За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Прага

Купити квитки на автобус Львів - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:00 – 15:45 ЛьвівПрага

14 год. 45 хв.

Пн

01:00 – 16:15 ЛьвівПрага

15 год. 15 хв.

Пн

11:30 – 05:00 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Вт

11:30 – 05:00 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Сб

12:40 – 05:45 ЛьвівПрага

17 год. 5 хв.

Чт, Сб

12:40 – 05:30 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

13:30 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Чт

13:40 – 07:10 ЛьвівПрага

17 год. 30 хв.

Чт, Сб

14:00 – 06:30 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Пн, Сб, Нд

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Вт, Пт

14:00 – 06:30 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

14:00 – 06:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:00 – 07:00 ЛьвівПрага

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 07:40 ЛьвівПрага

17 год. 40 хв.

Ср

14:00 – 05:00 ЛьвівПрага

15 год. 0 хв.

Сб

14:20 – 07:10 ЛьвівПрага

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

14:30 – 05:00 ЛьвівПрага

14 год. 30 хв.

Ср, Нд

14:30 – 05:00 ЛьвівПрага

14 год. 30 хв.

Ср, Нд

14:30 – 07:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

15:30 – 08:25 ЛьвівПрага

16 год. 55 хв.

Сб

15:30 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Вт, Сб

15:50 – 12:20 ЛьвівПрага

20 год. 30 хв.

Ср, Сб

16:00 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Чт, Пт

16:00 – 07:45 ЛьвівПрага

15 год. 45 хв.

Сб

16:00 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Чт, Сб

16:00 – 08:00 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Чт, Пт, Сб

16:25 – 06:45 ЛьвівПрага

14 год. 20 хв.

Пт, Сб

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Вт

16:30 – 07:45 ЛьвівПрага

15 год. 15 хв.

Сб

16:30 – 08:30 ЛьвівПрага

16 год. 0 хв.

Пн

16:30 – 09:00 ЛьвівПрага

16 год. 30 хв.

Пн

17:15 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:30 – 08:50 ЛьвівПрага

15 год. 20 хв.

Кожен день

17:45 – 09:15 ЛьвівПрага

15 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:45 – 08:45 ЛьвівПрага

15 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:45 – 10:00 ЛьвівПрага

16 год. 15 хв.

Вт, Пт

18:50 – 11:55 ЛьвівПрага

17 год. 5 хв.

Пт

18:50 – 11:55 ЛьвівПрага

17 год. 5 хв.

Нд

19:10 – 10:20 ЛьвівПрага

15 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:40 – 10:20 ЛьвівПрага

14 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 10:40 ЛьвівПрага

14 год. 40 хв.

Пт

20:50 – 14:05 ЛьвівПрага

17 год. 15 хв.

Кожен день

21:40 – 12:30 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Вт, Чт, Пт

21:40 – 12:30 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

21:45 – 16:10 ЛьвівПрага

18 год. 25 хв.

Пн

22:10 – 16:10 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 16:10 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 13:00 ЛьвівПрага

14 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

22:10 – 16:10 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 16:10 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 16:10 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 16:10 ЛьвівПрага

18 год. 0 хв.

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Прага в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

Yatsiv FOPKalush - Praha

Доїхали швидко і в час. Одне що не було wifi

EAST WEST EUROLINESЕленя-Гура - Львов

Все найс. WiFi есть,разетки на 220 есть

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

Цього разу норм. Вчасно та без лишніх приколів.

Yatsiv FOPWroclaw - Kalush

Great service.

EAST WEST EUROLINESTernopil - Praha

Vše bulo dobře.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Поїздка пройла добре, був Wi-Fi. Приїхали по графіку.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information