 год. 30 хв.

Кожен день

16:45 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 15 хв.

Чт

17:00 – 07:55 ЛьвівПрага

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 07:55 ЛьвівПрага

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 07:55 ЛьвівПрага

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 09:10 ЛьвівПрага

16 год. 10 хв.

Вт, Пт

17:00 – 07:55 ЛьвівПрага

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:10 – 09:00 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Пт

17:10 – 09:00 ЛьвівПрага

15 год. 50 хв.

Сб

17:15 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 35 хв.

Кожен день

18:00 – 11:55 ЛьвівПрага

17 год. 55 хв.

Нд

19:30 – 10:00 ЛьвівПрага

14 год. 30 хв.

Вт

20:00 – 10:00 ЛьвівПрага

14 год. 0 хв.

Вт

20:25 – 11:40 ЛьвівПрага

15 год. 15 хв.

Кожен день

20:30 – 14:50 ЛьвівПрага

18 год. 20 хв.

Пт

20:50 – 14:05 ЛьвівПрага

17 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:00 – 11:40 ЛьвівПрага

14 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 16:00 ЛьвівПрага

18 год. 30 хв.

Пн

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 12:30 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 14:30 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 15:30 ЛьвівПрага

17 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 14:35 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Ср, Сб, Нд

22:00 – 12:30 ЛьвівПрага

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

23:10 – 18:50 ЛьвівПрага

19 год. 40 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:50 – 15:10 ЛьвівПрага

15 год. 20 хв.

Ср, Сб

23:50 – 15:10 ЛьвівПрага

15 год. 20 хв.

Ср, Сб

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Прага в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Vital euro transПрага - Катовице

Дуже зручно. Планшети на спинках сидінь працювали. Водії були ввічливими.

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Цей екіпаж був один з найкращих. Повага до права на тишу та відпочинок в дорозі. Ніякої фонової музики, за що вельми вдячна.

Яцив ФОПГрадец Кралове - Львов

Перевізник хороший, майже все добре. Одне б хотілось побажати, щоб в автобусі працював туалет.

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Градец Кралове

Вообще то не плохо,но нет вайфая и USB

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YГрадец Кралове - Львов

Немає вайфая

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Бельско-Бяла

Все добре, водії чудові. Один мінус, відсутній вай фай. Була трохи затримка на митниці, але майже нагнали цю різницю, нічого катастрофічного.

VilartransЛиберец - Киев

Очень хороший автобус, поездкой довольна. Плохо что один раз в неделю.

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YПардубице - Львов

Поїздкою задоволений.Буду і надалі користуватись послугами цього перевізника.Рекомендую .

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя